• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo a mám nový super recept na pizzu, je to přímo na pizzu jakou dělají v Itálii, je tam jenom mouka, voda a kvasnice. Včera jsem ji dělala a teda byla fakt úžasná :dizzy_face: , zítra hodím recept :wink:
9. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
V te, co delam ja je jeste sul navic... :confused: Hod recept, budem pizzovat.... :grinning:
9. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni v tom receptu co jste mi dávaly je ještě olej

Ta sůl tam není vůbec potřeba, jo vlastně je tam troška cukru na lepší vzejití kvasnic
9. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO jeste olej vlastne...:o)
9. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já dělám tu co ty...mám recet i na tu s olejem, ale na ten vždycky zapomenu :grinning:
holky bolí mě strašně podbřišek...nevím z čeho, na ovu je brzo, MS je za mnou...no doufám, že je to nějaká kvasnice :angry:
9. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to je, četla jsem to už ráno...fakt krutý, zvlášť když chlapovi umřela i manželka :frowning2:
9. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, zivot je nespravedlivy... :frowning2:
9. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proc nikdo nic nerika??? :rolling_eyes:
9. únor 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se teda mejte, no... S vami je ale zabava... :rolling_eyes:
9. únor 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ja lezela u Tv, potom jsem se sla vysprsit, umyt hlavu, udelat ze sebe cloveka a jela jsem na nehty. Ted jsu po vynikajici vceri co Ferio pripravil, precetla jsem si mejliky, vas a jdu zase lezet k Tv.
Zjistila jsem, ze kdyz dlouho sedim, ze me zacne bolet v podbrisku, zvlast kdyz musim byt v jedne poloze - jako prave na nehtach :frowning2:

U tv je nejlepe :slight_smile: A navic za chvilku zaina 5proti5
9. únor 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Zdenci, jsem asi rozhodnuti jit do toho kocarku iCandy, jen zvazuju barvu. Pockame az klesne kurz a koupime ho. Prodat se da vzdycky :wink:
9. únor 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chvalim rozhodnuti - fakt kvalita, velikost a design super... :wink: Tak az ho budete chtit pak prodat, dej mi vedet, ju??? :wink:
9. únor 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cos mela dobreho k veceri?

A Katy, kdyz jsi ted doma, nechces hodit na rajce konecne fotky z Vanoc??? :wink:
9. únor 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do sprchy, mam nepochopitelne zmrzle prsty... :angry:
9. únor 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě se konečně podařilo přihlásit na FF, kámoška mě tam musela pozvat, nechápu, ale už mám heslo a fakčím...akorát moje angličtina je tak hrozná, že občas musím sahat po slovníku :grinning:
já jdu umýt nádobí...a asi budu muset žehlit, nechce se mi...a mám odvézt Martina, to se mi taky nechce, tak stávkuju :grinning:
9. únor 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni nemam ty fotky upravene jeste :frowning2: a rada bych je upravila, ale vyprsela mi platnost free verze Zoner Photo Studio 11, tak si to budu muset prvni objednat, stejne ten programek chci tak i tak :wink:
9. únor 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ty jsi v té sprše usnula ?? :grinning:
Ahoj Katu...
9. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papam s Martinkem a jdem se divat na Krkonosske pohadky, tak pssst... :zipper_mouth:
9. únor 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, kde jako se budete dívat na ty pohádky???
9. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, hlásím, že tento týden se na vás budu moct častěji mrknout - dneska mi to u Dr. neprošlo, takže jsem dostala pojeb jako prase a tentokrát si fakt beru dovolenou a budu se doma léčit. Uzlinky si prostě dělají co chtějí a tedka se teda jako budu léčit :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Aspon budu moct serfovat po netu - to v práci nemůžu, takže na vás budu v průběhu týdne nakukovat.
Jinak já si Jani taky pořídila lactobacilus - APO Lactobacillus 10+, tak doufám,že to bude dobré a nebudu mít žádné kvasiny :angry:
A jsem taky zvědavá, co to moje nečekané špinění - už to zase přešlo, takže to bylo takové "něco" na 2 dny, takže MS mám asi očekávát, že?

Krkonošské pohádky mám doma na DVD a když můžu, tak si pustím, protože to je fakt bomba na odreagování se - člověk se u toho uvolní, zasměje a i odpočine.
9. únor 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vladi, tak na jednu stranu je blbý, že si budeš dovolenou užívat jenom v posteli, ale aspoň se vyléčíš...Apáče jsou dobrý, ale podle mě je mají zbytečně drahý, ale je fakt, že jsou asi nejsilnější, já si musím bacílky koupit zítra, dneska jsem dobaštila poslední...
to bylo pseudokrvácení :grinning: no ty jsi teď vysadila prášky?? Něco se mi mate že jo, tak to možná tenhle měsíc ani nedostaneš, ale neřešila bych to...po vysazení se tělo dává dohromady a až po čase se srovná, tak je možný, že tenhle měsíc proběhne jenom špinění a MS dostaneš až další cyklus...ale k dr.bych kvůli tomu nechodila, píchne to Agolutin a budeš to mít rozházené ještě víc...
9. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi mrkni na tohle http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=40641&vGroupOffset=0
ale nečetla jsem to celé, třeba se ti tam něco bude líbit...nebo spíš hodit
9. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - HA jsem vysadila minulej měsíc, takže jsem si říkala, co bude následovat. To špinění mě trošku překvapilo :confused: ale už to zase odešlo. Ted jsem jen zvědavá, co bude následovat - jestli vůbec něco bude následovat.
Ty laktobacily mi doporučil lékař, takže jsem do nich nainvestovala. Prej jsou jedny z nejlepších, tak doufám, že to bude mít účinek dobrý.

Jdu si hodit horkou vanu a pak asi do hajan zaspat ty nové ATB, které jsem dneska dostala. už si připadám, že jím ATB jako antikoncepci - hrůza. Dostala jsem Ofloxin 200 - nikdy jsem to nebrala, takze doufám, že to nejsou nějaké šílené driáky, ze kterých mě bude akorát blbě. To byla dovolená....... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne Vladi, to teprve bude dovolená, vůbec ti to nezávidím...ale hlavně se brzo uzdrav..já si ani nepamatuju,jak jsem to měla já, když jsem vysadila HA , ale mám pocit, že jsem to dostala normálně, ale strašně slabě,takže uvidíš, buď se ti to ještě rozjede ten příští týden, nebo až za měsíc...
9. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - díky za odkaz na diskuzi. právě jsem to dočetla. Taky docela drsný ti povím. No každopádně já už to podcenovat nebudu a fakt zůstanu celej týden doma. hezky si odpočinu a budu doufat. Alespon z tý diskuze vím, že na ty uzliny teda trpí docela dost lidí........

Holky dobrou noc přeji.
9. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, holky....

Diky mereni BT a vstavani Marti jsem uz taky vzhuru... :unamused: JInak bych jeste spinkala.... :grinning:

Jak to dnes jde??? :wink:
10. únor 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni :slight_smile: ,
včera jsem Tě vůbec nezastihla. Neměla jsem vůbec čas být na koníkovi.
10. únor 2009 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevadi, Peti... :wink: Ja jsem ti vcera sice psala, ael asi jsi fakt mela hodne prace, takze uz jsi mi ani neodpovedela...
10. únor 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz je ti lip?
10. únor 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek