• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Nějak vůbec nestíhám vám napsat. Přijeli jsme v sobotu. Bylo to super. Sníh naštěstí ještě nějaký byl. Teďka to bude asi horší. Eriček byl moc spokojený a řekla bych,˛že si to i pořádně užil.

@cervenec Iny to balení je strašné a ještě horší je návrat domů. Nedělám nic jiného než peru a žehlím. Museli jsme jet dodávkou,protože to bylo tolik věcí,že by se nám to do auta ani nevešlo. Tak si to tam pořádně užijte.... :slight_smile:
11. led 2011 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny abych řekla pravdu,tak si tím atopikem přestávám být jistá, no nevím, ale je mi divný, že by se mu to po třech dnech natírání tekutým pudrem ztratilo, takže jsem přesvědčená, že to byla reakce na plíny a asi na mlíko,od té doby co pije HA tak mi ani neblinká, takže se musím domluvit s doktorem na odběr krve.Tak uvidíme co z toho vyleze.
No on nespí pořád, teda hlavně přes den, to si hodí šlofíka asi dvacet minut a nazdar :grinning: ale poslední dobou mi krásně spinká v noci, usne po osmé a většinou se tak v půl šesté probere na jídlo a to jenom někdy a pak chrní až do devítí.Co ale nechápu,že v poledne je opět tuhoš :grinning: :grinning:
Hlavně si užijte dovču, nás letos bude čekat balení dvakrát...jednou s holkama na týden na Šumavu a pak do Chorvatska, tak jsem zvědav, jak to zmákneme.Ale asi si na dovču půjčím od někoho golfky, bo když do auta narveme sporťák tak tamnedáme nic jinýho.Leda že bychom jeli Berlingem a nebo si od tchána půjčíme tatru :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: :dizzy_face:

Nikdo nikde.... :confused: :confused: :confused:

Jak se vůbec máte? Co je nového? Mohly by jsme naplánovat nějaký ten srazík. Co vy na to??
13. led 2011 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nepamatujete si kde jsme objednávaly ty levné ovulační testy?
13. led 2011 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, u nás je nového, že Martínek má za sebou první očkování - docela v pohodě :grinning: a včera se poprvé otočil z bříška na záda :grinning: naopak mu to moc nejde, bo ještě truhlík nepochopil, kam dát ruku, aby se dootočil :grinning:
a jinak máme ve 4-měsících 70cm a 6800g :grinning:
14. led 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani tak to je Martínek šikulka. A už je zněj taky kus chlapa.... :wink:

Stejně to všechno šíleně letí .... :confused: :confused:
14. led 2011 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Peti letí to až hrůza, sice je to teď super, s Martínkem je teď hrozná sranda, všemu se směje, sám si hraje a strašně rád dělá s Martinem blbosti, ale kolikrát je mi líto, že už to není to malušenký miminko, který mě tak moc potřebovalo, teď si o maminku řekne akorát když má hlad :grinning: ale zase je strašně úžásný, když mě ráno budí dětský smích z postýlky a to jeho šílený žvatlání :grinning: :grinning: si myslím, že se někdo sekl....Mates měl být baba, bo je děsně ukecanej :grinning: :grinning:
15. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
chacha tak už se točí i na bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: šikulka moje malá :dizzy_face:
15. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani malej je šikulka.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem dneska ráno vlezla na váhu a myslela jsem,že dostanu infarkt...... :angry: :angry: :angry: Jsem přes Vánoce a hory pěkně přibrala. Od zítřka asi začnu cvičit. Musím dát alespoň tři kila dolů než se nám podaří znovu otěhotnět. Tento cyklus jsem zahájila měření bazální teploty. Docela mě to zatím i baví.... :slight_smile:

Kdy se mají vůbec Inka vrátit z hor?

Jé a včera bylo Alice. Tak Ali opožděně všechno nejlepší k Tvému svátku .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2011 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé to jsem si ani nevšimla, takže Ali taky všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:

ty jo, taky bych chtěla řešit 3 kg :grinning: já jsem sice od Vánoc dvě kila shodila, ale deset je ještě přede mnou :frowning2: , v červnu jdeme na svatbu a pak dovča, tak mám velkou motivaci.Ráno když malej spinká tak cvičím a hlavně se musím naučit pravidelně jíst, já mám totiž problém s tím, že kolikrát jím jenom jednou za den :rolling_eyes: a pak se mi všechno ukládá kde nemá :angry: :angry: :angry:

Tak Peti už plánujete druhý jo? Ty brďo stejně to uteklo a pojedeme druhý kolo :grinning: jestli to u nás půjde jak jsme si náplánovali, tak příští rok touhle dobou už snad budu těhotná :grinning: :grinning: :grinning: to je docela brutus představa :grinning: :grinning:
16. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím návrat :slight_smile: bylo super,sníh teda tál rychlostí blesku,tak se lyžovalo jen jednou a pak už chcalo :confounded: ale mně anti sportovkyni to ani nevadilo :grinning: hlavně Juli byla nadšená,plno děcek a lidí okolo ní,takže jen lítala :wink: akorát se jí zhoršila rýma,takže uterní očkování je pasé :unamused: ted se láduju svařákem,udělala jsem si pěknou zívislost na horách :grinning: taky se tam žralo ve velkým,takže mám od vánoc 3 kg nahoře :sweat_smile: musím se mírnit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti my jsme byli nacpaní v autě děsně,a bylo takový teplo,že většinu hader jsem táhla zbytečně :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli bude ještě tento týden takový teplo,tak je po sněhu :confounded: ty ovu testy jsme si objednávali odsud přes nějakou kočku,já jsem jich ted pár dávala sestřence co plánují druhý,protože než se do toho vrhnem my,tak by prošly :grinning: jéé a měření mě taky bavilo,ale pochybuju,že na to při druhým bude čas a energie :grinning:
16. led 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani tím líp,že to nebude atop :wink: malej je šikulka :slight_smile: řeknu ti,že to balení je mor ,pokud je prcek na mlíko,tak je t ještě pohoda,ale jak už jí,tak je to kapánek horší :sweat_smile: musíš mít rozplánovaný uplně všechno :sweat_smile: fuj,doufám ,že pojedem někamaž létě :grinning:
16. led 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti pro srazík jsme,jen se asi těžko sejdem všechny :unamused:
16. led 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a malé se prořezávají horní stoličky,kupodivu zatím jí a spí dobře,tak uvidíme jak to bude dál :wink:
16. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu chrnět :wink: dobrou
16. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
@cervenec Iny tak hlavně,že jste se měli dobře. S tím sněhem je to letos hrozné. Kde jste vůbec byli?

Asi je fakt,že všechny se nám nepodaří sejít,tak alespoň většina. Bych vás pozvala i k nám,ale máme malej byt,tak nevím jak by jsme se sem všechny daly. Ale třeba by se to dalo nějak udělat.

Tak jsem si to s těma ovulačníma testama myslela dobře. Jen je tu už nemůžu najít....
17. led 2011 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na facebook jsem dala pár fotek z vánoc a z hor. Nechce se mi to sem zase znovu vkládat. Tak jestli chcete můžete mrknout .... :wink: :wink:
17. led 2011 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Dík moc za přáníčka k svátku :wink: jsem si tu sobotu užila. Toníka jsme poprvé rozdali k babičce do Hodonína a vpohodě to zvládnul, žádný nářky.... dopoledne jsem stihla udělat mega spoustu činností, tak jak by se mi to s mladým asi nepovedlo a navečer jsme si jeli s Liborem vybrat dárkový poukaz do www.larivolta.cz Velice fajn posezení, doporučuji :slight_smile:
Máme za sebou utz ve 12tt, vše je OK, tak jsme rádi. Ale blbě je mi furt, už mě to neba a chci aby to přešlo :zipper_mouth:
Toníkovi lezou 2 stoličky a 2 špičáky nahoře. Někdy bývá děsně protiva, občas průjem, ale v noci spinká pěkně (snad jsem to teď nezakřikla, ťuk ťuk)

Peti, fotečky máte pěkné, určitě jste si to mooc užili. A držím palečky, aby jste na druhé mimi nečekali moc dlouho.

Jani, Martínek je machýrek a musím přiznat, že macíček - má krásné míry :slight_smile:

Jéé, já bych se tak ráda s váma srazila. Ale nemám možnost nabídnout prostor. Když něco vymyslíte, tak se tam budu snažit objevit :slight_smile:
17. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... :dizzy_face:

Dneska jsme měli první úraz. Eriček mi zebral se stolu konvičku na kytky
(nechápu jak ji z toho stolu mohl zebrat) a jak s ní utíkal a měl ji v puse tak si odral docela slušně dásně. Krve jak z prasete. No šílené. Brečel tedy jen chviličku,ale to krvácení jsem tedy nemohla zastavit. Nejhorší je,že má pořád něco v puseně a tak si do toho občas drne a je to tu na novo .... :sweat_smile: :sweat_smile:
18. led 2011 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikdo ... :confused: :confused: :confused:
20. led 2011 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nefungoval mi včera počítač,
No my se máme skvěle, Martínek od té doby, co se naučil otáčet na bříško nedělá nic jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže na záda mu to nejde, takže se neustále rozčiluje a musím ho otáčet zpět a když potřebuji někam jít, třeba pro prádlo nebo na záchod, tak ho musím dát do lehátka a nemůžu ho už nechat na zemi,jinak je hned na břichu a pak řve...
a asi najedeme na příkrmy, včera mi řval přes den po dvou hodinách hladem, takže uvidíme.Víc mlíka mu zatím dávat nechci, protože jak ho má víc, tak mi ho zvrací :angry:

A dneska opět šok, venku je sníh :grinning: akorát jsme se těšili s Marťasem, že za námi dojede ségra a volala, že musí do práce, to je taky na houby, jsem se tešila na návštěvu a zase nic.Tak pojedeme za kámoškou do Rudky na kafo a malej se aspoň vyprdí venku na vzduchu.

Ali Mates není macíček, ale macek :grinning: :grinning: obávám se, že se mi za chvilku nevleze do kočáru :grinning:
20. led 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti,hlavně ať toErička přestane brzo bolet, ale obávám se, že teď je ve věku kdy těch úrazů bude čím dál víc :frowning2:
20. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: nějak opět nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá se už dostává z rýmy,tak snad bude už klid :slight_smile: v uterý snad proběhne to očkování,at to máme z krku :wink:
@aliiik Ali mě to přešlo až tak kolem 18 týdne,teda takovýto denodenní blití :grinning: pak mi bývalo blbě jen sem tam :grinning: tak snad tě to brzo přejde :slight_smile: necháte se tentokrát překvapit co to bude? :wink:
@anag Peti taky jsem měli ve vašem věku furt prokouslej ret,naposledy na horách :sweat_smile: ale malá je docela tvrdačka,takže trochu si pořve a dobrý :wink:
stejně vás holky obdivuju,že jste do toho šly respektive chcete jit tak brzo,myslím do druhýho prcka.jako já taky,ale ted ani náhodou,s malou je práce nad hlavu i když ted má uplně super období,jen se furt řehníme co dělá :grinning: opakuje věci co vidí u mě,takže dnes strkala věci do pračky nebo si vytáhla novou hubku na nádobí a šla po sobě uklízet paseku po obědě :slight_smile: a taky vytahala kořenky a postavila z nich komín a nahoru dala mlýnek na sůl a stálo to,jsem čučela i Jirku jsem volala at se jde mrkonout :slight_smile: Jirka měl dnes narozeniny,tak jsme mu pekly ráno dortík a ak mu přály,tak foukala svíčku a dort jedla o 106,toho svýho se v roku ani nedotkla :grinning: stejně je to mazec,jak to letí,před rokem mu přála jako pidi mimčo a letos mu nesla dárek :sweat_smile:
21. led 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mám velkou radost kamarádka byla na vyšetření,čekají druhý a vyšly jí blbě triply,ale byla na utz a všechno by mělo být v pořádku :dizzy_face: čekají chlapečka,takže budou mít páreček :slight_smile:
21. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zítra jede Jirka na Sk na závody na kole,my s Juli asi sfrknem do Bv a pak k našim a v neděli ji necháme mamce a pojedeme do brna do wellness,tak se těším :slight_smile: jo a ve čt jsem byla poprvé na zumbě a teda pichalo mě v boku,rudá a spocená jsem byla jak svina, v tělocvičně nás bylo aspon 60,ale super to bylo :slight_smile: dnes mě ani nic moc nebolí,jen jsem taková dolámaná :grinning: už se těším na příště :slight_smile: tak přeju krásnej víkend :slight_smile: papa
21. led 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tak nám zase chumelí. Snad to vydrží. Alespoň to trochu vypadá jako zima. Jinak první měřící cyklus nevyšel,tak už se těším na další. Mě to měření načisto baví. Dneska si Erička vzala mamka na celej den, tak mám po dlouhé době klídek. Zašla jsem si na kosmetiku a relaxovala. Původně jsem měla jít na masáž,ale pani onemocněla tak se musím přeobjednat.

Co nového? Nějak nám to tu v poslední době vázne .... :confused: :confused:
25. led 2011 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Marťa ta tu už dlouho nebyla .... :confused: :confused:
25. led 2011 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
@anag To je paráda bez děcek,že? :grinning:malá byla odpo taky u mamky, dnes jsme byli v tom wellness centru na lesné a bomba :dizzy_face: Jirka spokojenej jak želva,protože tam dělají samý mladý hezký holky :grinning: já teda jsem byla trochu zaražená z těch chlapů v sauně,jdeš do sauny a tam sedí rozčapení nahý chlapi,jako vidět jim až do krku fakt nepotřebuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale se přiznám,že nejsem saunový typ,takže nejsem v tomoto ohledu otrlá :grinning: každopádně v neděli jedeme zas :grinning: dokonce budou mít i plavčo s prckama,akorát je to daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: přes celý Brno :unamused: dopoledne jsme byli u dr na tom očkování,malá váží 9,8kg a měří 77cm.od roční poradny přibrala1,5kg :grinning: respektive to přibrala za dva měsíce co není kojená a je na sunaru :stuck_out_tongue_closed_eyes: se nedivím,že máte takový macky :grinning: opět řvala jak tur,už jen když ji poslouchala :sweat_smile: očko bylo do předloktí :unamused: a za 6-10 dnů prý bývá reakce s vysokýma horečkama :frowning2: snad to nebude tak hrozný,nejsem na teploty u malé zvyklá,vlastně ani u sebe :sweat_smile:
25. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag a to,že to nevyšlo přeci neva.máte času habakuk :wink: jinak mě v neděli večer ,tak hrozně boleli vaječníky,jak kdybych to měla dostat,tak mě napadlo,že je to ovulace a fakt ,byl to 15 den cyklu,přesně tak jak jsem ji mívala :wink: tak je fajn vědět,že snad funguju a ted si můžou dát rok oraz :grinning:
25. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek