Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
1. říj 2010
@aliiik to bude Toník fešák 🙂 jinak u nás to dnes vypadá stejně,malá ted dva dny nechtěla moc papat,ale byla hodná i hezka spala,dnes v noci už plakala a od rána plakala kvůli zoubkům,takže dostala panadol a šla chrnět,ted ji má mamka,jela jsem si koupit do Bv boty na zimu 😉 koupila jsem tam i malé takový super botky,akorát jí budou asi velký 😃
cervenec
1. říj 2010
@anag Peti hrozně hezký sety má i to topolino 😉 mrkni na mimáč 😉 a k tomu spacímu vaku,my jsme ho měli,když byla Juli malinká a jak se začala přetáčet,tak v něm nechtěla byt a ted spí v pyžamku a po Vanesce máme takovej super fleesový obleček na zip ,nikde jsem nic takovýho nikde neviděla,ale je to super,protože v tom může normálně chodit,já ji totiž ráno vypustím s postele na zem a ještě dřímám,zatímco ona dělá bugr ve skříních 😃 ve spacím pytli by se asi zapleskla :-p až z něj vyroste,tak asi koupím flees a mamča něco takovýho ušije 😉
cervenec
1. říj 2010
@macinek Marti v těch setech je vždycky jeden kus o hodně menší :-p ale je fakt ,že na bodíčkách jsou rukávy dlouhý až až a na pyžamku jsem je ohrnovat nikdy nemusela :-N
cervenec
1. říj 2010
@macinek Marti včera jsem prochodila Olympii a kolem krokodýla jsem prošla a kombinézky tam měli a dívala jsem se i na tu v hm a naživo se mi až tak nelíbila :-| ale hlavně 86,kterou jsem chtěla objednat z toho topolina byla hrozně velká,tak ted nevím co mám objednat 8-( Juli nosí 74,ještě tam má rezervu 😉 ,ale 80 mi na kombinézu připadne málo :-S to budu v únoru kupovat druhou :-p
cervenec
1. říj 2010
@anag Peti nedávno se kamarádce osypala malá z atb a když volala dr,tak se jí hned ptal jestli to má i na dlaních,prý pokud je to už i na dlaních,tak to je co říct 😞 co vám dnes řekla?zajdite na to kožní co nejdřív 😉
anag
1. říj 2010
Ahoj holky ... x-)

To byl tedy dneska náročný den. Jsem ráda,že je už večer a snad budu mít chviličku klid. Musela jsem totiž nachystat jídlo na zítřejší sbírání pro 10-12 lidí,tak to byl mazec. Nadělala jsem pomazánek a obložených talířá a k tomu pekla ještě uzené koleno. No snad to bude stačit. Už jen zítra ráno pro čerstvý chleba a rohlíky.

@cervenec Iny dneska jsme byli u doktorky a na kožní nás poslala. I já totiž musím říct,že ta mastička nějak zázračně začala rychle zabírat a začalo se mu to hojit. V pondělí jdeme do poradny tak se na to podívá zase,ale i já vidím,že se to začalo hojit. A dokonce se mi zdá,že už i ta rýma mu trošku polevila,tak snad bude zase chviličku pokoj.
Iny a na to topolino mrknu.... 😉
anag
1. říj 2010
@mary2222 Mary vítám Tě tu mezi náma ... x-)
anag
1. říj 2010
@cervenec Iny díky za tip.... 😉 Už jsem jedny co se mi líbí objevila. Tyhle mi padly do oka http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37870259&tab=1
anag
2. říj 2010
Ahoj holky ... x-)

Dneska nikdo nikde ... =-) =-)

Já jsem si dneska udělala trochu pohodovější den. Ráno jsem jen něco málo uvařila a odpoledne jsme se s Erďou vydali za tátou do sklepa.
Teď přemýšlím co podniknu. Vůbec se mi nechce dívat na televizi. Tak asi půjdu spát. Erik je ještě ve sklepě a nevím vůbec ani kdy dorazí.
Jo a tady pár foteček z dneška ....
aliiik
2. říj 2010
@cervenec Iny to mě mrzí, že vám ty capky nesedí. Toník je nosí v pohodě a přemýšlím, že mu koupím i větší až mu tyto nebudou 🙂
aliiik
2. říj 2010
@anag Ahoj Peti! vidím, že mladej roste do vinaře 🙂
anag
4. říj 2010
Ahoj holky ... x-)

Koukám,že nikde nikdo ... =-) =-) Co děláte když je tak škaredě?
@aliiik Ali to se ještě uvidí jestli z něho bude vinař ... x-) Po skleničce se ale natahuje dobře .... 😃 😃
anag
4. říj 2010
Já musím dneska s Erďou do poradny. Vůbec se mi tam nechce,ale nic jiného mi nezbude.
macinek
4. říj 2010
Ahojky

tak víkend u tchána jsme přežili, ale bylo to náročné, Kubíkovi dává cizí prostředí a hodně lidí zabrat, naštěstí v sobotu bylo krásně, takže mohl spát venku v kočárku.

Dneska měl nějakou divokou noc, od 5 nespal a kňoural nebo brečel, tak si ho Josef v 7 vzal do obyváku abych se ještě prospala, akorát že odjel do Karlových Varů a vrátí se až zítra 😞
anag
4. říj 2010
Tak Erďa má v deseti měsících 11kg a 79cm.... x-) x-)
katunka82autor
4. říj 2010
Ahojkyyy...

@anag Peti, tak to je Ericek temer jako Maty ve stejnem veku 🙂 Jen my meli o pak cm vice. A na tech fotkach je to fraaaja, slusi mu to klukovi okatemu 😉

@macinek ja jsu s malym nejradeji doma, nebo jen nekde na kratke, nekolikahodinove, navsteve. Uplne zive si to predstavuju jak jsou ditka vzdy rozhozene a neni to proste ono pro ne. Doma je doma 🙂

Jinak jsme byli v So v IKEA a koupila jsem Matymu spaci pytel a super!!! Cekala jsem, ze ho budu obratem prodavat, ale on je spokojeny, zadne vztekani a vzpouzeni se.. ale krasne a spokojene spinka, prestal tak cestovat po postylce, je proste spokojenejsi a uz jsme spali zase 2 noci od 19-20 h do 6-6:15 rana durch!!! 🙂 Tuk tuk tuk, at to nezakriknu!!!
cervenec
4. říj 2010
Ahoj holky 🙂
@anag Peti super fotečky 🙂 a míry uctyhodný 🙂
cervenec
4. říj 2010
@anag no počasí je hnusný,takže dopo jsme většinou doma a odpo jdeme aspon na chvilku ven,sice se mi strašně nechce,ale Juli doma nevydrží :-|
cervenec
4. říj 2010
@macinek Marti on je to záhul pro ty prcky :-| jak píše Katu doma je doma 😉
cervenec
4. říj 2010
@katunka82 tak to spaní závidím,malá poslední dvě noci od půlnoci řve a dnes už jsem tam taky byla,už mě to neba,ten blbej zub ne a ne vylézt ]-( a přes den je taky protivná,tak jsem ko :-p
anag
5. říj 2010
Ahoj holky ... x-)

@macinek Marti tak hlavně,že to Kubík zvládl to návštěvování v pohodě. Erďa má taky vždycky všechno rozhozené a to stačí,když jde na den ke tchýni .... 😃 😃

Holky chtěla jsem se zeptat. Kamarádka mi tvrdí,že na požádání vrací ty peníze co zkrouhli za mateřkou od toho 1.1.. Je to pravda?
macinek
5. říj 2010
Ahoj,

no jo doma je doma, ale bohužel máme rodiny trochu z ruky takže se nedá nic dělat, ale my to zvládnem 🙂 , hlavně Kubík po návratu vždycky prospí celý den 😃

Peti myslels jsi asi 1.10., jj je to pravda 😉
anag
5. říj 2010
@macinek To bylo od 1.10. já jsem myslela,že to bylo až později. A Marti kde se o to prosím Tě žádá?
macinek
5. říj 2010
@anag Peti blbě jsem to napsala, od 1.10. budou vyplácet to co zkrouhli od 1.1., nikde žádat nemusíš, pošlou ti to automaticky
anag
5. říj 2010
@macinek Marti to jsi mě dneska moc potěšila.... x-) x-) x-)
janca.k
5. říj 2010
Zdar ženy, tak krapet paradox,malej je přes den tak hodnej, že nestíhám ani zapnout net 😃 😃 ráno vysosne mlíko a jde spát, tak já letím vařit a uklidit a pak dostane další dlabanec v deset nebo v jedenáct a to se buď povaluje v postýlce, jako teď, docela ho zaujala plyšová žirafa, taková šustivá, jako hračky od Lamaze, a už je takhle asi hodinu a ¨půl a ani netikl, mazec, ovšem padne sedmá večer a máme o radost postaráno, malej řve jako tygr a já nevím co s ním, někdy mám pocit, jako bychom ho vraždili, nevím jestli je to bříško, nebo řve jenom tak, ale pravidelně začne po večerním jídle a s tím dalším jídlem skončí, padne v postýlce a spí třeba 5-6 hodin v kuse,ale to záleží jak dlouho před tím řval, když řve s přestávkama ty tři hoďky, tak spí i těch pět hodin cožb není špatný, ale máme přořvanej každej večer a tátu na nervy, bo jezdí z práce kolem šesté a tím pádem nezná Matyho jinak než uřvanýho, akorát teda víkendy mu to vynahrazují 🙂

A co nového?
Vítám novou snažilku Marušku - teda tipuju podle přezdívky. Neboj mimča se určo dočkáš, my se o malýho snažili taky skoro tři roky a už mu bude měsíc 😃 laparku mám taky za sebou, ale já nejsem přímo z jihu jako holky, takže já byla na operaci v Boskovicích a naprostá spokojenost 🙂

Vidím že děti rostou jako z vody, nebo spíš z mlíka 😃 my jsme Matýska vážili v sobotu, tak měl ve třech týdnech 4200g 😃 😃 Martin říkal, že jestli z něho bude otesánek, tak začne běhat po dvoře, aby to mlíko vyběhal 😃 😃 😃

Dneska dojede ségra s kámoškou, akorát že jsem chtěla jít ven a prší,tak se na to vybodnu, na kočárek bych sice hodila pláštěnku, ale na sebe asi těžko a s deštníkem se blbě jezdí.chjo, tak budeme doma.Malej snad odpo bude spát tak si lehnu s ním, když v noci spí, tak jsem z toho víc vyřízená, než když nespí 😃 bo se furt budím co se děje, že tak dlouho chrní 😃 😃
macinek
5. říj 2010
@janca.k Jani to je klasická kolika, záchvaty pláče večer 😞 , ale neboj bude líp, já už si skoro nepamatuju jak vyváděl Kubík, na to špatné se zapomene rychle 🙂 , včera ho teda taky zlobilo bříško, ale už je to dobrý
janca.k
5. říj 2010
@macinek Marti no já doufám, že ho to po třetím měsíci přejde, nebo i dřív, fakt je to hrůza, snažím se to prostě brát jako každodenní rutinu, ale když tady chudáček brečí, tak se mi chce brečet s ním 😞
Přidala jsem do alba nové fotky 🙂
cervenec
5. říj 2010
Ahoj holky 🙂 tý jo paráda jestli nám vrátí ty peníze 😉 se přiznám,že tomu moc nevěřím :-p my jsme dnes byli na tom očkování,malá opět řvala jak tur hned jak zahlídla sestru :-S doufám,že ji to brzo přejde :-N
cervenec
5. říj 2010
@janca.k Janulko vydrž, já vím je to hrozný 😞