• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@anag No o velikostech mi ani nemluv, ségra mi koupila v sekáči manžestráčky jedny 68 a druhé 80 a oboje jsou stejně velké :grinning: a odpovídají spíš té 80. Já myslím že by si na ten pytel zvykl, nepříjde mi že by to mělo nějak vadit, akorát by mi víc vyhovovalo kdyby byl i s dlouhým rukávem, protože Kubajs má věčně ledové ruce, to má po mě :grinning:
30. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Asi se podívám na mimibazar jestli tam nenajdu nějaký šikovný spací pytel. Jen přemýšlím jakou asi velikost.... :confused:
30. zář 2010 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, náhodou jsem na vás narazila, je to dost stará diskuse jsou tu i nějaké snažilky? :slight_smile:
30. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Zrovna na mimibazar koukám, objevila jsem že se dělají i s dlouhým rukávem :grinning: , ten co máme doma je z ikei
30. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti já si myslím,že ten s tím dlouhým rukávej je ideální. Musím ho tam taky někde najít. Ještě se chci podívat i po kompletu na zimu čepice, rukávice a šála. Chtěla bych aby to měl stejně sladěné...
30. zář 2010 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mary2222 Už jenom já... :grinning: Tzv. věčná snažilka... :sweat_smile:
30. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha trošku mate ta fotka nebo se snažíš o druhé dítě?
30. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je neteř..:slight_smile:
30. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá tak mě je 27 jsme na tom skoro stejně, snažíme se teprve půl roku ale mimi jsem chtěla spoustu let ale buď nebyl ten pravý, nebo bydlení..

já se tady rozkecávám ale můžu vůbec mezi vás?

sestra má teď malého 1,5 letého prďolu tak když je mi smutno tak k nim zajdu a je tam vždy takový chaos (3 děti) že občas si říkám, nevadí že zatím nemám :sweat_smile: ale jinak mi to už leze trošku na mozek
30. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, tak my se "snažíme" o dítě skoro 3 roky.. BUde mi 29 a děti chci deset let.. :slight_smile:

A mezi nás může kdokoliv.. :wink:
30. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni a co s tebou doktoři dělají 3 roky je dost dlouhá doba
30. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mary2222 Nedělají se mnou nic, protože nechci, aby se mnou něco dělali..:slight_smile: Jsem takový svéráz.. a na IVF stejně nemám prachy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ani se mi na něj zatím nechce - připadám si asi moc zdravá na takový zásah do těla i duše..
30. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím IVF je určitě zásah, já jsem nějak smířená s laparoskopí ale to až kdyby se dalšího půl roku nevedlo, mám totiž asi srůsty po operaci slepého střeva :rolling_eyes:
30. zář 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mary2222 Tak na tu laparku rozhodně nechoď do Hodonína.. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Absolvoala jsem před dvěma lety a už nikdy více v HO..
30. zář 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek ženský :wink:
já tu nebyla snad sto let, zase to nějak nestíhám.....ani pořádně dočíst.
Doufám, že se máte všechny krásně a dětičky poslouchají a snažilkám se konečně povede.... :grinning:

U nás trochu katastrofa, blázinec kolem hroznů, takže manža věčně v sklepě a já s Tondou sama. Něco ho zlobí a já nemůžu dojít na to co to je. V noci blbě spí, budí se pláčem někdy i každé 2 hodiny, nechce ani pořádně pít z prsa. Jsem trošku KO, a teď dva dny stávkoval u zeleniny-prostě to nepožil. Taky odpoledne místo klasika 2hodinek šlofíčka mu stačilo 30 minut, ale pak je až do večera nesnesitelný, ufňáganý.
Mám doma takové malé galeje a jde mi z toho hlava okolo.... :confounded:
Budu se muset zhojit a koupit si něco hezkého na sebe hihi :grinning:
30. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trošku jsem utrácela na Toníka a musím se pochlubit. Zimní komplet bundičku a oteplovačky, už jsou doma a jsem nadšená. Taky jsem vyměnila fusak. Loni jsme užili Emitex combi, ale do toho našeho nového sporťáku jsem koupila origoš Teutonia fusak a je skvělej, má přesně dírky na 5ti bodové pásy. Tak snad nebudu zklamaná až ho začneme užívat.

Oblékání Toníka mi poslední dobou nahání hrůzu... Buď to přeženu nebo je málo. Počasí je děsné.

Jinak mladej začíná chodit, vyžaduje doprovod při svých výpravách po domě. Už pánovi nestačí ťapkat kolem věcí, kterých se může držet :slight_smile:

30. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, krásné fotečky z narozenin. Julinka je fešanda :wink: Co capáčky od Nolenu? Jste spokojené. Toník je moc rád nosí, taky tak vypadají. Jak lozí po čtyřech, tak je má řádně olezené :grinning:
30. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka proč ne Hodonín?
1. říj 2010 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mary2222 Protože zacházení s pacienty na operačním sále je nechutné! :frowning2: :frowning2: :frowning2:

NO a taky někteří lékaři se neobtěžují podat ti o tvém těle zprávu... :pensive: :pensive: :pensive: Všechno jsem si musela vydyndat a operatér (můj tehdejší gynekolog, zaměstnaný i jako lékař v nemocnici) mi slíbil, že mi cšechno přijde na druhý den povědět a vys.al se na to..
Viděla jsem ho, jak odchází domů, ploužila se za ním, volala na něj a on přede mnou normálně zdrhnul..
No prostě - jenom špatné zkušenosti..

Sestry docela fajn, ale vytahování drenů třem spolupacientkám přímo na pokoji před námi - hnus, velebnosti!!! Nejen opticky, ale říkám si, jak se musely cítit ty ženské, když na ně mohlo čumět dalších xxx lidí..:frowning2:
1. říj 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mary2222 Zvažovala jsem i stížnost řediteli nemocnice... nakonec jsem si to rozmyslela a lituju toho...
1. říj 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak zacházejí s lidmi na operačním sále nevím.. co mi bylo řečeno tak by měl být člověk asi oblbnutý? a po chvilce ho uspí?

co se týče těch drenů ! ano je to nechutnost a ségra na tom byla a říkala že to bylo horší jak porod.. ale nevím, každý říká něco jiného. Myslíš teda mud. Záh...? na někoho si taky řada lidí ztěžuje ale ideální doktor asi neexistuje :frowning2:
1. říj 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Necci to tady rozebírat, Maruško..:slight_smile: Třeba někdy osobně..
1. říj 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vlozim se do vasi konverzace....

Zdeni vytahovani drenu delaji i v Kyjove v nemocnici, dela se to tak docela bezne. Kdyz jsem ja lezela na gyn a delali to pani vedle me, proste jsem se nedivala. Hlavne mi to neprislo vhodne se divat jak ji vysetruji a nasledne osetruji pri kazde vizite.

Co se tyka Dr. Zah, tak s tim ma nase rodina jen ty nejlepsi zkusenosti, skvely pristup, staral se uplne skvele!
Je to vsak 12let nazpet.

Zdenci a kdyz jsi nebyla v Ho spokojena pred par lety, neznamena to, ze dnes to musi byt to same.

Ja jsem lezela v dubnu na gyn, maximalni spokojenost z púristupu nejmenovaneho Dr., v zari jsem z jeho chovani, jednani a zachazeni se mnou byla naprosto v soku. Jak se clovek jen muzu zmenit za tak kratkou dobu!!!! Muze... zmena pozice, vedeni, organizace, inovace atd... to vsechno ma na vsechno vliv a hodne velky.

Zjistila bych si spokjenost pacientek v dnesni dobe za poslednich par mesicu, to urcite.
1. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, však já se taky nedívala, ale ten pocit, že mě vyšetřují před ostatními, je pěkný hnus!!! Kde jsou nějaká práva pacientů???
1. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky to jsem nechtěla bodat do vosího hnízda... :slight_smile: .. zdeni dobře někdy osobně, já teda dneska zažila u zubaře ... neúspěšné trhání osmičky, kořeny zůstaly, půl hodiny bolestí - umrtvovací injekci asi moc nepůsobila, hrůza stejně musím po víkendu do hodonína na chir. zákrok, teď to šíleně bolí, musím ležet s nohama nahoře začala jsem odmlívat no super
1. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mary2222 :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak ať je brzy líp... :slight_smile:

Do vosího hnízda nepícháš.. :wink: TO je v pohodě..
1. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
1. říj 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mary2222 vítám tě :wink:
1. říj 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aliiik Ali děkuju,to mi připomíná,že jsem ti furt neposlala do mailu ty fotky :sweat_smile: se přiznám,že nám capky vůbec nevyhovují :frowning2: jí se krčí na patičce a neobuje je tak jak by měla,takže jsem je schovala a někdy je dám někomu do kůta :grinning:
1. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek