Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
janca.k
25. únor 2011
@zdenallicka díky 🙂 já jsem si říkala, že S bude státní a F asi fond, ale ten zbytek mi teda unikal 😃
Jak se máš??
zdenallicka
25. únor 2011
@janca.k Díky za optání.. chvilku tak a chvilku jinak... 🙂

Hodně se toho teď děje, moc tomu nerozumím, ale zatím si to nechám pro sebe... 😉
macinek
25. únor 2011
@anag Peti my máme hypošku na myslím 2,4 milionu a kolik přeplatíme radši ani nechci vědět 8-( , ale hold jinak to nešlo, cpeme tam peníze v mimořádných splátkách jak jen to jde ať přeplatíme co nejmíň
janca.k
25. únor 2011
@zdenallicka teda pod tou větou si člověk představuje ledacos 🙂 tak počkáme jestli se pak s námi podělíš 😃
My došli z venku a jsem pěkně vymrzlá, tak si jdu uvařit čaj a nakrmit dítě....
zdenallicka
25. únor 2011
Jani, nic pozitivního to není... 😉
anag
25. únor 2011
Holky díky. Stejně je hrozné,že se musí tolik přeplatit. Mě je z toho uplně špatně, když na to pomyslím.

Jo a dívala jsem se na tu novomanželskou půjčiku těch 300.000,- a pochopila jsem z toho,že se poskytuje jen na koupi bytu nebo domu a nebo rekonstrukci,ale bohužel na stavbu rodinného domu ne..... ]-(

anag
25. únor 2011
@cervenec Iny jinak s vyřizováním jsme na začátku. 15.3. budeme mít uzemní řízení a tohle pondělí jdeme podepsat smlouvu o odkup ještě části pozemku,ale to už jen jen maličkost.
Já si myslím,že snad v květnu začneme. I sklep jsme začali stavět a ještě jsme neměli ani stavební povolení. Přece jen mám na stavební kolegyni,tak doufám,že nebudu žádný problém.
anag
25. únor 2011
@zdenallicka Zdeni to jsem ráda,že jsi na nás zase jednou mrkla. Myslím pořád pečeš a pečeš. Ty tvoje dortíky jsou stejně úžasné. A jak se jinak máš? A co v práci? Nezlobí dětičky?
hannah23
25. únor 2011
Holky kdo byste měl zájem o cokoliv budu nejpozději v pondělí objednávat....
http://dedra.ecpaper.cz/zima-jaro-2011/#page=1 na každý výrobek, když kliknete se zobrazí více informací
cervenec
25. únor 2011
@zdenallicka Zdeni tak snad se to pozitivně vyvrbí 😎

@anag Peti my ji máme na stavbu domu 😉 jako to je půjčka parádní,akorát ted tuším zvedli uročení na 3 %( my máme ).ale i tak je to zlatý 🙂 navíc za každý narozený dítě ti odečtou 30 tis 😉 my máme 300tis na 20 let,přeplatíme 64 tis,ale za malou už odečetli 30 tis a za druhý odečtou dalších,takže přeplatíme jen 4 tisíce a nebo budu rodit do té doby než budeme na nule 😃 kamošku jsem tuto půjčku poradila taky a penízky už má na účtě a taky to mají na stavbu novýho domu 🙂
anag
25. únor 2011
@cervenec Iny já jsem se právě dívala na netu a bylo tam, že už se to neposkytuje na stavbu rodinného domku. Tak se podívám ještě jednou jestli jsem to nějak špatně nepochopila.
cervenec
25. únor 2011
@anag Peti mrknu se taky, kamoška to začala vyřizovat vloni,ale smlouvu podepisovali až ted,je možný,že nemají prachy,tak to takhle udělali :-| jdu na to taky mrknout 😉
cervenec
25. únor 2011
@anag Peti oni to píšou jako výstavbu bytu v rodinném domě 😉 a dobrý je,že zustalo úročení 2 % 🙂 určitě do toho jděte 🙂
zdenallicka
25. únor 2011
@cervenec Děkuji..🙂

@anag Peťulí, to je pravda..🙂 Peču furt..🙂 A děkuji za pochvalu..🙂
anag
26. únor 2011
@cervenec Iny díky. Já na to tedy ještě mrknu.
cervenec
26. únor 2011
Ahoj holky ,musím se sem jít vypsat 😞 mamka mi odpo řekla,že dceři její kamarádky( znám ji odmala,jen ted už je odstěhovaná) umřel chlapeček,přenášela 6 dní a co 2 dny jezdila na kontroly na obilnák a pak přestala cítit pohyby a když tam přijela,tak už bylo miminko mrtvý 😢 i ona prý měla namále 😞 je to děs,nemůžu to furt dostat z hlavy a jen furt myslím na to jak hrozně jí musí být 😞 a prý jsou na obilnáku ještě hrozně nepříjemní,její mamka tam volala,protože když volala dceři,tak ta jen brečela a nic neřekla a oni jí řekli,že pacientka je srozuměna se svým zdravotním stavem a nikoho jinýmu informovat nebudou :-S je to fakt humus ]-( ach jo 😢
zdenallicka
27. únor 2011
NO to je něco strašného, Iny.. 😞 😞 😞

Já jsem se včera taky dozvěděla, že jedné holčině umřela dvouměsíční holčička..😞 Podrobnosti nevím, každopádně je to strašné, když odejde dítě... 😞
anag
27. únor 2011
@cervenec Iny to je tedy strašný. ..... 😞 😞 😞 😞
To se stát mě tak se asi zblázním.
macinek
28. únor 2011
@cervenec Co na to říct, je to strašné 😞 , není nic horšího než když rodiče příjdou o dítě |-| a k těm informacím na obilňáku, když tam jde člověk poprvé tak vypisuješ papír komu můžou poskytovat informace o tvém zdravotním stavu, takže proto asi nechtěli mamce nic říct :-|
janca.k
28. únor 2011
😞 Ahoj holky, tak koukám že jsou zde takový hrozný zprávy 😞 minulý týden jsem se taky dozvěděla, že moji vlastnici zemřel syn, měl by v létě dva roky 😞 ach jo, vůbec si to nedovedu představit, že by se něco takového stalo, opravdu by rodiče neměli přežívat svoje děti 😞 Ach jo.

U nás v nemocnici ,to s tím papírem taky tak funguje, musíš tam vypsat komu mohou dát info a komu ne, já tam většinou uváděla Martina a pak ségru, přeci jenom pracuje v nemocnici,t ak těm informacím kolikrát rozumí víc.
lennikka
1. bře 2011
ahoj devcata 🙂 chtela jsem se jen zeptat, jestli by jste mi nedoporucila nejake tehu cviceni, jogu nebo neco obdobneho. Popr.jestli nemate zkusenost v Brne s predporodnimi kurzy apod? Urcite jste to tu jiz probiraly, tak se omlouvam, ze to vytahuji znovu.. 🙂 Na netu je samozrejme odkazu plno, ale chtelo by to radeji na doporuceni... 😉
Dekuji moc za pripadne odpovedi... 😉
janca.k
1. bře 2011
@lennikka Ahojky, tak já Brno neporadím, rodila jsem v Boskovicích a tam jsem taky chodila na těhu kurz, nevím odkud jsi přesně, ale holky vesměs tady jsou kolem Hodonína, ale třeba některá poradí.
lennikka
1. bře 2011
@janca.k ahojka, jsem z Brna... No nic, tak snad jeste nekdo napise.. 😉 Jinak dekuji moc.. 😉
zdenallicka
1. bře 2011
@lennikka Ahoj..🙂 V Brně rodila asi jenom MArťa, holky rodily povětšinou v Břeclavi nebo v Kyjově.. Ale snad ti někdo poradí..🙂
Blahopřeju k těhotenství.. 😉
lennikka
1. bře 2011
@zdenallicka 🙂 dekuji!!! x-) Jeste se zkusim zeptat v jinemu foru.. 😉
kristiluky
2. bře 2011
Ahojky, baby neviete alebo nepoznáte niekoho kto peče dorty v okolí Hrušovan? Malý bude mat koncom mesiaca rok a napadá ma len bývalá kolegyňa ale nechce sa mi trepat do Ochozu?
zdenallicka
2. bře 2011
@kristiluky DOrty peču já, ale to máš ještě víc zruky..🙂 Ale kdyby ses chtěla podívat, tak tu http://nenysci.rajce.idnes.cz/Dorty/ 😉
kristiluky
3. bře 2011
@zdenallicka páni tak to je fakt nádhera, akurát by sme si s manželom nevedeli asi ani vybrat.
zdenallicka
3. bře 2011
@kristiluky 🙂 Díky..🙂

Vybrat by sis mohla, co chceš..😉 A nejen z mých už upečených dortů..🙂
janca.k
3. bře 2011
@kristiluky Já bych doporučovala Zdeničku, akorát její dorty mají jednu velkou nevýhodu...jsou tak krásný, že je škoda je jíst 😃 😃 ale já měla tu čest jeden i ochutnat a byl naprosto dokonalý x-)

sakra hned bych si dala kousek 😃

Začni psát odpověď...

Odešli