• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Iny kde jsiiii? Je ti blbe jen po ranu nebo porad?
Ja mam nevolnosti v prbehu celeho dne, porad se mi zveda zaludek :confounded:
9. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Katy.. Asi jste oba zdravi... Coz je plus... U nas jsem ten zadrhel ja... A nepujde to asi jen tak lehce, ale uz to neprozivam jako pred pul rokem...
9. únor 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no hold je zvyklej se o sebe sám postarat :slight_smile: a nějak se nám to prádlo nakupilo takže jsme se střídali :slight_smile:
9. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme nahlášenou změnu trvalého bydliště, požádáno o nové občanky, to zařídil dneska Josef sám a ve středu nás čeká společné další vyřizování - katastr atd :unamused:
9. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, vy jse to do kolaudace nemohli mit?
9. únor 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni když není zkolaudováno, tak není číslo popisné a tím pádem není kam se přihlásit
9. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sem tam vás čtu,ale nemám energii psat :frowning2: Je mi furt blbě a nyvíc jsen dnes dostala za úkol obvolávat dlužníky,tak to chci sfouknout za dnešek :unamused:
9. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, Iny... dnesni "telocvik" na ctyrech a susenky nepomohly???
9. únor 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a ty se vlastne citis jak??? uz jsi na tom se zdravim lip? Jsem dnes u Hojace cucela jak puk - v utery dela az odpolko a muzes se k nemu objednat a hlavne - nikdo krome me v cekarne NEBYL!!! :astonished:

Proste zuzo labuzo.. A dokonce zavolal i jednomu doktorovi, ke kteremu chci chodit ve Vnorovecha ktery nebere, aby me vzal.. A vzal me... :grinning:
9. únor 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc... :pensive:
9. únor 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne Zdeni dnes nic nepomohlo, budilo mě to už v noci,že je mi blbě :unamused: Nejradši bych byla doma.
9. únor 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjooo, to je blbe, Iny... Zajdi si k doktorovi, on ti na to neco predepise... Myslim ke gynekologovi...
9. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé když to tak čtu, tak já snad ani nechci být těhotná :sweat_smile: měla jsem zde v pátek maminku s těhu nevolnostma, tak pobrala vše co bylo a šla domů...snad ji to k něčemu bude :pensive:
9. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ony jsou ty maminy asi dost zoufale, tak se chtaji vseho, co? No, ja se nechci videt... Jsem pred 14 dny zvracela a byla jsem na umreni, jak me to zvraceni bolelo... :pensive:
9. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si uvarila svestkovy caj s vanilkou a dala jsem si do nej bezinkovy sirup a chutna to jako voda ze zavaranxch visni.... :grinning:
9. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nenapíše nic,protože to prostě musí přejit.Mě by pomohlo být doma,nic jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kamarádka šla vždycky k dr a ten byl šťastnej ,že je jí špatně,že prý pak je všechno v pořádku :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, existuji i kapky, ktere predepisuje doktor, to vim jiste.. Segra si je kapala....
9. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidím jak se to bude vyvíjet, zatím nezvracím,ale jsem prostě ko,u oběda jsem si lehla a nemohla jsem se donutit vstat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ja jsu strasne rada ze jsu doma... Nemoc me uz opustila, lehci ryma sem tam nic neni a i ten zanet spojivek je uz pryc po masti.

Jinak se cle dn citim jak po vecirku se zaludkem, jako na vode.. Je mi pekne zle, ale neblinkam. To je jedine stesti, uz tak mam o 2 kg min!
9. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jsou nejake rady, Iny..

http://www.miminka.cz/clanky/tehulky/problemy/nevolnost-v-tehotenstvi-reseni.html

doporučují se dietní opatření - příjem potravy častěji, ale po meších porcích, pít studené nápoje (cola...), vhodné je užívání vitamínu B6 (pyridoxinu).
Dostala jsem za úkol zjistit jak změkčíme doma vodu a teda jsem z toho jelen :grinning: :confused:
autor
Iny me na to taky nic nepomaha, nejlepsi je to prospat.. to v praci bohuzel nejde, co :frowning2:
Jeeee uz pristi ctvrtek jdu na dalsi UTZ, to to leti.. :wink:
9. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš,jdu si dát vitamín :wink: já se to bojím i číst,že tam bude něco co mi dělá zle :confounded:
Marti a jsou nejake moznosti?
Katy, ale prece nemuzete spat tri ctyri mesice v kuse... :grinning:
9. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni to by jsem ale musela jist porad. Je pravda ze je mi vzdy zle mezi jidlem.. a kdyz je ti zle, tak ani nemas na nic chut a dela se ti zle pri pomysleni, ze mas snist sebemensi sousto...
Ale to bych musela jist porad a byla bych jak kulicka nejkulatejsi uz v 3. mesici :grinning:
9. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni to vim :grinning:
Ale s prestavkama to jde uz, no neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A doporucuji Emesin a Elevit a studenou colu po lzickach...
9. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek