• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky .... :dizzy_face:

Nějak vůbec nestíhám psát. Pekla jsem teďka a zdobila perníčky,tak jsem měla práce až nad hlavu a zítra zase musím už začít něco chystat na ty Eričkovi narozeniny.
Dočtu vás snad dneska jak půjde Eriček spinkat. Pokud si s ním po dlouhé době nelehnu,protože jsem uplně šíleně unavená.

Jinak máme doma částečně hotovej projekt. Slíbil nám,že to do pátku bude. Tak jsem zvědavá. Ale za kompenzaci toho zpoždění nám vyběhá úřady zdarma,tak alespoň něco...... :confused:

Fotky od fotografky už sice máme,ale nemáme to na CD,tak to musím potom zajít naskenovat. A potom vám je ukážu .... :wink:

A tady je malá ukázka mojeho snažení...... :grinning: :grinning: Ještě mám nazdobenou jednu várku a na zbytek kašlu,tak bude bez zdobení.
2. pro 2010 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2010 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde ... :confused:

Erďa mě spinká,ale nakonec jsem si lehnout nešla. Uvařila jsem si kavičku a budu relaxovat u počítače. A dočtu si vás .... :grinning:
2. pro 2010 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tak jsem vás dočetla.... :dizzy_face: :dizzy_face:

@cervenec Iny tak to je super,že byl sraz super. A Jirka je dobrej,že to takhle zvládl. Nevím jak by to dopadlo u nás. Eriček totiž má nějaké období a jak za ním v noci jde Erik tak řve jak pavián.

Jinak Eričkovi jsme k narozeninám toho moc nekupovali. Nechali jsme mu ušít nový potah na autosedačku, potom jsme koupili toho nafukovacího osla a dostal už tedy minulej týden nový papučky. Nechtěla jsem to nějak přehánět s hračkama,protože přece jen teď je ještě Mikuláš a narozeniny a za čtrnáct dní Vánoce,tak aby jsme se z toho potom nezbláznili. Byt je malej a hraček čím dál tím víc .... :grinning: :grinning:

@macinek Marti já jsem i kupovala i vařila příkrmy. Eričkovi to bylo naštěstí jedno. Ale teďka už dloho má jen vařené.
A jak chutná Jakoubkovi?
2. pro 2010 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katy a jak je na tom Maty? Už je mu dobře. A jak se mu spinká v novém pokojíčku?
2. pro 2010 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Eriček nám už lítá po celém bytě. Nedělám teďka nic jiného,že za ním pořád někde utíkám.

Dneska jsem myslela,že pojedem na sáňkách nakupovat,ale zjistili jsem,že se najednou nemůžou najítt. Tak doufám,že se nenajdou na jaře .... :grinning: :grinning:
2. pro 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2.1. odjíždíme na hory. Jsem zvědavá jaké to bude s Erďou. Jedeme tradičně do Jeseníků,ale ne tam jak jsme jezdili. Zvolili jsme raději chatku než hotel. Tak snad to bude v pohodě. Jedeme ještě se švagrem a synovcem.

Tak tady budeme týden relaxovat http://www.e-chalupy.cz/jeseniky/ubytovani-kouty-nad-desnou-chata-k-pronajmuti-1872.php
2. pro 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj akorát jsem vložila fotky a budí se mi dítě, tak pisnu pak....
2. pro 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani fotečky jsou nádherné .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2010 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janca.k Jani fotecky jsou fakt uzasneeee! Vypadas tam nadherne a Martinek je taaak roztomily!

@anag Peti kdy jsi stihla napect a hlavne nazdobit tolik pernicku? Ja jsem jeste nezacala... jedine na co jsem si nasla cas, ze jsem vyhrabala recepty co budu pect a nakoupila si suroviny, tim to zatim skoncilo :D

Mata zustava nemocny, v pondeli to ucho pichane, jinak uz nastesti nic noveho. ATB mu zbrali, uz nema ani rymu ani kasel...z ucha uz mu taky nic netece, tak snad v pondeli reknou, ze je zase maximalne zdrave ditko a my se budeme moct konecne trosicku radovat z prvniho snehu!
Je to ale pekne na palici byt 14 dni doma zavreni... uz mi z toho zacina hrabat! :sunglasses:
3. pro 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katy pekla jsem a zdobila večer až šel Eriček spinkat a asi to tak udělám i s cukrovím. Je alespoň chvilku klid.
3. pro 2010 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, no taky jsem se chtěla zeptat kdy jsi Peti stíhala péct, no Katu jsi lepší,já zatím vytáhla recepty a nákup jsem si sepsala :grinning: takže příští týden nakoupím a snad začnu.No a asi taky budu péct až Mates zalehne, ale u nás je problém, že on dřív jak v osm nelehne a já jsem v deset hotovo, tak toho asi moc nestihnu, ale naštěstí přes den je hodný, tak uvidíme, kolik toho stihneme. přinejhorším nakoupím polotovary a dozdobím je...

a nevím jak vy, ale já už to vymyslela na příští rok, nakoupím suroviny a pošlu je Zdenči a ona napeče :grinning: :grinning: a až se naštvu, tak ji tu cukrárnu otevřu sama :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A děkuji za pochvalu fotek, retuš dělá divy :grinning: :grinning:

Katy snad bude Maty brzo zdravý, já jsem ráda, že u nás byla zatím jenom rýma a to nám doktor nařídil chodit ven co nejčastějí, akorát to nějak nemůžu vysvětlit babičce, že rýma není z toho, že je venku zima, ale že je z bacilů, který na nás musí někdo prsknout, takže pořád poslouchám, že nemám být s malým tak dlouho venku, že budeme nemocní oba...chjo...přitom mu se venku tak krásně spinká, nakonec si snad budu přát, aby byla zima celý rok, bo pochybuju že v létě bude takhle chrupčit, když bude vedro :grinning: :grinning:
3. pro 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: :astonished: :astonished:

Sakra, člověk tu pár dnů není a už tu má kšeft...:slight_smile: Jani, jen jestli mě všichni nepřeceňujete... :sweat_smile:
3. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

prosím mám dotaz, dneska jsme dali poprvé Kubíkovi mrkvičku a teda chutnala mu moc, snědl půlku malé skleničky a myslím že by klidně snědl i celou :grinning: , kolik toho mají sníst? Ze začátku asi tu malou skleničku co? je to 125g, nerada bych ho přecpávala
4. pro 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, našla jsem, že pokud chceš nahradit jedno kojení/mléko, tak by příkrm neměl přesáhnout 150-200g a kojení/mléko můžeš nahradit až po 2-4 týdnech přikrmování.. tzn, že by si měl Kubajs 2-4 týdny zvykat na příkrmy a až potom teprve nahradit jedno jídlo mrkví atd.
NO a že máš až tak za 3-4 dny zkoušet něco nového, to asi víš.. :slight_smile: Řekla bych, že na ten první příkrm je těch 60-80 g až až..
4. pro 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozřejmě ho dofutruješ mlékem..:slight_smile:
4. pro 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky :wink: , mlíko jsme mu pak dali, ale moc toho nevypil, ale on mlíka mc nevypije ani tak
4. pro 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eričkovi, co ho přinesl Mikuláš, všechno nejlepší..:slight_smile:
5. pro 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Eriček děkuje za přání .... :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2010 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni díky ... :dizzy_face:
6. pro 2010 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jak to,že se to prní odeslalo. Vždyť jsem to tam neměla. No to nevadí....

Jinak holky ahoj .... :dizzy_face:

6. pro 2010 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@anag taky přejeme Eričkovi všechno nej,posíláme s Juli vééélkou pusinku :dizzy_face: a oslava dobrá?
6. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti ze začátku stačí pár lžiček,přeci jen bříško na to není zvyklý,tak aby ho nebolelo :wink: postupně se to zvyšuje,já jsem malou kojila první měsíc hned po jídle,pak jak u bylo i maso,tak už bez koja :wink: jo a pozor nedávej malýmu samotnou bramboru,je v ní hodně škrobu,malá uplně šílela,ale nějak jsem nepochopila,že ji nemám dávat samotnou,ale přidat ji k mrkvi :unamused:
6. pro 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Janulko fotky kráááásný :dizzy_face: malej má úžasnou špulící pusinku :slight_smile:
6. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu pořád nám dlužíš foto domečku :wink: snad už se Maty brzo uzdraví :slight_smile: my jezdíme na saních o 106,počasí je uplně vánoční,těším se na ně jak malý děcko :grinning:
6. pro 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Mikuláš včera dorazil,Juli byla přimrzlá,pak začala řvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže ani fotku nemáme,protože dát ji čertovi do ruk by asi neklaplo :grinning:
6. pro 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani fotky fakt nádherný :dizzy_face:

@anag Taky přejeme Eričkovi vše nej k narozeninám :dizzy_face:

@cervenec No zatím měl tu malou skleničku nadvakrát, bříško v pohodě, měla jsem trochu strach aby z toho neměl zácpu, ale úplně v pohodě, včera kadil dokonce dvakrát :grinning:
6. pro 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujeme moc za přání. Jinak oslava byla fajn. Eriček i Mareček byli moc hodní. Tak to bylo v pohodě.Jen mě trošku šokovala švagrová s dortou,ale na tím jsem mávla rukou.Byla jsem s ní domluvená,že upeče klasickou dortu a ona nakonec údajně nestíhala tak ji nechala dělat kamarádku. Chuťově byla moc dobrá,jen ty myši se mi vůbec nelíbily. Fotky jsou na facebooku http://www.facebook.com/home.php#!/album.php?aid=42143&id=100000263017423
Dostal jak velkou tatru, traktor s vlečkou, hrací telefon a knížku a ještě spoustu další blbostí a také peníze. Už jsem musela v kuchyni zrušit i postýlku, protože by jsme to všechno neměli kam dát.

6. pro 2010 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady je konečná verze našeho baráčku. Hurááááá .... :grinning: :grinning:
6. pro 2010 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek