• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@zdenallicka a odkud pak jsi? a kdy mas termin porodu?
18. dub 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni díky za zprávu...
a vás ostatní pobavím...jsem chtěla po Zdenči recept pro levý ruce a ona mi napíše, že mám upečený korpus dvakrát proříznout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to chci vidět :grinning: :grinning: :grinning:

A ad kalíšek....to mi jako chcete říct, že se to tam vleze???? :grinning: a hlavně mi nepište, že mi tama prolezlo dítě, protože nevím jak to dokázal :grinning:

no nic, jdu napustit kýbl a hodit Matesa do vody, už si to skvěle užívá, sedí si tam jak paša, máchá rukama a nohama a máme všechno mokrý :grinning:
18. dub 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodím foto z minulýho koupanda, akorát ta jedna je mázla, ale ho nejde pořádně vyfotit, pořád se mele :grinning:
18. dub 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: žiju :grinning: sice jsem prochrápala půl víkendu ,.ale akce to byla skvělá :slight_smile: je to paráda vyrazit ven,akorát jsem zjistila,že jsem asi vyrostla a na diskotéky už mám moc rozumu :grinning: furt jsem čučela,kdo mě propálí moje nový oblečení cigaretou,furt mě někdo políval a na novodobý namlouvací taktiky mladíků už asi nejsem zvyklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi jsem málo pila :grinning: hodím fotečku co nás tam blejskli :sunglasses:
18. dub 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k jani já se z těch tvým příspěvků picnu :grinning: vždycky se musím řechtat :grinning: malej je kouzelnej :dizzy_face: od určité doby máme taky půlku fotek mázlých :grinning:
18. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti nehaý flintu do žita :wink: já ti v tom asi neporadím :sweat_smile: ale přiznám se,že tenkrát jsem věřila spíš měření než testu,ale ovu jsem podle testů a grafu měla rozdíl max 1 den,takže jsem nepřemýšlela čemu víc věřit :sweat_smile: jéé a ten klíček mi připoměl sestřenčinýho malýho,ten ho schoval do auta odrážedla,mají tam pod sedadlem takovou schovku,i Juli si tam schovává věci :sunglasses:
18. dub 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka
@suzamen Ahoj holky,vítám vás u nás :slight_smile:
18. dub 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zevina kloubouček super :slight_smile: no my jsme doma taky trénovali jak ukáže zoubky a tam ani rana :grinning: jinak já jsem si myslela,že Juli říká máma hrozně pozdě,ale jak slyším,tak zas tak pozdě to není :sunglasses: jinak ona je docela na mluvení šikovná,zvířata umí všechny,dokonce jsme dnes nemohli přijit na nový,který ji naučit :grinning: říká kde je, tady je,děti,táta,máma bába,Dali(synovec),kluk,atd uměla by i daleko víc,ale je líná :sweat_smile: ale je fakt,že děti se nedají srovnávat :wink:
18. dub 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka Já těhotná nejsem..:slight_smile:

Jani, no a co jako?? Normál, néééé??? :grinning:
18. dub 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak zítra musím akutně na gyndu něco se mi nezdá :unamused:
18. dub 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak zítra musím akutně na gyndu něco se mi nezdá :unamused:
18. dub 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka ty jsi snazilka? a odkud jsi?
19. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

koukám že se nám rozrostly řady :slight_smile: , jen tak dál

My jsme měli hroznou noc z neděle na pondělí, Jakubovi se to pěkně nakumulovalo - zuby, bříško, začínající rýma a teplota, budil se snad co hodinu, v 5 ráno začal v postýlce vstávat a vykřikovat čilej jak rybička, naštěstí se mi ho povedlo ještě uspat, včera jsme všichni vypadali jak po flámu :grinning: , dneska už noc naštěstí v pohodě, doufám že se mu ta rýma už víc nerozjede, v pátek jedeme k našim a v sobotu jsme chtěli jít na bazén :unamused: , tak uvidíme

U nás mluvení nic moc, on je nemluvnej po tatínkovi :grinning: , ten toho jako dítě taky moc nenamluvil, Jakub to naopak vyvažuje pohybem, už doma uzavíráme sázky kdy začne sám chodit
19. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jé pěkně vám Martínek roste :slight_smile:

@cervenec já mám pocit že jsem z diskoték vyrostla už dávno :grinning: a hlavně si tam připadám stará :grinning: , já radši soukromé domácí párty, zrovna za 14 dní budeme mít jednu doma :slight_smile:
19. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak mám novinku. Našli jsme klíček. Hurááá .... :grinning: :grinning:. Našli jsme ho v balíčku s křupkama. Jsem myslela,že mě ťapne. Hlavně když jsem prohrabala celej byt.

@janca.k Jani malej je úžasnej.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jak krásný kukuč má .... :wink: :wink:

@suzamen A co se Ti nezdá? Jsi těhotná? Nebo se snažíte o druhé?

@macinek Marti u nás mluvení taky nic moc. Eriček si vystačí s "čo toto" a nic kloudného z něj nedostaneme. Už z toho začínám byt i nervní,protože ségřin Mareček už začíná pěkně mluvit.

Dneska jedeme s Erďou autobusem do Břeclavi. Potřebuji si koupit pořádné sluneční brýle,tak snad pořídím.
A taky chci večer péct velikonoční perníčky. Tak snad se k tomu dokopu.

@zdenallicka Zdeni koukala jsem na facebook a ty Tvoje dortíky jsou nádherné. Neuvažuješ,že by si s tím začala podnikat?
19. dub 2011 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Ti to na té diskotéce slušelo ... :wink: :wink: Taky bych docela šla někde zapařit. Plánujeme menší akci teďka v květnu,tak snad to vyjde. A kdo hlídal Julinku? Jirka?
19. dub 2011 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag těhotná nejsem a snažíme se ale začala sem krvácet když sem byla 15 DC...k dr. jsem se nedostala ráno mi u zubaře dělali menší zákrok tak musím až ve čtvrtek
19. dub 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen A jak se dlouho už snažíte? My by jsme taky chtěli druhé mimčo,tak snad se brzy podaří.
19. dub 2011 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag 9 měsíců ale na podzim jsem byla těhu ale 1.12. byla revize :frowning2: od té doby bylo jedno biochemické těhu a teď mám pěknej zmatek v cyklech
19. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

@macinek asi skvrny na slunci, či co :rolling_eyes: my to máme doma v bledě modrém (nebo růžovém) :sweat_smile:

zuby, rýma, horečka, aaaach jo, malá je protivná, uječená, slintá jako před rokem, ruky až po lokty v puse a noci máme tak vášnivé, že se mi o tom nechce ani mluvit... z pátka na sobotu byla do půlnoci hore 5x :unamused: pak do rána jen 2x, další noc, přeně po hodině (od půl čtvrté jsem přestala mrkat na hodiny, bo jsem na ně už neviděla :sweat_smile: ) a dneska megaječák kolem jedné a další v půl paté, ale to skoro hodinu střídavě kníkala, vřískala, usínala, vzteky kopala do duchny, do nás...
nejhorší je, že není vidět, že by se už něco chtělo proříznout, dásně naběhlé až hrůza, myslím že máme nejmíň do Velikonoc o noční zábavu postaráno :unamused: :unamused: už nevím, čím bych jí ulevila :frowning2:

@cervenec když nevíte jaké zvířátko ještě Juli naučit, schválně, má v repertoáru dinosaura? :grinning: :grinning: my jo a strašně dlouho, bo je to samozřejmě bráchovo nejoblíbenější hračka :sweat_smile:

@janca.k jj, na kalich sis hezky odpověděla sama, vleze :grinning:
mmch, kdo máte zkušenosti, stalo se vám, že by kalíšek protekl po nějaké době? myslím tím, že jsem měla malinkou nehodu v noci, ale až po nějakých 5-ti hodinách, jako kdybych ho měla nandaný blbě, tak se to projeví hned a ne až za takovou dobu... (přicuclý byl a menzes už není megasilná, tak nevím, co by na to mělo vliv) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy :grinning:

@cervenec Iny jsem ráda, že tě moje příspěvky baví :grinning: já bych taky tak někam vyrazila, ale je fakt, že kolikrát si říkám, jestli by mě to na diskotéce bavilo, když si vzpomenu na doby jak jsme s holkama pařily každej pátek a sobotu a já to střídala s prací za barem, tak se směju, to už bych fakt nedala :grinning:
Jo a s těma oknama, ve střešních máme žaluzky, řeším klasické okno v ložnici, jenže je staré a časem se bude měnit, tak pořád nevím jestli do něho investovat nebo ne, zase si říkám, že roleta bude lepší a využiju ji i na eventuelní nové okno, že, no nevím.Občas mám pocit, že to na Matesovo spaní nemá vliv, ale třeba dneska opičák vstával v šest, něco jako Jakub...ležel na pupku, vysmátej jak svina a hulákal k tomu, tak dostal mlíko a myslela jsem , že usne, nic. ale naštěstí vydržel ještě do půl osmé ležet v postýlce a hrál si relativně potichu.

@zevina @zdenallicka no jsem dneska teda kalich vydezinfikovala a čeká na tu rudou mrchu :grinning: ale pořád nad tím teda dumám, co s tím jako budu dělat :grinning: :grinning: Jo Zevi já jsem v návodu vyčetla, že protékat může, pokud jsou nějak ucpaný ty přicucávací dírky nahoře v tom kalichu, tak na ně mrkni. a jsem se chtěla ohledně kalichu na něco zeptat a ted nevím na co...jo už vím...jak to dělate když někde není na záchodě voda? Utřete toaletákem, nebo nějakým ubrouskem a nacpete nazpět a po jak dlouhé době je dobrý ho vyměnit? Díky, já hlavně pevně doufám, že ho brzo využiju, bo jestli jsem vyhodila pětikolo a použiju ho až za 9 měsíců, tak mě mrskne :grinning:

A máme novinku, včera jsem draka přistihla jak sedí v postýlce, takže se musel posadit sám a dneska mi to teda vítězoslavně předvedl, ale on je hrozný tele, takže jak se posadil, tak z toho měl takovou radost, že začal nadskakovat na zadku a spadl na hubičku a to se mu dneska povedlo asi pětkrát, z toho třikrát padnul na znak, dvakrát na sebe převrátil dřevěného čápa a třikrát se praštil hlavou o stůl....fakt skvělý a taky strašně rychle leze, takže když jsem v kuchyni tak ho nestíhám sledovat a on potvora někam zaleze a dělá neplechu, tak na něho zařvu NE a on si normálně počká až zase zalezu a pokračuje...vyčůránek malej :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen tak doufám, že bude všechno v pořádku, já se zase musím objednat na zubní, jsem tam naposledy byla jako těhotná :sweat_smile: a tobě už skončil rodičák, nebo jsi ještě doma?
19. dub 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k jj skončil mi už v září a od té doby pracuju...malá už bude mít letos 4 :confused:
19. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen takže Sára je zářijová? To je jako my :slight_smile: teda, tak to máš doma už velkou slečnu :slight_smile:

@macinek Marti help...v cortině je v hluboké korbě zabudovaná moskytiéra, která se dá vytáhnout???? Ted to řešily holky v jedné diskuzi a já si tam teda ničeho takový nevšimla, předpokládám, že u sportáku nic takový není :sweat_smile: :rolling_eyes: jsem si na podzim kupovala sítku a asi zjistím, že zbytečně a vozili jsme si ji vesele v kočárku :grinning: jo a prosím tě ještě jeden dotaz. Vozíš Kubíka po směru nebo proti směru? My jezdíme proti a docela mě točí boudička, která když do ni víc drcneš, tak spadne dozadu...nevím jestli mě chápeš a kámoška co vozí syna po směru mi říkala, že tam se dá boudička připnout k rukojeti a pak drží fakt napevno.Já Martínka už takhle párkrát vozila, ale jsem asi dement, ale nepřišla jsem na to kam a jak.No a pak jsem ho předělala, protože nevím proč nemají v boudičce nějaký okýnko, abych na prcka viděla, sice se mu to líbilo víc, ale já neviděla co dělá a jestli chudák nespí opřenej o hrazdu :grinning:
19. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak perníčky mám upečené a už jen zítra beránka a v sobotu udělám metrový řez a kašlu na vše .... :grinning:

@suzamen To mě mrzí,že to v tom prosinci nevyšlo. Tak snad se brzy zadaří. Teďka jsme tu alespoň dvě snažilky. My se snažíme teďka pátý cyklus,tak jsem zvědavá kdy to už konečně vyjde. U prního dítěte to trvalo rok. Tak doufám,že to tentokrát bude kratší doba.

@janca.k Jani já jsem vozila Erička proti směru. Byla jsem totiž raději,když jsem na něj viděla. Teprve teďka dva měsíce co máme golky jezdí ve směru. Někdy by mě stejně zajímalo kdo ty kočárky vymýšlí. To musí byt nějaký blbec,protože jsem ještě nenašla spokojenou maminku s výběrem kočárku. Hlavně tedy u trojkombinací....:confounded:

@zevina Tak snad bude brzy líp. Kolik má malá zoubků?

19. dub 2011 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani, já vylívám ve vaně..:slight_smile:
19. dub 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k jj měla být srpnová ale nechtělo se jí ven :grinning:

@anag u naší malé jsem otěhotněla okamžitě a teď už se nedaří :frowning2: ale tak ještě není nic ztraceno...copak tady víc snažilek není? :sweat_smile:
19. dub 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zevina U nás už je klid, noc byla hrozná jenom jedna, nos odsáváme jenom ráno, ale slintá taky brutálně, akorát u nás to bude dvojka vlevo nahoře

@janca.k Já kalíšek vylívám jenom ráno a večer, takže vždycky doma :slight_smile: Zabudovaná moskytiéra je jenom u některých typů, my ji nemáme. Já vozím proti směru a bouda drží dobře, dá se nastavit i sklon boudy a my máme v boudě malé okýnko. Teda malej se šikula, Jakub si sám sedne jenom vyjímečně, nebaví ho to, má malý rádius na dělání bordelu, on radši klečí a stojí u stolku, nebo popochází kolem stolku

@anag Peti já jsem teda spokojená s kočárkem, jak s hlubokou korbou tak se sporťákem, taky jsem vybírala pěkně dlouho a pečlivě, má teda jen jedinou chybičku, že u sporťáku když zvedneš záda tak se automaticky sklápí dolů opěrka na nohy, ale není to nic tragického a zásadního

@suzamen Většina tady má zatím dost malé děti, takže do dalšího se nehrneme, teda až na Peťu (anag) za což ji teda obdivuju :grinning:, my možná zůstaneme u jedináčka
20. dub 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dneska rolety nepomohly :angry: , včera usnul až o půl 9 a dneska před 6 už byl vzhůru, jsem myslela že mě omyjou :angry:

Včera jsme byli nakupovat v olympii, chtěla jsem v HM koupit ten klobouček na léto a světe div se už neměli ani jeden :angry: , doufám že ještě doplní zboží, měli teda jiné ale bez té plachty na krku. Tak jsme aspoň v lindexu koupili kožené capáčky a dobrý nekloužou, bude je mít i naven do kočárku, protože jiné botičky nemáme. Já jsem si koupila košili a jinak teda moda na jaro/léto je dost děs :unamused: , šaty a sukně obřích pytlovitých rozměrů s šílenými květinovými vzory, plavky taky nic moc, hlavně co jsem jen tak lehce prohlídla tak vrchní díly všude jenom na malé prsa, no plavky teprve začínají tak snad bude z čeho vybírat. Já mám pravě problém, plavky co jsem si kupovala loni jsou mi velké a ty jsem měla předloni jsou mi zase malé, teda vrch, spodej je dobrej
20. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek aha, já jsem měla za to, že ty kolekce jsou stejný a vy máte taky 2009 ne? Hmm my žádný okno ve sportáku nemáme a to je zatím jediná věc, která mi vadí nejvíc, jinak teda to polohování nohou, ale to taky není až takový problém, jinak jsem s kočárkem spokojena.Ta moskytiéra mě až tak netankuje, ale to okno bych fakt brala :grinning:

A jinak teda dorazila rudá záře nad Kladnem :grinning: takže jdu zkoušet kalich a jsem zvědavá jak to půjde, ale Mates spí, tak mám tak dvě hodiny na to, abych ho tam nacpala, ale kdo ho pak vytáhne....???!!! :grinning: :grinning:

Marti, tak to Martas je strasně akční, on zase nedělá nic jinýho, než že popoleze pár centimetrů a sedne, svalí se na zem...popoleze, sedne...svalí se a pořád dokola, když se nudí, tak leze po celý obýváku a hledá co kde může ukořistit a je jedno, jestli je to smítko na zemi...šup do pusy a to vysávám pomalu dvakrát denně, nebo květináč, který by na sebe mohl shodit, nebo se pověsí za závěs atd...dneska jsem si kvůli němu spálila ruku žehličkou, jsem na něho čučela a lila jsem do ni vodu a kravka jsem neuvědomila, že je zapnutá v zásuvce, tak když jsem ji pokládala, tak jsem ji chytla rukou za tu žehlící plochu....debil fakt
A v pátek se nechám oholit do hola, bo jsem naznala, že i jako bruneta jsem úplně blbá :grinning: koupila jsem pojistku na skřínku, aby si Mates pořád nepouštěl dvířka na hlavu ...tak super je, že on se do ni nedostane....ale problém byl, že my taky ne :grinning: jsem to nalepila naopak, takže to nešlo otevřít vůbec, ale naštěstí se mi to dnes podařilo odlepit a dát správně :grinning:

A včera jsme taky zjistili, že ten náš akční chlapec stojí, naštěstí jenom když ho držíme, ale Martin ho chtěl posadit a on prostě našponoval ty nohy a sedět nebude, akorát je jak baletka :grinning: :grinning: asi mu příště budeme muset zlomit nohy v kolenou aby sednul :grinning: :grinning:
20. dub 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen jj přesně tak, zatím jsou zde moooc malé děti. ted se snaží akorát Petruš a pokud naše dítě nazná, že by se v noci opět mohlo spinkat, tak my se začneme možná snažit na podzim...o malého jsme se snažili tři roky, tak to bude tak akorát :grinning:
20. dub 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek