Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
9. únor 2009
Zdeni jsou nějaké ionizační a elektronické změkčovače, četla jsem nějakou diskuzi a tam se samozdřejmě dohadovali zastánci obou metod, takže si člověk nevybere ]-(
cervenec
9. únor 2009
Zdeni,tak 4 měsíce spánku by mi nedělalo žádný problém 😃
zdenallicka
9. únor 2009
Katy, vsak nemusis jist nic kalorickeho a velkeho... Staci si prece nakrajet dve jablka (napriklad) a pojidat je behem dne... Porad budes mit neco v zaludku a kila z toho nepriberes... 😉 A tehotne by mely jist az 8x denne (trikrat vic a petkrat neco maleho a zdraveho)... 😉
zdenallicka
9. únor 2009
Marti a to se kam instaluje?
zdenallicka
9. únor 2009
Iny, medved.... 😃
katunka82autor
9. únor 2009
Zdeni nechci do sebe cpat zadne dalsi veci a vitaminy, moc vitaminu taky neni dobre, at telo nepredavkuju, ne vsechny se z tela vylucuji.
Neni to tak strasne, ze bych to neustala a musela bezet pro neco do lekarny... a porad si myslim, ze je lepsi zustat doma v klidu, kdyz je moznost, nez do sebe neco cpat.
A colu po lzickach, to je v pripadech, kdyz uz je fakt mega zle a ta tehulky blije a blije a blije a zaludek ji nic nebere..
katunka82autor
9. únor 2009
Ale dekuji za rady a tipy... ono muze byt jeste hur, coz doufam nebude, tak aspon vim kam se mam a na co se mam obratit 😉
zdenallicka
9. únor 2009
Holky a ta zazvorova lizatka se maji lizat 4 denne, jinak neni ucinek... 😉
katunka82autor
9. únor 2009
Zdeni nevim jak casto tehule maji jist, ale vim ze by meli jist stejne, ale 2x zdraveji nez doposud.
A ja normalne jedla 5x denne, ale urcite ne 3x vic.. snidani, nejake ovoce na svacu, obed, odpoledne neco v podobe jako snidane a vecer zase neco pidi maleho a lehkeho, treba jen jogurt, nebo tak.

Ze bych mela jist 3x denne neco vetsiho, treba v podobe obeda, to neee.. to bych pribrala tak 30kg v tehu!!
katunka82autor
9. únor 2009
Urcite maji chut zazvorovou, ze?
macinek
9. únor 2009
Zdeni na trubku někam na vodoměr, podrobně jsem to nestudovala, nebaví mě to, já bych potřebovala aby mi někdo zkušený řekl rozdíly a doporučil, no asi to přenechám Josefovi ať to někde vyzjistí
zdenallicka
9. únor 2009
Katy, 3x vetsi jidlo znamena snidane, obed, vecere.. 5x male jidlo znamena kousek ovoce nebo zeleniny nebo jogurt... Spatne jsi me pochopila...
zdenallicka
9. únor 2009
Katy, maji pry 4 prichute..
katunka82autor
9. únor 2009
Ahaaaa.... 😃 Jsem si rikala, ze bych byla jak dyne uz v tretim 😉
zdenallicka
9. únor 2009
Aha, Marti to je zajimave.. My tady totiz mame taky tvrdou vodu... :-|
katunka82autor
9. únor 2009
Lizatko jsem nemela ani nepamatuju 🙂

jeee dala bych si chupa chups jahodove se smetanou, to jsem mela vzdy mooooc rada!
macinek
9. únor 2009
Zdeni až něco vyzjistíme tak ti dám vědět 😉
zdenallicka
9. únor 2009
Marti to bys byla hodna... 😉 Budes muj hlavni vyzjistovac... A Pepu pasuju na tveho podcisi... 😃
zdenallicka
9. únor 2009
Jak tak zjistuju, ani jsem nesla spat... :o) Jdu si dat obed a pak do hajan... Stejne lezim v perinach... 😃
janca.k
9. únor 2009
a nebo jsou na nevolnost homeopatika...ve zvlášť těžkých případech se dají napsat i léky, ale to opravdu když těhule s prominutím celej den blije 😃 😃 😃 ale i tak...mě stačí, jak je mi zle když beru clostilbegyt, to se k němu dopuju lékama na žaludek... :-p
janca.k
9. únor 2009
Zdeni neprovokuj...já bych šla taky dělat haji dady 😃 😃 😃
zdenallicka
9. únor 2009
Jani, jak se jmenoval ten lactocosi???
macinek
9. únor 2009
Já bych si šla taky nejradši lehnout |-| 8-( , ať už je jaro, nevím jestli je to tím počasím, ale poslední dobou jsem pořád unavená, nálada na bodu mrazu, práce mě nebaví a štve ]-(
janca.k
9. únor 2009
Lacidofil Zdeni 😃
zdenallicka
9. únor 2009
Diky... 😃
janca.k
9. únor 2009
Jo Marti, tak to jsme na tom stejně, taky mě nic nebaví, nálada stagnuje, jsem hnusná a protivná, rozhodla jsem se, že začnu chodit do solárka, aspoň se mi zvedne nálada aspoň trochu 😃
zdenallicka
9. únor 2009
Ja jsem krasna a usmevava.... 😃

Rozhodla jsem se, ze se vyspim... 😃 Jsem preci nemocnaaa.... :-p
janca.k
9. únor 2009
:-p :-p :-p :-p já chci taky spát ]-( ]-( ]-( ]-(
macinek
9. únor 2009
Jani tak to jsem "ráda" že je nás víc 😃