• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@janca.k Jakub teda neměl tendence se zvedat v hluboké korbě když měl zvedlé záda a nezvedá se ani ve sporťáku když to má na ležení, on zatím z okolí moc nadšenej není, radši žmoulá stahovací gumu u fusaku :grinning: Křupky mu klidně dej, Jakub je křupkožrout :grinning: , hlavně když jíme my tak se tak smutně dívá, takže dostane křupku a je klid :grinning:

@anag Peti tak snad to nebude nic vážného a Eriček bude brzo zdravý :wink:
15. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag to měl hrozně moc :confused: říká se, že u zubů by až tak vysoké horečky být neměly (ale je to určitě individuální, náš malý tak hořel u každého zubu :unamused: ) jestli není zahleněný, nekašle, tak mě napadla šestá nemoc, tam bývají vysoké horečky několik dnů a jinak je prakticky bezpříznaková... a prodělá ji skoro každé mimčo nebo batole

kdo vymyslel dětské křupky, měl by dostat nobelovku :sweat_smile: naši je mají rádi doteď, i když už dávají více přednost ovocným ochuceným, ale 100% zajistí chvíli klid :grinning:
a jak je pak všechno ulepené, to už je menší paráda :rolling_eyes: i když ti dva už tolik ne, to máme spíš binec a kopu prádla po rajské polívce apod (i když to je asi slabý odvar, co bylo, když se slečna snažila rukou vyjídat kuskus z vývaru :sweat_smile:)

@janca.k ještě dobrý, když chce jít malý v kočárku jen do polosedu, já s malým jezdila jak totální cirkusák, od 6m se houpal na kolínkách a vyžadoval to i v kočáře, takže jsme jezdili klekačky, přidržoval se boudy a vychlámaný čučel ven :rolling_eyes: :sweat_smile: kvůli rehabkám jsem mu nechtěla záda podzvedávat dřív než si sedne sám, a s kšírama protestně řval, hotový očistec...
15. bře 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holciny, jenom jsem se chtela zeptat, shanim jiz pouzity bezpecnostni pas do auta BeSafe? Nemela jste ho treba nektera?... :wink: Kdyz tak mam obrazek v albu... :slight_smile:
15. bře 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak křupky jsem dneska koupila, no první křupku považoval za hračku, takže s ní mával, házel atd, pak ji strčil do pusy a bylo vymalováno. domů jsme dojeli jako čuňátko :grinning: všechno zalepený od kukuřice, ale byl nadšenej, že může něco žvýkat, ale problém nastal doma, kdy se do křupek pustil tatínek :grinning:

@zevina Taky jsem se dneska dívala, že ty křupky dělají už i ochucené, na ty si teda ještě počkáme. Marťa právě začíná lehce zuřit, když nespí a já si ho dovolím v kočárku položit, dneska se mnou byl poprvé v náruči u kámošky v květinářství, má tam i zdravou výživu, tak jsme šli po ty křupky, no byl jak Alenka v říši divů :grinning: koukal s otevřenou pusou a když se vykoukal, tak začal natahovat ruce na vše co kde viselo, nebo bylo moc barevný, jako třeba lednice s vodami, na kterou se chtěl nacucnout :grinning:
@lennikka já jsem pás kupovala tak dlouho, až jsem ho nekoupila, takže jsem celé těhu jezdila bez něj, ale mrkni na mimibazar, tam jich před necelým rokem měli docela dost.
15. bře 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k dekuji moc za radu, zkusim ten minibazar, no uvidime, jestli nedopadnu nakonec jako ty.. :slight_smile:
16. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2011 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

dneska jsme byli na kontrole na rehabce a jak začne Jakub lézt tak na 99% přestáváme cvičit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ono už to cvičení s ním je pořádná fuška a oficiálně máme posvěceno že stačí cvičit jednou denně :slight_smile:
17. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.... :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak jsem se konečně dostala k tomu,aby něco napsala. Sice jsem pořád zavřená s Erďou na bytě. A už mě z toho docela dost hrabe,ale vůbec jsem neměla čas sednou a v klidu něco napsat. Je to fakt šílený. K tomu začínám byt nemocná už i já i Erik tak snad nás to taky neskolí. Taky nemůže v neděli křtíme,tak musíme byt fit.

Jo a taky jsme měli už uzemní řízení a máme ho pozastavený .... :angry: :angry: Musíme čekat do konce března až se vrátí starostka z Argentiny a podepíše nám kupní smlouvu na odkup 20m2 pozemku. To by jednoho kleplo. Už raději nic neříkám nebo bych musela byt sprostá..... :unamused: :unamused:

V úterý jsme byli tedy u doktorky a máme antibiotika. Horečky už naštěstí klesly a snad už tedy bude líp. Zítra se máme přijít ukázat,tak uvidíme co nám pani doktorka řekne. Ještě na Erďovi jde vidět,že neni uplně OK....

@macinek Marti to je super,že už tam nebudete muset jezdit.... :wink: :wink:

17. bře 2011 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste všechny .... ???? :confused: :confused: :confused:
20. bře 2011 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsme tu :grinning:
včera jsme byli v Rudce, tchýně měla narozky a v pátek jsme měli doma tatínka, tak jsme si ho užívali, ovšem jenom do chvíle, kdy odjel do práce :rolling_eyes:
A teď jsme se s malým vrátili z venku, Martin je nečekaně zase v práci, tak super, fakt.
A začalo zde zase něco padat, už mě to nebaví, mejdřív je tak krásně, člověk se rozmlsá a teď zase sníh a hnus fialovej.
Včera jsem si dovezla sporťák,.tak jak bude tepleji, tak do něho zkusím draka dát, ale ještě si chci objednat tu podložku, aby tolik neklouzal.
A hlásím, že mi asi někdo vyměnil dítě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :angry: :frowning2: už fakt nevím co mu je. včera se probudil ve dvě v noci a řval a řval, dostal mlíko a řval stejně, tak jsem ho rozbalila, aby si prokopal nohy a nic, jediná doba kdy neřval byla, když jsem ho držela v náručí, tak jsem ho po půl hodině nošení, dala do postýlky, kde teda ještě chvilku protestoval,ale pak usnul a vstával teda v půl sedmé.A dneska v poledne zase scéna jako blázen.Chjo, fakt jsem z toho krapet na budku, nejsem na to prostě zvyklá, asi je to jiný, když se dítě v noci budí a řve a pak jednoho krásného dne přestane, než když jsou rodiče zvyklí, že dítě spinká a pak se najednou začne budit, já pak totiž nemůžu usnout, takže jsem vzhůru i dvě hodiny, než zaberu, tak snad se to srovná....doufám :sweat_smile:

Peti a co Eriček? Jak mu je?
20. bře 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Eričkovi už je naštěstí znatelně lepší.... :slight_smile: :slight_smile: Jen ještě tedy pokašlává a má rýmu. Jen ty bacily u nás pěkně kolují a teďka jsem úplně hotová já..... :sweat_smile:

Jsem ráda,že máme za sebou ty dnešní křtiny a půjdu zalehnout k televizi. Před tím se nadopuji pořádně léky.

A s tím buzením v noci je to různé. Eriček nám taky do 6 měsíců velice pěkně spinkal a potom ten další půl rok stál tedy zato. A teď je to taky ještě občas pořádná sranda. Snad se začnu i modlit,aby spával už konečně celou noc ….. :sweat_smile: :sweat_smile:
20. bře 2011 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde máme vůbec Inku? Ta už se tu dlouho neukázala..... :confused: :confused:
20. bře 2011 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tady jsem,propadla jsem mimibazaru resp.mimiaukci :grinning: jen posílám Jirkovi maily : zaplat tototo :stuck_out_tongue_closed_eyes: až si musím dát přestávku,resp.jemu :grinning: Juli má bundu,mikiny,čepici,další bundu :grinning: jsem říkala,že chci být bohatá,ale stejně nechápu proč ty maminy kupují nový hadry např v nextu :sweat_smile: asi ani kdybych na to měla,tak to nový nekoupím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@macinek Marti tak gratulujeme k vidině necvičení :slight_smile:

@anag tak to je pěkný,to bych byla taky nasraná :angry: a podepíše vám to starostka nebo ještě hrozí,že budou dělat problémy?a je dobře,že už je Eriček zdravej,ted jsi na řadě ty :wink:
@janca.k Jani si dokážu představit jak jsi na tom :sweat_smile: já teda ne kvůli nespaní v noci,na řvaní jsem byla zvyklá z bolení bříška,ale po půl roce nám ji taky vyměnili :grinning: do té doby to bylo nejhodnější děcko pod sluncem a pak jsem si musela zvykat :confounded: kamoška měla prcka zlobivýho od narození a byla v pohodě :grinning: ale vydrž prtka vydrž :wink: já musím Juli pochválit,že ted má fakt fajn období :slight_smile: je zlatá,samo má semtam řvací chvilku,když není po jejím,ale žádný hrozný scény atd :wink: a v noci teda spí,budí se třeba na cucek,akorát ráno vstává před 7 :unamused:
21. bře 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a už jsem jí koupila jarní boty ,nakonec u Batě,ale je to děs,jako zjistit,jestli jsou takovýmu prckovi boty dobřea nikde ho nic netlačí je absolutně nemožný :fearful: zítra jdeme na 18 měsíční prohlídku a očkování hexa a prevenar,to zas bude řev :confounded: už ted se mi nechce :unamused:
21. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti a co ségra jak to zvládá?Co Mareček jak to snáší?já si to pořád nedokážu předtsavit :sweat_smile: ale už si zvykám,že bych měla být v lednu v tom :grinning:
21. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: :dizzy_face:
@cervenec Do já doufám,že už další problémy dělat nebudou. Nebudu se zblázním. Původně jsme chtěli začat v květnu,tak to asi pravda nebude .... :confounded: :confounded:

A ségra to zatím snáší velice dobře. Malá je zatím docela hodná. Jen ji trápí trochu prdíky,ale jinak se to vcelku dá. Mareček je velký bratr. Chodí ji pořád kontrolovat. A náš Erirček ji zatím ignoruje. Dělá jako by tam vůbec nebyla.
22. bře 2011 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: nějak tu bylo pusto-prázdno...

@macinek to jsou supr zprávy, že už to máte s cvičením za pár :dizzy_face: pro mě byl největší opruz ne samotné vojtění, to jsem časem, po prvotním šoku, nějak překousla a přemohla se, ale spíš ta organizace času :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby děcko nebylo čerstvě po jídle ani hladné, ani ospalé, svlíkání pořád dokola... (a to si vůbec nedokážu představit, jak to stíhala kamarádka s dvojčatama :confused: )

@janca.k a nestojí za tou výměnou dítka, zoubky? zmus pošmrdlat při dalším nočním výstupu dásínka nějakým gelíkem, třeba zabere :wink: nám fungoval, aspoň na řezáky, se stoličkama už je to bída :unamused: to bych dala nevímco, kdyby jsme měli jen jedno noční buzení :sweat_smile:

@cervenec mimiaukce je návyková :grinning: :grinning: trávila jsem tam poslední dva týdny, už jsem říkala, že musím brzdit, bo jsem taky furt nechávala manžovi jenom lístky s číslama účtů a pošťák u nás zvonil obden :sweat_smile: ale nechej to tam, že... krásné kousky za pár šupů :wink: a taky je to trochu adrenalínek...

plánuješ mít prcky cca o 3 roky? já si to strašně pochvalovala, ptž už nemáš 2 mimi, ale částečně samoobslužného človíčka, který si nechá leccos vysvětlit, jde sám na nočňajz, něco si umí oblíknout, najíst, zvládá schody atd atd
ale na druhou stranu, je tam daleko větší žárlivost, bo už si dostatečně uvědomuje, že ztratil to výsostné postavení (konkurenční boje jsou u nás na denním pořádku :sweat_smile: )
já hluboce obdivuju holky, co do toho jdou dřív, ptž začátky musí být strašně náročné, ale na druhou stranu seš říká, že pokud je rozdíl do 2 let, tak ty děti sourozence neberou jako rivala, je to pro ně samozřejmější :wink:
22. bře 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: hlásím míry v 18 měsících 10,5kg a 81 cm,nějak nám začíná růst od té doby co je na sunaru :grinning:od roku přibrala 2,2 kg a vyrostla 8 cm :slight_smile: zase řvala jak tur,tentokrát už se sekla u vchodu :frowning2: navíc u nás je poradna od 11 do 13,takže čas spaní,tak byla navíc unavená,protivná a navíc dva pichance :frowning2: mě připadne,že se furt jen očkuje :sweat_smile:ted v červnu ještě druhou žloutenku a pak tuším ve dvou letech zarděnky atd. chtěla jsem ji ještě nechat na meningokoka,ale už se mi ji nechce trápit :confounded: jo a mám kamošku na sk,a byvily jsme se o očkování a oni to mají uplně jinak,4 hexu a prevenar mají až v 5 letach a 2 vakcínu zarděnky atd až v 11 letech :sweat_smile: a u nás je čogají v jednom kuse :fearful:no by mě zajímalo proč to tak je :sweat_smile:
@anag Erička nějaký mimino nezajímá,je to typickej chlap :wink: to Juli je typická baba, vidí kočár a už šílí :grinning:

@zevina jj chtěla bych ty 3 roky od sebe nejdřív,pochybuju,že to hned klapne,takže pak mám dalších 9 měsíců na to,aby to vyšlo do té doby než bych musela do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: já teda taky moc nechápu maminy co do toho jdou dobrovolně dřív :sweat_smile: dnes v poradně byla mamina s 14 denním mimčem a sebou měla ještě holčičku, připadla mi o kousek starší jak juli,pak jsem se ptala a měla 1 a 3/4 a ze začátku dobrý,protože mimčo spalo,takže malá tahala mamku za ruku atd ,ale potom se mimčo vzbudilo,mamina začla kojit a bylo po srandě :grinning: fuj já jsem byla spocená jak das,představa,že tam mám ještě malinký škvrnátko,tak teda nevím nevím :sweat_smile: byla jsem štastná,že su tak rozumná :grinning: :wink: jo a mimiaukce je fakt návyková,Jirka už mě sprdl,že dá majlant za poplatky,tak si dávám přestávku :grinning:
22. bře 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jednou se můžu vyspat,že je Eriček na prázdninách a já si jdu blbec lehnout ve dvanáct a v půl šesté jsem byla už vyspaná. Je to normální .... :confounded: :confounded:

@cervenec Julinka je šikulka.... :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem zvědavá kolik bude Eriček vážit v roku. Aby jim tam nestrhl váhu.... :grinning: :grinning: Ale v poslední době se mi zdá,že už tak nepřibírá.
To máte tedy docela neštěstně tu dobu poradny. U nás je naštěstí od 14:00 do 15:30.
Jo a už se těším až se zase budeš snažit o mimčo. Alespoň si tu budu mít o tom zase s kým psát..... :wink: :wink:

@zevina Tak snad ten konkurenční boj brzy přejde..... To musí byt strašné. Já si myslím,že u nás to bude jednou taky takové. Eriček je na mě docela závislí a už teďka se mu nelíbí, když chovám od ségry měsíční Janičku, tak jsem zvědavá jaké to bude až bude další mimčo u nás.
23. bře 2011 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

@zevina zevi, no já fakt už nevím jestli zuby nebo co, nezdá se mi, že by měl nějak nateklý dásně a přes den je relativně v poho, ale např předevčírem se teda předvedl, to mi neudělal ani jako novorozenec, vzbudil se ve čtyři a řval a řval, akorát že jenom v momentě kdy jsem ho položila do postýlky, jakmile jsem ho vzala, tak byl klid, takhle jsem to vydržela do půl šesté, pak teda zblajznul mlíko a spal do sedmi :angry: a dneska taky vstával v půl druhé a v půl páté, tak jsem zkusila v půl druhé, že mu dám teda 200ml mlíka, protože mu normálně v noci dávám někdy jenom 120ml, protože mi u toho usne, tak to vypil a v půl páté byl hore, zase vyžahl 200ml mlíka a usnul, jediný plus je to, že se v sedm vzbudil a ještě nejedl, takže mi zde ráno neřval hlady, ale hrál si v postýlce a te´d na zemi a já se stihla najíst a uvařit Martinovi oběd.
Teď dostane Martínek a budeme se chystat na bus.Jedeme popřát mojí babičce k narozeninám, má 87let , tak ještě koupit nějaký dárek a bude.Ségra na nás bude čekat u busu se Šimonem od sestřenky, bo jeli pryč a má ho na starost jeho babička - moje teta - tak jenom doufám, že k nim nepřijdeme a nebude šedivá :grinning: má ho na hlídání celých pět dní a Šimon to má jako odvykačku od kojení :grinning: :grinning:

No tak to vypadá, že se pak budeme snažit tři :grinning: Inka, Peťa a já :grinning: taky mi to tak vychází, že bych měla být v lednu těhotná :grinning: ale rozhodli jsme se, že to nebudeme hrotit, rodičák mám sice jenom na dva roky, ale nejsme na tom finančně tak špatně, abych nemohla být doma třeba dva měsíce zadarmo, když se zadaří později, tak uvidíme, no jestli to bude jak s malým, tak druhý dítě stejně bude až tak za pět let :grinning:

Jo a kde je Alča?? ta zde taky dlouho nebyla.

JO holky a ještě jsem se chtěla zeptat, do kdy jste prckům dávali v noci jenom mlíko když se probudili? Nebo dáváte do teď? někde jsem četla, že se můžou budit, právě kvůli mlíku, že prostě ví, že když se probudí, tak ho dostanou. Martínek je teda pořád malej, ale říkala jsem si, že asi od roku, už by nemusel mít potřebu na mlíko, že by mohl stačit čaj, nebo co myslíte?
23. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani to je super,že se budete taky snažit.... :dizzy_face:
Mléko jsem přestala Eričkovi v noci dávat od jednoho roku. Do té doby jedl jednou za noc tak 300ml.
23. bře 2011 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Aha, to jsi mu dávala rovnou 300ml?? My totiž doma pořád řešíme, kolik mu mám dávat mlíka, doporučený je, že by měl vypít 1200ml za den, dřív pil tak 150-180ml v jedné dávce tak 5-6x denně a teď mám právě pocit, že se budí, protože toho mlíka má přes den málo, takže jsem mu začala dávat 210ml ale přes den to dá tak 3x, protože už sní celý oběd a svačinu a pak se teda k tomu dvakrát probudí v noci.Když tak nad tím totiž přemýšlím, tak dokud si k obědu vypil mlíčko a neměl svačinu, tak se v noci nebudil, protože přes den vypil kolem litru mlíka...chjo...no uvidíme, kdyžtak mu zkusím dát přes den víc a uvidíme.Teď taky vymlaskl 250ml mlíčka s kaší, zkusila jsem mu to koupit, ale uvidíme co mu to udělá na ten ekzém.

No Peti s tím snažením, nevím nevím :grinning: o Martínka jsme se snažili tři roky a jak to dopadlo :grinning: :grinning:
23. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: :dizzy_face:

@janca.k Jani já jsem to totiž nějak neřešila podle toho co je kde psané. Dala jsem mu tolik kolik potřeboval... :wink: Jednou vypil jen 200ml, podruhé 300ml, atd ....

Jani někdy to tak bývá,že se o první snažíš dlouho a druhé přijde ani nevíš jak. No já jsem zvědavá kdy se zadaří nám. Tento měsíc si myslím,že je nulová šance,že by to vyšlo,tak snad ten příští by to už mohlo klapnout. Zítra očekávám mršku, tak uvidíme ....
24. bře 2011 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec načisto jsi mě s očko zmátla :sweat_smile: páč my jdeme na osmnáctiměsíční příští týden a byla jsem si jistá, že se žádný pichanec konat nebude, že máme do dvou let klid, až na přeočko na mmr...
a nakonec jo, čtvrtou hexu už máme od roku a synflorix taky, akorát že jsem nenechávala píchat obě vakcíny současně, vždy s odstupem... resp. jsem pneumokoka nechtěla dávat vůbec, ale byl nám v Elenčině případě vysloveně doporučený jako opodstatněný, ptž má vroz. srdeční vadu :unamused:

ten čas poradny máte úplně na pikačů :stuck_out_tongue_closed_eyes: podle mě je 90% dětí zralých na spaní

malá byla v roce docela drobínek, že? naše taky, přestože stehýnka jak michelínek a škraně jak křeček, tak jen 8,5kg, tak su zvědavá co teď, šmakuje jí pěkně :wink:

@anag nedělám si iluze, myslím že ti dva se nám už budou mydlit až do puberty :sweat_smile: ale ne, někdy jsou zlatí, k sežrání, jindy k zakousnutí :grinning:
a pořád se to vyvíjí, nejdříve byl malý z miminka nadšený, pak přišlo zklamání, že to miminko vůbec není takové, jak si představoval, nic neumí a navíc se můsí o mámu dělit, pak přišlo zlepšení, když malá začala na něj reagovat úsměvem, vzala si hračku apod, to z toho byl naprosto odvázaný a jak se začala pohybovat, lozit, stoupat, to bylo pořád: "mamíííí, ať mi nechodí do pokojíku, ona mi bere hračky, ona to oslintává, fůůůůj :sweat_smile: " atd atd
teď už je to na střídačku, někdy parťáci, jindy konkurenti, malá bráchu bezmezně zbožňuje, no a brácha jak kdy :wink:

@janca.k já bych to stejně asi viděla na zuby (hážu na ně cokoliv :grinning: :grinning: ) můžou se ozývat i 2 měsíce předem :unamused: aspoň my takové "štěstí" máme u všech keláňů
24. bře 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti, já to právě taky nikdy neřešila, takže Marťas pil donedávna tak tu max 180 mlíka, ale prostě má asi potřebu se víc nadlábnout, včera večer vypil celou 250 mlíčka s kaši, spal do pěti to vypil 200mlíka a spal do osmi, pak si hrál, v osm zase usnul a vstával v deset a jedl nakonec až v 10.45 a ani neřval hlady, jenže mi už přišlo že je bez jídla docela dlouho :grinning: jenže on je schopnej vydojit i půl litr mlíka, pokud mu ho dáš naráz :grinning:

Ještě jsem se holky chtěla zeptat, za jak dlouhou po obědě dáváte svačinku? Marťas totiž někdy už třeba dvě hodiny po jídle hučí, že by jedl a třeba dneska má asi nějaký divný den, protože oběd zbouchal v půl jedné a pak jsme byli venku a na zahradě a nakonec jedl sváču asi v pět a opět bez řvaní, ale nevím jestli je to dobrý ho nechávát bez jídla až do doby kdy začne hučet.Tak si říkám, jestli třeba tak ty tři hodiny po obědě by asi měl dostat sváču, ne? díkec

@zevina my už na ty zuby taky svádíme kde co a ještě žádný nemáme :grinning: ale zítra jdu za holkama do lékárny, tak už mám napsaný homeopatika a gelík na dásně a uvidíme.Je pravda, že mi kolikrát přijde, že fakt řve bolestí, protože na jídlo mi prostě přes den brečí jinak, tohle je fakt vyloženě řev, jakokdybyž se praští o podlahu do hlavy.Tak už si říkám, že to možná fakt budou ty zuby...no uvidíme...

Chjo....Matýsek se posral...skvělý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: toje ta švestková přesnídávka :grinning: :grinning:
24. bře 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak očko bez teplot,ale malá má příznsaky v podobě toho,že nejí,pije jak o život a nad ránem plače až vztekle kope nožkama :unamused: ten jedem vpich po preveneru má zatvrdlej,tak ji to asi bolí :frowning2: mlíko mi absolutně odmítá a jídlo přes den je taky boj,tak snad se to brzo srovná,protože to,že nejí vůbec nedávám :sweat_smile: navíc furt vstává ráno před půl 7,ještě že už je o víkendu změna času,asi si to posunuje,aby pak nechrněla moc dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@anag Peti než my s Jančou budeme těhotnět,tak ty už budeš mít určo břuch :slight_smile: a co měření stíháš to?já si myslím,že to druhý snažení už budu asi flákat :grinning:

@zevina tak to jste to očko stihli rychle :wink: u nás v roku bez očka,jen jsem ji potom nechala tu žloutenku :wink: jj malá měla v roku 8,3kg a 73 cm,takže ted to dohání,i když se divím,protože do roku jedla jak neuvázaná a pak začly zuby atd,asi fakt ten sunar dělí divy,i když ho má jen toho 0,5l denně :wink: jo a na zuby jsem taky všechno od půl roku házela a vylezly až 14 dní před rokem :grinning:
@janca.k Jani malou jsem kojila do 14 měsíců,už nějakou dobu před tím začala spát celou noc bez jídla,pak se odstavila a v noci jí nedávám nic,mám tam sice vždycky vodu,ale málokdy je potřeba :wink: tu svačinku,malá jedla vždycky po 3 hodinách,ale nebyla ten typ,že by si řekla o jídlo ,takže jedla tak jak jsem ji to zavedla:wink: až tak od 15 měsíců už si řekne,takže má oběd,večeři a mezitím jí všechno,viceméně od každýho trochu :unamused: pribináček, rohlík,nějakou sušenku,ovoce atd
24. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, zuby jsou bezva obětní beránek :sweat_smile:
ale je fakt, že já mám jeden opožděný moudrák, co není pořád úplně prořízlý (vždycky si vzpomene cca 2x za rok, aby povylezl asi o 1 mikrometr, pár dní prudí a pak je zas půlroku klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a když se mi ozval naposledy, tak jsem se do těch dětí úplně vcítila, ptž mi brněla půlka huby, už jsem pokukovala, jestli nemáme nějaké příhodné kousátko, které bych narvala až tak dozadu :grinning: a po namazání calgelem přece jen přišla slastná úleva (chvilku :sweat_smile:)

@janca.k odpolední sváču jako takovou jsem zavedla až od 8m, jinak jsme kojili dle potřeby, ten interval kolem 3 hodinek je asi optimální, záleží na zájmu, velikosti předchozí porce apod (mám naprosto nerežimové děti, takže to přizpůsobujeme podle aktuální situace :wink: ) a teď už je to spíš jak píše @cervenec, kudy chodí, tudy drobí :grinning: tam si zobne ovoce, tu sušenku, když někoho vidí jíst, okamžitě jí vyleze závistivé oko a musí dostat taky :sweat_smile: takže tak
25. bře 2011 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
@janca.k Jani náš Erďa svačí různě v rozmezí mezi 14:00 - 16:00 hodinou.

@cervenec Iny jestli nám to půjde tak jako posledně,tak nakonec budete těhotné ještě dřív než já.... :grinning: :grinning:
Jinak měřím. Docela mě to i baví. Tentokrát jsem měla i docela dobrej graf,ale dneska teplota klesla tak očekávám dneska nebo zítra mršku.
25. bře 2011 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak jsem pěkně naštvaná. Akorát jsem si přečetla tuhle krásnou větičku.

"Zastavení příjmu žádostí o úvěr „300“ na výstavbu nebo pořízení bytu osobami mladšími 36 let" SFRB .... :angry: :angry: :angry:
Že mi musíme mít takovou smůlu .... :frowning2: :frowning2:

A to jsme to chtěli konečně v pondělí poslat....:frowning2:
26. bře 2011 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

uf tak už jsme konečně doma, byli jsme s Jakubem týden u našich, Josef byl lyžovat v Itálii. Akorát teda jsem nasraná, se změnou času začal Jakub ráno vstávat o hodinu dřív, já jsem se těšila že si konečně ráno trochu pospíme, protože vstával kolem 6:15 - 6:30 a smůla, vstává tak i teď :angry: ,večer chodí spát podle letního času v pohodě :angry: :angry: :angry: :angry: , doufám že se srovná, protože je ráno ukňučenej, protivnej a hlavně v 8 už šel zase spát

No nic jdu něco dělat, hlavně dát prát, pak vás musím dočíst, ale až bude Jakub zase spát, protože ho nemůžu spustit z očí, furt někam leze, budu muset zase pouklízet z dosahu další věci
28. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek