• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky .... :dizzy_face:
Tak jsem dneska upekla poslední druh cukroví a už na to prdím. Jen příští týden udělám jeden druh nepečeného a končím. Nejhorší je,že nemám koupené všechny dárky. To mě pěkně štve.
Už máte všechno pokoupené?
15. pro 2010 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě tak děsně blbě blééé... :confounded: Sice nezvracím, ale ranní nevolnosti jsou celodenní (na tyhle stavy, jsem fakt zapomněla) už ať to přejde.
Vadí mi všechno co se vaří a peče, takže si to teď fakt užívám :frowning2:

Nějaké dárečky mám, tak snad bude pod stromečkem radost...

Jani, to víš, že bych chtěla holčičku.... Ale mám obavy, protože když jsem to zjistila, tak jsem byla doma sama s Toníkem a tomu jsem oznámila, že bude mít bráchu. Vůbec nevím, proč mě to napadlo.... Ale jak píše Zdenička - hlavně ať je škrvně zdravé že jo :dizzy_face:
16. pro 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brácha s kačenkou..:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ali, nezávidím ti, že je to špatně, já to hrozně blbě snáším... :pensive:
16. pro 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdení to jsem teďka nepochopila. Ty jsi taky těhotná?
16. pro 2010 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, Peti...:slight_smile: Špatně snáším nevolnosti - jakékoliv...
16. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aliiik Ali no loni jsem touhle dobou taky trpěla, měla jsem taky celodenní nevolnosti bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já jsem měla termín 20. července, sice jsem rodila 11., ale jsem zvědavá jestli Kubík nedostane k narozkám kamaráda :grinning:
16. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no jasný, že mimčo musí být hlavně zdravé :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak já se teda přiznám, že pojem těhotenská nevolnost neznám, takže vám to nezávidím.
Marti jsem to nejdřív pochopila, že jsi taky těhotná :grinning: :grinning: :grinning: no jo, tak mateřská demence :grinning: včera se mi potvrdila definitivně, už asi dva měsíce se chystám reklamovat chůvičky, nemohla jsem se dostat do menu...hmmm tak včera jsem úplně náhodou zjistila, že se do něho leze taky úplně jinak než mají napsáno v návodu...příště se budu řídit vlastní hlavou a ne návodama k použití :grinning: :grinning:

Peti dárky ještě nemám všechny a hlavně po včerejším výpisu z účtu ani nevím za co ten zbytek pořídím, no Martin dostal výplatu, tak asi budu muset skasírovat jeho :grinning: ten bude mít radost.
A dneska dokoupím nějaké maličkosti a příští týden mi snad dojde ještě dárek pro Martina a tím pádem to bude všechno, jediný co nemáme je dárek pro známé, pro jejich děti máme,a le pro ně ne :frowning2: a absolutně nás nenapadá co koupit...a hlavně kdy, že....

no nic jdu dát najíst malýmu a jedeme do Boskovic.

Mmch jsem si včera večer vzpomněla na Martinu s Martínkem.Už tady strašně dlouho nebyla, nemáte někdo zprávy jak se mají?? Pa pa
17. pro 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Já jsem naštěstí taky těhotenské nevolnosti neměla. Tak doufám,že až budu těhotná po druhé,tak tomu bude stejně.

@janca.k Jani o Martině nic nevím. Naposled jsme s ní asi všechny mluvily na tom srazu u Inky. Mám na ni číslo,tak ji můžu klidně napsat.....
17. pro 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, napiš jí, prosím..:slight_smile: Ráda bych věděla, jak se mají a jestli jsou zdraví a v pořádku... Děkuji..:slight_smile:
17. pro 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni dobře. Večer ji napíši... :wink:
17. pro 2010 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: no těhotenský nevolnosti mi ani nepřimomínejte,taky to je jeden z důvodů.proč se mi do toho podruhé nechce :grinning: Juli by musela jít někam na prázdniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dárky mám všechny,i zabalený,jen v pondělí ještě příjde ten zbytek pro Juli a hotovo :wink: ale už at je leden,furt jen uklízím,nepamatuju si ,kdy jsem si naposled sedla,když Juli odpo spala :unamused: lítám vždycky jak das :sweat_smile:
17. pro 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic,Jirka je v sauně,tak se dívám na romantockou capinu :grinning: jdu sfutrovat dva tousty,nějak jsem zjistila,že nějak nejím :sweat_smile: už mě hnusně lezou žebra,ještě že jsou vánoce,to budou schovaný v cuku letu :grinning: :grinning: hezký víkend,papa
17. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny a jak to děláš,že nejíš.... :grinning: :grinning: :grinning: Nechceš mi to prozdradit ... :grinning: :grinning:
Já jak mám víc práce nebo jsem unavená,tak žeru a žeru.... :grinning: :grinning: A taky tak vypadám ..... :sweat_smile:

17. pro 2010 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martině jsem napsala ... :wink: :wink:
17. pro 2010 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak taky bych ráda věděla, jak je možný, že Inka nejí a lezou ji žebra a já nejím a lezou mi špeky??? :angry: :angry: to je nějaký divný, ne??

Peti to budeš hodná, že jsi ji napsala, já jsem na Marťu taky měla číslo,a le jak se ji rozbil mobil tak to nový už nemám.

JInak já jsem nemocná, fakt super, jenom se modlím ať to nechytne malej, já jsem si říkala, že asi budu muset být každou zimu těhotná, protože loni jsem nemocná nebyla :grinning:
Tak dneska hlídá Martin, docela mu to jde, malej je spokojenej, že si s ním táta celej den hraje, protože on nemusí uklízet a žehlit a nevím co ještě, k obědu uvařil těstoviny a gulášovou polívku, takže ¨pohoda a před půl hodinou se sbalili a odjeli někam do pryč, prej na kafe :grinning:
takže já se jdu zavrtat zpátky do peřin.

Zítra mi taky dojdou ještě nějaký dárky a ve středu jdu do Alpine vyzvednout ty úplně poslední a je to, to co bylo doma je zabalený, takže super.ve čtvrtek uklidím, ve středu máme lítání po doktorech...tříměsíční kontrola, kyčle, kalmetizace, já na chirdu, tak nebudu nic stíhat, takže pořádný úklid budu dělat až ve čtvrtek, to bude, už teď se mi nechce :grinning:
19. pro 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@anag Peti já nemám chut na jídlo :sweat_smile: tak jsem to měla i po porodu,jenže tenkrát jsem se nutila,ted se nenutím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ono to nebude mít určo dlouhý trvání :grinning:
@janca.k Jani mě lezou žebra až ted,takže ještě máš moře času :grinning: tak snad se brzo vyležíš a malej to nechytne :wink: jsi stejně šikovná,mně připadne,že všechno zvládáš levou zadní :slight_smile:
19. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec No tak na ty žebra jsem fakt teda zvědavá, ale potřebuju aby lezla do léta, jedeme k moři, tak doufám, že do té doby se vlezu do plavek :grinning:
Teď mi došlo prádlo z Astratexu, tak jako nevím podle čeho si mám vybírat ty velikosti...chjo...jedna podrda je mi velká a druhá malá, no asi půjdu na plastiku a nechám si udělat nějaký nulky, bo na ty snad sedne všechno :angry: :angry: :angry:

Iny no musím říct, že Martínek je luxusní dítě :grinning: jsem akorát zvědavá jak mu to dlouho vydrží....přes den sice spinká tak půl hodiny a pak vydrží i dvě hodiny být vzhůru, ale ty dvě hodiny leží buď na zemi a vykládá si, nebo je se mnou v kuchyni, nevyžaduje naštěstí nošení v náručí a tak, takže toho stíhám docela dost...ale je problém v tom, že se mi nechce :grinning: :grinning: když si hraje,tak si nejradši lehnu k němu a vykládáme si spolu :dizzy_face: :dizzy_face: je to úžásný...a krom toho on je děsně ukecanej a hlavně se pořád něčemu směje a dokonce už se delší dobu směje nahlas...ale jakmile vytáhnu foťák nebo kameru, tak nazdar ani ťuk....

No teď usnul, takže jdu rychle převlíct peřiny a půjdeme potom aspoň na chvilku ven.
20. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny tak ty zebra ti zavidim... ja jsu ted nafouknuta jak zaba, otekla... to mam z toho jezeni vanocniho cukrovi, testa a tak!! Mam uz nejaky tyden obzerstvi... taky se to na me pekne odrazi. Pristi rok bude pust na dva mesice, zadne Vanoce plne jidla a dobreho piti :D mam tak 10kg navrch!!!!!

Holky, do jake barvy kocarku by jste sly?????
Ja jsu opet pro cernou... nejak na ty barevne nejsu, nevim nevim... do ceho by jste sly vy?
http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-tfk-joggster-twist-2010-autosedacky--1962.html?cPath=1
uplne dole maji celou barevnou skalu tohoto kocarku....

Toto je nejvetsi kocarek co je, potom je uz pry jedine karka :D :D :D Musime poridit velky kocarek, Mata se nam do toho naseho nevejde... fusak dre o predni kolecko, nohy mu trci tak 0,5m ven :frowning2: Holt jsme koupili kocarek s nejmensi loznou plochou :frowning2: Ale byl krasny :dizzy_face: :sunglasses:
20. pro 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Mně se líbí ten růžový, ale tos asi slyšet nechtěla..:slight_smile: NO klasika - černý... :wink:
20. pro 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a neslíbila jsi nám do konce týdne fotky? :slight_smile:
20. pro 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni slibila, slibila... ja vim... asi na to ted vlitnu a hodim nejake to album na FB a dam, aby jste to videli jen vy. Tusim,ze vsechny jsme na FB, ze :wink:

A asi jdu fakt do te cerne... jeste si necham hodiku na rozmyslenou a jdu objednavat :D
Ale kdyby Mates byl holka, tak bych sla do te ruzove, ta se mi moooooooooc libi!
21. pro 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky Mates na zacal vylezat z postylky, je to o zdravi!!!! Asi mu budeme muset poskladat z postylky postel, nebo ja nevim... zase nechi u neho byt a cekat nez usne, kdyz je nauceny usniat sam... asi ho dame radeji do postele a 100x ho vratime zpet nez se nauci spat v posteli.
Je to zoufala situace :frowning2:

Ale vcera letel primo na hlavu, kdybych k nemu neskocila a nestahla ho na bok a nepridrzela hlavu, tak radeji ani nedomyslim co by se mohlo stat, jeste ted mam z toho husinu :frowning2:
21. pro 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem zjistila, ze to nemam poradne nafocene jeste!!! Zitra prijedou Ferovi rodice, takze bude uklizene vsecho tip top na svem miste, tak nabehnu s fotakem a vsechno detailne pofotim a potom SLIBUJI vam uz konecne ukazu fotky PRED a PO rekonstrukci :wink:
Cestne pionyrske, ze do Vanoc budou fotky!!!!
21. pro 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, ségře to začal Ondra taky dělat, snížila ten rošt úplně na nejnižší stupeň. A pak už nedosáhnul.. Ale je fakt, že on je o 2 měsíce mladší.. A taky už spí s Kristýnkou v pokojíku..:slight_smile:
21. pro 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na fotky se těším..:slight_smile:
21. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mata spi sam v pokojicku od doby co jsme se prestehovali... a postylku ma snizenou na maximum, holt jeho 90cm a neskutecna sila v rukou mu staci na to, aby se pres ni prehoupl :frowning2:

Opet makam, ale ted mam pauzu a jdu objednat kocarek :grinning:
21. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: :dizzy_face:

Nějak vůbec stíhám. Pořád jsem v jednom kole. Včera jsme byli dokupovat dárky na vánoce a v pondělí jsem měla zase úřední den. Už se těším na ty hory až tam vypnu. A bude snad konečně klid.

Jinak Martině se mi vůbec neozvala,tak nevím co s ní je..... :confounded:

@katunka82 Katy kočárek vypadá moc pěkně. Já taky bojuji s prostorem v kočárku,ale nový už kupovat nebudu. Jen jsme říkali,že na léto by jsme pořídili jen golgky. Nejsou moc penízky. I pro jestli bude druhé mimčo,tak to odjezdím v tom co už máme.
22. pro 2010 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jedním očkem nakukuju, dlouho jsem k vám nečíhla, ale chtěla bych vám všem popřát krásné Vánoce, hodně pohody u stromečku a vašim dětem ty nejrozzářenější očička :dizzy_face: určitě si to krásně užijte a je úplně jedno, jestli to budou první Vánoce s prďolkou, které jsou neopakovatelné, anebo už druhé, kdy je to o kus větší sranda :wink: a do nového roku přeju velkým i malým hlavně zdravíčko a každý den důvod k radosti :slight_smile:
22. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, užijte si to zítra.. A mějte se hezky..:slight_smile:

Zevi, díky za přání..:slight_smile:

Peti, krásné přáníčko..:slight_smile:
23. pro 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek