• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@zdenallicka
@janca.k hmm ešte aj doporučenia, nejak dostávam chut na sladké :grinning: a odkial presne si Zdeni?
3. bře 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani..:grinning:

A děkuji, berunko.. :dizzy_face:
3. bře 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristiluky Strážnice... Je to k vám daleko, ale jezdí si i z Tišnova a Zlína..:slight_smile: :confused:
3. bře 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka no nemáš zač, však je to pravda :dizzy_face:
4. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face: :dizzy_face:

Nějak vůbec nestíhám a zdá se mi,že ty dny nějak moc rychle letí. Zatím tedy jen kupujeme materiál na baráček a vyřizujeme ten slavný úvěr,ale i tak má člověk o zábavu postaráno.
Teďka akorát pročítám ještě podmínky toho úvěru od SFRB,tak uvidíme jestli se nám to podaří získat.....

Jak se vám holky vůbec daří? A co dětičky? Jsou hodné?

4. bře 2011 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristiluky Ahoj, taky můžu Zdenčiny dortíky jen doporučit..... :wink:
4. bře 2011 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Ahoj Peťuli, tak toho máš myslím až nad hlavu, co??
Za Martínka hlásím, že je hodný, když zrovna nezlobí :grinning: ne musím ho pochválit, v kočárku vydrží i hodinu aniž by spal, doma si zatím hraje sám, ale nesmím se mu ukázat.Akorát mi teda poslední dva dny předvádí neuvěřitelně hysterickou scénu když má hlad...dělá jako kdyby dva dny nejedl, než udělám mlíko, tak je tak uřvanej, že máme nudle u nosu a mokrý oblečení od slziček, kdybychom bydleli někde v bytovce, tak na nás minimálně dvakrát za den budou volat sociálku :confounded: :angry: fakt je to šílený, jenže mlíko s miláčkem v náruči neudělám :frowning2:
4. bře 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: je to fakt, letí to hrozně :sweat_smile: malá je docela hodná,má teda svoje chvilky,kdy chce pustit pohádku a já ji to nechci dovolit nebo mě tahá za ruku a chce koko,včera jsem jí našla druhou stoličku,tak aspon vylezla trochu víc v klidu,sice jí mín,ale v pohodě.dnes jsme byly venku,nechce být vůbec v kočáře,takže už jen pěšky a moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: jde vždycky jinam než kam chci,byla jak čuně,kombinézu jsem musela hodit do pračky :grinning:že jsem jak prase i já nemusím ani zminovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc zahlídla hřiště a teda byl řev při odchodu,takže jsme s kamoškou shodly,že tak blbej nápad jako je dětský hřiště musel vymyslet jen chlap :grinning: bolely nás záda jak jsme je tahaly na skluzavce,houpačce atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra jdeme na táborák a večer má exšvagr 40,ale tam jdu i s Juli na chvilku,protože nemám hlídání :unamused: v neděli chci jet do Brna koupit Juli stoleček a židličky,aby si mohla malovat :slight_smile: a co jaký máte plány na víkend?
4. bře 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé a zapoměla jsem se pochlubit,že Juli si říká na nočník nebo i na velkej záchod :dizzy_face: a uspěšnost má hodně dobrou :dizzy_face: hezký víkend přeju :slight_smile:
4. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Tak to je Juli teda velká šikulka :slight_smile: jo s tím dětským hřištěm už jsem to slyšela od více maminek :grinning: akorát že já jsem v loji, bo máme jedno přímo před barákem, takže si buď budeme muset na zahradě udělat vlastní a nebo bude Marťas kolem kulturáku chodit se zavázanýma očima :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mi zatím naštěstí zatím zdárně sedíme v kočárku. Tak snad mu to ještě chviličku vydrží. Co jezdíme s golfkama,tak ani nevím,že mám v kočárku dítě.... :grinning: :grinning: :grinning: Občas musím kouknout jestli vůbec žije. Jít pěšky to bude jednou horor,ale asi mě to taky brzy čeká. Já ještě plánuji,že koupím sedačku na kolo a budu jezdit s Erďou na kole. Dětské hřiště máme pidi před bytovkou. Jsem se divila,že se jim do toho chtělo tolik inevestovat. Vyšlo to snad přes deset tisíc. Máme tam skluzavku, dvě houpačky a pískoviště. Tak alespoň nemusím nic pořizovat A než se přestěhujeme,tak toho může Eriček využívat.

@cervenec Iny kolik už má Julinka zoubků? My teďka bujejeme s 15-16, tak snad už bude brzy klid. Už se na to nesmírně těším. Myslím jich má byt 20?
@janca.k Jani i Eriček měl takové období. Než jsem nachystala mléko,tak řval jak tur.Neboj to zase brzy přejde .... :wink: :wink:

Holky v kolik vám dětičky stávají? Eriček má zase nějaký nový režim a každý den je v půl šesté ráno vzhůru a nemůžu ho vůbec udržet v posteli. To je na infarkt..... :confounded: :confounded:

Holky teďka když už začíná byt pěkně by jsme mohly udělat nějaký ten srazík. Co na to říkáte?
5. bře 2011 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka s tou tortou zatial neviem, myslela som že by ju vyzdvihli naši po ceste so slovenska ale chcú príst už budúci víkend a malému chcem tortu až na narodky koncom mesiaca, tak neviem, našla som v židloškách pekáren kde peču na objednávku ale podla fotiek na tie tvoje výtvory nemajú, tak ti dám ešte vediet, v pondelok to tam pojdem omrknút a uvidíme čo s manželom vymyslíme...ale ak nie teraz tak raz ťa určite zneužijem :confused: :grinning:

@anag moj malý si tiež asi pred týždnom zmenil režim, začal zaspávat o hodku skor, cca okolo pol osmej a vstávat začal o hodinu a pol až dve skor, cca o pol šiestej-šiestej takže som podobne nadšená :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ako nočný spánok inak za moc nestojí... a ráno ked sa zobudí tak je za pol hodky unavený ale neni som schopná ho už uspat, ked stával po siedmej tak bol v pohode, takže super
5. bře 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristiluky Kočko, já se ti nenutím..:slight_smile:
5. bře 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, po delší době nakukuju a mám prosbičku :wink: Zdeni, jestli jsem to dobře zaregistrovala, tys tu kdysi dávala odkaz na různé typy skládání kalichu, nikde se mi to nepodařilo vypátrat, všude jsou uvedené jen dvě možnosti a vím, že od tebe tam toho bylo habakuk :slight_smile:

jinak ty tvoje dortíky jsou naprosto luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: opravdu klobouček dolů :wink: až jsem dostala šílenou chuť na něco mlsného, jdu to radši zaspat, čertví co bych v nouzi sežrala a ještě by mohlo krom výčitek, dojít ještě zklamání, že to nebyl dort :sweat_smile:
6. bře 2011 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zevina Ahoj Zevi..:slight_smile: Jak se máte? :slight_smile:

Tady to máš.. http://www.youtube.com/watch?v=Nt6L-POE-b0

Děkuju za pochvalu... :dizzy_face:
6. bře 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka tak som to nemyslela, len že s našimi som to mala dobre vymyslené a ešte by to bolo aj bez starostí :wink: že by nevadilo že to mám z ruky a so zárukou že by nielen chutilo ale by to aj vypadalo, teda aspon podla toho čo písali baby
6. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@janca.k Jani tak to bych zdechla mít hřiště před barákem :grinning: my ho mužem naštěstí obejít,ale nejsem si jistá,jestli se takhle nechá Juli oblbnout :grinning:

@anag Peti my máme zubů teprve 6 a 2 stoličky,ale ty nejsou venku ještě celý,takže my to budeme mít určo ještě na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně jí absolutně nechcou vylezt spodní dvojky :sweat_smile: no víš co oni jsou kluci pohodllní,i kamoška má kluka a ten sedí jak přibitej a Juli šlape po svých a nebo i Ondrášek jde po svých,ale jakmile ho bolí nožky,tak se hrne do kočárku,ale Juli ne,ta musí dojit po svých až dom :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky má modřiny na nohách,jak furt venku padá :sweat_smile: v pátek si tak odrala boty,že jsem ji řekla at zapomene na nějaký jarní výstřelek mody za 800 stovek,by mě klepla pepka,bude mít nějakou kolekci 2008 :grinning: a malá vstává ted něco málo po 7 a už to je pro mě hrůza :sweat_smile: mohla by si to posunout aspon na 8 :wink: ale já ji dám mlíko u mě v posteli a ona si pak sleze z postele a jde si hrát do pokojíku,takže já aspon do 8 ještě dřímám :wink: na schodišti máme branku,takže nemá kam utect :wink:
6. bře 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na srazík pořád myslím,jen čekám na lepší počasí :slight_smile:
6. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja, no tak u nás se taky změnil režim spaní,ale zatím ne tak šíleně jako u vás :grinning: místo v půl osmé vstává v půl sedmé, ale dáme mlíko, buď ho zavrtám do postýlky, nebo si lehne za mnou a většinou tak za hodinu ještě usne, dneska teda ne, takže byl kolem jedenácté na tečku, protivka, protivnej, tak dostal mlíko, v půl dvanácté šupal do pelechu a usnul teprve před pěti minutama, do té doby tam dělal bugr.
Ale co máme jako novinku, je vstávání na mlíko kolem půlnoci, to nechápu a už jsem vyzkoušela i zvýšit dávku a budí se stejně, i když vypije před spaním třeba jenom 150ml a nebo 210ml a kaše na to taky vliv nemá, takže si myslím že se nebudí hladem, ale prostě proto že je vyspanej, ale problém je, že my většinou s Martinem teprve usínáme...
7. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani taky jsme to tak měli,že jsme si lehli,začali usínat a malá se budila na jídlo :grinning: jak já říkám bude hůř :grinning: :wink:
7. bře 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, děkuju moc, zlatá :dizzy_face: některé sklady jsou fakt hotové origami :sweat_smile:
už se docela těším, až kalíšek prubnu naostro, zatím jsem chytla jen konec cyklu, takže to byl takový lehký trénink :wink:

a jak se máme? nedočkavě vyhlížíme jaro :grinning: věčně jsme zanudlení a už mě to neba... minimálně jednou měsíčně Jirka dotáhne ze školky rýmu, pak to skočí na Elenku, následně na mě a za chvíli další kolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na druhou stranu, mohlo by být hůř, vždycky to zvládnem vykulírovat doma, maximálně s nějakou babskou medicínkou a teď, cca přes měsíc chodíme do solné jeskyně a zdá se mi to lepší a navíc se tam krásně zrelaxuju :wink:

no a malé lezou zuby, takže noci ani nemíním komentovat, pokud se vzbudí jen 2x za noc, považuju to za opravdový luxus :rolling_eyes: jestli jí těch zbývajících 8 zubů poleze tímto piditempem, tak se vyspím asi až za sto let :sweat_smile: protože poslední půlrok, kdy se začaly klubat stoličky nám dává pěkně na frak... zkoušíme gelíky, homeopatika, jantarové korálky a jestli to má nějaký pozitivní efekt, tak v tom případě ani nechcu vědět, jak by to u nás vypadalo bez nich :sweat_smile: :sweat_smile:
8. bře 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak jsme se před chvilkou vrátili z Jeseníků. Včera jsme nechali Erička u tchánovců a vyrazili si zalyžovat. Měla jsem tedy docela nervy na pochodu :sweat_smile: ,ale když mi ráno zavolali,že je všechno OK a že spinkal celou noc,tak se mi odddechlo a pořádně jsem si to užila. Bylo to super. Krásně svítolo sluníčko. Takhle jsme si nezalyžovali ani v tom lednu. No prostě paráda .... :grinning: :grinning:
8. bře 2011 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

my už se těšíme na posun času :grinning: , Jakub se totiž budí nejpozději v 6:15, navíc poslední dobou spí hrozně neklidně, furt sebou mele v postýlce takže mě to budí, ale řekla bych že to budou zuby, slintá totiž jak bernardýn :grinning:

Jinak už se umí plazit po břiše, na rehabce z toho fyzioterapeutka není moc nadšená, že by prý bylo lepší kdyby lezl po čtyřech, navíc při plazení zabírá víc jednou stranou, ale včera jsme ho pozorovali a on zabírá víc tou stranou kde měl ten úklon a logicky by to mělo být naopak, takže jestli on už není přecvičenej, má sílu jak sviňa, normálně se vzepře jak kdyby dělal kliky :confused: :grinning:

Příští týden v pátek jedeme na týden k našim, Josef jede do Itálie lyžovat, tak bude aspoň změna.

A od konce ledna mám dole 4,5kg :dizzy_face: , Josef už přes 7kg, si teď musel koupit nové kalhoty na lyže, protože ty co si koupil po vánocích jsou mu velké :grinning:
9. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holky, tak my byli včera na návštěvě v Boskovicích a musím říct, že jsem ráda, že mi dítě zatím leží a akorát válí sudy.Sestřenčin Šimon bude mít na konci března rok a říkala, že je to mazec, všude vleze, všechno ho zajímá a je zvědavej jak opička :grinning: tak mi říkala, že mám být ráda, že malej zatím leží..no mohl by aspoň sedět, protože se pořád u hraní rozčiluje, že si nemůže sednout a musí ležet,a le díky bohu za to jeho otáčení, teď už u něho nemusím tolik bývat.

A mám na vás nějaké dotazy:
1-jak jste prckům dávaly maso?Nakrájet na kousíčky nebo raději nějak pomlet nebo nasekat mixérem?
2-za jak dlouho po zelenině jste začaly dávat ovoce.
3-a jak jste si maso uskladňovaly? Daly jste si kousky do mrazáku a každý den ho vařily,nebo jste si uvařily třeba na dva-tři dny a daly do lednice? Nevím jestli se dá uvařené maso dát do mrazáku, ale asi těžko.
a ještě jsem se chtěla zeptat na něco, ale nějak jsem zapomněla co :grinning:

Marti neprovokuj s těma kilama :angry: já od té doby co cvičím, tak mám kilo z toho co jsem zhubla nahoře :grinning: tak doufám, že se to zase srovná.Za chvilku bude jaro, tak koupím nosítko a budeme s mladým pánem chodit na prochajdy do lesa, minule jsem tam málem odrovnala kočárek, tak budeme raději chodit po svých.
A propo k těm nosítkům @zdenallicka Zdeni ty se v nosítkách docela vyznáš, který by jsi mi doporučila, abychom vyzkoušeli??? Díkec
9. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, Jani, určitě bych vyzkoušela všechna..:slight_smile: Může vám sednout (a líbit se) něco jiného než mně.. A taky byste u toho měli být oba, pokud budete oba nosit...

Koukni sem: http://www.babynositka.cz/
http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=97
http://www.branakdetem.cz/manduca-hneda.htm
http://www.branakdetem.cz/ergo-performance.htm
http://www.petitepanda.net/
9. bře 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k jestli můžu přispět svou troškou do mlýna, tak:

1. maso jsem zezačátku mixovala, Jirku sebemenší kousíček nadavoval téměř do roku (zeleninu mohl mít trochu kouskovatou, namačkanou, ale maso nee) Eli mi začala kousíčky tolerovat dřív, snad kolem 9.m, ale každ dítě je jiné :wink: zkusíš namixovat a časem postupně dávat část zeleniny namačkanou a její podíl postupně zvyšovat

2. ovoce po měsíci, takže my konkrétně někdy po 7m, kaše a jogurty zase za další měsíc, takže v 8m (ale někdo kašema začíná)

3. když jsem koupila třeba krůtí ňadro nebo dostala králíka, naporcovala jsem pidikousky a ty si lupla do mražáku a pak vytahovala podle potřeby
jídlo jsem si chystala vždycky na 2 dny, pokud toho bylo uvařeného víc, lupla jsem do skleničky od výživy a do mrazáku, občas se hodilo mít hotovo :slight_smile:
nemusíš se bát zmrazit i vařené maso, dělala jsem to hlavně když jsem měla pěkné libové, kuřecí nebo hovězí z polívky, tak jsem ho nakrájela do mražáku a použila (resp. občas používám, pokud my máme něco, co bych malé nedala - např uzené - že to nahradím tímhle libovým masíčkem)

jinak my máme manducu, používáme cca od 2,5 měsíců a byl to nejlepší kup, co jsem pro malou udělala :wink:

a manducu proto, že cenu beca by můj chlap už asi nerozdýchal, i mdc se mu zdála dost darda, nesdílel zas až tak mé nadšení, jestli ji za ty prachy až tak využijem a jestli nám nebude stačit mimivak, co jsme měli pro malého (ale nakonec nosil hodně a rád :dizzy_face: a kočár nám docela zahálel, ten považuju tak ideální na cestě po dědině, abych pod něj hodila nákup a nevláčela ho v ruce :grinning: )
taky kvůli novorozenecké vložce (tu ty momentálně nepotřebuješ, ale pokud si zvykneš nosit, tak pro případného dalšího mrňouska by se šikla)
a proto, že jsem se dočetla v recenzích, že manduca je asi nejvariabilnější pro různé typy postav, dají se na ní překřížit popruhy (to nám vyhovuje oběma), dobře se přenastaví...

u beca jsou dle mého názoru plus, krásné vzory :slight_smile: :slight_smile: co má navíc, tak uváděná možnost přendání dítěte z jednoho nosiče na druhého bez nutnosti vyndání dítěte (ale upřímně, pokud bych si prcka přendávala s manžou, tak stejně musím předělat velikost kšírů a bederáku, takže to stejně nebude asi jen tak :confused: ale to je jen moje doměnka, z praxe neznám)

no a u erga obdivuju kapsičku :sweat_smile: ta je tam fakt na drobnosti praktická :wink: mdc má sice taky kapsičku, ale plochou, takže ji stejně nevyužívám, výjmečně na mobil, kdyby tam nebyla, nic se nestane :wink:
9. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@zevina hmm první stolička nám dala taky zabrat.ty další zatím v poho :wink: jdu to zaklepat :grinning:

@anag Peti tak super,že jste si to užili :slight_smile:

@macinek Marti jste teda šikovní,všichni tři :slight_smile:

@janca.k jojo Jani,pak teprve začne být sranda :grinning: však jsem taky byla tenkrát zralá na chocholouška :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak a ted budu odpovídat na tvůj dotazník :grinning:
1. maso jsem mixovala ponornákem,ale musíš k němu přidat i trošku zeleniny,protože jinak je to na nitě :wink: malá kousky snesla asi kolem 9-10 měsíce :wink:
2.ovoce jsem začala dávat až když jsem přidala k zelenině maso,tzn měsíc po zavedení příkrmů
3.syrový maso jsem si zamražovala do malých sáčků po cca 40gramech,to měla na dva dny :wink:
a k tomu nosítku,určitě si ho pujč a vyzkoušej, my jsme ho měli půjčený a malá v tom prostě nechtěla být ani za nic, furt jsem to zkoušela a nikdy to neklaplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ještě se koukni na BLW stravování.. vpodstatě jde o to, že zeleninu nakrájíš na kousky (jako hranolky) nebo růžičky, uvaříš ve vodě nebo v páře a dítě se krmí samo..

http://tannawe.webnode.cz/attachment-parenting-rodicem-prirozene-/kojeni-a-krmeni/blw-prirozeny-zacatek-prikrmovani/

9. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani já skoro necvičím, nemám nějak čas ani energii, cvičím tak jednou týdně, všechno je to o jídle

ad
1. maso mixuju v mixéru nebo už jsem i jenom jemně nakrájela, Jakubovi už kousky nevadí
2. asi tak měsíc po zelenině, teď už týden dáváme i jogurt a Jakub se po něm může utlouct, naopak zelenina s masem mu moc nefrčí, té sní tak 80-120g
3. já jsem maso uvařila, rozmixovala a dala do mražáku, měla jsem to rozdělené v pidi krabičkách po cca 20g

Teď nevařím, protože toho sní fakt málo, takže buď mu dám malou skleničku nebo velkou nadvakrát
9. bře 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff holky díky, jsem to právě přelouskala, já se hlavně na to ovoce ptala, protože Marťas má problém se stolicí, máme děsnou zácpu a předpokládám, že vina je v pokračovacím mléku, protože nevím proč v něm mají nacpanej bramborovej škrob,asi na větší zasycení, ale nás teda skvěle zacpává, takže Martínek je v noci vzhůru asi každý tři hodiny, bolí ho bříško, jenže aby usnul, tak mu stejně musím dát mlíko. Kaši nedáváme vůbec, tak jsem si právě říkala, že by mu to ovoce mohlo pomoct změkčit stolici, zatím papá měsíc zeleninu, docela slušně, někdy zbodne celou misku tj tak 120-150g a někdy sní dvě lžičky a nazdar, dorazí se mlíkem a skončí.
Tak dneska zkoušíme mlíko, který není HA, jenže je od rána opět osypanej,takže teď nepoznám jestli se osypal po mlíku nebo ne, tak ho zkusíme i zítra, zatím nebrečí a nekroutí se, tak uvidíme v noci.
A asi teda začneme pomalu dávat i ovoce, zítra se chystám na maso, koupila jsem krůtí prso, tak mu to povařím a kdyžtak si to dám taky do mrazáku, některou zeleninu už mám takhle nachystanou ve tvořítkách, hlavně dýni, kterou nejí a sní ji akorát když je k ní přidaný něco jinýho a červenou řepu, protože tu jsem zjistila, že je lepší uvařit vcelku, nevyteče z ní tolik šťávy a mám od kámošky takový pidi mističky, akorát na jeho porce, tak to masi fiknu do toho a bude.Kousky mu taky moc nevadí, tak uvidíme, ale právě jsem si říkala, že to maso bude lepší mixnout se zeleninou, protože vím, že jsem jednou chtěla dělat karbošky a neměla jsem klasický mlínek a tak jsem maso rozsekala syrový v mixéru a teda nic moc.
Takže ještě jednou díky za rady.

Zdeni díky za ty odkazy, mrknu na to, já si zatím předběžně vybrala Manducu, kámoška jí má, tak mi ji půjčí a uvidíme a když nám nesedne, tak si asi zajedu do Brna do Brány půjčit Beco nebo Ergo, ale v šátku se mu vždycky líbilo, akorát přes zimu jsme s ním nechodili, bo na to byla fakt kosa, ale teď bude teplo, tak zase zkusíme šátek a uvidím, jestli mu jeho původní nadšení zůstalo.Ale myslím, že asi ne, protože v šátku nemá tak dokonalý rozhled.
Zevi máš pravdu, druhý plánujeme taky, takže novorozenecká vložka se mi pak bude hodit, protože druhý bychom ideálně chtěli tak za dva roky a to předpokládám, že mi Martínek nevydrží dvě hodiny na prochajdě, tak budu mít mimčo podle počasí v nosítku a Martínek může mít golfky a nebo naopak, když ho budou bolet nožičky, tak půjde do nosítka,...naplánovaný to mám pěkně :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek