• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@aliiik to bude Toník fešák :slight_smile: jinak u nás to dnes vypadá stejně,malá ted dva dny nechtěla moc papat,ale byla hodná i hezka spala,dnes v noci už plakala a od rána plakala kvůli zoubkům,takže dostala panadol a šla chrnět,ted ji má mamka,jela jsem si koupit do Bv boty na zimu :wink: koupila jsem tam i malé takový super botky,akorát jí budou asi velký :grinning:
1. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Peti hrozně hezký sety má i to topolino :wink: mrkni na mimáč :wink: a k tomu spacímu vaku,my jsme ho měli,když byla Juli malinká a jak se začala přetáčet,tak v něm nechtěla byt a ted spí v pyžamku a po Vanesce máme takovej super fleesový obleček na zip ,nikde jsem nic takovýho nikde neviděla,ale je to super,protože v tom může normálně chodit,já ji totiž ráno vypustím s postele na zem a ještě dřímám,zatímco ona dělá bugr ve skříních :grinning: ve spacím pytli by se asi zapleskla :stuck_out_tongue_closed_eyes: až z něj vyroste,tak asi koupím flees a mamča něco takovýho ušije :wink:
1. říj 2010 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinek Marti v těch setech je vždycky jeden kus o hodně menší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je fakt ,že na bodíčkách jsou rukávy dlouhý až až a na pyžamku jsem je ohrnovat nikdy nemusela :sweat_smile:
1. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinek Marti včera jsem prochodila Olympii a kolem krokodýla jsem prošla a kombinézky tam měli a dívala jsem se i na tu v hm a naživo se mi až tak nelíbila :unamused: ale hlavně 86,kterou jsem chtěla objednat z toho topolina byla hrozně velká,tak ted nevím co mám objednat :rolling_eyes: Juli nosí 74,ještě tam má rezervu :wink: ,ale 80 mi na kombinézu připadne málo :confounded: to budu v únoru kupovat druhou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Peti nedávno se kamarádce osypala malá z atb a když volala dr,tak se jí hned ptal jestli to má i na dlaních,prý pokud je to už i na dlaních,tak to je co říct :frowning2: co vám dnes řekla?zajdite na to kožní co nejdřív :wink:
1. říj 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

To byl tedy dneska náročný den. Jsem ráda,že je už večer a snad budu mít chviličku klid. Musela jsem totiž nachystat jídlo na zítřejší sbírání pro 10-12 lidí,tak to byl mazec. Nadělala jsem pomazánek a obložených talířá a k tomu pekla ještě uzené koleno. No snad to bude stačit. Už jen zítra ráno pro čerstvý chleba a rohlíky.

@cervenec Iny dneska jsme byli u doktorky a na kožní nás poslala. I já totiž musím říct,že ta mastička nějak zázračně začala rychle zabírat a začalo se mu to hojit. V pondělí jdeme do poradny tak se na to podívá zase,ale i já vidím,že se to začalo hojit. A dokonce se mi zdá,že už i ta rýma mu trošku polevila,tak snad bude zase chviličku pokoj.
Iny a na to topolino mrknu.... :wink:
1. říj 2010 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mary2222 Mary vítám Tě tu mezi náma ... :dizzy_face:
1. říj 2010 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervenec Iny díky za tip.... :wink: Už jsem jedny co se mi líbí objevila. Tyhle mi padly do oka http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37870259&tab=1
1. říj 2010 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí

Dneska nikdo nikde ... :confused: :confused:

Já jsem si dneska udělala trochu pohodovější den. Ráno jsem jen něco málo uvařila a odpoledne jsme se s Erďou vydali za tátou do sklepa.
Teď přemýšlím co podniknu. Vůbec se mi nechce dívat na televizi. Tak asi půjdu spát. Erik je ještě ve sklepě a nevím vůbec ani kdy dorazí.
Jo a tady pár foteček z dneška ....
2. říj 2010 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervenec Iny to mě mrzí, že vám ty capky nesedí. Toník je nosí v pohodě a přemýšlím, že mu koupím i větší až mu tyto nebudou :slight_smile:
2. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Ahoj Peti! vidím, že mladej roste do vinaře :slight_smile:
2. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí

Koukám,že nikde nikdo ... :confused: :confused: Co děláte když je tak škaredě?
@aliiik Ali to se ještě uvidí jestli z něho bude vinař ... :dizzy_face: Po skleničce se ale natahuje dobře .... :grinning: :grinning:
4. říj 2010 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já musím dneska s Erďou do poradny. Vůbec se mi tam nechce,ale nic jiného mi nezbude.
4. říj 2010 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

tak víkend u tchána jsme přežili, ale bylo to náročné, Kubíkovi dává cizí prostředí a hodně lidí zabrat, naštěstí v sobotu bylo krásně, takže mohl spát venku v kočárku.

Dneska měl nějakou divokou noc, od 5 nespal a kňoural nebo brečel, tak si ho Josef v 7 vzal do obyváku abych se ještě prospala, akorát že odjel do Karlových Varů a vrátí se až zítra :frowning2:
4. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Erďa má v deseti měsících 11kg a 79cm.... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2010 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojkyyy...

@anag Peti, tak to je Ericek temer jako Maty ve stejnem veku :slight_smile: Jen my meli o pak cm vice. A na tech fotkach je to fraaaja, slusi mu to klukovi okatemu :wink:

@macinek ja jsu s malym nejradeji doma, nebo jen nekde na kratke, nekolikahodinove, navsteve. Uplne zive si to predstavuju jak jsou ditka vzdy rozhozene a neni to proste ono pro ne. Doma je doma :slight_smile:

Jinak jsme byli v So v IKEA a koupila jsem Matymu spaci pytel a super!!! Cekala jsem, ze ho budu obratem prodavat, ale on je spokojeny, zadne vztekani a vzpouzeni se.. ale krasne a spokojene spinka, prestal tak cestovat po postylce, je proste spokojenejsi a uz jsme spali zase 2 noci od 19-20 h do 6-6:15 rana durch!!! :slight_smile: Tuk tuk tuk, at to nezakriknu!!!
4. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@anag Peti super fotečky :slight_smile: a míry uctyhodný :slight_smile:
4. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag no počasí je hnusný,takže dopo jsme většinou doma a odpo jdeme aspon na chvilku ven,sice se mi strašně nechce,ale Juli doma nevydrží :unamused:
4. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinek Marti on je to záhul pro ty prcky :unamused: jak píše Katu doma je doma :wink:
4. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@katunka82 tak to spaní závidím,malá poslední dvě noci od půlnoci řve a dnes už jsem tam taky byla,už mě to neba,ten blbej zub ne a ne vylézt :angry: a přes den je taky protivná,tak jsem ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí

@macinek Marti tak hlavně,že to Kubík zvládl to návštěvování v pohodě. Erďa má taky vždycky všechno rozhozené a to stačí,když jde na den ke tchýni .... :grinning: :grinning:

Holky chtěla jsem se zeptat. Kamarádka mi tvrdí,že na požádání vrací ty peníze co zkrouhli za mateřkou od toho 1.1.. Je to pravda?
5. říj 2010 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

no jo doma je doma, ale bohužel máme rodiny trochu z ruky takže se nedá nic dělat, ale my to zvládnem :slight_smile: , hlavně Kubík po návratu vždycky prospí celý den :grinning:

Peti myslels jsi asi 1.10., jj je to pravda :wink:
5. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinek To bylo od 1.10. já jsem myslela,že to bylo až později. A Marti kde se o to prosím Tě žádá?
5. říj 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Peti blbě jsem to napsala, od 1.10. budou vyplácet to co zkrouhli od 1.1., nikde žádat nemusíš, pošlou ti to automaticky
5. říj 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinek Marti to jsi mě dneska moc potěšila.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2010 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdar ženy, tak krapet paradox,malej je přes den tak hodnej, že nestíhám ani zapnout net :grinning: :grinning: ráno vysosne mlíko a jde spát, tak já letím vařit a uklidit a pak dostane další dlabanec v deset nebo v jedenáct a to se buď povaluje v postýlce, jako teď, docela ho zaujala plyšová žirafa, taková šustivá, jako hračky od Lamaze, a už je takhle asi hodinu a ¨půl a ani netikl, mazec, ovšem padne sedmá večer a máme o radost postaráno, malej řve jako tygr a já nevím co s ním, někdy mám pocit, jako bychom ho vraždili, nevím jestli je to bříško, nebo řve jenom tak, ale pravidelně začne po večerním jídle a s tím dalším jídlem skončí, padne v postýlce a spí třeba 5-6 hodin v kuse,ale to záleží jak dlouho před tím řval, když řve s přestávkama ty tři hoďky, tak spí i těch pět hodin cožb není špatný, ale máme přořvanej každej večer a tátu na nervy, bo jezdí z práce kolem šesté a tím pádem nezná Matyho jinak než uřvanýho, akorát teda víkendy mu to vynahrazují :slight_smile:

A co nového?
Vítám novou snažilku Marušku - teda tipuju podle přezdívky. Neboj mimča se určo dočkáš, my se o malýho snažili taky skoro tři roky a už mu bude měsíc :grinning: laparku mám taky za sebou, ale já nejsem přímo z jihu jako holky, takže já byla na operaci v Boskovicích a naprostá spokojenost :slight_smile:

Vidím že děti rostou jako z vody, nebo spíš z mlíka :grinning: my jsme Matýska vážili v sobotu, tak měl ve třech týdnech 4200g :grinning: :grinning: Martin říkal, že jestli z něho bude otesánek, tak začne běhat po dvoře, aby to mlíko vyběhal :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska dojede ségra s kámoškou, akorát že jsem chtěla jít ven a prší,tak se na to vybodnu, na kočárek bych sice hodila pláštěnku, ale na sebe asi těžko a s deštníkem se blbě jezdí.chjo, tak budeme doma.Malej snad odpo bude spát tak si lehnu s ním, když v noci spí, tak jsem z toho víc vyřízená, než když nespí :grinning: bo se furt budím co se děje, že tak dlouho chrní :grinning: :grinning:
5. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janca.k Jani to je klasická kolika, záchvaty pláče večer :frowning2: , ale neboj bude líp, já už si skoro nepamatuju jak vyváděl Kubík, na to špatné se zapomene rychle :slight_smile: , včera ho teda taky zlobilo bříško, ale už je to dobrý
5. říj 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinek Marti no já doufám, že ho to po třetím měsíci přejde, nebo i dřív, fakt je to hrůza, snažím se to prostě brát jako každodenní rutinu, ale když tady chudáček brečí, tak se mi chce brečet s ním :frowning2:
Přidala jsem do alba nové fotky :slight_smile:
5. říj 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tý jo paráda jestli nám vrátí ty peníze :wink: se přiznám,že tomu moc nevěřím :stuck_out_tongue_closed_eyes: my jsme dnes byli na tom očkování,malá opět řvala jak tur hned jak zahlídla sestru :confounded: doufám,že ji to brzo přejde :sweat_smile:
5. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janca.k Janulko vydrž, já vím je to hrozný :frowning2:
5. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek