• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@cervenec Naštěstí tenhle spurt už je v pohodě, protože má už bříško ok, jenom častěji jí

No už jsem skoro zdravá tak snad zítra konečně vyrazíme na procházku, poslední hezký podzimní den :angry:
13. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi to fakt vypadá, že máme přes den po spaní, tak snad mu to vydrží a bude chrupat v noc.Dokonce mi nespal ani v kočárku, naštěstí teda třikrát ťukám, že neřve, prostě kouká kolem sebe, sem tam zavře oči a podřimuje, takže ze tří hodinové prochajdy spal asi hodinu.
Pak se najedl a ležel v lehátku, zatímco já jsem lítala a uklízela, bo mi mají v šest dojet popřát známí k narozkám, akorát že tady není ani nic k jídlu, ale zjistila jsem, že za těhu jsem nashromáždila hromady a hromady vína, takže se aspoň odbouchnu :grinning: :grinning: :grinning:

Ještě mám dotaz na holky látkařky...jak skladujete pokaděný plíny než je jdete prát?? Já jsem totiž zatím měla štěstí, že mi Mates kadil akorát v noci do papírovky, takže jsem to neřešila, ale právě mi podruhý za dnešek pokadil látkovku, akorát, že jsem zrovna prala, takže jsem je přemáchla a šly rovnou do pračky, ale třeba zítra prát nebudu, tak co s nima?? Asi druhej kýbl a skladovat na mokro, co?A kalhotky taky můžu na mokro?Dneska mi třeba pokadil ty Pop-in kalhotky, takový ty "igelitový" přemáchnu a jsou za chvilku suchý, ale tyhle jsou víceméně z látky a vevnitř igelit, tak nevím jestli je můžu nechat namočený ve vodě...takže raďte :grinning: :grinning:
13. říj 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a asi máme taky spurt, ale jenom přes den :angry: bo Mates před hodinou jedl a už zase hučí hladem...ale divný je, že v noci se nají a spí...tak nevím co to je....jdu za ním..pa
13. říj 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani malej začíná víc vnímat, tak co by přes den spal když je toho tolik k vidění :grinning: , u nás to bylo stejné, časem se to upraví a bude zase spát přes den víc :wink:

pokaděné plíny jsem vždycky přemáchla, dala na ně žlučové mýdlo a dala jsem je do krabice k ostatním a prala až byla plná pračka, teď to moc neřeším, Kubík totiž kadí většinou když je rozbalenej a má bobky, takže to odchytneme do ubrousku :grinning:
13. říj 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katy, já z toho mám fakt radost... :dizzy_face:
13. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@macinek Marti, tak to ma Kubik brzy bobky.. mel by jeste na ridko, kdyz je na mliku, nebo se pletu holky?

@cervenec Iny ani nevim jak to ma byt s pocasim, doufala jsem, ze jeste nejaky tyden vydrzi krasne. Tak asi nic :frowning2:
Jo a vysavac mame iRobot Roomba 563 PET a fakt maximalni spokojenost. Dnes zase chudak vysaval :D
13. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, vaječinu kadí, když je kojený, ne? Když je krmený UM, tak je to hovínko podle mě hustější...
13. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu on kadí bobky od té doby co je plně na UM a ze začátku to byl dost problém protože mimča neumí tlačit a povolit svěrač zároveň, takže rektální rourka byla na denní pořádku :unamused: , teď už je to výrazně lepší :slight_smile: , někdy to má řidší, ale vaječina to není
14. říj 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my dneska měli super noc.Mates usnul v osm a v jednu se probral a rozhodl se,že má za prvé pořádný hlad a za druhé že prostě spát nebude a to nespal přes den.Takže v jednu vysosl mlíko, pak dostal čaj, a od půl druhé co dojedl s ním Martin chodil po obýváku a já se natáhla abych byla OK na další krmení a nebo na vystřídání, vzhledem k tomu, že řval pořád, tak dostal další mlíko v půl třetí a usnul ještě ke konci flašky,ale to se kolikrát musím smát, že je tuhoš, ale sosá furt :grinning: a stejně byl v pět vzhůru a hučel že chce další mlíko.
Zajímavý ale je, že mi v noci moc neblinká, za to ráno mi poblindil postel a moje rameno, komplet celý,takže za hodinu a půl opět hučel hladem,takže opět čajík a pak teda mlíko.

Už jsem to řešila i s doktorem, tak máme kombinovat AR a klasický nutroš, příští týden půjdeme na utz bříška,jak to vypadá s břišním svěračem a podle toho se uvidí.A když nezabere kombinace, tak máme zkusit jiný mlíko.
Tak asi najedu na Bebu, bo co vím, tak víc zasycuje.tak ji zkusíme.

Troufnu si říct, že koliky jsou za námi,alespoň ty každovečerní, protože už od minulého pátku večer nebrečel, teda brečel, ale ne tím šíleným hysterákem a taky se u toho nekroutí, takže brečí nudou a nebo hladem, ale ne od bolení, vzhledem k tomu, že teď prdí jak drak :grinning:

Dneska dojede sestřenka, tak vyrazíme s klukama ven, začíná se dělat docela pěkně, i když je tam teda kosa jak z nosa.Ale aspoň na chvilku vypadnu ven, i když jsem zralá do postele.
14. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zdenallicka
@macinek
Tak v tom pripade je Mates divny :sunglasses: Bobky jako bobky nemel nikdy, tuhou stolici parkrat za posledni dva mesice, jinak je to kasa blato, zaliskany az az... Tak ted nevim jestli se mam znepokojovat, ze je neco v neporadku, nebo nevim..
Ale ji normalne, prospiva normalne, vypada to, ze brisko ho netrapi.. Tak nevim.
14. říj 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu buď ráda, ono není moc příjemné ani zábavné mu strkat pořád rourku na zadku aby se vykadil
14. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@macinek Je pravda, ze s kakanim jsme meli minimalni problem.

Zkusim razit heslo, jak zacnou bobky, pujde na nocnik :grinning:
14. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Teď už je to konečně lepší, ale ze začátku měl kaďák staženej úplně hrozně, to je pak jasné že může tlačit jak chce a bobek nevytlačí :unamused: , když je to tekuté tak to jde podstatně líp
14. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani tak s takovým apetitem za chvilku předežene i Matyaska :grinning: s tím um je to naprd,bohužel je to o zkoušení :unamused:
14. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu není divný :grinning: my taky jdem na řídko,ne teda uplně,ale taková kaša to je :grinning: ale první kadí trochu pevnější a končí řídkým,ale to vím jen proto,že chodí na hrnec,v plince se to nedá poznat :wink:
14. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani proč na utz s břišním svěračem?to jsem ještě neslyšela :fearful:
14. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé a kde je vlastně Petka? :confused:
14. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak přes víkend se neukážu ,zítra jedeme do Sliače na mini dovču,už se těším :dizzy_face: tak se mějte krásně.papa
14. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Nikdo nikde ... :confused: :confused: :confused:

Hlásím se po krátké odmlce. Od středy do soboty jsem chodila do vinohradu a neměla jsem vůbec čas a hlavně večer ani sílu psát. Včera jsem do toho šla večer ještě na sraz se základkou,tak jsem dneska uplně mrtvá..... :unamused: Už se těším až zalehnu do postele. Eriček chudáček trávil pomalu celé dny s moji mamkou a včera tam dokonce i spal. Naštěstí to zvládl perfektně. On je u nich strašně rád. Je pěkné pozorovat jak si zatím s Marečkem rozumí. To je krásné ... :dizzy_face: :dizzy_face: Snad to bude takhle pořád.
17. říj 2010 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cha tak hlásím návrat a tady nebyla ani noha :sweat_smile: měli jsme se úžasně,jen chlapi říkali,že příště budou holky u babiček :grinning: Juli byla na Jirkovi přilepená jak klíště :stuck_out_tongue_closed_eyes: hodím pár fotek :wink: jinak Jirka se dostal do zastupitelstva,tak jsem nadšená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Ahoj Peti :slight_smile: já jsem si říkala,kam jsi utekla a ty do vinohradu :grinning: už máte posbíraný?
17. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
@cervenec Iny už jsme to konečně zdárně dodělali. Ale je to hrůza. Pomalu poloviční úroda než bývá... :frowning2:

Dneska se nám vrátí sousedka z porodnice,tak musím načančat bytovku. Kreslila jsem obrázek na dveře a nafoukla spoustu balónku. Ještě jsem tam chtěla napsat nějaký pěkný citát nebo básničku na dveře,ale nic jsem pěkného nenašla. ....
18. říj 2010 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny krásné fotečky... :dizzy_face: Hnedka bych někam taky jela. A gratuluji Jirkovi k úspěšným volbám... :dizzy_face:
18. říj 2010 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj oblíbený...

Když se vlaštovka dotkne křídlem hladiny a po vodě se začnou šířit kruhy, jejich rychlost je nezávislá na tom, jak rychle vlaštovka letí.. Stává se to i lidem.. Dotkneme se jeden druhého a chvění v nás trvá, ať si to přejeme nebo ne.. (BOHUMIL HRABAL)
A za to bych jí dopsala - TEĎ UŽ SE NIKDY NEPŘESTANEŠ BÁT, TAK SI TO CHVĚNÍ UŽÍVEJ..:grinning:

18. říj 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já jsem se sem přes víkend taky nedostala, v sobotou jsem dospávala páteční večer, dorazily kámošky a ségra, tak jsme poseděly a plkaly, do toho nám bečel Mates a pak dojel ten větší, tak jsme to krapet protáhli a zvládla se i flaška Bacardi :grinning: tak to bylo super, akorát jsem byla potom hore, bo malej v jednu baštil, tak jsem šla spát až potom a ráno jsem byla vzhůru už před sedmou,to pro změnu kamoš v postýlce tlačil do plíny :grinning: a pak hurá na nákup a kluci se váleli v posteli :angry:

Dneska nám začali k baráku kopat přípojku na kanalizaci, fakt super, celej den mela, ještě že Maty spí a je mu to buřt.

Iny fotečky jsou super, já bych taky hned někam jela, ale bohužel si budu muset ještě počkat, ale v červenci jedu na týden na na jih na kolech, tak se těším :grinning: akorát je to za hooodně dlouho.

Jo a ženy,kolik vážily vaše ratolesti v 6-týdnech? Mám pocit, že my za chvilku předeženeme i Kubíka :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar,

@janca.k Jani Kubík měl 5300g

My jsme byli o víkendu u našich, Kubík to zvládnul v pohodě, akorát v noci hůř spal protože tam bylo hrozné vedro
18. říj 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Eriček měl v šesti týdnech 5,14 kg

Sousedka akorát přijela z porodnice,tak jsem viděla našeho nového souseda Toníčka. Je nádherný. To neni ani možné,že ten náš Erďa byl taky takhle malinkatej. Proč ten čas tak rychle letí.....
18. říj 2010 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem včera psala příspěvek a nestihla jsem ho odeslat...no tak Mates vede, bo v pondělí měl 5200g, takže macík, ale nevím kolik měří, to ho asi změří mudr dneska, za chvilku razíme, tak jsem zvědavá.Ale v noci skoro neblinkal, teď ráno teda jo, ale není to nic hroznýho,takže kombinace zabrala, dokonce mi včera večer ani neřval, ale taky čučel s náma na telku do jedenácti, pak to vzdal :grinning: v noci se vzbudil dvakrát a ráno chrněl do devití.

Peti si už teď občas říkám, že není možný, že Maty byl ještě před pěti týdny malušky mimuško, teď je to kusanec chlapa :grinning:

Tak pa jdu nás oblíct
19. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme do poradny zítra tak jsem zvědavá na míry :slight_smile: a hlavně doufám že po očkování bude ok.

Josef jel dneska služebně do německa a vrací se až zítra v noci :frowning2: , to nám tu bude smutno

@janca.k Jani to slušně ponocujete, já chodím spát většinou kolem půl 10, ale poslední dobou vytuhnu u televize už koĺem půl 9 :grinning: , Kubík teď zase změnil noční krmení a bohužel k horšímu, vstává kolem 12-1, pak kolem 3 a mezi 6-7 a mezi tím většinou ještě tlačí, takže další vstávání :unamused:
19. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám hlavu v pejru. Netušila jsem,že vymyslet plánky na barák je tak šílené .... :unamused:
19. říj 2010 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek