• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@janca.k tá jo malej vypadá zase uplně jinak :fearful: a jak špulí pusinku :slight_smile: a taky to vypadá,že s ním chodíš na solárko,je jak černoch :grinning: :wink: je krásnej :dizzy_face:
5. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Inko proč tomu nevěříš? Peníze vrátit musí, schválili to
6. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Iny malej je opálenej od blesku :grinning: aspoň to říkal strejda na oslavě, protože ho furt někdo fotil.Ale to bude tím, že začal hučet na mlíko, tak krapet zrudnul a taky se kroutil v sedačce :grinning:
Včera měl nějakej divnej den, začal jako obvykle v půl sedmé řvát, pak se šel koupat a v půl deváté jedl a najednou ztichl, tak šel do postýlky, kde si asi necelou hodinu vykládal s hračkama, Martin z toho byl docela nervozní, že je vzhůru a neřve :grinning: pak teda začal znova a po jedenácté vysosl mlíko a chrněl opět do čtyř :slight_smile:
no už si na to zvykáme, jediný štěstí je, že přes den o něm nevím, buď spí, nebo si mele v postýlce nějaký ty svoje nesmysly a nebo ho mám na klíně a vykládáme si, ale to nebrečí, max když mi trochu dýl trvá příprava mlíka a ještě ho otravuju tím, že se jde přebalit...mám pocit, že kdyby si uměl říct, tak mi řekne, že mu tu plínu mám nechat celý den :grinning: :grinning: bo u přebalování zuří

Dneska mi taky došel papír, že mi schválili porodné, tak super, akorát u nás na úřadě mi řekli, že peníze dostanu do půlky října a v dopise je napsaný do konce listopadu, tak doufám, že je prostě budu mít do Vánoc, ať je na dárky.

Marti jak dáváš malýmu ty lactobacily? Do mlíka celou kapsli, nebo na lžičku s vodou nebo čajem?
6. říj 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani dáváme mu je do mlíka, na lžičce se blbě rozpouští

Zrovna studuju info o očkování, za 14 dní jdeme k doktorce, takže bude asi hexa, pokud nebude problém s pupencem po TBC, má to pořád červené, prevenar nechci, tak snad nebude doktorka prudit a jestli jo tak mám v záloze jinou doktorku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek marti díky, mám ho v lednici,brala jsem ho když jsem měla mlíko svoje, ale říkám si, že ho budu kdyžtak dávat Matymu, dostává sice probio kapky, ale nemám pocit, že by to k něčemu bylo, tak uvidíme, kdyžtak to budeme střídat.

Ty jo Kuba už bude mít tři měsíce, to je mazec...no i když my budeme mít za chvilku měsíc, taky to pěkně letí.
Zrovna zjišťuju, že z malýho bude hasič, řve nám tady siréna, tak se probudil a poslouchá, co to je :grinning: a Martin mu už minulý týden říkal, že s tím jeho řvaním ho stopro hasiči vezmou a může jim dělat sirénu na autě :grinning: :grinning:

6. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Ono chvíli trvá než ty kapky zaberou, nás se to zlepšovalo postupně a co jsme k tomu přidali lactobacily tak je to více méně ok, občas ho to teda chytne, ale nic hroznýho :slight_smile:

No mě stačí jak řve Kubík u cvičení, poslední dobou to teda stojí za to :confounded: , když s ním cvičím já tak mi to řvaní až tak nevadí, ale když s ním cvičí Josef tak mi ten řev trhá srdce, ale nedá se nic dělat
6. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek To věřím, že ti to trhá srdce, já to mám to stejný, když Maty řve u Martina a já sedím a koukám a nevím co mám dělat.Ale zjistili jsme, že opravdu nepomůže nic, než ho nechat aby se vyřval, vykroutil a usnul ti v náruči, bohužel, nepomáhá nošení, natřásání nic, takže sedíš, koukáš na telku, kterou stejně neslyšíš a dítě se ti kroutí v náruči a chvilkama klimbá a chvilkama řve :frowning2:
ale věřím, že ho to přejde, sestřenka to měla podobně, akorát ji malej řval skoro furt dva měsíce a najednou jako když utne.
Tak to vyzkoušíme, budu mu dávat ráno kapky a večer do mlíka kapsli a třeba se to upraví, sab simplex nám moc nepomáhá, akorát když už řve moc, tak dostane kapky spíš pro můj pocit, že jsem mu je dala a snad mu zaberou a taky kombinujeme s Baby calmem...no jo je to mazec.
6. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k A zkoušeli jste fén? Zabírá zázračně, Kubík se vždycky krásně uklidní a na 99,9% přestane řvát a když mu budeš navíc teplým vzduchem fénovat bříško tak se mu uleví :wink: a taky u toho krásně usíná, včera ráno jsem ležela v Kubíkem v posteli, v ruce jsem držela fén a čekala až usne :grinning:
6. říj 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
@janca.k Martínek je nádherný..... :dizzy_face: :dizzy_face: Už se moc těším na další fotečky .... :wink:

@macinek Marti o tom fénování bříšla slyším prvně. Docela dobre nápad .... :wink:

6. říj 2010 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erďa má dneska dneska přesně deset měsíců. To je šílené jak do děsně letí. Ani se nenadějeme a budeme slavit,taky první narozeniny ...... :dizzy_face: :dizzy_face:

Včera jsem dávala do kupy všechny fotky co má Eriček a taky jsem psala tu jeho první knížečku. A v duchu jsem vzpomínala na to jak byl malinkatej. To snad neni ani možné ....
6. říj 2010 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti dokud nebudu mít v ruce složenku tak nevěřím :grinning: každopádně zrušili porodný atd,takže by mě zajímalo,kde vzali prachy na tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani ono ti to příjde určo dřív,mě došel dopis taky ,že to bude nevím kdy a snad další den už jsem měla složenku ve schránce :wink:
6. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti letí to hrozně,já píšu malé deníček už od chvíle co jsme se rozhodli ji mít :wink: píšu ji tam každých pár dnů co a jak se děje,co umí atd :wink: myslím,že jednou bude nadšená a přiznám se ,že do ní často načuhuju co kdy uměla,když se mě ptá třeba naše Janča kvůli Martínkovi(ne Janča koníkovka :grinning: ) člověk fakt hrozně zapomíná :sweat_smile:
6. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak včera jsme zkoušeli i fén, no nevím, nechci to zakřiknout, ale včera to bylo už o hodně lepší, malej začal brečet kolem sedmé a asi v půl deváté usnul a spal asi hodinu a pak se zase probudil a brečel, dostal v deset mlíko a v půl jedenácté ležel v postýlce, ale nespal, pak usnul sám a vzbudil se v půl třetí a pak v sedm, tak uvidíme, snad se to bude zlepšovat.
Já taky musím malýmu začít psát co kdy udělal a kde jsme byli a tak, ať má potom co pročítat až mu bude dvacet :grinning: stejně to fakt utíká, v sobotu nám budou už 4týdny ...letí to jako blázen.

A dneska se jedeme podívat na kámoše, dal si sice chlapec krapet načas, měli být s Matym od sebe o necelých 14 dnů a budou skoro o měsíc, ale neva :grinning: tak se těším na mimuško, ten náš tygr už mi nějak vyrostl :grinning:
7. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Dneska jsme vstávali v pět ráno. No mazec. Jsem myslela,že mě drbne. Asi půjdu dneska s Erďou poledňovat. Jinak to nevidím.... :sweat_smile:

@janca.k Jani no letí to šíleně. Když si to tak vezmeš,tak za chvilku tu máme Vánoce. Už jsem si říkala,že začnu asi pomalu kupovat dárky. Nesnáším totiž ten zhánění na poslední chvíli.
8. říj 2010 v 06:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Peti my jsme vstávali v 6 a byli jsme na předposledním laseru :slight_smile:, Kubík teď vstává kolem 6 a pak usíná kolem 8, spí teď přes den docela dost, takže odpoledne si taky většinou zdřímnu :slight_smile:

akorát jsem nachlazená, tak snad bude dneska hodnej a nechá mě odpočívat, v neděli máme vítání občánků tak ať jsme fit
8. říj 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dárky na vánoce už mám docela promyšlené, teda moji rodinu, zbytek budeme muset vyzjistit kdo co chce, hlavně jsem zvědavá kde nakonec budeme na vánoce, Josef se musí domluvit se ségrou co s tchánem, já bych teda nejradši měla štědrý den doma ve třech, ale asi to neklapne
8. říj 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já zatím vůbec netuším co budu kupovat.... :confounded:

Teďka jsem tu měla servisáka na kotel. Stálo mě to 1600,- a v pondělí příjde vyměnit ještě čerpadlo. To jsem zvědavá kolik bude stát .... :unamused:
8. říj 2010 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@janca.k Jani tak snad fén zabírá nadále :wink: to si musím pro příště pamatovat :grinning:

@macinek tak at se vítání vydaří a pak chci vidět fotečky :slight_smile: a je fajn ,že už aspon ten laser budete mít za sebou :wink: k těm Vánocům,já teda vůbec netuším,ale já 90% dárků kupuju přes net,takže budu muset začít něco vyhlížet :wink: hlavně mám hrůzu jak se každý bude ptat co pro Juli,už ted po narozeninách máme krámů nad hlavu,natož po Vánocích :confounded:
8. říj 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag jo Peti včera jsme byla v Bv a u kina Koruna je venkovní stánek a tam mají toho hopsa kona osla nebo co to je za zvíře :grinning: za 199.- :wink: a koupila jsem malé kombinézu,nakonec u tamanů ,ale je super a stála 299 :wink: akorát neměli jinou než červeno černou,všechny čepice máme růžový a fialový,tak nebudem kapánek ladit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Iny tak fén jsme už nezkoušeli, uvidím dneska,bo jsme sami doma, Martin jel na zájezd, tak dojede až po půlnoci.
Ale Marťa včera usnul už v devět, jedl v sedm a vstával ve tři, no vstával...nakonec jsem ho probrala, protože jsem si nebyla jistá, jak dlouho může být bez jídla :sweat_smile: a pak nespal, od tří až skoro do šesti, do se ozval, že chce další nášup, tak dostal mlíko a do deseti minut byl tuhoš a spal do půl desáté a teď spí zase.
Akorát že jsem mu začala dávat Nutrilon AR proti ublinkávání a najedeme zpátky na klasiku, bo sice neblinká, ale ten Nutroš je tak hustej, že ho z toho bolí bříško a brečí i přes den a to v noci po jídle taky řval.Takže radši budu mít poblinkaný všechno možný, od něho, přes sebe až po koberec, občas se nám zadaří dát si blbě plínu a letí to na zem :grinning: než aby chudáček trpěl ještě víc :frowning2:
už jsem i přemýšlela nad tím, že se zeptám doktora jeslti mu do klasickýho nutroše nemůžu dát třeba jednu nebo dvě odměrky AR, že by to měl hustší, ale ne tolik, je to mazec.

Odpo jedeme do Rudky, je tam dneska krásně, tak se půjdeme projít, včera jsme byli venku skoro čtyři hodinky a bylo to super, takhle by mohlo být až do konce října :dizzy_face: krásný počasí.

No a nad dárkama už taky přemýšlím, ale letos to pořeším poukázkama a zbytek objednám z netu, stejně jako loni a taky už jsme říkali, že letos žádný veledary, prostě nějakou blbůstku a nazdar,Martin si koupil k Vánocům nové kolo, takže ten už nic nedostane a malýmu taky nic moc kupovat nebudeme, protože počítám, že dostane spoustu věcí od babiček a tet a stejně z toho nebude mít rozum.A taky si myslím,že je mu to buřt, jeslti novou hračku dostane v lednu nebo pod stromeček, že...
ale už se těším na první společné Vánoce, konečně jako rodina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani a co zkusit nějaké jiné mlíko než nutrilon? My teda problém s ulinkáváním absolutně nemáme. Kubík baští hipp s probiotiky a fakt super, je trochu hustří pro lepší zasycení, ale dobrý na bříško. A fén určo vyzkoušej, mimča to krásně uklidňuje
9. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se vánoce už delší dobu řeší drobnostma nebo se skládáme na větší dar, já našim chci koupit digitální foťák, synovci dostanou peníze jako vždy, neteře nějakou kosmetiku a sponky, ségra a brácha dostanou víno jako vždy, od nás totiž všichni rádi dostávají víno :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

@janca.k Jani mě taky Eriček ublinkával. Vyzkoušela jsem spoustu jiných značek mléka a bylo to pořád stejné. Doktorka mi tehdy doporučila svatojánský chléb do mléka,ale po tom byl chudáček hotovej. Bolelo ho šíleně bříško a nemohl se pořádně vykakat. Tak jsem se na to vykašlala a máme pořád nutrilon.

@macinek Marti to už máš pěkně namyšlené dárky. Musím taky začít přemýšlet ....

@cervenec Iny díky. Musím se tam pro toho oslíka nebo co to je stavit.
9. říj 2010 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska bylo krásné počasí. To bylo super. Jela jsem s Erďou za Erikem do sklepa a většinu času byli tam s ním a potom jsme si udělala procházku kolem sklepů. Eriček je ve sklepě moc spokojený. Tak snad mu to vydrží .... :grinning: :grinning:
9. říj 2010 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ráno..:slight_smile:

Dnes je veselé a lehce šťastné - mému bývalému muži a jeho přítelkyni se narodil včera někdy v noci Dominik (41cm a 2250g).. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
SIce o měsíc dřív, ale snad to bude v pořádku..

Raduju se s nima..:slight_smile:
11. říj 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Zdeni tak to má krásné datum narození :dizzy_face:

Vítání občánků proběhlo v pohodě, Kubík byl vzornej, akorát teda tady mají všichni nějaké pidi děti :sweat_smile: , byli tam dva kluci narození v červenci jak Kubík a byli poloviční :grinning: , no je pravda že jejich rodiče moc velcí nebyli, ale i tak jsme čuměli :confused:
11. říj 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek TO teda jo, si to pěkně vybral..:slight_smile:

Dívala jsem se na fotky na FB a KUbajs je kus chlapa..:slight_smile: Však má taky po kom být..:slight_smile:
11. říj 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka No jo nemá být po kom malej :grinning: , já jsem zvědavá kdy předroste Zuzku :grinning:

O víkendu jedeme k našim, tak chci vyhrabat svoje fotky z dětství a porovnat to s Kubíkem, pak ještě někdy výhledově musím vymámit fotky z Josefa, já ani nevím jak vypadal jako dítě
11. říj 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek