• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@janca.k U prvního dítěte sem nic takového neměla, tak proto se ptám.
7. dub 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec ženy....tak já jsem poslední dobou taky na budku z toho Martínkova nočního vstávání, ale včera jsem zjistila, kde je jádro pudla a vypadá to, že se zase vyspíme :grinning: Martas totiž budil sám sebe tím, jak se mele, takže jak se mu ve spaní podaří otočit na bříško a pak to nejde zpět, tak se rozeřve...takže jsem mu nacpala kolem hlavy kojící polštář a spí jak zabitej celou noc....tak uvidíme jestli to zabere.
Ještě jsem se chtěla zeptat...od kdy můžu malýmu dávat červenou čočku, ovesný vločky, jogurt a třeba mrkev s jablkem?třeba čočku jsem našla, že se může dávat už od pátýho měsíce a jogurt od půl roku, ale raději se ptám.Díkec.

My si ted užíváme to super počasí, snažíme se být venku celej den, ráno uvaříme, uklidíme a jdeme ven, pak se jdeme najíst a zase na zahradu, je to super, Martínek je jak Alenka v říši divů nestačí koukat co kde lítá,za chvilku bude mít vykroucený krk :grinning:
7. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek mně se to třeba stává jenom občas, než jsem otěhotněla, tak se mi asi dvakrát stalo, že mi právě v období ovulace bylo strašně špatně a bolel mě podbřišek, taky jsem myslela, že jsem těhu a nakonec se mi těhu projevilo akorát bolestí v prsou a jejich zvětšení asi o 5cm :grinning: tak uvidíš, ale s tím testem vydrž, protože ti opravdu nic kloudného neukáže, ale zase pod by se ta bolest zhoršovala, tak si raději na gyndu zajdi, kdyby to třeba byl nějaký zánět,i to je možné, ale doufám, že tohle to nebude.
7. dub 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takže dneska je to 5.den co mě bolí břicho na menzes. Takže ovu to asi nebude. Je mi špatně, žaludek mám jako na moři!!! Je mi zle z jídla jenom když ho vidím, tak nevím. Už mě ta bolest "otravuje" podbřišek už 5dní nefunčkní, bolí, jako bych měla stále první den menstruace. No hnus.
8. dub 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti nám to na plovoučce fakt klouzalo :unamused: a s těma pomožkama to máme stejně,jsem jí ten lem vždycky ohrnovala,včera byla poprvé bez punčoch a už mě ty fusky zase s...y :angry: furt jsem jí to posunovala,jako fakt neumí vyrobit normální ponožky? :confounded:

@anag jo Peti to si říkám taky,ale stejně jsem z ní na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak já si kočár nechávám,s hlubokou jsem byla max spokojená,takže v ní chci odjezdit s druhým a sporták pak koupím druhej :wink:
8. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani jogurt tuším od 8 měsíce,mrkev s jabkem určo může už ted,čočku jsem davála až od roku,ovesný vločky jsem nedávala vůbec :wink:
8. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek podle mě to byla ovu,těhotná být nemůžeš,podle těch datumů co jsi napsala :wink:
8. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak včera bylo úžasně,byly jsme venku hned po obědě,chtěla jsem ,aby Juli spala v kočáře a měla jsem smůlu,včera vynechala spaní a šla spat až v 8 večer,neměla absolutně problém,ale já jsem byla vyřízená :grinning: už navečer začal fučet větr a to i ted,takže se ani nedá jit ven,malá má hrozně citlivý oči,takže to je o ničem s ní jit ted ven :unamused: ale dopo jsme aspon sfrkly autem do obchodu,tak byla mezi lidma :grinning:
8. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ... :dizzy_face:
8. dub 2011 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten větr je fakt šílený. Já jsem byla venku dopoledne a měla jsem toho plné zuby....
8. dub 2011 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek jinak já mívám taky bolestivou ovu,přesně jako kdybych to měla dostat :wink:
8. dub 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag je to hnus,ten to kazí :frowning2:
8. dub 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti u vás je prý dnes nějaká burza oblečení?má smysl tam jet?kamoška se mě ptala a já nevím jestli se mi chce :grinning:
8. dub 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu,že ta hluboká korba byla super,ale ten sporťák stojí za kulové. Tak pořád váhám.
Jo a od přítího týdne jezdím s Eričkem na kolo. Už se těším. Jen jsem zvědavá jak bude reagovat ....
8. dub 2011 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Ahoj Peti :slight_smile: ja jsem tě nepozdravila :sweat_smile:
8. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam jdu taky. Bývá to docela dobré,tak uvidím jaké to bude letos. Chci Erďovi nějaké oblečení na léto.
8. dub 2011 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag já už ted jezdím s golfáčem,ale je to jen svačinovej vůz :grinning: ,malá už chodí jen pěšky :wink:
8. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag a máš sedačku nebo ten vozík?
8. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já uvidím,jestli udám malou,tak se tam třeba potkáme :slight_smile:
8. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Já taky jezdím s golfáčem. Erďu tam sice nechce moc sedět,ale nedá se nic dělat. Pěšky by šel taky rád. Jen jde tak kde nechci ... :grinning: :grinning:
8. dub 2011 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já půjdu asi i s Erďou. Sice nevím jak ho to tam bude bavit. Ale bude muset vydržet. Protože nevím kdo by mi ho hlídal. Bývá tam docela dost lidí. Letos je to tedy poprvné v pátek odpoledne. Zatím to vždycky bylo v sobotu dopoledne. Tak jsem zvědavá jak tam bude narváno. Já tam půjdu už před pátou ať jsem první a potom honem domů....
8. dub 2011 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag tak malá docela jde tak jak chci ,ale taky někdy jdu podle její trasy :grinning: většinou ji ukecám na babičku nebo hřiště,aby se hla z místa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to různě zkouším. Ale zatím si jde kam chce on. Nejlepší je když ho vypustím před bytovku. To ho šíleně baví. Sedí na písku a nebo chodí kolem prolízaček,tak je ve svém živlu. Potom mi spí i celou noc .... :grinning:
8. dub 2011 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag ajéé,tak to nemusím tady ty návaly :sweat_smile: a to oblečení tam prodávají maminy nebo kdo? jsem říkala,že je to v blbý datum ,mě dnes teprve přišla mateřská :grinning:
8. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prodávají to tam maminky. Vždycky už měsíc před burzou chodí do schránky letáčky s informacema. Když bych chtěla prodat věci po Erďovi,tak si musím zavolat o evidenční číslo a den před burzou věcičky přivést.
8. dub 2011 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mimibazar ve velkým :wink: no uvidím,Jirka se netvářil,že by měl na malou čas :unamused:
8. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Eriček spinká?malá jo,ale už čekám,že se vzbudí :wink:
8. dub 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím utíkat. Erďa po dvou hodinách vstává. Tak zatím a třeba se potkáme ... :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2011 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dneska mám doma šípkovou růženku, namontovali jsme rolety a Jakub spal do 8, ale možná dospával noc, protože se mu tlačí jednička nahoře, takže skoro celou noc kňoural a budil se, ráno v 10 šel zase spát, spal hodinu a půl a teď už zase spí, chvála bohu aspoň si trošku odpočinu a něco udělám, s ním neudělám fakt nic, furt někam leze, stoupá si apod :rolling_eyes:

Včera jsme byli v olympii, koupili jsme pro Jakuba kšiltovku, pláťáky, bodyčka a ponožky s protiskluzem, jsou pružné s volnější gumou tak uvidím jak mu budou držet
8. dub 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag jj :wink:
@macinek tak snad mu to vydrží :slight_smile:
8. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek