• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahooooooooj, konečně jsem on-line,t ak jsem vás pročetla a stejně už ani nevím co je nového :grinning:
Gratulujeme k zubům, chození,stěhování a hlavně Toníkovi k prvním narozeninám a @luciexxx k prvnímu těhu :dizzy_face: :dizzy_face:
My se máme docela fajne.Martínek měl včera dva měsíce, což mi teda přijde docela mazec.Teď zde zrovna leží za mnou na posteli a nad sebou má novou hrazdičku, docela ho zaujala, občas se mu podaří rukama prásknout do hraček, tak se tomu děsně směje :grinning: jinak už krásně paseme koníčky, máme za sebou první rýmu a kašel a taky už spíme celou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: teda celou...Martínek chodí spát tak mezi 20-21 a když má dobrej den, tak vstává kolem osmé ráno, někdy se ještě kolem jedenácté probudí na jídlo, ale to bývá málokdy.Takže super.
No aspoň je to náplast za to že nekojíme.Dokonce spinká i čtyři hodinky odpoledne v kočárku a večer už od 6-tého týdne neřveme :dizzy_face: teď jenom doufám,že to všechno nezakřiknu :grinning:

A Martínek má taky novou maminku :grinning: v úterý jsem malýho vrazila sestře a vydala se ke kadeřníkovi, dostala jsem k narozkám poukázku, tak už nejsem blondýna a mám dokonce ofinu :grinning: no je to nezvyk,ale okolí se to líbí, tak snad to není tak hrozný :grinning:

No nic, jdu se věnovat tygrovi, příští týden se půjdeme fotit k profi foťákovi, tak pak hodím nové fotky.Marťa roste jako z vody, už váží 5490g a měři 58cm.
12. lis 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky!

Já Jani malej teda pěkný macíček :slight_smile: že to děsně rychle letí!!! Ať se focení vydaří, na foto se těším :dizzy_face: To spinkání fakt závidím. Toníkovi se to zatím podařilo jen 2x, že spinkal klidně celou noc :frowning2: snad těch nocí bude přibívat :grinning:

Katy, gratuluji k úspěšnému nastěhování :wink: já už bych chtěla taky, ale asi až příští Vánoce :confounded:

@Luciexxx obrovská gratulace k potvrzenému těhu. tfuj tfuj pro štěstí ať je všechno v pořádku :wink:

Holky, u nás byla v pondělí děsná havárka. Hlídám, hlídám a neuhlídám. Toník se švácl do hlavičky o roh skleněného stolu. Krve by se ve mě nikdo nedořezal..... děsný pláč, moc ho to chudinku bolelo. Myslela jsem, že z toho bude moncl pod očičkem, ale nakonec je to jen odřené. Teda fest stroupky má u nosu a na nose, tak mažeme aby si to nestrhl. No, a aby toho nebylo málo. Dnes jsme měla pocit, že se to krásně hojí, tak se do stejného místa bouchl dnes po druhé a to co už bylo zahojené opět vyskočilo..... :cry:
Nedávno jste řešili sedačky a vajíčka :sunglasses: tak mi ještě jezdíme ve vajíčku, ale už se to nedalo - čouhají mu nožky a rád by se rozhlížel. S Liborem jsme vybírali mezi Romerem a Maxi Cosi. Po shlédnutí na živo jsme se nakonec rozhodli a objednali jsem Maxi Cosi Pearl http://www.babypark.cz/autosedacka-maxi-cosi-pearl?variants=67204
12. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
@janca.k Jani tak to je Martínek kus chlapa. Opožděně mu přejeme s Eričkem všechno nejlepší k svátku... :dizzy_face:
Už se moc těším na fotečky. Taky máme v plánu se jít nechat někde vyfotit, tak jsem zvědavá jestli to bude pravda.

@aliiik Chudák Toníček. Eriček taky padá pořád. Ale musím zaklepat,že zatím jen takové běžné oděrky. Nic horšího.
Ta autosedačka je moc pěkná ... :wink:
Ali a jak vůbec pokračujete s baráčkem?
13. lis 2010 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde máme vůbec Marťu a Inku?
13. lis 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti, s baráčkem to jde u nás pomalounku :frowning2: až je mi to někdy i líto. Ale má to ekonomický důvod. Zatím jsme si nepujčili ani kačku a táhneme to z vydělaných peněz. Proto stavíme už několik let a ještě nebydlíme :cry:
Poslední akce která byla viděl, byli ty kachlové kamna. Teď jsou na řadě koupelna a wc. Obklady a vybavení máme, už jen musí dofrčet obkladač a mít chuť pracovat :slight_smile: Pak se to zase zpomalí....... :angry: Možná budeme bydlet příští Vánoce x-
)
A co vy? Plány se rýsují? Papír snese všechno :grinning:
13. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aliiik Ali tak to jste stejně dobří,že to stavíte bez půjčených peněz. My si půjčit musíme, protože jinak by jsme asi v životě nepostavili. A taky je to vcelku jedno jestli platíme úvěr nebo platíme nájem bytu. To nám možná vyjde stejně.

Jinak mi už by jsme snad ty plánky měli mít hotové. Jsem mu zase psala a týden se neozval,tak mu budu dneska volat. Je to s ním taky zajímavé. On totiž staví svůj barák a do toho mám spoustu zakázek. Tak pěkně nestíhá. Ale už mě to štve. Ve smlouvě má zhotovení do dvou měsíců od podpisu smlouvy a už jsou to tři měsíce a nic ... :angry:

Jinak Erďa se nám rozchodil. Udělá tedy zatím sám tak pět šest kroků,ale myslím že ještě pár dní a bude mi tady lítat po bytě.
15. lis 2010 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

nějak nestíhám, gratuluju Toníkovi k narozeninám :slight_smile:

Náš miláček mi dává poslední týden zabrat, začali mu asi růst zuby, takže je ukňouranej a do toho se naučil pištět, takže místo vykládání piští, no jsem z toho krapet na nervy, ale už ho to přestává bavit ufff

My jsme měli návštěvní víkend, v sobotu tu byl švagrovou s neteří a tchánem, no malá Zuzka je totální hyperaktivec, za celé 3 hodiny co tu byli se nezastavila, lezení už jí moc nebaví (no lezení, plazí se po rukách a nohy tahá za sebou :grinning: ), takže chce pořád stoupat. A včera tu byli známí s 3 letou holčičkou, taková malá kecka, furt očumovala Kubíka, v lednu totiž čekají chlapečka.
15. lis 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja, no tak to spaní jsem asi zakřikla.V sobotu nám totiž drahouš usnul až ve 2.15!!! Jsem myslela že ho normálně umlátím polštářem, jediný štěstí který chlapec měl, bylo to, že mi čučeli do jedné na film a on neřval, občas si teda pobrečel, aby někdo přišel, ale jinak si spíš mrmlal něco pod vousy.Ale teda byla jsem z něho na budku a v neděli sice spal, ale od tří se mlel, takže jsem vstávala dávat dudlíka, zvažuju, že mu na noc přelepím izolepou aby mu nepadal z pusy :grinning: a jedl teda v pět a spal až do osmi ale to jsem ho přesvědčila, že ještě vstávat nebudeme, takže do půl desáté ležel v posteli a vykládal mi, pak jsem ho narvala poprvé do šátku :dizzy_face: a vyrazili jsme na nákup, tak to chlapec opět zapíchl a teď se teda dožaduje jídla, takže jdu na něj.

15. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani teda to je mazec :sweat_smile: , Jakub usíná kolem 7, nejpozději v 8 :grinning: , v sobotu jsem byla z návštěvy a uklízení tak unavená že jsem o čtvrt na 9 spala u telky :grinning: , Kubík spal ráno až do půl 7, takže jsem se vyspala do růžova :grinning:

Jinak máme doma pěknou herečku, nikdo nám nevěří že Jakub umí brečet nebo zlobit, jakmile totiž dorazí návštěva tak ze sebe dělá nejhodnější miminko na světě :grinning:
15. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek tak stejnou flignu umí hrát i náš Tonda :sunglasses:

@anag Eriček je šikulka, já to s tím naším chozením moc rychle nevidím. Zatím to Toník hraje furt na jistotu po 4 :dizzy_face:
15. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti, no naštěstí něco podobného předvedl poprvé, jinak teď co ho přešly koliky chodí spinkat nejpozději v půl devátou, ale tím, že chrní odpo asi 4hodiny v kočárku, tak vynechá jedno jídlo a dohání ho v těch deset nebo jedenáct, ale to mi naštěstí neva,protože jsem většinou vzhůru.

Ale nechápu ho, ještě do čtvrtka totiž v noci krásně spinkal a nebudil se, až to k ránu kolem osmé.Je sice fakt, že je pořád ještě nachlazenej, ale už to není tak hrozný, jako před tím, tak nevím co mu přelítlo přes nos.

Jo a herečku máme doma taky, ale krapet jinak.Náš miláček totiž když jsou zde návštěvy, tak nahodí nevinný pohled a začne brečet, ale vyloženě to ze sebe tlačí, aby si ho někdo vzal, na nás to už neplatí, takže to zkouší na cizí :grinning: ještě že teď už tolik návštěv nechodí :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: nestíhám nestačím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@janca.k Jani ještě ,že existuje spravedlnost a malej se rozhodl,že celou noc neprospí :grinning: Juli spala poprvé až do rána až tento víkend :sweat_smile: a to ještě ve 2 jsem si ji musela hodit k sobě do postele :wink: ted spí moc hezky,ale já jsem nějak o to víc unavená :sweat_smile: asi nejsem zvyklá spat tolik hodin v kuse :grinning:
15. lis 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti tak takhle to máme doted :grinning: ale malá je prostě správná baba,doma dělá scény a jak se vyleze ven nebo jsme na návštěvě,tak je unešená :grinning:
15. lis 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti tak super,do roku máte chodce :slight_smile: malá už lítá jak čert,je to mnohem lepší,už mě netahá furt za ruky :wink: dokonce si sama vydrží hrát,to jsem mile překvapená :slight_smile:
15. lis 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aliiik Ali jak to dopadlo s tou podlahou v koupelně?jaká nakonec bude?
15. lis 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti tak snad to projektant brzo dotáhne at můžete na jaře začít :wink:
15. lis 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek že vstával o půl 7 a vyspaná do růžova :grinning: malá si to naštěstí posunula,dnes jsme vstávaly v 8.10 :slight_smile: hned ten den líp uteče :grinning:
15. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k jo na ten cucek by měli výrobci něco vymyslet :grinning:
15. lis 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aliiik Ali autosedačka krásná,jen teda hodně světlá :unamused: já jsem tvrdila,že Juli v ní za žádnou cenu jíst nebude a šup lup furt šudlím drobky :grinning:
15. lis 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec No když jsem šla spát v 8 večer, tak ještě abych nebyla vyspaná :grinning: , ale my jsme zvyklí vstávat brzo, než jsme měli Kubíka tak jsme i o víkendu vstávali kolem půl 8 až 8 :slight_smile:
15. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja, tak dneska podstatně lepší...právě lezeme z postele :grinning: malej se v ní teda ještě válí, jedl ráno v půl osmé, ale rozhodl se, že si ještě hodinku bucne a pak byl sice vzhůru, ale maminku nechal spinkat, hodný brouček.
Je teda fakt, že takhle kvalitně spal asi proto, že včera ho chytla po dlouhé době kolika, takže sice v půl osmé usnul, ale po osmé se probudil s šíleným řevem a řval ještě necelou hodinu než usnul, brouček malej.

Jo Iny to je fakt, na ty dudle by něco vymyslet měli, bo i včera Martínek sice usnul, ale dvakrát se mi probudil s pláčem, když jsem k němu došla, tak spinkal, ale brečel, takže dudla do pusy a spal dál, pak dostal v jedenáct mlíko a chrněl i bez dudla až do rána :grinning:

No a my se vypravíme do obchodu a odpoledne na prochajdu, včera jsme nebyli, měla jsem dost práce, takže malej spinkal v kočárku na chodbě, ale moc tomu nedal.A dneska nám tady taky kopou novou přípojku na kanalizaci, takže se nám třepe celej barák a malej se leká, když se ozve nějaká větší rána, tak radši vysmahneme ven, tam bude líp.
16. lis 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí

Se mi zdá,že nám to tu poslední dobou nějak vázne. Já co odjela tchýně na měsíc do lázní jsem pořád v jednom kole.
Dneska jsem tedy vyjímečně nevařila a nic nechystala. Jeli jsme s Erikem a Eričkem se nechat vyfotit do Břeclavi. Tedy hlavně Erička. Už jsem moc zvědavá na fotky. Jen ta cena mě docela zarazila. No ale nedá se nic dělat. Objednala jsem 15 fotek rozměr 15x10 a 3 fotky rozměr zhruba A4 a platila jsem 1240,- Kč. Se mi podlomily kolena ... :unamused: Je fakt,že jsem neměla vůbec ponětí kolik takové focení stojí. A stejně jsme nakonec vybrali jen tři fotky,protože Eriček nechtěl chviličku ani posedět ani stát. Tak jsme je nechali alespoň namnožit pro babičky,tetičky a prababičky a dostanou je k vánocům. Našim a tchánovcům dáme ty větší do skleněného pasportu a budou mít obrázek.

Odpoledne jsme byli potom na veterině v Pavlovicích. Sindy trápí pořád blechy. Řádí totiž pořád s ježkama a kočkama na dvoře,tak to chytla asi od nich. K tomu jsme až tam zjistili,že jsme ji letost nějak zapomněli zaočkovat. Tak i s očkováním jsme vyplajzli 600,- Kč za 5 minut. Myslím se v příštím životě bude lepší učit a půjdu na veterinu .... :grinning: :grinning: :grinning:

A zítra snad by měly byt hotové plánky tak jsem zvědavá jeslti to bude pravda.... :confused: :confused:
18. lis 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@anag Peti a já budu fotograf :grinning: já se ani nepokouším s malou někam na focení,neposedí ani sekundu,takže my by jsme neměli ani ty tři fotky :sweat_smile: a na plány se těším :slight_smile:
@janca.k tak snad jste se vyprocházkovali s Martínkem :wink: my jsme byli celý dopo venku,padala mlha,takže nic moc a jak jsme zalezly do baráku,tak vykuklo slunko,jsem byla nasraná :unamused:
18. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak děláme malé pokoj,takže včera a dnes jsem malovala,ted už jen Jirku dokopat,aby jsme zajeli pro nábytek do Brna a dat to do kupy :sweat_smile: příště chci pokoje minimálně 16 metrů , 12 metrů a navíc v podkroví je na prd,furt musím dělat kompromisy :confounded: no nic jdu do pelechu :wink: dobrou noc :slight_smile:
18. lis 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja,
tak včera se mi dítě proměnilo v Šípkovou Růženu :grinning: ráno chrněl do osmi,pak od devíti do desíti, pak jsme jeli na masáže, kde to nekompromisně v půlce masírování opět zapíchl a pak chrněl doma na chodbě v kočárku od jedné do čtyř, ve čtvrt na sedm se tvářil, že jde opět bucnout, tak se šel koupat a nakonec usnul v osm a ve čtyři jedl a chrněl do osmi...nechápu...ale dneska teda je to podobný, pospává prakticky celej den, teď jsme byli venku, tak spal v šátku skoro hodinu, bo prší, já potřebovala udělat větší nákup a táhnout kočár, deštník a ještě tašku se mi nějak nechtělo, ale doma se probudil, takže teď na mě juká z postele.
Nám dojede dneska bratránek s rodinou z Bratislavy, tak budu o víkendu vařit, chjo to bude, já tak strašně nerada vařím pro cizí, mám pokaždý pocit, že je jídlo málo slaný, ochucený a tak...no tak uvidíme.
Budou zde až do neděle, tak si konečně pořádně pokecám, bo s malým to moc nejde...neustále mi skáče do řeči a když si stěžuju tak se mi směje :grinning: :grinning: a ten velkej je buď v práci a nebo v garáži, kde pořád něco kutá...
Tak jdu doporcovat maso co mi včera dovezla tchýně a douklízet než dorazí...tak páááá
19. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani tak tu návštěvu ti nezávidím, taky jsme takovou měli a byla jsem z toho nervní jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hlásím,že pokojíček je z větší části hotovej,jen horní skřínky budou až před vánoce,ale to nejdůležitější tam je :wink: ted jsem objednávala kobereček a nálepky,koupit závěs,prostěradlo a takový serepetičky :wink: malé jsme to už včera ukázali a líbilo se jí to :slight_smile: takže mám další pokoj na uklízení :grinning: a ještě máme novinku, už 3 večery a noci nekojím malá se sama odstavila,prostě přestala chtít prso,naštěstí se smilovala nad um a ráno si ho vypije,večer teda nechce,takže má o jedno jídlo víc,dnes jsem jí mlíko zkusila dát navečer v čase svačiny a vypila ho,takže to budeme muset dělat tak ale teda má to dvě velký nevýhody,ráno musím vstat a jít dělat mlíko,to je pro mě katastrofa,zlatý kojení ,dnes ráno jsem na vás myslela,že vás lituju :frowning2: a druhou,že večer chodí později spát a ještě jí to dýl trvá,ale snad se to srovná :wink: ale pěkně si to Juli naplánovala,v sobotu mám sraz ze základky,tak bych si eventuelně mohla dát i panáka :grinning:ale stejně si ho asi nedám,už tak budu mrtvá z toho,že nebudu vyspaná :grinning: akorát se modlím at ji nebudí zuby,protože v noci chce jen mě :sweat_smile: ale je to v Zaječí,tak budu na drátě :wink:
21. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

byli jsme na víkend u našich, konečně jsme se potkali s mojí nej kamarádkou ze střední, má holčičku o 14dní mladší než Kubík :slight_smile: , plánovali jsme sraz celé těhotenství a vyšlo to až teď :grinning:

@cervenec Inko příprava um mlíka je rychlá, v ložnici mám termosku s teplou vodou, láhve, mlíko a odměrku, takže jenom naliju vodu, nasypu mlíko, zatřepu a krmím, zabere to tak minutu :wink:
22. lis 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny tak to už se těším na fotečky Julinčina pokojíčku. Jinak ten problém mám taky. Eriček chce v noci jenom mě. Ale i přes to jsem ho dala v sobotu spát k našim a jela do Mikulova na třídní sraz. Sice když se probudil tak chviličku brečel,ale mamka říkala že ho to hnedka přešlo.
Julink už bude tedy spát ve svém pokojíčku?
22. lis 2010 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti no vytáhnout prso je mnohem rychlejší :grinning: ale s tou termoskou jsem to tak udělala dnes ráno a super :wink: dnes Juli užasně spinkala,spat šla kolem půl 8,do půlnoci asi 2 krát na cucek,pak ve 3 na cucek a spala v postýlce až do půl 8 :dizzy_face: to se ještě nestalo,aby tam spala až do rána :slight_smile:
@anag Peti a proč nehlídal Erik?pokojíček vyfotím až bude hotovej,ale žádnej zázrak to není :wink: v pokojíčku zatím nespí,má tam velkou postel 120x200,ale ještě musím v ikei koupit tu zábranu,aby nespadla :wink: ale přiznám se,že jestli bude tak hezky spávat,tak ji tam brzo odstěhuju :grinning:
22. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek