• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky ... :dizzy_face:
@cervenec Jo jo máme času. Já jen tak. Nejvíc by se mi líbilo kdyby se nám to podařilo někdy o prázdninách. To by mi tak nějak vyhovovalo. Ale poručit se tomu nedá. Iny to máš dobré,že vaječníky pracují jak mají. Mě se zdá,že mi ten jeden zase nějak hapruje. Uvidím co ukáže další graf.

Iny a na jakém to byla malá očkování? A už je z ní taky kus baby. Já jsem Erička doma teďka vážila a už naštěstí moc nepřibírá.

Jo a bojujeme zase s uspáváním. Erik se už naštval a řekl,že to tak už nejde aby jsme s ním jeden nebo druhý museli byt hodinu v ložnici,tak ho necháme do té doby až vidíme že odpadává a dáme ho do ložnice a jdeme. Chvilku řve jak tur. Myslím ho slyší celá bytovka,ale potom usne. Tak snad ho naučíme konečně usínat.

26. led 2011 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

@anag Peti teda klobouk dolů, že se do druhýho hrnete tak brzo :wink: , ale neboj ono se to určitě brzo zadaří :dizzy_face: , my teda o druhém zatím ani neuvažujeme a uvidíme časem možná snad a možná taky ne :grinning:

Dneska jsme byli v poradně, Jakub má 8050g a 70cm, teď už moc nepřibírá, taky moc nejí, poslední týden je to teda lepší, ale předtím to byl boj, zeleninu, maso i ovoce ale jí moc hezky, jen toho nesní moc. Jen cvičení je teď boj, pořád nám musí měnit cviky, protože cvičí tak dva dny a pak vymyslí jak se nastavit aby nemusel cvičit :angry:
26. led 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Dnes mám teda den D :frowning2: navíc malá se mi zdála odpo nějaká teplá,tak jsem ji změřila a měla 37.5,paráda reakce má být za týden ,tak nechápu co to je :frowning2: večer před koupáním už měla 38,1,takže jsem ji dala čípek,tak snad noc přežijeme trochu v klidu :sweat_smile: možná to má k těm stoličkám,ach jo :frowning2:
@anag Peti já už to neřeším,malou dám do postýlky a lehnu si na postel a řeknu jí dvě pohádky a za chvilku usne,odejít jsem zkoušela a bylo to ještě horší,ted jsem přišla na to,že hraju na mobilu hry a vůbec mi nevadí,že trčím v ložnici,dokonce malá chrní a já ještě 10 minut čučím do mobilu :grinning: ale spávat ji dávám nejdřív v 19.45,jinak je to fakt na dlouho :wink:
@macinek tak to je Kubík macík :slight_smile: s tím cvičením to musí být fakt něco :frowning2: a lepší to nebude :sweat_smile:
26. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, jenom nakukuju..:slight_smile:

@cervenec Iny, pokus se nesrážet do 38st. (psalas, žes jí dala čípek - to bylo už po odečtu?). Tělo si buduje horečkou imunitu, horečka je přítel.. ;)

Až najdu ten článek, co jsem vám sem chtěla dát, tak ho sem hodím..:slight_smile:

No nic, výkřik do tmy proveden a já zas běžím..:slight_smile:

Mějte se..:slight_smile:
27. led 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je to tu..:slight_smile:

Horečka: spojenec, ne nepřítel
http://www.rodina.cz/clanek8133.htm
27. led 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
@macinek Marti tak mě napadlo,že jsi potom ani nepsala jestli sis koupila to posilovadlo.....

@cervenec Iny tak jaká byla noc. Srazila jsi malé teplotu? Je ji už lépe?
27. led 2011 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti koupila, ale moc času na cvičení pořád nebylo :angry: , buď byl nachlazenej Kubík nebo já, ale tenhle týden už jsem cvičila dvakrát. Ty jsi cvičila každý den? A jak dlouho, já dávám tak 15 minut a pak tak 30 minut posilování
27. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti já jsem začala zase cvičit minulý týden. Cvičím každé ráno dvacet minut. Víc Eriček nevydrží.
27. led 2011 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny všechno nejlepší k dnešnímu svátku ... :dizzy_face: :dizzy_face: Eriček Ti posílá pusinku ....
27. led 2011 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky přejeme Ince všechno nejlepší k svátku.

Já mám doma najednou pěkně protivné dítko :angry: pořád to bylo takový zlatíčko a teď je kolikátý den takhle k večeru děsná protivka a nevím proč, čekala jsem zuby,ale zatím nic...žádný teploty, žádný průjem, slintání taky není tak hrozný, tak nevím.Ale možná je to i tím jeho "spaním" přes den spí maximálně půl hodiny v kuse a tohle bucnutí si hodí tak 2-3x a je pravda, že pak hjo v půl osmé zahodím do postýlky a většinou hned usne a ráno vstává až kolem osmé.Ale byla bych radši kdyby spal víc přes den a nebyl pak taková protivka a v noci se mi budil na jídlo .

Marti, to je taky Kubík kus chlapa, no na délku mají chlapci stejně a za chvilku ho doženeme i s váhou :grinning:
27. led 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poraďte chci koupit golfky z druhé ruky a pořeá váhám. Líbí se mi tyhle http://deti.bazos.cz/inzerat/8645137/pekne-golfky.php co na ně říkáte ....
27. led 2011 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: děkuju moc za přáníčka :slight_smile:
@zdenallicka Zdeni já už ji měřím v podpaží,takže neodečítám, měla 38,1,tak jsem jí dala čípek.v noci spala hezky
@anag ráno měla ještě zvýšenou,ale přes den dobrý,byla tak strašně hodná,že jsem nevěřila vlastním očím :fearful: zato večer šílela asi ze zubů,musela jsem jí dát panadol a nosila ji v náručí,nakonec jsem ji dala poprvé do jejího pokojíčku,ale furt śe budila,když jsem tam šla po třetí,s t ím,že jsem právě usínala,tak jsem ji vzala zpátky do postýlky v ložnici :wink: noc děsná,nad ránem jen fnukala,takže jsem ji hladila po zádíčkách,jedině tak byla v klidu :frowning2: dnes byla protivná a vzteklá,tak uvidím jaká bude noc :sweat_smile:
@janca.k Jani malá my taky spávala přes den jen po půl hodinkách :wink: ale celou noc teda nespávala,tak si nestěžuj jo? :grinning:
28. led 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti ty golfky vypadají dobře :wink: já mám od ségry,nový ted stojí pár šušnů :grinning: zkusím je najít :wink: jako na ježdění po obchodnáku dobrý,ale po normálních cestách je to na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti tam my máme tyto,ale jsou starší,takže vypadají zase trochu jinak :wink: http://mimi-vyskov.com/6399-baby-design-travel-2009/02/
28. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: :dizzy_face:
Víkend opět za náma. Utíká to jako voda. V sobotu byl u nás dětský krojový ples,tak byl Eriček prvně v kroji. Na FB jsou dvě fotečky,ta jestli chcete tak se můžete mrknout.

A taky jsem nakonec tedy objednala z toho bazaru ty golfky. Zítra je pani bude odesílat,tak snad budou tak pěkně vypadat jako na fotkách. Jsem takovou věc přes bazar ještě nekupovala,tak jsem z toho nějaká nesvá...
31. led 2011 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo, nikde ... :confused: :confused: :confused:

Tady to nějak vázne ... :pensive: :pensive: :pensive:
1. únor 2011 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky koukám, že nikde nikdo.
Já jsem včera byla v Brně na očním, tak jsem vyfasovala poukaz na brýle :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo, deset let jsem je neměla na nose, tak si zase budu zvykat :grinning: ale je fakt, že po porodu se mi zrak dost zhoršil, takže mi Martin nechce půjčovat auto, bo prd vidím :grinning: :grinning:

Peti, pak pisni jak jsi spokojena s těma golfkama, kvůli dovči uvažuju, že nějaké koupíme a taky mám jet na týden s holkama na Šumavu, tak by se hodily i tam, i když si asi budu půjčovat vozík za kolo, tak tam je asi nepotáhnu, ale do toho Chorvatska sporťák nevezu.A kámoška ty Chicco měla taky a byla s nima moooc spokojená, ale kupovala je nové, já teda taky zvažuju, že koupím nějaké bazarové, budeme je mít hlavně kvůli té dovolené.

Iny, je fakt, že Martínek fakt v noci krásně spinká, ale přes den je to mazec.Dneska se v poledne šudlal na spaní, tak jsem mu dala mlíko a zanesla ho do postýlky, hmm tak po půl hodině kdy jsem žila v dojmu, že spí, jsem ho šla zkontrolovat a měl rozházenou celou postýlku, byl vlezlej pod mantinelem, čmeláka přes hlavu a byl strašně spokojenej :grinning: no a za další půl hodinu už spal...dvacet minut :angry: :angry: takže hodinu usíná a pak spí dvacet minut.se z něho picnu.A kolem šesté začne být protivnej, tak ho musím v náruči uspat, aby si dvacet minut bucnul a pak jdem spát až v osm, jenže jsem ho v těch šest zkoušela odnést do postýlky a nehrozí aby usnul.
2. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

@janca.k Jani brýle Ti nezávidím. Já mám zatím naštěstí oči dobré. Ale pomalu celá rodina nosí brýle. Potom se nám v nich musíš vyfotit ať víme jak Ti to v nich sluší. .... :wink:

Určitě potom písnu jak jsme s nima spokojena. Já jsem nové nechtěla,protože vůbec nevím jak dlouho bude ještě Eriček sedět v kočárku. Mám s nim v poslední době problém. Nechce si tam sednout. Je to boj ... :unamused: :unamused:
Dneska už mě tak vytočil,že jsem mu u obchodu řekla,že půjde domů pěšky. Ušel asi tři metry a chtěl si sednou na silnic a hrát si,tak jsem ho musela násilím dát do kočárku. I lidi se za mnou otáčeli..... :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani to se máš,že malej spinká pěkně v no. Ale už i Erďovi se konečně podařilo spát jednou celou noc. Tak snad se to brzy naučí.
2. únor 2011 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dneska zase byla na gyndě na preventivní prohlídce. Vůbec se mi tam nechtělo. Potkala jsem tam akorát sedět na monitoru ségru,tak jsem si poslechla Janičku jak v bříšku řádí .... :grinning: :grinning:
Naštěstí mě pani doktorka potěšila a mám všechno v pořádku a za čtrnáct dní budou výsledky stěrů,tak snad i ty budou OK.....
2. únor 2011 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: :dizzy_face:

Konečně už máme všechny podklady ke stavbě v pondělí můžeme jít na stavební úřad. Už nám chybí jen ty peníze za co to postavit .... :grinning: :grinning: :grinning: Pořád ještě nevím jak dopadne ten náš úvěr.... :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2011 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my bojujem se zubama,takže nemám ani čas ani energii sem chodit :sweat_smile: malá vůbec nejí,z toho jsem nejvíc vyřízená,zachrana byla polívka,tu i večeřela,ale od včera nechce ani tu,takže jsem zralá na chochola :frowning2: navíc má rýmu a kašle,v noci spí dobře,ale odpo ji uspávám aspon hodinu :unamused: dnes je desátý den po očkování,zatím teplota není,tak snad jsme byli nějaká extra vyjímka,že jsme tu reakci měli už druhý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: každopádně už su unavená jak pes :confounded:
4. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti tak super :slight_smile: tak s tou půjčkou hněte at můžete na jaře začít :wink: vůbec ti to nezávidím :grinning:
4. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag na preventivce jsem měla být v listopadu a nejsu schopná se tam dokopat :sweat_smile:
4. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti kočárový boje máme taky za sebou,na jaře ji do kočáru nedostanu určo ani heverem :grinning: nejlíp venku nevytahovat a navíc rychle dom,protože v něm nevydrží nějak extra kroužit po procházce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani se chce pomazlit s mamkou a ne šupnout do postýlky :grinning:
4. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásně jsem to zakřikla, malá se probudila se zvýšenou teplotou :frowning2: jíst samo nechce,takže paráda :rolling_eyes: no jdu bojovat sama se sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: hezký víkend,papa
4. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky!

Iny, jsme na tom úplně stejně :confounded: . Toníka trápi stoličky a špičáci (má jich tam jaksi nepočítaně, lezou jeden za druhým) a on pro změnu trápí mě. Nechce nic jíst, občas se nechá ukecet na jogurt nebo pribiňáčka, ale snídaně, obědy a večeře fakt tragédie - dostat do něj 2 lžičky je výkon. Jsem z toho na nervy. Hormony se mnou cvičí a když do toho ještě hučí mladej, tak jsem taky zralá na blázinec. Dneska sebou plesk o zem a podařilo se mu rozbít si ret, krev všude hlavně na mě, jak se po mně smolil. Chudáček můj malej, jsem bečela s ním.
Zítra si ho bere babička na celý den - já se tak těším :slight_smile: že si dáchnu :wink: prospím celý den.
Jsem zvyklá, že spinká celou noc a včera se budil s pláčem, každou hodinku, děs.... dnes je zatím klid :dizzy_face: snad to nezakřiknu.

Přeji všem krásný a pohodový víkend. Snad budou dítka spolupracovat
papa
4. únor 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aliiik Ali,tak být k tomu ještě těhotná,tak už to fakt nedám :sweat_smile: celej víkend má malá teploty,dnes už to je o něco lepší,nad 38 to ani nešlo,ale dost se osypala na bříšku a zádíčkách,snad už to zítra bude lepší :wink: ale jinak byla hodná,nebylo na ní poznat,že by teplotu měla,kromě skleněných očiček a navečer už unavených nožek :wink: ale je to fakt hnusný očkování,představa,že na něj půjdem ještě jednou nic moc :frowning2: s tím jídlem to lepší není, líp jí od Jirky,jenže ten má čas jen o víkendu,takže zítra zas budu ječet :confounded: dnes jsem jí uvařila kastrol vývaru a nechtěla ho,tak dostala porkovou polívku,tu aspon trochu snědla,zítra jí asi udělám květákovou,druhý chod už ani něřěším :unamused:
6. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aliiik s tou rozbitou pusinkou už to párkrát máme za sebou,naposled na horách s babičkou :sweat_smile: ted jsem si vzpoměla,že v noci jsme měli takový přerušení,spala jsem a najednou se mi zdálo,že malá dělá nějaký zvuky jako když nemůže dýchat,tak jsem vyletěla,zařvala na Jirku at rožne,mezitím chmatla malou,bušila ji do zad,tak se rozkuckala a dobrý,v tom stresu jsem na ni mluvila Domči Dominičku,což je můj 16 synovec :sweat_smile: ,Jirka mi říká jakej Dominik?normálně nevím proč jsem to řekla,každopádně ani nevím,jestli jsem neměla jen blbej sen a neschytala to malá herdou do zad :fearful: no každopádně jsem se do rána budila a kontrolovala jestli dýchá :sweat_smile: no představa,že by byla ve svým pokojíčku a že přes chůvu bych to rozhodně tak brzo neslyšela :confounded: ani přemýšlet nad tím nebudu.no nic jdu radši spat ,dnes snad v klidu :wink: dobrou :slight_smile:
6. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nějak nestíhám, Jakub už vyžaduje dost pozornosti, do toho mu rostou zuby, takže jsem ráda že jsem ráda :grinning: , minulé úterý mu vylezla první jednička dole a teď to vypadý že druhá se vyklube každým dnem :dizzy_face: , taky je te´d hrozně akční, furt je na břichu nebo válí sudy, akorát na břichu by se rád pohyboval dopředu, ale nejde mu to :grinning: , ale kdyby byl ve vodě tak uplave asi pěknou štreku podle toho jak kope rukama a nohama :grinning:

O víkendu jsme byli u švagrové na oslavě Zuzčiných prvních narozenin, bylo to fajn, Zuzka je pěkný prcek, velikostně vypadají s Jakubem skoro jako dvojčata :grinning: , akorát Zuzka už má 13 zubů a s oporou chodí :grinning:

Taky jsme se s Josefem konečně dali na hubnutí, počítáme kalorie atd, chceme být do léta krásní :grinning: , za 11 dní mám 1,5kg dole :dizzy_face:
7. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek