• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky, taky přejeme krásný vánoce :slight_smile: stále nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě zítra a bude klid :grinning:
23. pro 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nejdou mi posílat emaily, takže popřeji zde :slight_smile:

Krásné svátky, hodně zdravíčka a štěstíčka v Novém roce přeje Jana a Martínci :dizzy_face:
24. pro 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojas, tak jaké byly Vánoce? :slight_smile: Předpokládám, že Kubík a Marťas si to ještě neužili, ale Julča, Mates, TOník a Eriček už určitě jo..:slight_smile: A jak jste to přežily vy? :slight_smile:
28. pro 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Ahoj Zdeni, no Mates si užil hlavně zapálené svíčky na stromečku, ty ho fascinovaly, stejně jako prskavky :grinning: a pak teda šuštění papíru.Rozbalili jsme dárky a než jsem je odnesla do ložnice, tak usnul :grinning:
A já si to užívám krapet hůř.Mám zánět šlachy na levé ruce, tudíž už týden chodím se sádrou, fakt super.Ale doufám, že to bude příští týden OK a sundají mi to.Nebo si to sundám sama :angry: :angry: :angry: :angry:
A co ty?? Jak jste se měli? Předpokládám, že super :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My? My jsme Vánoce neslavili..:slight_smile:
28. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. pro 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nediv se..:D
29. pro 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčata!
Vánoce u nás pohoda. Toníkovi se nejvíc líbil rozsvícený stromeček, pořád ho chodí kontrolovat jestli tam je. Stahuje mi stříbro ze stromečku a tak je to po celém domě.
Dárečků bylo tak akorát. Dá se říct, že rodina mě uposlechla a nepřehnali to, i když tendence byli jiné. Nej dáreček je křesílko. Sedí si v něm jak nějaký gróf :sunglasses:
Jooo, málem bych zapomněla, rostou nám 2 stoličky, musím zaťukat - bez horeček.
Jináč mě je furt pěkně blbě. Toto budou první vánoce, kdy nepřiberu snad ani deko. Chuť absolutně na nic a když už by chuť byla, tak to není doma hihihi :grinning: ale žebra (jak Ince) mi asi 100% nepolezou :sweat_smile:

Tak to zítra pěkně oslavte a ráno vykročit pravou :wink:
30. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno plné jedniček a ode dneška ať se máte už jenom hezky..:slight_smile:
1. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face: :dizzy_face:
Přeji všechno nejlepší v Novém roce ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Vánoce byly moc pěkné. Eriček byl unešený ze stromečku. Už ho máme i pomalu odstrojený..... :grinning: :grinning: :grinning: Strašně rád sundává ozdoby. Dostal spoustu dárečků,ale nejvíc ho zaujal balící papír. Tak se v něm rochnil,že na druhý den ho i vykakal .... :grinning: :grinning: :grinning:

A taky máme venku dva špičáky a další se tlačí.

Zítra odjíždíme na hory,tak se ukážu až za týden. Mějte se zatím moc a moc pěkně .... :wink: :wink:
1. led 2011 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak šťastnou cestu a hezký pobyt na horách..:slight_smile:
1. led 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zdenallicka @cervenec @macinek @anag @aliiik @janca.k
VSEM VAM PREJEME HODNE STESTI, ZDRAVI A LASKY V NOVEM ROCE, POHODU S PRCKAMA A HLAVNE KLIDNE NERVIKY :slight_smile: A necht je ten rok 2011 jeste lepcejsi nez byl ten predchozi!!!
3. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak co vam budu vykladat.... svatky narocne, az az! Meli jsme tady Ferovi rodice na tyden, navsteva za navstevou, ani k fotkam jsem se jeste nedostala :frowning2: Do toho jsme vsichni 3 onemocneli, ze me z toho uz asi hrabne brzy!!!!! Ja jsem dnes byla navic na RDG patere, neskutecne me uz nejaky ten mesic boli a je tam lehka skolioza, takze parada, ve ctvrtek se budeme s Dr. domlouvat co dal. Asi zacnu na stare kolena cvicit nebo co :D :D :D
3. led 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A vim.... dluzim vam fotky... uz mam kartu v pc a jdu na to... :sunglasses: Zatim jen slibuji a nikde nic... mam toho fakt hodne a potrebovala bych, aby den mel tak 48h!!!
3. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsou hozeny na FB... jsou viditelne jen vam :slight_smile: Mata mi ve finale asistoval... spinkal a najednou za mnou prisel. Vylzeze si z potylky jako ze nic :sunglasses:
3. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: přeju Vám všem krásný rok 2011 :slight_smile: Vánoce byly super,malá nadšená z prskavek a nejoblíbenější dárek je brunda včelí medvídek :wink: návštěvy byly opět náročný ani jsem sem nemrkala,večer jsem vždycky mrtvá lehla na gauč s vaječným konakem a talířkem cukroví,takže žebra jsou včudu :grinning: stromeček malá nechává na pokoji,jen chodí a hledá v které ozdůbce se uvidí :grinning: já jsem marod,chrchlu jak tuberák,malá zatím dobrý,trnula jsem,.protože zítra měla jít na očkování a ráno jsem volala sestře a ta kráva zapoměla objednat vakcínu,takže jdeme až po horách :unamused: jsemto chtěla mít z krku :frowning2: beztak něco na horách chmatne,protože nás tam bude jak psů :sweat_smile: jo a dostala jsem od ježíška vysavač robota :dizzy_face: mlela jsem o tom od té doby co ho má Katu a Jirka vždycky jen ,že je to kravina a šup lup byl pod dtromkem,je to super,malou ted nechávám běhat s jídlem a neječím :grinning: a co vy jste dostaly od Ježíška? :slight_smile:
3. led 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katy máte to úžasný :dizzy_face: jsi fakt borec,mohla by jsi dělat designerku :slight_smile: jsem nadšená :dizzy_face: až budu jednou bohatá ,tak ti dám kšeft :grinning:
3. led 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to podkroví máte pro hosty?to je fakt bomba :wink: nemusíš se s návštěvou ani potkat :grinning:
3. led 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti tak už si to určo užíváte :slight_smile: my jedeme 12 a už ted jsu nervní,kočár ,saně ,milion hader,to aby jsme jeli nákladákem :grinning:
3. led 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky všem přejem krásný a hlavně šťastný rok 2011.
Já si budu zítra sudndávat dlahu z ruky, tak se neskutečně těším, s malým se to nedalo, musel ho koupat Martin,nemůžu ho pořádně ani pochovat, naštěstní to nevyžaduje a nejde mi pořádně psát na klávesnici :angry: a taky jsem dneska vařila guláš a musela jsem maso držet pořádně, abych se neřítzla, takže mi celá ruka smrdí masem :grinning:
já jsem od Ježíška dostala nový monitor :dizzy_face: super, už do něho nemusím mlátit a nemusím hodinu čekat než se umoudří a něco na něm uvidím.Malýmu se cěsně líbil papír, když jsme rozbalobali dárky, a taky prskavky a svíčky na stromečku, na ty čučel jak puk,taky jsme jich letos vypálili tolik, že se divím, že nám stromek nechytnul :grinning: :grinning:
Iny brumla je u nás oblíbená hračka už od malička, Martínek ho dostal od mojí tety v porodnici, je to super dárek.

A očkování nás čeká příští týden, budeme to mít o měsíc posunuté, bo Martínek byl marod, takže teď půjdeme na první hexu a pneumokoka.A ve čtvrtek jdeme na kožní, Maty má ekzém už po celým tělíčku :frowning2: a nevím z čeho, už mu oblečení peru v pracích ořechách, ani na naše oblečení nedávám aviváž a je to snad i horší. Chtěli jsme ho dávat spinkat bez zavinky,bo je z ní do rána zpocenej,i když máme v noci v ložnici 19°C, jenže se to nedá, nechce usnout, už od Silvestra to zkoušíme a chodí spát až v půl jedenácté a to ho stejně musím zavázat, pak teprve usne, jinak s sebou strašně hází, včera si dokonce frajer hodil nohy pomalu až na všek postele a strašně se tomu smál...už se směje nahlas a je to děsná prča :grinning:

tak a teď jdu zkouknout ty Kátiny fota....
3. led 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dodatečně přeju vše nej do nového roku :dizzy_face:

@katunka82 Katu já na FB žádný tvoje fotky nevidím :frowning2:

Jinak u nás vánoce v pohodě, Kubíkovi se stromeček moc líbil, škubání papíru taky :grinning: , všechny návštěvy jsme zvládli, Kubík rozdával úsměvy na všechny strany, no co vám budu povídat, všichni jsou z něho hotoví :grinning: , akorát si zvyknul že mu pořád někdo dělá zábavu a věnuje se mu a teď to po mě vyžaduje i doma :rolling_eyes: , ale už se pomalu srovnává. Zuby zatím nemá, ale vypadá to že budou každým dnem, jinak je to lenoch líná, otočit na břicho se umí, ale nechce se mu a dokonce umí už sám sedět :slight_smile:
3. led 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, rozklikni si Katčiny fotky a uvidíš je..:slight_smile:
3. led 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a on se sám posadí? :confused:
3. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Nevidím :unamused: , sám se neposadí je to lenoch líná, ale když ho posadím, tak sám sedí :wink:
3. led 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 @zdenallicka ha tak už se mi ty fotky zobrazují, nějak mi blbě počítač :angry:
3. led 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ho neposazuj - není vyvinut k sedu, dokud se sám neposadí..:slight_smile:
3. led 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Tak přesně tuhle radu jsem čekala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , děláme to v rámci obveselení a změny polohy, sedí asi půl minutky a od 6 měsíců už může sedět se oporou, neboj všechny tyhle rady a poučky mám nastudované a nejsem blbá abych mu ku-vila páteř, rehabky si užíváme už skoro 6 měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky když jste začínali s příkrmama, byly po tom vaše děti taky tak hladové, Kubík sní malou skleničku zeleniny, mnohdy si dá ještě mlíko a za 1,5 hodinu už vřeští hladem :unamused: , když dostane jenom mlíko tak vydrží 2-3 hodiny
4. led 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak to vypadá s tím krkem, Marti? :confused:
4. led 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka S krkem dobře, dle doktorky na ortopedii a rehabce už je v podstatě zdravý, ale rehabka nás ze spárů jen tak nepustí, lehoučký úklon hlavy ještě má a teď už máme některé cviky i na další rozvoj pohybování, což mi teda příjde trochu zbytečné, proč ho nenechat ať se rozvíjí sám :unamused: , prostě co rehabka jednou schvátí to už nevydá :grinning: , počítám že do roku cvičit budeme, oni si vždycky něco najdou
4. led 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek