• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@anag Peti a bude hůř, kdybys potřebovala s něčím pomoct tak dej vědět :wink:
19. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti díky. Když tak se Ti ozvu. Mám pocit,že pokaždé když ty plánky vidím,tak tam musíme něco změnit. Už si vždycky myslím,že to bude super a když je uvidím po úpravě,tak mě zase napadne,že takhle by to nebylo ono. No prostě hrůza. Holky myslíte,že je lepší když budeme mít možnost přístup z garáže do domu nebo když bude odděleně?
19. říj 2010 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti klidně mi pošli plánky, já na to mrknu, víc hlav víc ví, občas je dobrý pohled někoho jiného :slight_smile: , vstup do garáže bych určitě chtěla i z domu
19. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti příjde mi to ok, akorát teda nebude v obyváku tma? jsou tam jenom balkonové dveře a celkem úzké
19. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek No já mám pocit,že on tam nemá ještě pořádně nakreslené okna. Marti mě se na tom nelíbí to,že když se přijde do domu,tak tam neni žádná předsíň na odkládání botů a kabátů. A taky se mi moc nelíbí to,že do kuchyně se musí přes obývák a ještě se mi nelíbí,že do kanceláře se jde přes ložnici ....
19. říj 2010 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Aha to je kancelář, já jsem myslela že je to šatna, no jako to je pěkně blbý :unamused: , úložné prostory tam nemá prakticky žádné :unamused: , ta kuchyň by mi nevadila, já mám ráda propojení obyváku a kuchyně
19. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Já bych dole zrušila ty dveře proti technické místrosti a věšák a botník dala na tu zeď jak je kuchynská linka
19. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Teda kecám, na tu protější zeď, tam jak má tu niku se skříní, akorát teda to je jediný úložný prostor
19. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Tu kancelář jsem taky nepochopila. To bude muset předělat. Sice za Erikem do kanceláře by snad lidi chodit neměli,ale i tak je to zvláštní. Šatnu jsem chtěla,ale tu tam nějak zapomněl nakreslit, tak mu to budu muset připomenout. Mám pocit,že to vždycky udělá nějak zbrkle a nepřemýšlí .......
19. říj 2010 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Dveře do kuchyně by šly taky pořešit, kuchyn bych zrcadlově otočila doleva a dveře by se daly na tu zeď naproti schodům
19. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek To máš pravdu,tam ty dveře nemusí byt....
19. říj 2010 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2010 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Dobrej nápad. Ta kuchyň by se takhle mohla vyřešit.... :wink:
19. říj 2010 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme byli v poradně, dneska to byl teda opruz, čekali jsme přes hodinu, :angry: naštěstí Kubík byl hodnej, ale vříškot začal jenom na něho doktorka šáhla, asi si chudáček myslel že bude muset cvičit, váží 6600g a měří 64cm, dostal hexu, prevenar jsem s díky odmítla, tak doufám že bude Kubík ok, akorát tím dlouhým čekáním má nabouranej spaní rytmus, takže teď nemůže zabrat

20. říj 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak reakce na očkování je tu :frowning2: , chuďátko moje malý, tak lítostivě a bolestivě brečel i když jsem ho chovala a teplota tu začala lézt nahoru, tak jsem mu dala paralen a už spí, i když teda co chvilku se budí s brekem :confounded:, ach jo už aby byl aspoň Josef doma, ale dorazí až kolem půlnoci
20. říj 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti taky bojuji s horečkou. Erďa měl 38,7. Tak jsem dělala i studené obklady. A taky už usnul. Snad bude Kubíkovi až se vyspinká dobře....
20. říj 2010 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Chudáček malej, tak ať je mu brzo líp
20. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@anag Peti pošli mi to taky ,jsem zvědavá :wink: a taky určo písnu postřehy :wink:
20. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Kubík je kusanec :slight_smile: a horečka už zítra určo nebude :wink:
20. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag tak at je Eričkovi brzo líp :wink: to je to období,zase se z toho nevyhrabem :confounded:
20. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec kus ho je, ale přibírá přesně dle tabulek :grinning:
20. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek ale je určo na horní hranici :grinning: my jsme na té spodní :grinning: ale tak to má být :slight_smile:
20. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek malá měla v půl roce 6650g :grinning:
20. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec no ze začátku přibíral víc, ale od posledního vážení v 6 týdnech se to zpomalilo a teď to vychází na 20g denně a v knížce píšou 3-6 měsíc 20g denně
20. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek ono to už ted nebude takovej fofr :slight_smile: Marti ted jsem si vzpoměla,že se tě už dlouho chci zeptat na ty rolety proti slunku na střešní okna :wink: napadlo mě,jestli to nefunguje i tak ,že to stiší buchot deště do oken :sweat_smile: mě to totiž neskutečně sere jak nám to buší nad hlavou :confounded: nevšimla sis jestli to pomáhá?a může to být stažený pořád?děkuji :slight_smile:
20. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny máš to v emailu... :wink:
20. říj 2010 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec no chvála bohu že už se ty přírůstky zmenšují :grinning: , no ty předokenní markýzy déšť utlumují, my je teď máme stažené ještě v ložnici aby bylo ráno víc šero a Kubík nevstával, ale moc to na něho nefunguje :grinning:
20. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti jdu na to,těš se :grinning:
20. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek tak to jdu do nich :wink: a vy si pořidtě tu co máme my,plně zastinující,ta je fakt super :slight_smile: a Kubík bude chrnět do osmi jak Juli :grinning:
20. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec máme v plánu je pořídit na jaře, to už bude Kubík větší
20. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek