• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@zdenallicka díky :slight_smile: já jsem si říkala, že S bude státní a F asi fond, ale ten zbytek mi teda unikal :grinning:
Jak se máš??
25. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Díky za optání.. chvilku tak a chvilku jinak... :slight_smile:

Hodně se toho teď děje, moc tomu nerozumím, ale zatím si to nechám pro sebe... :wink:
25. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti my máme hypošku na myslím 2,4 milionu a kolik přeplatíme radši ani nechci vědět :rolling_eyes: , ale hold jinak to nešlo, cpeme tam peníze v mimořádných splátkách jak jen to jde ať přeplatíme co nejmíň
25. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka teda pod tou větou si člověk představuje ledacos :slight_smile: tak počkáme jestli se pak s námi podělíš :grinning:
My došli z venku a jsem pěkně vymrzlá, tak si jdu uvařit čaj a nakrmit dítě....
25. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, nic pozitivního to není... :wink:
25. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. Stejně je hrozné,že se musí tolik přeplatit. Mě je z toho uplně špatně, když na to pomyslím.

Jo a dívala jsem se na tu novomanželskou půjčiku těch 300.000,- a pochopila jsem z toho,že se poskytuje jen na koupi bytu nebo domu a nebo rekonstrukci,ale bohužel na stavbu rodinného domu ne..... :angry:

25. únor 2011 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny jinak s vyřizováním jsme na začátku. 15.3. budeme mít uzemní řízení a tohle pondělí jdeme podepsat smlouvu o odkup ještě části pozemku,ale to už jen jen maličkost.
Já si myslím,že snad v květnu začneme. I sklep jsme začali stavět a ještě jsme neměli ani stavební povolení. Přece jen mám na stavební kolegyni,tak doufám,že nebudu žádný problém.
25. únor 2011 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni to jsem ráda,že jsi na nás zase jednou mrkla. Myslím pořád pečeš a pečeš. Ty tvoje dortíky jsou stejně úžasné. A jak se jinak máš? A co v práci? Nezlobí dětičky?
25. únor 2011 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo byste měl zájem o cokoliv budu nejpozději v pondělí objednávat....
http://dedra.ecpaper.cz/zima-jaro-2011/#page=1 na každý výrobek, když kliknete se zobrazí více informací
25. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni tak snad se to pozitivně vyvrbí :sunglasses:

@anag Peti my ji máme na stavbu domu :wink: jako to je půjčka parádní,akorát ted tuším zvedli uročení na 3 %( my máme ).ale i tak je to zlatý :slight_smile: navíc za každý narozený dítě ti odečtou 30 tis :wink: my máme 300tis na 20 let,přeplatíme 64 tis,ale za malou už odečetli 30 tis a za druhý odečtou dalších,takže přeplatíme jen 4 tisíce a nebo budu rodit do té doby než budeme na nule :grinning: kamošku jsem tuto půjčku poradila taky a penízky už má na účtě a taky to mají na stavbu novýho domu :slight_smile:
25. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny já jsem se právě dívala na netu a bylo tam, že už se to neposkytuje na stavbu rodinného domku. Tak se podívám ještě jednou jestli jsem to nějak špatně nepochopila.
25. únor 2011 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti mrknu se taky, kamoška to začala vyřizovat vloni,ale smlouvu podepisovali až ted,je možný,že nemají prachy,tak to takhle udělali :unamused: jdu na to taky mrknout :wink:
25. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti oni to píšou jako výstavbu bytu v rodinném domě :wink: a dobrý je,že zustalo úročení 2 % :slight_smile: určitě do toho jděte :slight_smile:
25. únor 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Děkuji..:slight_smile:

@anag Peťulí, to je pravda..:slight_smile: Peču furt..:slight_smile: A děkuji za pochvalu..:slight_smile:
25. únor 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny díky. Já na to tedy ještě mrknu.
26. únor 2011 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,musím se sem jít vypsat :frowning2: mamka mi odpo řekla,že dceři její kamarádky( znám ji odmala,jen ted už je odstěhovaná) umřel chlapeček,přenášela 6 dní a co 2 dny jezdila na kontroly na obilnák a pak přestala cítit pohyby a když tam přijela,tak už bylo miminko mrtvý :cry: i ona prý měla namále :frowning2: je to děs,nemůžu to furt dostat z hlavy a jen furt myslím na to jak hrozně jí musí být :frowning2: a prý jsou na obilnáku ještě hrozně nepříjemní,její mamka tam volala,protože když volala dceři,tak ta jen brečela a nic neřekla a oni jí řekli,že pacientka je srozuměna se svým zdravotním stavem a nikoho jinýmu informovat nebudou :confounded: je to fakt humus :angry: ach jo :cry:
26. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO to je něco strašného, Iny.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Já jsem se včera taky dozvěděla, že jedné holčině umřela dvouměsíční holčička..:( Podrobnosti nevím, každopádně je to strašné, když odejde dítě... :(
27. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny to je tedy strašný. ..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
To se stát mě tak se asi zblázním.
27. únor 2011 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Co na to říct, je to strašné :frowning2: , není nic horšího než když rodiče příjdou o dítě :pensive: a k těm informacím na obilňáku, když tam jde člověk poprvé tak vypisuješ papír komu můžou poskytovat informace o tvém zdravotním stavu, takže proto asi nechtěli mamce nic říct :unamused:
28. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: Ahoj holky, tak koukám že jsou zde takový hrozný zprávy :frowning2: minulý týden jsem se taky dozvěděla, že moji vlastnici zemřel syn, měl by v létě dva roky :frowning2: ach jo, vůbec si to nedovedu představit, že by se něco takového stalo, opravdu by rodiče neměli přežívat svoje děti :frowning2: Ach jo.

U nás v nemocnici ,to s tím papírem taky tak funguje, musíš tam vypsat komu mohou dát info a komu ne, já tam většinou uváděla Martina a pak ségru, přeci jenom pracuje v nemocnici,t ak těm informacím kolikrát rozumí víc.
28. únor 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata :slight_smile: chtela jsem se jen zeptat, jestli by jste mi nedoporucila nejake tehu cviceni, jogu nebo neco obdobneho. Popr.jestli nemate zkusenost v Brne s predporodnimi kurzy apod? Urcite jste to tu jiz probiraly, tak se omlouvam, ze to vytahuji znovu.. :slight_smile: Na netu je samozrejme odkazu plno, ale chtelo by to radeji na doporuceni... :wink:
Dekuji moc za pripadne odpovedi... :wink:
1. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Ahojky, tak já Brno neporadím, rodila jsem v Boskovicích a tam jsem taky chodila na těhu kurz, nevím odkud jsi přesně, ale holky vesměs tady jsou kolem Hodonína, ale třeba některá poradí.
1. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k ahojka, jsem z Brna... No nic, tak snad jeste nekdo napise.. :wink: Jinak dekuji moc.. :wink:
1. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Ahoj..:slight_smile: V Brně rodila asi jenom MArťa, holky rodily povětšinou v Břeclavi nebo v Kyjově.. Ale snad ti někdo poradí..:slight_smile:
Blahopřeju k těhotenství.. ;)
1. bře 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka :slight_smile: dekuji!!! :dizzy_face: Jeste se zkusim zeptat v jinemu foru.. :wink:
1. bře 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, baby neviete alebo nepoznáte niekoho kto peče dorty v okolí Hrušovan? Malý bude mat koncom mesiaca rok a napadá ma len bývalá kolegyňa ale nechce sa mi trepat do Ochozu?
2. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristiluky DOrty peču já, ale to máš ještě víc zruky..:slight_smile: Ale kdyby ses chtěla podívat, tak tu http://nenysci.rajce.idnes.cz/Dorty/ ;)
2. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka páni tak to je fakt nádhera, akurát by sme si s manželom nevedeli asi ani vybrat.
3. bře 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristiluky :slight_smile: Díky..:slight_smile:

Vybrat by sis mohla, co chceš..;) A nejen z mých už upečených dortů..:slight_smile:
3. bře 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristiluky Já bych doporučovala Zdeničku, akorát její dorty mají jednu velkou nevýhodu...jsou tak krásný, že je škoda je jíst :grinning: :grinning: ale já měla tu čest jeden i ochutnat a byl naprosto dokonalý :dizzy_face:

sakra hned bych si dala kousek :grinning:
3. bře 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek