• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Krasne ranko holky, medved vas zdravi :grinning:

Vcera jsem spala do pul 11, potom odpoledne od 15:00 do 18:05 a vecer jsem sla spat ve 23 a vstavala az v 9... proste medved :grinning:
9. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti to je mi mooooc lito! :frowning2: Ale jak rikaji holky, pkud se MS poradne nerozjela, zkus jeste jeden testik a pokud tam bude druha carka, okamzite upaluj k Dr.
9. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evikmi: jestli to miminko bude teplomyl a medved jako ja, tak mu to bude jedine vyhovovat :grinning:

Ale neee, te barvy bych se nebala, taky mi to prijde jako mytus o te cerne barve, ze pritahuje slunko a je pak vetsi horko. Ty babky v chorvatsku a vsude chodit porad v cerne. A rekla bych, ze bila daleko vic pritahuje a je ostra na oci. Ono to asi neni ani tolik o barve. Kdyz je horko, tak bude horko v ruzve, zelene cerne i bile :wink:
9. únor 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
říkám,že už nic raději neříkám :zipper_mouth:
9. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uz jsem jim napsala o moznosti objednani kocarku v dubnu 2009, maji ho jak v cerbe tak v te hnede. Taky jsem je pozadala o zaslani katalogu. Uz se moooc tesim.
Je to fakt super kocarek. A co je jeste super, tak staci dokopit jedno jogging kolecko a razem je z toho kocarku sportovni 3-kolka! A hlavne jsou ty kola nafukovaci coz chceme!

Uz snad zacinam i zkousvat kluka v puntikatem :grinning:
autor
Evikmi :grinning:
Katy, praveze bila slunko pohlcuje, kdezto cerna odrazi... Vsuchni nam to tolik roku rikali blbe... :angry: Mame pravdu my dve, medvede.... :grinning:

Marti, ja myslela, ze furt cekas.... Mam v tom zmatek.. Ale ty sji asi jak ja, ze? Dnes jsem 8DC...
9. únor 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, makám makám...urážlivá jsem,ale jenom krapet :grinning: ale vzhledem k tomu že jsem laborantka a ne lékárnice, tak je mi to fuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my máme nejlevnější lactobacillus za 110,- ať se zeptá na Lacidofil...
No já mám ten dojem, že oplodněné vajíčko produkuje hcG....a nebo se zavrtá málo a to je taky možné, třeba má Peťula nízkou sliznici a vaji se neudrží...
9. únor 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
DIky, Jani, zavolam mu to, az bude stat pred lekarnou, pac jinak se toho nedockam.. Desne zapomina, sklerotik muj...:o)
9. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dočetla co jste nakecely

Peti teda to je mi líto :frowning2:

Zdeni jj my jste nastejno, já jsem taky 8DC
9. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti... :dizzy_face:
9. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja bych v tom Matesa vozila hned.... :wink:
9. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, docela masakr ti reknu.... :cry:
9. únor 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prave jsem to docetla, to je fakt sila. Ale bohuzel i toto je zivot :frowning2: :cry:
9. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo :frowning2:
9. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk si řekne"malý zákrok,co se může stát..." :frowning2:
9. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, i to je jeden z duvodu, proc se jako na IVF, IUI a podobne mnamky nehrnu.... :confounded: Staci se zacist do diskuzi z ruznych CARu a CReMcek... :unamused:
9. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale u IUI do tebe nijak nerýpou :wink: byla jsem na tom a na tom se vlastně nic nedá pokazit :wink: ale do IVF taky nechci:frowning2:
9. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ja uz nicemu neverim.. Navic nejsme na IUI moc vhodni, takze bysme stejne skoncili u IVF a ja to zatim bez mimi jeste nejaky cas preziju...
9. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky to jsem četla, občas mrknu na diskuzi s měřením BT a ta Káťa tam chodí, tak jsem to četla...je to hrozný :frowning2:
9. únor 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný....já si sice říkám,že udělám už pro mímo všechno - třeba začnu jíst i žížaly.....taky už čekáme dost dlouho :frowning2: ale prostě tohle je "operativní "zákrok a já vidím injekci a omdlívám ..... :frowning2: takže asi budu bez dítka :frowning2:
9. únor 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, bez ditka nebudes... Ted mi napslaa jedna dobra duse, ze dite prijde az to budes nejmin cekat.. Ze, Katy??? Neni nadto otehotnet, aniz bys neco planovala.... :grinning:
9. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni....já to neříkám proto,abyste mě utěšovaly....já prostě jen konstatuju skutečnost.....i když najdu //,tak budu vědět,že je to jen na chvilku a za pár dní pošupajdim zase do špitálu :frowning2: já jsem prostě v tomhle beznadějný případ....i takové jsou :wink: beru to - teda snažím se to brát - tak jak to je

no nic...jdu žehlit...mám tu nachystanou hromadu prádla :frowning2: a vůůůůůbec se mi do toho nechce:-P
9. únor 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nemusim nic, jsem nemocna.... :grinning:
9. únor 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme žehlili s mužem v sobotu :slight_smile:

Ještě jsme se byli v sobotu podívat na nový byt ke švagrové, mají to hezké ale jak jsem si zvykla na ten prostor v domečku tak bych už do bytu nechtěla :grinning:
9. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mas, ze Josef zehli... :o)
9. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joo ja uz nezehlim, co mame susicky, nemenila bych! Je to super... vzdy to uz jen poskladam a hotovo, jako vyzehlene! :wink:
9. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Navic v zime ta susicka muze slouzit jako topeni do bytu, vydava dost tepla, a tak nebudeme vetrat z okna ven, ale otevreme dvere a pujde to do bytu :wink:
A ta odparena voda je destilovana, tak muzu zasobovat vsechny kolem a nemusi nic kupovat.
9. únor 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni tak tak, prijde to kdyz to clovek ani neceka.. Jako ve skrytu duse jsem doufala, ale neverila jsem, ze by to mohlo vyjit. Je jen mizive procento tech, kterych to vyjde na poprvni - a nam to vyslo :grinning: Ale asi kdybych v to byla presvedcena, ze TED to vyjde, tak na truc by to nevyslo :wink:
9. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek