• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jsem zjistila,že jsem ještě neuděla věneček na dveře. Musím zajít k nám do květinářství a koupit nějak blboustky a večer udělat. Snad ještě něco zeženu.
26. lis 2010 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Určitě seženeš, teď je všude plno věcí, já se chystám adventní věnec a ještě chci nové ozdoby na stromek, potřebuju limetkově zelené, tak snad někde budou mít
26. lis 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic, Peti... Pořád je to stejné... někdy lepší, někdy horší... Já vás pořád čtu, ale nějak nemám na co reagovat...

Snad jen, aby všechny bolesti a nemoci polevily a bylo zas dobře těm vašim dětem..:slight_smile:
26. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni wow, to je nádhera, díky moc :wink: , jedna barvička krásnější než druhá :dizzy_face:
26. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není zač..:slight_smile: Narazila jsem na to včera..:slight_smile: Akorát je to plast, ale to ikeácké ozdoby taky..:slight_smile:
26. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka No ony se dneska dělají převážně z plastu, ale mě to nevadí, naopak s malým to bude určo lepší, nerada bych aby se třeba řízl kdyby nějakou rozbil
26. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkx, jsem dnes mimo :unamused: malá měla dnes den D,začala se vztekat a po o nechtěla spat a řvala tak,že se začala dávit,byla jsem zralá na panáka :confounded: odpo kromě vztekacích etud už dobrý,ale furt jsem z toho hotová :sweat_smile:
26. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Tak to je fajn,že je Kubík v pořádku :slight_smile:
@katunka82 Katu no Jirka mi doted do ničeho nekecal,tak já si zvykat teprve budu :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme sraz ze základky,tak jsem se těšila,ale mám obavu,že pojedu autem,abych mohla být rychle doma,kdyby vyváděla,uvidím co zítra.Noc stála za h....o,takže nečekám zázraky :unamused: a usíná na posteli ,protože tam jsem ji kojila,v postýlce nehrozí a po té dnešní scéně ji asi budu dávat do kočáru,ale tam mi spí ani ne hodinu a doma skoro dvě :frowning2: a přeci jen v postýlce se vyspí určo líp :frowning2:
@anag Peti taky se chystáme v lednu na hory :wink: a k tomu mlíku,malá mi ted nechce snídat co je na um :unamused: ale dnes jedla už v 5 a snídala v 9 a stejně moc nechtěla :confounded:
@zdenallicka Ahoj Zdeni :slight_smile: sleduju na fb ,že pečeš o 106,pošli k nám tu vůni :wink:
26. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag já ho musím vyhrabat v krabici :grinning: ale okna jsem doumývala včera,tak aspon to mám z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chystám zase na vánoční výprodej do Kuwopy,ale ozdoby letos kupovat nebudu,ty mám na tisíc let :grinning: chci hlavně balící papíry,mají tam za 5,. :wink:
26. lis 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přeju krásnej víkend :slight_smile: já jdu spat,at si něco naspím do zásoby :wink: jestli mě Juli nechá :sweat_smile: papa
26. lis 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Jak se to dělá? :slight_smile: Peču furt - dorty nebo cukroví... nechci vidět účet za elektriku...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Nikde, nikdo ... :confused: :confused:

@cervenec Iny jaký byl sraz?

@zdenallicka Zdeni já Tě s tím pečením obdivuji. Kde na to bereš čas a energii ....
Já jsem si uděla těsto na perníčky a dneska nebo zítra se na to vrhnu.

Jinak v sobotu budeme slavit Eričkovi narozeniny. Nakonec je musíme slavit u našich všichni pohromadě Jsem zvědavá jak to bude probíhat. Už bych si normálně přála,aby to bylo za mnou ....

29. lis 2010 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jak se připravujete na vánoce? My teda zatím nijak, i když vlastně jo, nějaké dárky už máme :slight_smile: , cukroví moc péct nebudu, rozhodla jsem se udělat asi 4 druhy a všechny se dělají tak že se udělá těsto, udělá se z něho váleček, potom se jenom nakrájí na plátky a dá na plech, s Jakubem totiž nemám šanci na nějaké válení a vykrajování :grinning:

Dneska jsem otestovala kočárek ve sněhu a super, vytáhla jsem i nový zimní fusak a je fakt krásně teploučký a skladný, tak pevně doufám že Jakub vydrží do jara v hluboké korbě :grinning:
29. lis 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jak se připravujete na vánoce? My teda zatím nijak, i když vlastně jo, nějaké dárky už máme :slight_smile: , cukroví moc péct nebudu, rozhodla jsem se udělat asi 4 druhy a všechny se dělají tak že se udělá těsto, udělá se z něho váleček, potom se jenom nakrájí na plátky a dá na plech, s Jakubem totiž nemám šanci na nějaké válení a vykrajování :grinning:

Dneska jsem otestovala kočárek ve sněhu a super, vytáhla jsem i nový zimní fusak a je fakt krásně teploučký a skladný, tak pevně doufám že Jakub vydrží do jara v hluboké korbě :grinning:
29. lis 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vařily jste příkrmy nebo jste kupovaly? Já bych chtěla určitě částečně vařit, tak nejlepší bude asi mražená zelenina, pokud možno bio co?
29. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já nemám děti a mám relativně dost volného času a Martin pomáhá s domácností, takže tak..:slight_smile:

29. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

@zdenallicka Zdeni s každýho výdělku si musíš dát do kasičky,aby tě ten účet neporazil :grinning:

@anag Peti sraz byl naprsto,ale naprosto fantastickej :dizzy_face: nasmála jsem se na rok dopředu :grinning: hned bych si to uopákla,až na ten spánkový deficit :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypila jsem ani dva panáky,nějak jsem měla blok,když jsem dva roky nepila :grinning: ale vůbec mi to nechybělo :wink: v 5 ráno jsem docupitala dom jak na koni :grinning: Jirka to zvládl na jedničku i uspávání a užil si to náležitě,budila se prý každou půl hodinu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže začínám trajdat :grinning: Oslava vám dopadne dobře neboj :wink: a co jste mu teda nakonec koupili?a co ty fotky od fotografa?ukaž :wink:

@macinek Marti dárky mám všechny, už jen nějaký maličkosti :wink: Péct budeme dohromady s mamkou,i když uvidím,mám obavy,že Juli nás nenechá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k příkrmům- poprvé jsem vařila mrkvičku,malá ji nechtěla,pak jsem ji dala skleničky z dm(alnatura) a ty papala o 106,hrozně ji chutnala dýně :wink: pak jak už papala maso,tak jsem začala vařit a do toho jsem třeby vmíchla část té dýně,no a časem už jsem jen vařila :wink: ze začátku se skleničky moc nevyplatí,protože to tuším po dvou dnes musíš vyhodit :wink: však se klido ptej,když budeš něco potřebovat vědět :slight_smile:
29. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni prosím tě ty to určo budeš vědět,nechce se mi dlouze pátrat na netu :sweat_smile: 9 dní nekojím a prsa byly docela ok,mlíko tam teda bylo a je furt,nějak se neztrácí :unamused: a ted mě od víkendu začaly i trochu bolet,mám to nechat jen tak nebo co s tím?nejsou nějak nalitý,to ne,ale jsou citlivý a když tahám malou,tak to extra příjemný není :unamused: ted jsem si je stáhla šátkem,ale nějak mě to stejně padá :stuck_out_tongue_closed_eyes: děkuju :slight_smile:
29. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, můžeš mít zatvrdlinu - nahřej prsa pod horkou vodou ve sprše a zkus odstříkat nebo dej malé potáhnout.. A pij šalvějový čaj, prsa obkládej studeným.. Nic víc mě nenapadá...
29. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JSu tu jen na skok, abych vas pozdravila a oznamila, ze v pondeli na kontrole se to Dr. nezdalo, tak nas poslala na UNK a tam pan Dr. prohlasil, ze ma zanet stredniho ucha a pichalo se... zitra se tam jdeme ukazat zas. Uz je to urcite lepsi, protoze zacal zase krasne jist a spal celou noc. Posledni noci jsem byla jako chodici mrtvolka, spala jsem cca 4-5 s prestavkama, sileneeeeeeeeee!

Ale behem toho jsem zvladla vanocni vyzdobu, jen nestiham stahovat fotky a fotit nejak.. musim to do tydne koncne napravit!!!

Mejte se krasne, jdu hodit sprsku a spaaaat. Pa paaaaaaaa
30. lis 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zdenallicka @cervenec
Ja ti nevim, ja bych neodstrikovala, tim se podpori "znovuudelani" mleka.
Ono odstavovani muze byt nekdy bolestive.. nejlepsi je chladit a holt se to musi vydrzet.

Iny a asi te nepotesim... ja jeste ted kdyz zmacknu prso, respů. bradavku, tak mi z tama vytece trochu bile zahadne tekutiny! A to jsem kojila nekojila par tydnu.. je to uz rok co nekojim!

@macinek marti, co se tyka antikoncepce... ptala jsi se na ten krouzek, sla jsi do toho? Ja jsem se rozhodla pro nej, pristi tyden jdu kDr. a chci ho!

Nevite jestli hormony na stitnou zlazu nejak muzou ovlivnovat uzivani antiko? vsechno obsahuje hormony, snad se to muze brat soucasne :slight_smile: Asi blby dotaz, ale tak me to napadlo..
30. lis 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ve chvíli, kdy máš zatvrdlinu, tak ji musíš dostat ven, protože jinak se ti zanítí mlékovody a je po srandě...
30. lis 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko a ad antiko - gynekolog a endokrinolog by ti měli užívání těch dvou léků schválit. Větší slovo v tom má endokrinolog..
30. lis 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu kroužek mám a super, už mám 3, první cyklus jsem teda lehce špinila, ale co jsem pročetla diskuze, tak je to prý normální a chce to vydržet, další kroužek už v pohodě, je to fakt pohodlné, vdycky si jenom nastavím v telefonu upomínku kdy ho vyndat a nandat :slight_smile:
1. pro 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jdu jen letecky, za chvilku se budeme chystat ven.
Iny, no já tě taky nepotěším, kojila jsem cca měsíc a mám to samý co Káťa, ale já když jsem kojit přestala, tak jsem to měla jak ty...bolela prsa, nebyla nalitá, ale na pohmat teda nic moc, takže já jsem odstříkávala, ne nějak pravidelně,ale třeba 2x za den, když prsa bolela a po dvou dnech byl klid.Kamáradka teď taky přestala kojit asi po 14měsících a taky jí to docela trápilo.tak snad to bude dobrý.

No u nás Vánoce nic moc, ale stihla jsem udělat výzdobu :grinning: sice mi asi myši sežrali věněc na dveře,ale ten kdyžtak o víkendu splichtím, chtěla jsem teda i adventní, ale naznala jsem, že než ho udělám, tak bude Silvestr, tak jsem ho koupila a s pečením taky nevím, frajerka si sice myslím, že to bude OK, ale pochybuju, tak mám zatím v plánu taky asi jenom čtyři druhy, jak píše Marťa, uválet na plech a nazdar, tak uvidíme :grinning:

A už máme fotky, akorát nám teda paní fotografka zapomněla dát CD, tak tam jdu ještě zítra, tak pak vám nějaké foto hodím, jsou docela povedený, teda si myslím :grinning:

no tak vidím, že ven nejdeme, začalo zde brutálně chumelit, tak pak akorát malýho nacpu do kočáru a půjdeme odhrabat sníh, ale na prochajdu to teda není, bychom došli jak huhuláci :grinning:
1. pro 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je chumelenice a fouká, takže ven fakt nejdeme, navíc je tam 6 pod nulou, brrr a taky mě bolí hlava :unamused: , včera na procházce jsem zjistila, že v riflích teda moc teplo není, takže se asi podívám po nějakých zateplených kalhotech a chtělo by to i novou bundu a boty, teď mi příjde poslední mateřská tak se asi rozšoupnu :grinning:
1. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady je to stejný, Mates usnul, takže jsem s chůvičkou v kapse odhrabovala ty hromady sněhu, Ježíškovi si píšu o sněžnou frézu, došla jsem zpátky v dojmu že tygr spí,bo chůva mlčela a on čučel v postýlce na hračky a řezal se tomu, takže spal asi půl hodiny.
Jo taky jsem zjistila, že oblečení co jsem nosila do práce není na nějaký tříhodinový prochajdy s kočárkem, už mám na kočárku rukávník, bomba záležitost, dokonce v něm mám ruce bez rukavic a taky musím sehnat nový boty, jedny kozajdy mám diravý, druhý s podpatkem a naštěstí ty třetí a jediný s kožichem jsou ještě OK, ale jsou nízký, takže když jdu někde kde to není prohrnutý, tak mi leze sníh do bot.... :confounded:

Taky pořád řeším mlíka pro malýho, už jsem z toho šílená. Nutrilon jsme už zavrhli, po AR mi nekadil a po normálním blinkal, ještě mi doporučili Comfort, že je proti zácpě, ale už na to kadím.Tak jsme zkusili Bebu...no tak AR nejde rozmíchat, udělá hrudky a neteče přes dudlík, takže ho musím přecedit a teď máme sensitiv, tak ťukám, Maty blinká minimálně a dneska kadil poprvé v životě 2x za den...nechápu, pořád ale smrdí jak tchoř...jenže sranda je, že to mlíko nikde nemají, takže mi ho pořád musí objednávat, což je docela debilní, když nám dojde...chjo fakt není nad kojení :frowning2: :frowning2: tak asi prubneme ještě obyč Bebu a uvidíme.

Marti vy máte Hipp mlíčko, že?Ale vy jste asi takový problémy neměli co?
A co papání?Už měl Kubík první mrkev? A co říkal :slight_smile:
No nic tygrovi se nelíbí v postýlce, tak si jdeme hrát.
1. pro 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky?těhulky?maminky? :slight_smile:
1. pro 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Máme hipp s probiotikama, Kubík sám nekakal dlouho a pak najednou ze dne na den začal kakat sám :dizzy_face: , možná tomu pomohla i ředěná švestková štáva :dizzy_face:, teď chci zkusit přejít na mlíko z dm, protibotika dostává v kapkách a lactobacily. Zatím baštil jenom kašičku a ta mu jede, dávala jsem mu ji asi 4x protože měl období kdy nechtěl skoro mlíko, teď se to zlepšilo. Z mrkve mám trochu strach, asi budu zkoušet napřed bramboru nebo mrkev z bramborou, mrkev totiž staví :unamused:

Prcek před chvílí usnul tak snad bude spát aspoň půl hodiny, Josef je na cestě domů, ale stojí na dálnici v koloně kvůli bouračce, tak snad se dostane brzo domů :unamused:
1. pro 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek