• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak bábovka moc dobrá :slight_smile: jsem skákla do obchodu pro to perníkový koření :grinning: akorát jsem na ni dala čokoládovou polevu a natírala jsem si ji ještě rybízovou marmeládou a teda ještě šlehačku :grinning: Juli taky chutnala,kvůli ní jsem do ní nedela ořechy,ale ty by se tam fakt hodily :wink: přišel brácha,tak jsem poslala klukům,takže zítra snídaně a je sežraná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@hanysek.hanysek tak na močový cesty jsem trpěla kdysi a myslím,že by jsi poznala,že jsou to ony :wink: tak ještě 10 dnů a bude jasno :slight_smile:

@anag Peti tak to máš super,já už se děsím ted,že v červnu máme jit zase na očkování :frowning2: to zas bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bacha na ten kupon na slevu,někde třeba seženete lepší cenu i bez kuponu :wink: my jsme hrozně moc matrošu brali ze Slovenska,ale to bylo ještě před eurem,ted už to tak výhodný není :unamused: jo kdyby jste chtěli ztracený bednění,tak dej vědět, Jirka s tím kšeftuje a má to za dobrý ceny :wink:
13. dub 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem málem zapoměla ,Juli už mi říká máma,jsem se konečně dočkala :grinning:
13. dub 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak to mám radost, že chutnala..:slight_smile:

Co se týče hlášek "až budu velká".. - já tak píšu už dlouho, ale vy na FB moc nechodíte..:D Ale jo, trochu se mi ten výraz změnil..:slight_smile:

A super, že Juli už říká "máma"... :dizzy_face:
13. dub 2011 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

dneska jsme byli na rehabce a trochu jsme se děsili co nám řeknou na to že se Jakub staví a dopadlo to úplně super - MÁME UKONČENOU REHABKU UŽ NEMUSÍME CVIČIT!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: , Jakub dostal krásný dárek k 9.měsícům

Tenhle týden je zatím samá dobrá zpráva, ještě čekáme dvě důležité zprávy tak pevně doufám že budou taky pozitivní :dizzy_face: a běda jak ne :grinning:

Jo a včera mi dorazila daňová vratka za loňský rok 8.385 :dizzy_face: , já jsem s těma penězma vůbec nepočítala, takže to mile potěší
14. dub 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec No myslím že pokud budou mít Jakubovu velikost tak mu klobouček koupím už teď, protože v létě už je mít nebudou, to je taky nápad chtít koupit letní věci v létě že :grinning: , ale asi neměli doplněné zboží, protože když jsme se dívali tak měli hodně velikostí, ale HM bývá často dost přebrané. Jo a super věci mají i v lindexu a kapahalu

@anag A jak se vám líbilo na stavebáku? Poslední dobou to bylo čím dál horší, strašně moc firem přestalo vystavovat, my jsme původně letos chtěli jít, podívat se na markýzy, ale nakonec jsme vybrali v hornbachu :grinning:

@zdenallicka Zdeni tak hlavně že jsi spokojená a to dle změně stavu na FB jsi :slight_smile: :dizzy_face:

Bábovku budu muset taky zkusit, hubnutí teď nějak moc neřešíme, máme přestávku, už mám dole 6kg a chci ještě tak 2kg, ale i když moc jídlo nehlídám tak to jde pořád pomaličku dolů

Včera jsem si konečně koupila dvě nové podprdy, sice jedna za litr, ale ono sehnat velikost 75E je krapet problém, dostala jsem tip na obchůdek na Orlí a teda bomba, paní přesně ví co a jak, vybrala mi několik druhů, v kabince mi to pak upravila a podívala se jak sedí, strávili jsme tam asi půl hodiny :slight_smile:
14. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě musím říct že zatemňovací rolety opravdu fungují, od neděle jsme nevstávali dřív než v půl 8 :grinning:
14. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Blahopřeju k necvičení, MArti..:slight_smile: :dizzy_face:

Stav na FB je recese..:slight_smile: :grinning:
14. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Jo tááák já jsem si říkala že na to jdeš nějak hopem :grinning:
14. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc jsem tam zasnoubená se svojí kamarádkou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile: :grinning:
14. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec, tak my byli dneska plavčit, super, měla jsem strach jak se to bude Matesovi líbit, přeci jenom jsme naposledy byli před dvěma měsíci, ale super, hlavně teda syn od kámošky byl naprosto bombovej, pořád kopal nohama, máchal rukama a píchal Martínka do očiček :grinning: no a Mates ted vytuhnul, tak se jdu nachystat, odpo jedeme pryč.
Marti toje super, že spíte dýl, já budu muset taky něco pořídit, ale nevím co.Asi nějakou roletu, ale nejsem si jistá jestli ji dáme na okno.

Jo a objednala jsem si MS kalíšek, tak jsem zvědavá...i když od rána přemýšlím,jestli mi ještě k něčemu bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale snad jo.Takže Zdeni až si s ním nebudu vědět rady, tak ti pisnu :grinning: jo a ženo taky bych potřebovala poradit nějaký receptík na dort. Nemáš něco co zmákne i levorukej?? Martin má za 3 týdny narozky 35-let, tak bych ráda něco upekla, třeba potáhnutý marcipánem...teda pokud to zmáknu :grinning: :grinning:

Marti tak to hubnutí ti fakt závidím, já se počítám s kaloriema jak blbá a prostě mám dole asi dvě kila a nazdar :frowning2: jsem z toho dost zoufalá a to cvičím, chtěla jsem do léta zhubnout aspon šest kilo a prd velebnosti, s takovou budu v létě chodit v pytli, bo nic jinýho neobleču.

Iny to je super, že Juli říká máma, Mates se konečně naučil používat i slabiku ma ma...tak z toho mám radost, bo pořád říkal jenom ta ta....

tož jdu něco dělat než se drak probere....
14. dub 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@zdenallicka já jsem na fb stejně často jak tu,jen tam nepíšu,ale jen šmíruju :grinning: no to mámá ji trvalo,ale máma je ted všechno i tátá :grinning:

@macinek gratuluju k necvičení,je to super :slight_smile: podprdy bych taky potřebovala,všechny jsou mi velký :stuck_out_tongue_closed_eyes: chtěla jsem si koupit,ale 75B je mi těsná a 80 B volná :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže paráda :unamused: jo a vidíš,že rolety fungují a ty jsi mě tak dlouho nechtěla věřit :sunglasses: já ted dávám na okno navíc deku a pokud jí nedám,tak malá vstává kolem 7 a pokud ji dám,tak po půl 9 :sweat_smile:
jo a jaký zprávy ještě čekáte? :sunglasses:

@janca.k Jani chceš jako naznačit,že jsi v tom? :fearful: a jaký máte okna?máte střešní ne?
14. dub 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zítra jdu na dámskou jízdu :wink: se těším jak pubertačka,mám novej ohoz,šla jsem se ostřihat,začala jsem po víc jak 2 letech chodit na solárko :grinning: přípravy jak kdybych chtěla najit ženicha :grinning: akorát mám normálně strach pit :sweat_smile: furt přemýšlím co si dám,aby mi nebylo blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani, kalich je v pohodě..:slight_smile: Život bez něj by se mi značně zkomplikoval..:frowning2: No a co se týče dortu - pošlu ti zprávu na Fb..:slight_smile:
15. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani tak ais špatné složení jídelníčku, hlídáš si i sacharidy, tuky a bílkoviny? Kalíšku se neboj, uvidíš že si budeš nadávat že jsi si neobjednala už dávno :grinning:

@cervenec Já jsem si furt myslela že potřebuju podprdu 85D a chyba lávky, obvod má být o cca 5cm menší než jaký naměříš, já mám teď 80 pod prsama, takže podprdu potřebuju 75. Tak další zpráva byla opět dobrá, mamka byla na kontrolních testech a její nemoc spínká, tak doufám že ještě dlouho bude a další důležitá věc bude teda rozhodnutá až příští týden

15. dub 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face: :dizzy_face:

Já mám od ráan strašný blázinec. Eriček nám někde ráno schoval klíček od vestavěné skříně (kde máme všechno, od vysavače, žehličky,atd....). Tak dneska lítám a hledám a hledám. A stále nenacházím... :sweat_smile: :sweat_smile: A to jsem měla dneska v plánu dělat velikonoční úklid. Pěkně mě to naštvalo. Až přijde Erik domů,tak to bude muset asi nějak vypáčit.

Jo a dneska jsme jeli prvně do obchůdu na kole. Eričkovi se to moc líbilo.

@macinek Marti tak to je super,že je to s mamkou lepší.... :dizzy_face: :dizzy_face: A gratuluji k necvičení..... :dizzy_face: :dizzy_face:

@janca.k Jé Jani myslíš,že jsi těhotná? Jani s hubnutím si nedělej starosti. Mě už to taky nejde. Ale je fakt,že já strašně mlsám a teďka vůbec necvičím.

@cervenec Iny to je super,že malá říká "máma". Já se toho snad vživotě nedočkám. Náš Eriček umí zatím jenom "čo toto" a to mu nějak stačí.

Holky potřebuji poradit. Mám ten utrogestan brát tedy po ovulaci,ale teďka řeším kdy byla. Podle ovu testů si myslím,že byla 14 nebo 15 DC a podle teploty prostě ještě nebyla. Tak teď nevím jestli už ho mám jíst nebo ne. Jak se vám zdá ten graf a ovulační testy?
http://www.fertilityfriend.com/home/32ae86
15. dub 2011 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ten 17DC na té fotce je ještě mokrý,proto ta druhá čárka tak září....
15. dub 2011 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dohání mě to k šílenství. Jedu si koupit těhu test. Sice mám menstruaci dostat až za 7dní, ale je mi pořád tak špatně od žaludku, že to až není možné. Koupím si s největší citlivostí a třeba budu mít štěstí a něco mi to ukáže.
15. dub 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek Držím pěstičky pro štěstí. Snad najdeš dvě čárky. Potom dej určitě vědět.
Zatím o Tobě toho ani moc nevíme. Nechceš nám o sobě něco prozdratit? Třeba od kud si atd....
15. dub 2011 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Jsem ze Zlína a já to beru jako Jižní Morava :o) Je mi 26let, jsem vdaná a mám syna bylo mu minulý měsíc rok. Další mimi chceme. Mám sice 7dní do začátku menzesu, ale nějak je mi pořád špatně, bolí podbřišek. A třeba budu mít štěstí, že mi aspoň dušíka test ukáže. Mám dvě kamarádky, které nedávno přišly o miminka, tak třeba je to pro mě nějaké znamení. Uvidíme. Doufám.
15. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky že bych se k vám přidala? :wink:
15. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vy jste tu toho stačily nakecat :slight_smile: :sweat_smile:

@anag snad se klíček brzo objeví, my jsme hledali docela nedávno od babiččiné ložnice (v tom měl prsty ten náš větší pardál) našel se až v době, kdy se tchýně smiřovala s tím, že bude spát v obýváku... mmch, klíček se vozil v autíčku, ale to chlapeček samozřejmě zapomněl, že ho tam osobně dal

@zdenallicka bábovku určitě taky zkusím, když je tam zakysanka, to bude určitě mňamózní :dizzy_face:

@janca.k kalíšek tě určitě nadchne :wink: přesně jak píší holky, taky jsem si nadávala, proč už ho nemám dávno :sweat_smile:
poprvé jsem se o něm dočetla před cca 4 roky tady na koňovi, ale to jsem buď byla kojící nebo těhu nebo zase kojící a když už jsem ho konečně potřebovala, tak jsem si každou menzes spílala, jaktože ho ještě nemám, páč jsem si na něj vzpomněla, až když jsem ho potřebovala :grinning:

k těm potravinám, vždycky když jsem si nebyla jistá, hledala jsem to tady: http://www.kojeni.net/ v sekci zavádění příkrmů, podle mě jedny z nejlépe zpracovaných tabulek a postupů :slight_smile:

@macinek super, že už se nemusíte trápit s rehabkou :dizzy_face:

@cervenec gratulace k "mámě" ta naše opice je na slova pěkně skoupá :unamused: my jsme všichni "ee" :sweat_smile: za pojmenování ji stojí akorát čičí, haf, chchch a podobý zvěřinec, taky vlak, letadlo, ale máma nebo táta, jen asi jednou za stopadesát let... vím, že se nemá srovnávat, ale Jirka mluvil brzo a pěkně, on měl takovou slovní zásobu asi ve 13-ti m. ale zase tak sám jíst nebo pít v pohárku snad neuměl ani ve 2 letech, nemůžem ty děti mít podle jedné šablonky :grinning:

klobouček se stínítkem jsem koupila pěkný loni v kiku a ptž má nad krempou stahovíní šňůrkou kolem hlavičky, byl větší a kupodivu je jí dobrý i letos, kdyžtak hodím fotku

u zubaře jsme byli nedávno a na to, že jsme doma trénovali otevření pusinky (luxusně u toho vyplazovala jazyk :grinning: ) tak u zubaře laškovně mrkla na doktora a stulila se mi na rameno a z prohlídky nebylo nic :wink:
náš zubař chce, ať děti jsou při ošetření přítomni, chodíme celá rodina, takže se všichni nahrnem zaráz do ordinace, děcka se aspoň rozkoukají, můžou se přehrabovat v krabici s hračkama a není jim to prostředí cizí, stejně jako zvuk vrtačky, takže jsem s tímto přístupem maximálně spokojená :slight_smile:
no a teprve co máme děti, chodíme na prohlídky konečně pravidelně po půl roce, dřív jsem to odkládala co se dalo :grinning:
15. dub 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, se mi to odeslalo... loni tam měli super výběr a za hubičku, úplně se bojím jen jít okolo, bo mám pro pokrývky hlavy slabost, děcka vlastně nic nepotřebují, ale já určitě neodolám :grinning:
15. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen Ahoj, jasnačka..:slight_smile: Vítej..:slight_smile:
15. dub 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, muzu se k vam pridat? jsme z Brna a termin mame 20.10. Zuzka
18. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka Ahoj..:slight_smile: Jasně..:slight_smile:

Ženuše moje, kdy dáme nějaký ten sraz? Ráda bych vás viděla..:slight_smile: A nevíte někdo, jak se má Ája a Marťa? Dlouho jsem je neviděla...:(
18. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar bazar....hlásím že mám anginu!!!! Jsem myslela, že mě šlehne.No ale ATB docela rychle zabrala, tak snad se toho brzo zbavím, dneska už můžu i jíst a pít a dokonce pořádně mluvit.Ale jestli to chytne Mates, tak mě asi vomejou.

Holky klidně se přidávejte, čím nás bude víc, tím líp :grinning: aspon si pokecáme.

No a těhu...já si teda jako myslím, že těhotná nejsem, jenže problém je, že nevím kdy to mám dostat :grinning: jsem si to nějak nenapsala, pamatuji si jenom, že v únoru jsem to dostala 15.2, takže at počítám jak chci, tak by mrcha prostě ted někdy měla dojít, ale nějak se na ni necítím, stejně tak jako na případné těhu...to by byl fakt masakr :grinning: :grinning: zvláště potom, co Martin včera celý den hlídal Martínka a večer prohlásil, že si na tu sestřičku ještě dlouho počká :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni za recepis děkuji, něco pošli at něco vyplodím, na Velikonoce nakonec budeme doma, tak to upeču osvědčenou klasiku...bud nepečený dort ( hlavně že upeču :grinning: ) a nebo piškot s ovocem, stejně počítám, že sem nikdo nedojde, pak dojede v týdnu bratránek z Polska, tak to upeču tu tvoji bábovku, bo Peter bábovky rád :grinning:
a pak ty narozky a ještě ke všemu pout, chjo, to zase bude.

Peti, já si osobně myslím, že ovulka byla někdy mezi tím 14-16 dnem, ale jak je to s tím Utrošem to netuším, já ho brala totiž v těhu, nebrala jsem teda přesně utroš, ale Duphaston, to je to stejný.

No s kalíškem jsem fakt zvědavá, já o něm poprvé četla v práci, kdy nám došly nějaký letáky a pak od holek tady, tak jsem zvědav...možná mrcha čeká až dojde kalich, co já vím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
@suzamen @susannka Tak Vás tu mezi náma vítam ... :dizzy_face: :dizzy_face:

@janca.k Jani tak přeji ať je Ti brzy líp.... :slight_smile:

Taky jsem si myslela,že ovulka byla 14DC,ale nakonec jsem z toho tak zmatená,že na to tenhle cyklus kašlu. Nasadila jsem včera ten utrogestan a tím se mi zvedla bazální teplota,takže teďka už stejně nic kloudného nezjistím. Hold je tenhle cyklus zase pasé ....

18. dub 2011 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, ani nevíte, jak jsem ráda, že otěhotnění teď není "problém" č. 1... :wink:

Jani, jdu ti poslat tu zprávu...
18. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek