• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
A dneska jsem byla s Eričkem v poradně a máme 12,3 kg a 82 cm.
6. pro 2010 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Eriček je teda kus chlapa :slight_smile: a domeček moooc pěknej :slight_smile: nakonec bude dvojgaráž? :wink:
6. pro 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hlásím,že prsa už dobrý :grinning: dvakrát denně jsem trochu odstříkavala a v poho,akorát ted mám prsa jak malý děcko :stuck_out_tongue_closed_eyes: konec výstřihů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic,jdu balit dárky :wink: dobrou noc :slight_smile:
6. pro 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@anag Peti domeček vypadá hodně dobře :wink:

@cervenec Teda co já bych dala za menší kozy :grinning: , teď potřebuju podprdu 75H :sweat_smile: :grinning:

Dnešní noc teda děs, mladej už delší dobu jí v 11, pak ve 3, ale většinou tak aspoň do té půl 7 spí, dneska byl v 5 vyspanej a kňoural, vykládal :unamused: , ale zase včera odpoledne se překonal a spal 2,5 hodiny, každopádně doufám že se to spaní v noci zlepší, tak blbě snad ještě nespal, hlavně nevydrží bez jídla víc jak 4 hodiny a to dřív vydržel i 6 hodin :angry:
7. pro 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
@cervenec Iny bude,ale ta jedna bude totiž garáž na traktor a všechny ty blbosti co jsou k němu na vinohrad potřeba. Ale možná,že se tam vleze i dodávka.

@macinek Marti naše noci jsou taky šílený,ale i přes to jsem ho už odnaučila pít v noci.

Jsem si udělala včera těsto na linecké. Tak se do toho asi večer dám. I když se mi nějak nechce.

7. pro 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti já tě obdivuju že ještě po večerech pečeš, já nemám absolutně energii, příští týden chci něco napíct, ale asi přes den, pokud mě ten náš poklad nechá, ale bude to rychlovka, žádné vykrajování, jenom nakrájím kolečka
7. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti no já se přiznám,že v poslední době chodím spát po jedenácté hodině. Ale už tu únavu na sobě pociťuji. Nakonec to linecké musí vydržet do zítra. Musím totiž poslat ještě avon a nemám to vůbec nachystané. Tak se na to jdu vrhnout ....
S Eričkem bych to sice taky napekla,ale jsem uštvaná jako pes.

Holky jak uspáváte mimča? Já už druhý den odnaučuji Erička usínat v rukách. Jak bych nemocnej,tak se to nějak naučil a nemohli jsme ho to odnaučit,až dneska konečně jak dopoledne tak večer usnul v postýlce.
Tak snad to už bude dobré. Přece jen táhat pořád přes dvanáct kilo dá pořádně zabrat na záda. Chodím už jak mrtvola...
7. pro 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@macinek hmm Marti to ti věřím,ale já jsem takovej náskok neměla,tak jsem ted vycucaná :unamused: navíc vždycky když jsem hubla,tak první v prsách,takže je to děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad se to nějak samo zpraví :grinning: chacha,ani tomu sama nevěřím :grinning:

@anag Peti to bude potřeba,ale dodávka do klasické garáže nevleze,tak s tím moc nepočítej :grinning: já jsem dnes po vycházce zahlídla auto doma,tak jsem Juli jen přehdila z kočáru do sedačky a mazaly jsme k našim,mamka pekla,tak ona hlídala a já jsem pekla linecký a mušle,záda mě bolely jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sama bych neudělala s malou nic,to je naprosto nemožný :sweat_smile: Eriček je tak hodnej nebo jak by jsi to udělala?pro mě je to sci-fi :frowning2: furt vzpomínám na období,kdy se nehla z místa :grinning: to byla paráda :slight_smile: jinak uspávání - odpo usínala na rukách,ale ted už nechce,.takže si stejně jako večer lehnem do naší postele a usne :wink: pak ji přenesu do postýlky :wink: akorát ted mi dva dny spí zase jen 45 minut denně,takže nic nestíhám :unamused: jo a má to jednu nevýhodu - velmi často usnu s ní,ale silou vůle se nutím vstat :grinning: je to boj :grinning:
7. pro 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Erďa je vcelku hodný. Když vařím nebo peču tak si ho dám do stoličky a hraje si a nebo lítá v chodítku. I když ten poslední měsíc co už chodí,tak ho nechávám chodit a hrát si. Zavřu si dveře od kuchyně,aby mi neutekl. A docela se to dá.Tak bych s ním v pohodě napekla,ale přece jen když jde spát tak je klid a dělá se všechno lepší....
7. pro 2010 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Tak to malá tedy taky neusíná sama v ložnici v postýlce. Já to chci právě Erička naučit. Kdysi nám tak pěkně sám usínal. Dneska se mi to podařilo odpoledne. Dala jsem ho do postýlky jak jem věděla,že je unavený a odešla. Za čtvrt hodinky už spinkal. Večer se mu to moc nelíbilo,že ho tam nechávám v postýlce samotného tak jsem zůstala v mísnosti lehla si a dělala,že si ho nevšímám a asi mu to stačil a za chviličku spinkal. Tak snad se naučí usínat sám. Protože já ho fakt v rukách už nemůžu tahat. Šíleně mě z něho bolí záda. Pořád se chystám,že půjdu na baňky a nemůžu se odkopat abych se objednala.
7. pro 2010 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag no Juli by chtěla péct se mnou,takže radši nic :grinning: sama v postýlce neusíná,jak se naučila stát v postýlce,tak šmitec,v postýlce neusne ani za zlatý prasem,když si s ní lehnu,tak se pogůlá a usne :wink: tím,že byla kojená,tak usínala v naší posteli,takže je tak zvyklá a řešit to nebudu,je mi to jedno,jestli usne tam a nebo tam :wink:
7. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag já taky čekám,kdy mi záda resp krk vypoví službu a nejsem schopná se objednat :unamused:
7. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nechcete se domluvit a prijet na navstevu :slight_smile: to bude rychlejsi nez se ja dostanu k fotkam... 3 mesice jen fotim a nezpravovavam, mam tam pres 1400fotek na zpracovani,asi z toho zesiliiiiiiim!
Kdyby jste se domluvili, tak neni problem :wink:
Vypada to, ze ani kalamita na silnicich nas neceka, zadne velke mrazy taky ne, tak by se dalo jeste kaz takz cestovat. To je jen navrh, jinak to nechame na jindy :slight_smile:

Peti krasny domecek, fakt parada!!!!

Co to je "zada"???? To je jako to co me tak sileneeee boli kazde rano? Pripadam si jako kdyby mi bylo 100let a ne tolik kolik mi je... takove bolesti zad jsem jeste nezazila. A to nemusim tahat maleho, stacilo kdyz jsem treba odhazovala snih pred barakem a zametala... asi starnu :frowning2:

Mejte se krasneeeeee, zatim paaaaaaaaaaaa... jdu uklidit kuchyn po dnesnim uzasne peceni s Matou. Vsechno je vsude :D :D :D ale mame napecene pernicky a udelme testa na tlapky a van. rohlicky :wink:
7. pro 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu já jsem pro,jestli už jste zdraví :grinning: :wink: tu kuchyn si dokážu živě představit :grinning: i bez fotky :grinning:
7. pro 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když jsme u fotek ,jdu vám hodit pár Julinčinýho pokojíčku :wink:
7. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli jsem zvaná, tak bych taky přijela..:slight_smile: Mám to nejblíž a nemusíš mi kreslit mapku...:slight_smile:
7. pro 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten je nádherný!!!! x) Moc se povedl!!! :slight_smile:
7. pro 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cervenec Jj, ja zapomela napsat, ze v pondeli na kontrole vsechno dopadlo dobre a jste uz zase jako rybicky a fungujeme uplne normalne, huraaaa!
Kontrola na usnim tragedie.. pred nama 5 lidi a vzdy kdyz se otevreli dvere do ordinace a nekdo vysel, Mata spustil sileny rev - bal se, ze pujde on! :slight_smile: a kdyz prisla rada na nas, tak to byl cirkus!!! On v kreci, drzel se me jako kliste, rval jako o zivot a to mu nikdo nic nedelal. Nastesti jsme byli za 2 minuty venku a byl klid. Kdyz jsem ho mela na klide a dr. ho vysetroval, tak porad maval a delal "pa paaaa.." uz chtel chudacek jit. Potom jim doopravdy zamaval a sli jsme, doufam, ze tam uz nikdy nepujdeme!
Potom jsme nesli ten papir k nasi Dr. a to se Mata radeji hral v cekarne a vyresili jsme to mezi dverma, jinak byl nehorazny krik, kdyz jsem ho chtela vzit do ordinace :D Je to zabak maly :slight_smile:

Kdyz se s holkama domluvite, budu rada kdyz prijedete!!!

P.S.: Zdenci a ty by jsi mohla taky prijet, mam pro tebe dva mega pytle plne obleceni pro deti! Jsou to pytle co se prodavaji v OBI na sut na stavby :D deticky budou urcite rady a kazdy z nich si tam snad neco najde pekneho! Jsou tam i nejake nove veci co jsem nemela nikdy na sobe, jeste z UK tusim. Takze ty musis prijet, kvuli tem pytlum ti v decaku musi vyjit vstric! Ted mas vymluvu proc si prehodit smenu, nebo te nahradit na par hodin a tak :wink:
7. pro 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ten je uzasnyyy! kde jste koupili ty policky na zed?
Mata jeste nema dodelany pokojicek, musim ho doladit. Juli ho ma prekrasnyyyyyyyyyyy!

Zdeni super, ted se uz jen domluvit a je to! Nekdy pristi tyden?
Ja nemuzu jen v pondeli, to mam nehty :wink:
7. pro 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příští týden můžu jenom v pondělí nebo o víkendu... :frowning2:

A za věci moc díky!!! :slight_smile: Jsi zlato...:slight_smile:
7. pro 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uvidime co holky, jak kdo muze...
V pondeli mam nehty na 9h tusim, nevim, musim se zeptat mamky, ona to ma kvuli hlidani zapsane v diari a ja jsem svu blocek ztratila pri stehovani :slight_smile:
To je naprd v to pondeli... :(
A jiny den by jsi fakt nemohla? Ani kdyby to bylo kvuli ten pytlum? Nemohla by jsi nektery den prijit trochu pozdeji do prace?
7. pro 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my můžem furt,jen musím ukjrást Jirkovi auto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: děkuju za pochvalu pokojíčku :slight_smile: taky jsem kvůli tomu pár nocí nespala než jsem to trochu namyslela :grinning: všechno zeůlený je z kika jinak ikea :wink: v kika to mají do Vánoc v akci,mají různý barvy,ale je to takovej papndekl,Jirka u toho nadával jak špaček,ty police jsou takový vachrlatý,jen na parádu :sweat_smile:
7. pro 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 chudáček malej,malá jančí i u dětské,talže si to dokážu představit :unamused: Kamoška měla malýhov nemocnici a od té doby vidí malej bílý plášt a šílí :frowning2:
7. pro 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni co za věci potřebujete?já se chystám dělat uklid v šatně,tak jestli mám něco vytřídit :wink:
7. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, mám volno ještě ve středu, ale jedu s dětma na besídku do Veselí nad Moravou - mám to za krkem..

Leda byste se chtěly sejít třeba hned v 9hodin, abych před obědem mohla odjet..

A v to pondělí by to po obědě nešlo? :slight_smile:
7. pro 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já bych mohla naložit Petu s Eričkem,kdyby chtěli :wink:
7. pro 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny, oblečení... jako obecně.. nemůžu říct, že nám chybí dvoje rukavice a troje tepláky, páč ono chybí furt něco a ty děcka to hodně ničí, zapomínají někde, ztrácejí... :slight_smile:

Máme skladové prostory, takže přebytky uskladníme a vydáme později, až bude zas někdo potřebovat..:slight_smile:

8. pro 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny, oblečení... jako obecně.. nemůžu říct, že nám chybí dvoje rukavice a troje tepláky, páč ono chybí furt něco a ty děcka to hodně ničí, zapomínají někde, ztrácejí... :slight_smile:

Máme skladové prostory, takže přebytky uskladníme a vydáme později, až bude zas někdo potřebovat..:slight_smile:

8. pro 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak já bych taky moc ráda jela ke Katce.
Iny to budeš ta nejhodnější na světě,když nás vezmeš..... :dizzy_face: :dizzy_face:
Na příští týden nic domluveného nemám,tak je mi jedno který den to bude.... :wink:

@cervenec Iny pokojíček je moc pěkný. Krásně si to vymyslela...... :wink: :wink:Erďa si budu muset chviličku na pokojíček ještě počkat.

A hlásím,že mi opět usnul sám v pokojíčku v postýlce. Zlatíčko moje se to naučilo docela rychle .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak snad mu to vydrží.

@zdenallicka Zdeni tak jsem dopekla před chviličkou linecké jak si mi napsala recept. A povedlo se. Jen se mi zdá,že budu muset ještě přidělat. A to jsem dělala ze dvou dávek. ..... :grinning: :grinning:
Chtěla jsem péct večer,ale budu raději žehlit. Erďa byl naštěstí při pečení hodný.

Holky co všechno budete péct. Hoďte mi nějaký dobrý zajímavý recept. Díky ... :slight_smile:
8. pro 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy,

já bohužel na sraz nedorazím, nemám odvoz, Josef toho má teď před vánocema moc :unamused:

@cervenec Pokojíček krásný :dizzy_face: , my se chystáme na pokojíček příští rok, zatím sbírám inspiraci

@anag Peti já chci zkusit tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=32760
8. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek