• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdeni jsou nějaké ionizační a elektronické změkčovače, četla jsem nějakou diskuzi a tam se samozdřejmě dohadovali zastánci obou metod, takže si člověk nevybere :angry:
9. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,tak 4 měsíce spánku by mi nedělalo žádný problém :grinning:
9. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, vsak nemusis jist nic kalorickeho a velkeho... Staci si prece nakrajet dve jablka (napriklad) a pojidat je behem dne... Porad budes mit neco v zaludku a kila z toho nepriberes... :wink: A tehotne by mely jist az 8x denne (trikrat vic a petkrat neco maleho a zdraveho)... :wink:
9. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a to se kam instaluje?
Iny, medved.... :grinning:
autor
Zdeni nechci do sebe cpat zadne dalsi veci a vitaminy, moc vitaminu taky neni dobre, at telo nepredavkuju, ne vsechny se z tela vylucuji.
Neni to tak strasne, ze bych to neustala a musela bezet pro neco do lekarny... a porad si myslim, ze je lepsi zustat doma v klidu, kdyz je moznost, nez do sebe neco cpat.
A colu po lzickach, to je v pripadech, kdyz uz je fakt mega zle a ta tehulky blije a blije a blije a zaludek ji nic nebere..
autor
Ale dekuji za rady a tipy... ono muze byt jeste hur, coz doufam nebude, tak aspon vim kam se mam a na co se mam obratit :wink:
9. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ta zazvorova lizatka se maji lizat 4 denne, jinak neni ucinek... :wink:
9. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni nevim jak casto tehule maji jist, ale vim ze by meli jist stejne, ale 2x zdraveji nez doposud.
A ja normalne jedla 5x denne, ale urcite ne 3x vic.. snidani, nejake ovoce na svacu, obed, odpoledne neco v podobe jako snidane a vecer zase neco pidi maleho a lehkeho, treba jen jogurt, nebo tak.

Ze bych mela jist 3x denne neco vetsiho, treba v podobe obeda, to neee.. to bych pribrala tak 30kg v tehu!!
9. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Urcite maji chut zazvorovou, ze?
9. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni na trubku někam na vodoměr, podrobně jsem to nestudovala, nebaví mě to, já bych potřebovala aby mi někdo zkušený řekl rozdíly a doporučil, no asi to přenechám Josefovi ať to někde vyzjistí
9. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, 3x vetsi jidlo znamena snidane, obed, vecere.. 5x male jidlo znamena kousek ovoce nebo zeleniny nebo jogurt... Spatne jsi me pochopila...
9. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, maji pry 4 prichute..
9. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahaaaa.... :grinning: Jsem si rikala, ze bych byla jak dyne uz v tretim :wink:
Aha, Marti to je zajimave.. My tady totiz mame taky tvrdou vodu... :unamused:
autor
Lizatko jsem nemela ani nepamatuju :slight_smile:

jeee dala bych si chupa chups jahodove se smetanou, to jsem mela vzdy mooooc rada!
9. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni až něco vyzjistíme tak ti dám vědět :wink:
9. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to bys byla hodna... :wink: Budes muj hlavni vyzjistovac... A Pepu pasuju na tveho podcisi... :grinning:
9. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tak zjistuju, ani jsem nesla spat... :o) Jdu si dat obed a pak do hajan... Stejne lezim v perinach... :grinning:
9. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo jsou na nevolnost homeopatika...ve zvlášť těžkých případech se dají napsat i léky, ale to opravdu když těhule s prominutím celej den blije :grinning: :grinning: :grinning: ale i tak...mě stačí, jak je mi zle když beru clostilbegyt, to se k němu dopuju lékama na žaludek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni neprovokuj...já bych šla taky dělat haji dady :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jak se jmenoval ten lactocosi???
9. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych si šla taky nejradši lehnout :pensive: :rolling_eyes: , ať už je jaro, nevím jestli je to tím počasím, ale poslední dobou jsem pořád unavená, nálada na bodu mrazu, práce mě nebaví a štve :angry:
9. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lacidofil Zdeni :grinning:
9. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky... :grinning:
9. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti, tak to jsme na tom stejně, taky mě nic nebaví, nálada stagnuje, jsem hnusná a protivná, rozhodla jsem se, že začnu chodit do solárka, aspoň se mi zvedne nálada aspoň trochu :grinning:
9. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem krasna a usmevava.... :grinning:

Rozhodla jsem se, ze se vyspim... :grinning: Jsem preci nemocnaaa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já chci taky spát :angry: :angry: :angry: :angry:
9. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to jsem "ráda" že je nás víc :grinning:
9. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek