• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@macinek
@janca.k
Aha tak to jo...my plánovali že budeme mít děcka tak 2-3 roky po sobě ale pak se to zkomplikovalo a teď už se nedaří :unamused: u jednoho rozhodně zůstat nechceme tak uvidíme...
20. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen Neplánuj... Jediná rada, kterou ti můžu dát..:slight_smile:
20. dub 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka asi na to až moc myslím ale když ono to nejde na to úplně nemyslet navíc když sem mě manža pořád ptá jestli už jsem těhu a kdy teda budu :unamused:
20. dub 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen Zdenča má pravdu, neplánuj, ale je mi jasný že je to těžký, zvlášt když první dítě šlo tak "hladce" ale já to znám, taky jsem každý měsíc dělala testy dva dny před mrchou jestli jo nebo ne a každý se pořád ptal a nakonec jsme stejně skončili v rukou doktorů...ale Martínka máme a taky doufám, že u jednoho nezůstane.... :slight_smile:

pro kališkářky....jsem dobrá vlezl tam a dokonce i ven :grinning: :grinning: ale je to divný...jsem stejně pořád chodila na wecko kontrolovat jestli tam je :grinning: :grinning: jako kdyby mohl sám vypadnout :grinning: zítra proběhne testing v bazénu a jestli mi letos vyjdou krámy na dovču, tak snad poprvé mi to nebude vadit :slight_smile:
20. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen Já o plánování něco vím.. dva a půl roku nic... je to asi i hodně o psychice.. A vím, že na to nejde nemyslet, ale plánovat to taky nejde..:slight_smile:

@janca.k No vidíš..:slight_smile: Je to v pohodě, ne? :slight_smile:
20. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: :dizzy_face:

Nějak jsem dneska vůbec neměla čas na vás mrknout.

@suzamen Jo, jo já jsem tu teď jediná snažilka,tak jsem ráda že jsme už dvě.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky já si ten kalich snad objednám taky.... :grinning: :grinning: Jen na to nemám pořád nějak tu odvahu.

A musím se pochlubit. Dneska jsem tvořila beránka. Na moji nešikovnost to nakonec dopadlo docela slušně.
20. dub 2011 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti obdivovat mě nemusíš .... :grinning: :grinning: Přece jen než se zdaří a než se to narodí,tak bude mít Erďa už tři roky ... :grinning: :grinning:

Tak jsem si teďka vzpomněla na Alču. Ta se tady dlouho neozvala. Ani nevíme jak to její těhotenství probíhá.... :confused: :confused:
Erďa ji tedy asi před týdnem volal. Zjistila jsem to až mi psala sms. Zjišťovala co potřebuji,tak jsem nakonec zjistila,že Eriček si půjčil mobil a Alča je první v seznamu.... :grinning: :grinning: Jsem se ji mohla alespoň zeptat jak se daří. Vůbec mě to netrklo ...
:confused: :confused:
20. dub 2011 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@anag Peti díky, jj hlídal Jirka :wink:
@zevina tak dinosaura fakt nemáme,ale máme lva,takže to bude asi hodně podobný :grinning: jinak k těm zoubkům,malé lezou spodní stoličky a v noci taky vztekle kope nohama,ale stačí dát cucek,myšáka a spí dál :wink:
@janca.k Jani tak dpopručuju moji speciální zatmívací deku,jsem připla na ramínka(takový ty na sukně s těma klipama)deku na dvakrát a pověsila na rám okna a malá spí jak belina,dnes mi vyrazilo dech,když se probudila a já jí říkám dobré ráno princezno a podívám se na mobil kolik je a šup lup bylo 10.37 :grinning: takže do večera už spat nešla,ale navečer už byla protivná jak mraky,takže zatmívací deku jsem dnes večer nezavěsila :sunglasses: jestli vstane před 7,tak mě klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak malou jsem vozila taky proti směru ,zaprvé na ni vidím,zadruhé na ni tolik nesvítí a nefučí :wink: až tento týden jsem ji otočila,protože do golfek si sedne,ale do sportáku ne,a ted už dobrý,chce prostě vidět :wink: o moc lípo se s ním manipuluje,ale nedostanu se do košíku :angry:
@macinek Marti my už jsme klobouček podědili :wink: jsem si tak stěžovala,že mají prd,až sestřenka prohrabala skříně :grinning:
20. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti super beránek :slight_smile: a jak zajistíš,že ti ho Erik nesežere zítra na snídani? :grinning: jinak já mám anti velikonoční rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: žádná výzdoba,žádný přípravy.jediný co mám jsou umatý okna :grinning: a koupená výslužka pro kluky,ale n :grinning: etěším se ani tuk,malá to ořve,to už vím ted,protože nesnese,když mi někdo něco děla,takže to bude paráda :unamused:
20. dub 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag na Alici taky myslím,stejně jako na Katu,prdí na nás obě dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky byla jsem dnes u doktora vzal mi krev na Progesteron a uvidíme za týden :unamused:
21. dub 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

@janca.k zatím jsem kalich nikde venku řešit nemusela, ty první silnější 2 dny vylívám 3x, pak už jen ráno a večer :wink:
já teda zezačátku bojovala s vyndáváním, než jsem zjistila, že je to vlastně strašně jednoduché, je přijít na ten grif :sweat_smile: prudila mě tam ta tyčka, ale bála jsem se ji zkrátit, že to pak nepůjde vůbec a zůstanu zašpuntovaná nadosmrti :grinning: :grinning:

@anag beránek je luxusní, hned bych si dala, chybí mi nějaký mls ke kafíčku :wink:

jinak my zoubků máme 12, rostou jí vždycky strašně pomalu a hromadně, takže si máme ještě užít :unamused: to byly 3 zaráz, dlouho nic, pak várka 5-ti za cca 3 týdny, no a na stoličky radši ani nevzpomínám :stuck_out_tongue_closed_eyes: v říjnu se lehce prořízly špičky spodních zároveň se šestou nemocí, od té doby spaní úplně na pikačů a na Vánoce to vygradovalo s horečkama, šílenou rýmou a popovylezla druhá půlka spodních a zase jen špičky vrchních, opět nespaní pokračovalo (známí už nás podezřívali, že se jen vymlouváme, že nikam večer nemůžem) a v lednu zároveň s reakcí na mmr, takže opět horečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: slavnostně vylezly všechny čtyři a už celé, takže suma sumárům, tři měsíce trápení :confused: :confused:
ale asi měsíc a půl jsme se teď relativně vyspali, ptž být hore jen 1-2x za noc, beru za luxus :sunglasses:
tak pevně doufám, že teď leze aspoň celá série špičáků, že si to vyžerem aspoň pěkně rázem a bude do posledních stoliček třeba zas pár týdnů klid :sweat_smile:

holky snažilky, máte můj obdiv, vůbec si nedokážu představit ten stres, měření, testování... asi jsem měla neuvěřitelné štěstí, že se nám zadařilo okamžitě... držím palce, ať vám to vyjde co nejdřív, podle vašich představ :slight_smile:
21. dub 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec aha, tak deka mě nenapadla, ale obávám se, že tak velkou deku neseženu a když, tak mi to urve garnyž :grinning: kvůli velikosti okna totiž nemáme v prostředku garnyže tu tyčku, takže drží jenom na krajích.
Jo a taky mám letos anti velikonoce, bo jsem za prvé počítala s tím, že jedeme pryč a za druhé se mi nic nechtělo, akorát teda musím zjistit, jestli barvit vaja, když jsme na Velikonoce doma ,tak jsem pokaždý barvila a pokaždý zůstaly, protože nikdo nedošel.A upeču jenom bábovku a Martinovi udělám chlebíčky a nazdar tvá Mᡡna....ty háčky mě serou

@anag Peti beran je super, ale taky by mě zítra zajímalo jestli je ještě celej :grinning:

@zevina tak s tím koncem od kalíšku jsme na tom stejně, taky jsem ho zatím neustřihla, i když mi tam vadí, ale zatím kalich tahám za něj, takže stříhání nebude, dokud nenajdu jinou techniku, ale je to fakt super...takže Peti, taky doporučuju, ale už jsem zjistila, že první dva dny, musím taky vylívat dvakrát, ale fakt bomba, žádný vložky, tampony...špinavý prostěradla nebo spodní prádlo :grinning: super a i v bazénu perfektní. akorát se teda přiznám, že na něj občas zapomenu :grinning: :grinning:

@suzamen tak uvidíš, snad to bude v pohodě, je fakt, že já jsem si pak nadávala, že jsem na odběr hormonů měla jít dřív, pořád jsem si říkala, že jsem mladá a nemůžu mít přece nějaký problém, takže jsme se víc jak rok snažili a pak nazdar...odběr zjistil výšší hladinu fsh hormonu, takže mi nezrála vajíčka, Martin měl spermio docela v poho, takže já brala hormony, po dalším 3/4 roce laparka, zjištěna endometrioza, ale naštěstí jenom na močáku a ne nikde ve vejcovodech nebo tak a pořád nic a nakonec šel Martin po roce na kontrolní spermio a nestačili jsme se divit, že :sweat_smile: :rolling_eyes: takže další hormony a doktoři a máme Matesa :grinning: :grinning: ale přesto všechno si říkám, že jsem vlastně měla štěstí, bo jsem otěhotněla a nebyl jediný problém...kolikrát holky nemůžou otěhotnět a ještě k tomu několikrát potratí, takže jsem na tom ještě dobře :grinning:

ted se fakt bavím....miluju filmy kde ženská rodí sama, začnou ji bolesti a během deseti minut porodí....haha, od té doby co jsem rodila mi to přijde fakt divný :unamused: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a taky bych ráda věděla co je s Alčou...nedávno jsem ji zahlídla na chatu na FB ale než jsem ji stihla napsat, tak byla fuč a Katy tady taky dlouho nebyla :frowning2:
21. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak hlásím,že je beránek stále celej. Já si ho nechám až do pondělka. Máme ho zatím jen na okrasu. Potom ho Erik posnídá. Snad nebude moc tvrdej.... :grinning: :grinning:
22. dub 2011 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdááár babinec :slight_smile:

Jsem tu nebyla léta :grinning: a hle hned jak si na mě vzpomenete, tak telepatie funguje, a jsem tu.
Dnes dojela moje máma a vzala si Toníka na procházku. To co jsem potřebovala udělat, už mám hotovo a co jiného s volným časem než frrrrrr na koníka :slight_smile:
Jsem ráda, že na mě myslíte. Já na vás taky moc myslím :slight_smile: ten sraz u Katky vyšuměl? Nebo něco plánujete?
Já mám pupendo jako bych měla za chvilku rodit a to si ještě tři měsíce musím počkat, chjo.
Tohle těhu je fakt jiný. Nemám vůbec čas odpočívat a tělo by to chtělo. S Toníkem to teď fakt nejde. Je děsně živý, ale musím ho pochválit, zlatíčko chodí spinkat mezi 11 a 12 (jak se podaří) a spinká až do 15h
Tak mám celkem čas na domácnost a někdy si i lehnu (většinou to bohužel nestihnu)
V noci spí krásně od 19:30 tak do 6 rána, zoubků máme plnou posu - 4 stoličky, 4 špičáky, a všechny řezáky. V kočárku už taky jezdíme, tak aby mladý pán měl výhled.

Co s tím srazem? Nesrazíme se někde aspoň v parku?

Krásný velikonočky
22. dub 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti, beránek je luxusní :slight_smile: šikula
22. dub 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@aliiik Ali měla bys dostat na prdel,že jsi se tu tak dlouho neukázala :sunglasses: však v pondělí určo dostaneš :grinning: já bych se ráda srazila otázka je kde?házejte návrhy :sunglasses: mě napadá jen Lednice.
22. dub 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aliiik ali a necháte se překvapit s pohlavím druhýho?u Toníčka jste si to tuším nechali říct nebo se pletu?
22. dub 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kluci všem přejeme krásný Velikonoce,hlavně bohatou pomlázku :slight_smile: Juli posílá klukům virtuálního zajíčka :grinning:
22. dub 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec
@aliiik

Ahoj babule, Lednice je dobrý nápad..:slight_smile: Já jsem pro.. :slight_smile: Jenom mi dejte na výběr aspoň tři čtyři termíny, prosím..:slight_smile:

Peti, beran je luxusní!!! :dizzy_face:

A Ali, na zadek by ti měli dát pořádně..:slight_smile:
23. dub 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí

Děkuji za pochvalu beránka ... :dizzy_face: :dizzy_face:

Lednice neni vůbec špatný nápad.... :wink:

Všem přejeme krásné Velikonoce ... :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2011 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já vám přeju hezké Velikonoce..:slight_smile:
24. dub 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak Velikonoce jsme zmákly na jedničku :slight_smile: Juli byla úžasná,vždycky jsme se seřadily obě dvě do řady a jen se culila :grinning: po obědě jsme jeli ke kamošům,tak se holky vyřádily :slight_smile: sice zpáteční cestu komplet prořvala,ale hlavně ,že se držela tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni hod nějaký termíny ,kdy můžeš :wink: myslím,že my se na mateřské se přizpůsobíme :wink: myslím,že by jsme si mohly dát i víc termínů a podle počasí se pak dohodly těsně před :wink:
26. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, je tu po Velikonocích nějak poloprázdno, snad neléčíte bolavé sedánky? :sweat_smile:

my jsme objeli vyšlahat přespolní tetičky a babičku v nedělu a v pondělí, jak manža odešel s děckama dopoledne z baráku, tak jsem je uviděla až v půl čtvrté :sweat_smile: to byl doma ale nezvyklý klid... a vajec dotahli plnou misku, už jsme měli pomazánku, udělám ještě salát a možná dojde i na vaječnou tlačenku

jinak holky, možná znáte a máte, jinak vřele doporučuju zaregistrovat se do rodinných pasů http://www.rodinnepasy.cz/ nic vás to nestojí a s děckama při výletování určitě nějaké slevy využijete, hlavně na vstupném např do zoo, různé muzea, westernové městečka, atrakce pro děti, ale třeba i solné jeskyně, nebo 50% sleva na přítomnost otce u porodu (např. Břeclav, Kyjov) :slight_smile:
27. dub 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@zevina ona chodila šlahat i malá? :confused: to u nás teda není :sunglasses: jinak jelikož vajička nezbyly.tak jsem je dnes uvařila a udělala salát,protože jsem na něj měla hroznou chut :grinning: rodinný pas máme :wink: zatím jsme teda nevyužili,jelikož jsme byli jen v zoo Hodonín a tam to platí jen v týdnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tu slevu u porodu určo využijem :grinning: jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ráda,že ty Velikonoce jsou za náma. Eriček vyšlahal velký koš čokolády. No můžu já zhubnout ... :grinning: :grinning:

@zevina Určitě se zaregistruji. To vypadá dobře.... :wink: :wink:

28. dub 2011 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec jo, Eluš taky chodila po šlahačce, rovnoprávnost pohlaví, ne? :sweat_smile: vždyť je malinká, chodili jen po rodině a dokud na ni nebudou zvonit spolužáci, vůbec bych to neřešila :wink:

no u těch rodinných pasů se bohužel člověk musí doptávat, jestli náhodou nemá nárok na slevu :wink: já viditelné označení viděla snad jen ve Westernu v Boskovicích a leteckém muzeu v Kunovicích, ani v té zoo jsem si nevšimla (stejně jsme tam pokaždé byli o víkendu), my jezdíme poměrně dost, takže na ty vstupy to občas využijem...
taky třeba při nákupu na Bráně, což jsem zjistila teprve nedávno, kdy už byly ty nejdražší položky, co jsem tam pořizovala, dávno doma...
můj u porodu neplatil vůbec, mám metal-aliance zdr. pojišťovnu, ta to hradí plně :slight_smile:

@anag já čokošku už předem trochu krotila, hlavně u babiček nebo švagrové, aby fakt nedávali figurky, ptž nerada vidím, když se tím malá tláská, ani vystavit na ozdobu je nemůžu, bo když je Eli vidí, tak ječí a chce to :stuck_out_tongue_closed_eyes: že když už to musí být, takové oplatky, sušenky, perníčky udělají lepší službu :wink:
samozřejmě, že se nashromáždilo i habakuk zajíců, ale díky včasné agitaci ještě v únosné míře :sweat_smile: a přebytky my zas přeposíláme dědovi, ten mlsá taky rád :sunglasses:
28. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: @anag Peti ty používáš tuším tesco plínky ,že?ted mají v akci nějaký zelený esentials a uvažuju,jestli je mám zkusit,ale jsem zvyklá na pampersky,tak se bojím,abych jen nevyhodila peníze do luftu :sweat_smile: jsou trochu srovnatelný?děkuji
28. dub 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek