• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@anag tak Peti máte domek 9 na 10m,jen pro představu my máme 9.5 na 10.5m :wink: pan projektant asi fakt zapoměl na okna :sweat_smile: máte tam v obyváku jen posuvky ven na zahradu a ještě u nich nejsou rozměry :unamused: ale posuvky doporučuju :wink: ještě bych dala interiérový posuvný dveře mezi obyvák a chodbu :wink: místo klasických :wink: to ,že do kuchyně se jde přes obyvák mně osobně nevadí :wink: pokud ji otočíš naopak tak ti půjde z obyváku vidět na binec na lince :wink:jako nám :grinning: jo a máme špajsku a tvrdím,že to nejlepší věc jakou v baráku máme :grinning: ta místnost v zádveří vede do garáže?jen si ji tam nechte přikreslit,jinak na ni budete muset zvlášt žádat o stavební povolení :wink: přiznám se,že mi tam ten záchod připadá zbytečný :sweat_smile: kdyby tam nebyl,tak bych tu místnost zmenšila a o ten výklenek zvětšila zádveří,kde by se v poho dala nějaká skřín ,botník atd.my máme zádveří na hovno :angry:
20. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Peti z čeho to chcete stavět?já jen,že máte 45 zdi.
20. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag jééé a ten bojler dejte z koupelny do technické ,ti projektanti jsou paka,nám ho tam taky namaloval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag tak jsem nahoře :grinning: no on vám to namaloval jako pracovní koutek s šatnou :wink: tam by si nikoho nevodil už jen proto,že je to v patře :wink:navíc pokud to chápu dobře,tak ty čáry jsou zkosení střechy,takže to žádnej velkej prostor nebude :unamused: určo by se ti nelíbilo,kdyby ti vodil kohokoliv po baráku :unamused: takže pokud by chtěl Erik pracovnu jako takovou,tak dole a co neblíž vchodu, vidím to na technickou místnost :wink:garáž si můžete udělat delší,klidně podél celýho domu a tím získáte i uložný prostory :wink: jinak pokud můžu doporučit,tak kam to jde umístit,tak si nahoru dejte normální okna,ale vždyt víš,že střešní jsou na nic,já jsem si na tom trvala,aby v každé místnosti bylo okno na který se dá sít a může se normálně větrat :wink: ale mám obavu,že u vás to neklapne :unamused: nemáš nákresy,jak vypadá dům z pohledu z venku?jinak horní pokoje jsou asi tak jak je máme my 3x4m,to je docela v poho,teda ještě záleží na sklonu střechy :wink:
20. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Peti jak to máte orientovaný?obyvák a kuchyn je na jakou stranu?
20. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj, jdu pozdravit.Máme tátu přes noc pryč, tak bojuju s tygrem sama.
Marti jo, docela ponocujeme, jenže se nám taky posunula doba řvaní, dřív hučel tak od sedmi do devití a teď teprve v devět začíná, jediný co nás teda těší, že tím pádem máme koupání bez řevu a v klidu.Ale já jsem potom jak praštěná palicí, ale dobrý je, že ráno chrníme do devíti, tak aspoň něco.Teď konečně usnul, je nadopovanej mlíkem, čajem a snad se ráno vykadí.
Utz bříška je relativně v pořádku, sice se nám mlíčko po najezení vrací do jícnu,ale ne nijak hrozným způsobem, takže budeme baštit nutrilon proti blinkání, já ho budu týrat rourkou, bo se nevykadí a taky dostává do vody o odměrku mlíka míň a zjistila jsem, že mu to vůbec nevadí, dokonce se včera budil po čtyřech hodinách a ne po třech, jak bylo zvykem.no snad mu to vydrží, musím ho dopovat čajem, aby se mu to v bříšku ředilo, akorát že čaj potvora pije jenom sladkej, ale naštěstí ne moc.

peti koukám, že máte s těma projektantama fakt o zábavu postaráno.Ale snad se brzo dopracujete k nějakýmu výsledku, se kterým budeš spokojená :wink:

A mmch, kde je Ali, dlouho se neukázala.
Nic jdu hodit hygienu a spát, než se tygr probere...tak pááááááááááá
20. říj 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .. :slight_smile:

Tak jsem dneska musela s Eričkem k doktorce. Horečka neustupovala a vnoci měl přes 39,tak jsem už neváhala a šla. Máme angínu a k tomu nám rostou zoubky. Tak snad to moje kůřatko zvládne.... :frowning2:
22. říj 2010 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervenec Iny díky za postřehy musím si to všechno sesumírovat v hlavně. Zítra přijede projektant,tak snad už to bude poslední doladění. Jinak zatím celkový pohled domu nemáme. Potom určitě ukážu. Jo a nebudeme mít garáž ve sklepě. Budeme mít jen menší část domu podsklepenou. Tam by s tím byly údajně problémy. Musel by se dům posunout hodně od silnice,protože by se tam nedalo najet a to by jsme už neměli asi žádný dvůr.

@janca.k Jani tak laktobacily jsem koupila. Díky za radu. Ještě že Tě mám.... :wink: :wink:

Eriček už spinká,tak snad to bude lepší noc než včera ..
22. říj 2010 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@janca.k Jani tak hlavně ,že má bříško v cajku :slight_smile:
@anag jé chudáček malej,vy taky docela dost marodíte co? :frowning2: tak hlavně at je brzo bez teplot :wink: jinak držím pěsti at to s projektantem dobře dopadne :wink: k vaši spokojenosti :slight_smile:
22. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
a musím se pochlubit Juli dnes začala chodit :dizzy_face: teda ne uplně,ale pustí se a ujde 5 -6 krůčků :slight_smile: je to úžasný :dizzy_face:
22. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
baf tady zas nikdo :sweat_smile: máme 4 zub,tak doufám,že se zase pár nocí vyspíme :wink: už dnes to bylo lepší a taky ráno zacinkal :slight_smile: jinak v sobotu byly u nás holky na sedánek a kecaly jsme do 2 ráno a včera jsem byla nepoužitelná,jak po flámu :grinning: mamka si vzala malou odpo a já jsem 3 hodiny chrápala na gauči :grinning: to byla paráda :dizzy_face:
25. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

@cervenec Iny gratulujeme Julince k prvním krůčkům a taky k zoubkům.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak Erďovi antibiotika zabrala,tak už je mu konečně lepší. Jen strašně málo jí,ale to dávám za příčinu tomu že mu rostou špičáky.

To počasí je šílené. Strašně ospalé.
25. říj 2010 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, nějak jsem teď nazapínala PC.U nás máme taky změnu, v noci chrníme od 22.00 tak do 4-5.00 teda jak kdy, dneska jedl v půl čtvrté, ale prostě dřív jak v deset spát nejde a včera ani večer nebrečel, ale ve čtvrtek večer řval teda fest, no jo, dojel nám domů tatínek :grinning: tak se musel předvést.
Iny vám těch zubů roste najednou nějak moc zaráz, ne?? :grinning:

peti, hlavně aby byl Eriček brzo fit a bude to lepší.No já se jdu najíst, byla zde mamka se ségrou, tak byly venku asi hodinu s malým, jenže začalo pršet, ale naštěstí tygr chrápe v kočárku i když se s ním nejede, včera odpo jsem ho taky narvala do korby a chrápal na chodbě asi čtyři hodiny :grinning: jinak přes den teda moc nespí, tak půl hodinku max hodinku, takže teď bude až do večera hore, tak jsem zvědavá.
25. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

nějak nestíhám navštěvovat koníka :angry: doma je furt veselo. Neustále probíhá vinobraní, můj nestíhá a tak nám často chybí tatínek.
Z našeho mazlíka se stal velký ječák, mám z toho trochu nervy na pochodu. Absolutně ho nic nebaví, když u toho má být sám, neustále mi visí na noze a chce hopa ukazovat si věci a když není po jeho, tak hučí a hučí a brečí a hučí.... zkouší co vydržím. V noci taky veselo, jakmile se vzbudí okamžitě stojka a pláč. Jsem z toho paf a nevím jak na něj. Některý den je lepší, ale jiný taky horší :confounded: :confounded: :confounded:
Jinak nás 14 dní trápila rýma, teda takový kvanta co jsem z něho dostala tou vysavačovou odsávačku - jsem až chvílema nechápala.
Naštěstí rýma je pryč, ale mlade se nějak nechce srovnat :-/

Jinak holky, bacha, mi už taky budeme mít rok. To tak děsněěěěěěě rychle uteklo :sweat_smile:

Sorráček, moc jsem vás nedočítala.
Ale Julince mega gratulace k prvním krůčkům, teď už bude samostatná jednotka :grinning: a k zoubků, aspoň tě teď Iny může fest kousnout. Toník mě nejraději hryže do nosu a ramene, filuta jeden. Lezeme po čtyřech a sanží se chodit, ale s oporou :sunglasses:

Jani přeji, ať se to bříško už srovná, aby Martínek byl v pohodě a spokojený mimi pořád :grinning:

Peti, to je mi líto, že je Eriček tak často nemocný. A architekti....kapitolka sama o sobě. Hlavně si nenechte nic vnutit a o všem hodně přemýšlejte.....
:dizzy_face:
25. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Peti díky :wink: tak to je dobře,že atb zabrali :slight_smile: jak dopadla schůzka s projektantem? :wink:
@janca.k Jani no jo, taky jí začaly růst skoro v roce,tak ted to masí dohnat :grinning: jo a nestěžuj si vždyt malej jen furt spí :grinning: ti hodím Juli na půl dne a budeš štastná za toho tvýho prcka :wink:

@aliiik Ali děkujeme :slight_smile: a už se vám to vinobraní chýlí ke konci?plánujete oslavičku pro Toníčka?a co mu koupíš?no a malá má 4 horní,takže i kdyby chtěla tak mě nekousne :grinning: ale ona mě ani nezkouší kousat,mám pocit,že to je specialitka kluků :sweat_smile: no a k té proměně Toníka,to máme už nějakou dobu,taky jsem z toho byla vynervačená a vlastně ještě jsem, protože ted má klíštěcí období,ale pokud je v dosahu tatínek,tak je jeho,takže je to u nás o řevu,že jí tatínek zase utíká :sweat_smile: ani ke mně nechce jít :confused: navíc ted už řve,když si ji někdo bere ven,sice jen chvilku,ale nedělá mi to moc dobře :sweat_smile: navíc začala totálně odmítat tchyni,skoro to vypadá,že ji navádím :grinning: ona si ji furt chce brat a mě se nechce,když vím,že Juli za ní nechce jit :unamused: no je to boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ted po tom roce je to fakt super, Juli každý den umí něco novýho,sice to pak nechce nikomu předvést,ale i tak z toho mám radost :grinning: dnes začala říkat TAK TAK TAK jako že tik tak hodiny :grinning: a ráno se protahovala a pištěla u toho,se dívám co dělá a ona jen opakovala po mně,protože to dělám já a ani si to neuvědomuju :grinning: a včera se naučila mrkat,ale oběma očima a ještě u toho otevře pusu,jsme s Jirkou dostali záchvat smíchu :grinning: jsem to chtěla natočit a ani za nic to nechtěla udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jéé ted je fakt sranda,aspon to vyrovná ty její uřvaný chvilky :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic jdu opět tvořit foto knihu,dostala jsem kupon na 25% slevu,ale to je taková drbačka,že mám chut se na to vykašlat :angry: já su puntičkář,takže než to dodělám,tak sleva propadne :grinning: dobrou noc :slight_smile:
25. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

nějak poslední dobou nestíhám :grinning: , gratuluju ke všem zubům, chození atd :grinning:

Já si Jakuba teď taky moc užívám, strašně mě baví ho pozorovat když si hraje na dece, sleduje hračky, je sice krapet hyperaktivní, vydrží přes hodinu kopat rukama nohama bez přestávky, včera měl durch propocený záda :grinning: , bříško už má dobrý takže mrčí akorát když je přetaženej, přes den spí mezi každým jídlem tak hodinu, někdy teda zvládne spát i 3 hodiny.

Už pomalu řešíme co na vánoce, holky poraďte nějaké oblíbené hračky kolem toho půl roku, moc toho nechceme, naši budou kupovat pěnové puzzle na zem, ještě chci nějakou látkovou knížečku a si látkové kostky
26. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
26. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
@cervenec Tak schůzka s projektantem dopadla dobře. Udělal nakonec pár oprav podle našeho přání a už by to mělo byt vcelku celé domluvené. Až mi pošle celkový pohled na domek,tak určitě ukážu.... :wink:
Julinka je tedy šikulka. Je nádherné pozorovat děti jak nás kopírují. Já jsem to taky s pozorovala.

@aliiik Ali tak to jsi na tom stejně. My tatínka taky moc nevidíme. Sice už máme posbírané,ale přece jen ve sklepu je fůra práce. Někdy jsem ráda,když Erik vidí malého hodinu denně... :confounded:

@macinek Marti já Ti nevím. Eriček se hraje pořád jen s blbostmi a hračky ho nezajímají. Nejraději má cezánek, vařečku, kalíšek a pokličky .... :grinning: :grinning:

Dárky na Vánoce jsem taky už začala řešit a taky už i objednávat. Taky jsem si na mimibazaru objednala háčkované ozdoby na stromeček. Letos se chystám ozdobit stromeček jen perníčky a háčkovanými ozdobami.

26. říj 2010 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: u nás byl opět pád,když lezla,takže zase krve :frowning2: já ji asi koupím chrániče na zuby nebo si je vyláme nebo si prokousne ret komplet :confounded: vždycky valí jak střela sekne se jí ruka a je to :frowning2:
@macinek Marti my jsme první Vánoce taky Juli trošku ošidili :grinning: a letos stejně moc nevím co jí koupit, když si představím co všechno od rodiny dostane :confounded: po narozeninách má hraček ažaž :sweat_smile: jinak určo doporučuju tohle http://www.uberusky.cz/eshop-lamaze-hudebni-krouzky-464-1429 objednala jsem to malé k půl roku a hraje si s tím ještě ted a všechny děcka co přijdou se od toho nehnou :wink: a na Vánoce dostala tuto knížečku http://e-slunicko.cz/lamaze-textilni-knizka-mala-2004.html a s tou si taky hrozně vyhrála :slight_smile:
26. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Peti to tak bývá :grinning: , neteř zase jede po zipsech, jak je někde zips tak se může zbláznit :grinning:

@cervenec ty kroužky mám taky v plánu :wink: a knížečku bude asi vyrábět moje mamka

U nás je naštěstí rodina rozumná a nikdo hromady dárků kupovat nebude a my taky ne, i teď máme doma jenom hrací deku, hrazdičku a 2 štěrchátka :grinning:
26. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinek no Marti u nás taky nikdo hromady dárků nekupuje,ale je nás jak psů :grinning: ,takže se to sejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@anag Peti tak se těším na finále domečku :wink:
26. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny no já se už taky těším co z toho vyleze ... :grinning: :grinning:

Dneska jsme přivezli po sestřence autosedačku. Eričekovi je to vajíčko už dost hodně malé....:grinning: Sedačka je OK, jen ten potah se mi moc nelíbí,tak jsem se dívala,že od Emitexu mají univerzální potahy na autosedačky,tak asi objednám.

Už třetí večer jsem sama doma ... :angry: :angry: :angry: Už mě to i pěkně vytáčí. Ještě že mám ten internet ... :grinning: :grinning:
26. říj 2010 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A dneska mi příšel super dopis. V práci mě špatně vypočítali vyměřovací základ na výpočet mateřské,tak mi budou doplácet ještě 2400,- Kč. Jsem byla šťastná jak blecha .... :grinning: :grinning:
26. říj 2010 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Trochu vas docitam...

@cervenec Iny, Maty a Juli budou skvela dvojka! Vy delate TAK TAK TAK, my zase jen TIK TIK TIK :D :D :D A jak pises, po tom roce je to obdobi plen vyraznych zmen, hlavne v prvnich slovicka.
My s oblibou rikame zkomolene papučky, kytička. Jinak nadherne rika deti a lidi. Mama, tata, baba zvlada uz levou zadni. Ted se snazi opakovat strasne moc slov co uslysi, je to sranda. Jo a pampa je u nas lampa :slight_smile:
Taky je mazec, ze dostane levou zadni na kliku, na vsechny kliky v dome, takze katastrofa! Na wc musi byt komplet prkynko dole, at nedela jeho oblibene čach čach, vchodove dvere jsou uz davno zamcene, jinak bych ho hledala u souseu :D
Nenudim se s nim ani na vterinu, je to kluk rostacka, neni chvilku v klidu, vyleze kam si zamane a kdyz ne, pritahne si na pomoc stolicku a huraaaa leze se nahoru!!!! Asi z toho brzy zesedivym, nebo skoncim v blazinci :slight_smile:

@macinek Marti ty hudebni krozky doporucuji!!!! To je hracka k nezaplaceni! Maty si s ni hraje uz peknych par mesicu a ani ted ho neprestala bavit, to je jeho vecna hracka, nejoblibenejsi!!!
26. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@anag, Peti preji at je Ericek brzy fit!
@aliiik z Tonikova obdobi si nic nedelej, tim si projde asi kazdy...

My mame rvaci obdobi ted, kdyz odejde tata z domu, nebo vlastne kdokoliv... dokonce i ja, coz me tesi :o) Minuly tyden jsem nechala chlapy doma a jela nakoupit, Mata pry stal u dveri a brecel a volal "mami, mami..." Taky ma uzasne vzdorove obdobi, kdyz po nem chci neco co on nechce, nebo mu neco beru s cim se chce jeste hrat, proste kdyz delam neco co mu nehraje do noty... to se zacne vztekat, nebo ¨pri zvedani mi proklouzne rukama jak se uvolni a natahne ruky :D je to opicak, ale ja se s tim jeho obdobim poperu! Preci to nemuze trvat vecne!
Snazim se to prechazet s klidem, ale nekdy je to uz fakt na bednu, uplne psychooooo... tak ho lehce supnu po zadecku, on to pres plinu neciti a ja si ulevim :D ani to nezaregistuje, ale me to pomuze :wink:
Hlavne at si to nekdo neprebere, ze ho biju jak nezrale zito!!! To v zadnem pripade!
26. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@anag Peti tak to je super, taky by mi mohli prijit na neco podobneho v praci, kazda koruna dobra!
Hlavne ted, barak finisuje, tak za 14 se snad stehujeme... a ty vydaje ke konci neberou konce, rostou do astronomicke vyse! Sileneeee!
26. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@anag Peti to jste vevajcu vydrželi stejně dlouho :fearful: malá i když se tam vlezla tak nějak,takl tam prostě nechtěla byt ani za nic,ted jak jezdí po směru,tak je to mnohem lepší :wink: ale vy stejně moc necestujete,že?už jsi začala řídit?já už jsem nasraná,protože jsem furt bez auta,jsem tento týden řekla Jirkovi,že už mě to neba,přes léto mi to tak nepřišlo,ale ted se nehnu nakrok bez toho,aby jsme se složitě domlouvali co kdy a jak :unamused:
28. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@katunka82 jé tak to by byla dvojka,by se skvěle doplnovali :grinning: malá ještě tak nemluví,teda huláká furt a všude jako správná baba a začíná opakovat,ale zatím jen slabiky :wink: dnes se naučila uděláme kšic,ale nějak se jí to plete s tik tak :grinning: a ještě jak dělá ovečka :slight_smile: jinak řev u loučení je u nás taky,teda nejen u loučení,stačí ,že chce jít za Jirkou do pracovny a má zavřený dveře,tak je veselo :sweat_smile: i když jde spat,tak za mnou nechce jit,ale v noci to zase chce jen mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak píšeš o pevných nervech,tak u nás je věčně řev,bud můj nebo Juli nebo nás obou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@katunka82 tak já malá na prdel snad ani nedávám,já ji pleskám po rukách,i když poslední doobou už to nedělám,protože to nemělo žádný efekt :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen chvilku řevu a ještě se slzama šla škubat kvítko - šahat na krb-stahovat prádlo ze sušáku- vyhazovat šuplíky a skříně znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale poslední dobou mě někdy i poslechne :grinning:máme to doma jak v holobytě,kamoška má skoro ročního chlapečka a ,když jsme u nich,tak musím být ve střehu co zas Juli vezme,shodí atd a její malej si toho vůbec nevšímá,pro mě je to absolutně nepochopitelný :grinning: já jsem ji furt strašila jak ty serepetičky půjdou brzo do čudu a ona je má furt tam kde je měla :grinning:
28. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek