• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahojky holky:slight_smile:
@macinek tak gratulujeme Kubíčkovi k prvnímu zoubku:slight_smile:))
malá už trochu jí,ale druhou noc pro změnu nespí:grinning: ráno se probudila už i s osypaným obličejem,tak že půjdu k dr a najednou to začalo miznout samo,tak snad už to ustupuje:slight_smile:
8. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Už máme zuby dva :grinning: , včera vylezl :slight_smile:
8. únor 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

@macinek Marti taky gratulujeme k prvním zoubkům.... :dizzy_face: :dizzy_face: A jsi dobrá,že jsi dala 1,5 kg dolů. Já se o to snažím od Vánoc a nejdete. Mám strašně slabou vůli. Sice cvičím každé ráno,ale co toho sním přes den ..... :sweat_smile:

@cervenec Iny to je fajn,že už je Julince lepší..... :dizzy_face:
8. únor 2011 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aliiik Ali jezdíš na gynd zase do Bilovic?
8. únor 2011 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti hubnutí je hlavně o jídle, jak jsem si hodila na papír co jím a počítala tak jsem se nestačila divit, ale dá se to v pohodě zvládnout :slight_smile:
8. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti já vím,že je to o jídle. Každý den si vždycky po ránu řeknu ,že se dneska už nebudu cpát sladkým a naposledy budu jít ve čtyři hodiny odpoledne,ale stejně to nevydržím a cpu se jak neomalená.
Tak od zítřka to začnu snad konečně praktikovat. Napíšu potom večer jestli se mi to podařilo vydržet. Ale fakt už se sebou musím začít něco dělat.
8. únor 2011 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem říkala,že než znovu otěhotním tak musím dát ještě dvě tří kila dolů.Tak jsem zvědavá jestli se mi to podaří.
8. únor 2011 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Hlavně to chce jíst pravidelně, to pak člověka nepřepadají takové chutě a naposled se má jíst cca 3 hodiny před spaním. My to máme lepší že držíme režim oba a hlavně sladké vůbec nekupujeme, protože co se nekoupí to se nesní :stuck_out_tongue_closed_eyes: , akorát máme jednoho souseda co prodává čokoládové tyčinky mars atd a pořád nám nutí čokolády zadara, ale naštěstí odoláváme :grinning:
8. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti no právě. Já vždycky nakoupím Erikovi čokoládky a nakonec je sním já a Erik o nich ani neví ..... :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím byt na sebe tvrdší. Od zítřa začnu .... :wink:
8. únor 2011 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag No vidíš tak mu je nekupuj, když mu je stejně sníš :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
gratulujeme Kubíkovi k prvním zoubkům :slight_smile: to u nás to vypadá, že Mates bude dřív chodit, než že mu polezou zuby :grinning:
Jinak koukám, že s hubnutím jsme na tom stejně, já už měsíc držím dietu, snažím se hlavně jíst pravidelně, bo to byl kámen úrazu, tak zatím mám dole 3kg což je docela slušný, ale musím se taky hlídat, přiznávám, že cvičení moc nedám, protože když je Marťa vzhůru, tak jsem raději s ním a nebo venku, ale už se těším na jaro, to vytáhnu kolo, najdu nějakýho hlídače pro tygra a vyrazím opět na kole, už mi to fakt chybí, víc jak rok jsem na kole neseděla, tak to bude sranda.

Marti akorát ti teda závidím, že Josef drží s tebou, u nás je to jak u blbců, vařím zvlášť jídlo pro Martina, pak pro sebe a od včera i pro malýho...ještě že tomu zatím stačí jenom kus mrkve a mlíko k tomu, a jakmile začne jíst ví, tak to budeme baštit spolu, akorát já si to nebudu mačkat vidličkou :grinning: :grinning:

HOlky ještě jsem se chtěla zeptat ohledně uchovávání zeleniny.Tady u nás totiž koupím prakticky jenom mrkev, o bio si můžu nechat zdát, takže zeleninu kupuju když jedu k našim, jenže to je tak jednou za týden nebo i za 14 dní, takže toho budu muset kupovat víc a nevím co pak s tím.Mám to uvařit, rozmačkat a dát do mrazáku, nebo mám zeleninu jenom pokrájet a nechat přejít varem a pak dát zmrazi??? díkec
11. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: no o dietě bych měla začít uvažovat, žebra už mi nelezou ani náhodou :grinning: ale právě jsem zbouchala dvě vafle se šlehačkou,tak se není co divit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@janca.k Jani bio zeleninu jsem kupovala v tescu,moc toho na výběr nebylo,ale mrkev vydržela v ledničcě, brokolici,květák jsem si rozdělila na růžičky a dala čerstvý do mražáku a potom z toho vařila :wink: hodně jsem kupovala cuketu,.ale ta se musela spotřebovat čerstvá. ale před vánocema jsem byla v Břeclavi a před prodejnou zdravé výživy,jsem viděla ceduli,že přijímají objednávky na bio bedýnky( různý druhy zeleniny) a to se mi zdálo super,jenže u malé už bio nebio neřeším :wink: ale zkus se poptat někde ve zdravé výživě u vás :slight_smile:
11. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny, to jsem se ptala, jenže tady u nás jsou bedýnky děsně drahý, v Brně jsou levnější, jenže se mi zase nechce jezdit každý týden do Brna, ale teď tam jezdí kámoška, takže mi bude nějakou zeleninu kupovat ve Vaňkovce ve zdravé výživě.Tak uvidíme, začínám i přemýšlet že když jsem doma,t ak obnovím záhony na zahradě a něco si vypěstuju na léto sama, ale uvidím jestli se mi vůbec bude chtít :grinning:
12. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani já mrkev kupuju převážně mraženou, v tomhle období je to asi to nej, je to letní sklizeň a hned zamražená, brokolici kupuju buď mraženou nebo čerstvou, brambory mám od našich, ještě kupuju řepu, zbytek skleničky. Zeleninu uvařím, rozmixuju, většinou uvařím tak 2-3 porce, takže jednu má ten den a zbytek buď zmrazím nebo to má druhý den, mrazím to ve skleničkách od výživy, teď máme půl mražáku s jablečnou přesnídávkou. Příští týden budu u našich, tak uděláme jablečnou přesnídávku a zavaříme ji.
Někdo to dělá že zeleninu uvaří a zmrazí třeba v tvořítkám na led zvlášť každý druh a pak vždycky jenom vytáhneš kostky dle chuti a namícháš si to.
13. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Gratuluju k hubnutí :slight_smile: , no teda nezávidím ti to dvojí vaření, já jsem fakt ráda že v tom jedeme oba, nic mě nesvádí a ty naše nákupy, to by měla Cajthamlová radost :grinning: :grinning: :grinning: , už jsme pěkně deformovaní a rozčiluje nás když na něčem nejsou uvedené hodnoty jako kalorie, bílkoviny, tuky a sacharidy :grinning:

Já mám za 14 dní 2kg dole a na oblečení už je to znát, hlavně na kalhotech :dizzy_face: , Josef má dole už přes 3kg, ale u něho to byla i voda a hlavně on vůbec nejedl pravidelně, já celkem jo. cvičit zvládám doma tak 2-3x týdně, záleží jak mě Jakub nechá
13. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jenom pozdravím a pochlubím se..:slight_smile:

Já mám dole 5kg od 30.12., mám z toho velkou radost.. K zumbě přidám ještě posilku, bo hubnout už ani neptřebuju, ale ten sulc zpevnit jo..:slight_smile:

Vám blahopřeju k úbytkům a zubům a kg vašich dětí a zas letím..:slight_smile: Papa..
13. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: :dizzy_face:

Koukám,že jste tu taky dlouho nebyly. .... :confused: :confused: Jak se vám daří?

Jinak ségra ještě pořád nic nemá. Už pojede ve čtvrtek potřetí do porodnice na monitory,tak snad už se to konečně rozjede. Doktoři si myslí,že by mohla rodit normálně i když otěhotněla tak brzy po císaři,tak jsem zvědavá. Už se na malou moc těšíme. Každý den ji přemlouvám ať už jsi to rozmyslí a příjde za náma ..... :grinning: :grinning:

Jinak už nás asi ani nic nového neni. Pořád všechno při starém.
@cervenec Iny a co malá? Už je v pořádku?
@zdenallicka Zdeni ty jsi šikulka. Chtělo by to nějakou fotečku jak Ti to teďka sluší.... :dizzy_face:
16. únor 2011 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani já té bio zelenině z obchoďáku moc nevěřím. Na obal může kdokoliv napsat cokoliv. A ještě je to šíleně drahé. Nejlepší je zelenina ze zahrádky. Pokud to tedy jde. Já teďka kupuji normlně zeleninu v ochodě,ale už se těším až bude na zahrádce.
16. únor 2011 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@janca.k pro Juli naštěstí pěstovala mamka,takže přes léto měla všechno domácí :slight_smile: já nejsu moc pěstitelský typ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@anag Peti no jo ségra už má vlastně termín :slight_smile: tak snad to půjde všechno hladce a v pohodě :wink: pak musíš podávat info jak bojuje s takovýma dvěmy prckama :sweat_smile: i když dnes mi ségra říkala,že taky je jedna holka co znám,těhotná docela brzo po prvním a říkala jsem jí,že bydlet u naších ,tak mám děcka klidně čtyři :grinning: jojo není nad babičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mamka jede na měsíc do lázní a mě asi trefí šlak,že malou nikam neudám :sweat_smile: jinak Juli už je dobrá,už i jí,tak jsem zase v klidu :slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka jsi šikulka :slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tak jsem podruhé tetičkou. Ve 14:03 se nám narodila Janička. Váží 3,85 kg a měří 51cm ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Škoda jen,že je pořád zákaz návštěv a nemůžeme se za ním jet podívat..... :pensive:
17. únor 2011 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti moc gratuluju :slight_smile: teda je to kus baby :slight_smile: a šlo to teda normálně nebo musel být císař?
17. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag teda to je naprd,že jsou zakázaný návštěvy :frowning2: tý jo bych měla depku jak svina,kdyby za mnou nikdo nemohl :sweat_smile:
17. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahopřeju!!! :slight_smile:

A vám děkuju..:slight_smile:
17. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)

Děkuji za gratulace.
@cervenec Iny nakonec skončila císařem. Doktoři si mysleli do poslední chvíle,že by to mohla odrodit normálně,ale byla pořád moc vysoko a nějak to ani po kapačkách se nezlepšovalo,tak nakonec šla na císaře. Malá je moc pěkná a je uplně stejná jako Mareček. Alespoň zatím se mi to tak zdálo.
18. únor 2011 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Peti gratulujeme k tetičkování :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavně Janičce,ať pěkně roste a dělá mamince a tatínkovi jenom samou radost.

Zdeni to tě chválím, jsi šikula, já když začnu doma cvičit, tak se malej buď vzbudí a nebo má potřebu že si s ním musím hrát...je to malá potvůrka.
S tou zeleninou je to na houby, já ji taky nerada kupuju v obchoďáku, ale nic jinýho mi nezbyde, tchýně zeleninu nepěstuje a já zatím taky ne, a i když na léto něco napěstuju, tak teď to stejně budu muset kupovat.No ale hlavně že malýmu chutná, i když včera dostal poprvé brambory a nějak mu nelezly, ale asi to bylo i tím, že hned po jídle usnul, teď jsem ho dala spinkat po dopoledním jídle v půl jedenácté a ještě chrupe, tak dostane obídek jak se probudí, dneska jsem si radši uvařila i mrkev, kdyby brambory zase nechtěl.

A ve středu jsme byli plavat :slight_smile: sestřenka jezdí plavat do Blanska do bazénu se slanou vodou a vypadla jim jedna kočena na lekci, tak jsme to jeli zkusit, tak super, Marťa nadšen, fleky co na sobě měl, mu zmizly...dneska ráno je měl teda na sobě zase, bo se v noci vzbudil s brekem,t ak se zpotil,a le líbilo se mu to, škoda jenom že nemám auto, takže to byla poprvé a na dlouhou dobu asi naposledy.

A co jinak jak se máte? Já jsem teď tři dny prakticky nebyla doma, tak jsem se sem ani nedostala.
18. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@anag Tak hlavně,že jsou obě v pořádku :slight_smile:

@janca.k Jani tak super ,že se malýmu plavčo líbilo :slight_smile: já se přiznám,že ted na plavčo nejdem ani náhodou,nechám to až bude teplo :wink: jo a pozor na samotný brambory,mají hodně škrobu,tak je třeba smíchej s tou mrkvičkou,já jsem je dala malé samotný a bylo peklo s bříškem :unamused: jinak v Bv v tescu jsem kupovavala bio cuketu 3 malý za 40kč a v Brně uplně tu samou měli za 80kč :sweat_smile:,takže možná menší města jsou na tohle lepší :wink:ale je fakt,že minulý týden v tescu měli všechnu bio zeleninu slevněnou mezi norm.zeleninou a v tom regálu,kde bývala bylo uplně něco jinýho,takže mám pocit,že bude utrum i tam :unamused: a alnaturu z dm jsi nezkoušela?mně se zdála nejlepší :wink:a malé chutnala ,nejvíc dýně,ale to jsem tu už psala :wink:
jinak já jsem v pátek navečer chytla suprtrupr nemoc,nevím co to mělo byt asi chřipka,ale dnes už jsem jen hodně nachlazená,ale už můžu fungovat.Byla jsem uplně mrtvá,ještě,že to vyšlo na víkend :sweat_smile: i na blití mi bylo,tak jsem si s hlavou nad záchodem vzpoměla jakej hnus jsou těhotenský nevolnosti a se slzama v očích jsem si říkala,že jestli mi i při druhým bude tak blbě,tak Juli se bude muset odstěhovat k našim :grinning: uáááá asi bych měla začít chodit k nějakýmu psychologovi,aby mě na to druhý těhu připravil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu ještě prošmejdit net a měla bych se vrhnou na uklid fotek v pc,protože jen fotím a stahuju,takže v tom mám bordel :unamused: dobrou noc :slight_smile:
20. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Děkuji za gratulace. Včera jsme za nima konečně byli. Na facebooku mám dané fotky. Kdyb jste se chtěly podívat.

21. únor 2011 v 07:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek