• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@cervenec Iny já používám plýnky z hypernovy. Ty tesco plínky se mi moc nelíbily.....
28. dub 2011 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek!
Hlásím, že mě šlaháči šetřili :slight_smile: asi se vyděsili toho našeho bříška (teda břuchu :grinning: )
Toník to až na poslední štaci celkem zvládl. Je zvyklý chodit spinkat nejpozději v 11 a v pondělí to natáhli do 12, tak to tatínkovi dal trošku zbaštit.
Já jsem s čokoládou zapomněla zasáhnout. Nenapdlo mě, že babičky a tetičky budou dělat čokoládové balíčky pro 1,5letého klučíka. Takže jsme vyfasovali tunu čokolády a asi jen tři vajíčka :angry: a já se tak těšila na salát atd......

Rodinný pas máme a využila jsem hlavně o Vánocích při nákupech, super věc :wink:

Iny máš pravdu. U Toníka jsem to asi do 33tt nevěděla, až se paní doktorka prokecla. Teď jsme to nevydrželi a nechali jsme si to říct. Vím to jen já, Libor a Toník. Slíbili jsme si, že to neprozradíme, tak si musíte tety počkat do července :dizzy_face:
28. dub 2011 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Peti tak pozdě už je mám doma :grinning: ale nejsou tak hrozný,tak přes den je nějak vypaplem :wink: Jirka jel odpo do Bv,tak jsme se s Juli nechaly vyhodit v tescu,měli i sunar v akci.Chtěla jsem pro malou nějaký tepláky a nic neměli :unamused: až mi příjde mateřská,tak se musím vypravit do Brna :wink:

@aliiik Ali tak to se modli,aby Toník nezačal do července mluvit :grinning: jinak to vykecá raz dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: no s těma balíčkama,já jsem taky dělala dva "mini" dětský :sunglasses: a i když vím co Juli jí,tak mi to dalo zabrat,takže se těm babičkám tetičkám atd nedivím,že dávali klasiku :wink:
28. dub 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak výsledky dopadly blbě, mám nasazený Clostil tak doufám že to potom bude lepší
29. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak výsledky dopadly blbě, mám nasazený Clostil tak doufám že to potom bude lepší
29. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzamen TO je mi líto.. :unamused: Ale bude líp, uvidíš..:slight_smile: Držím pěsti!!! :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: :dizzy_face:

Už jsem se nějak dlouho neozvala. Ale musím se pochválit. Měla jsem manžela v novinách. Můžete mrknout http://breclavsky.denik.cz/serialy/lanzhotsky-zalezi-take-na-vine-o-co-si-samo-rekne.html

@suzamen Tak snad Ti clostík pomůže. Držím pěstičky.... :wink:
@cervenec Iny tak co plíny? Jsou dobré?
@aliiik Ali já jsem všem říkala ať nekupují čokoládu a stejně to nepomohlo. Jsem myslela,že mě drbne, když jsem viděla co přivezli.
3. kvě 2011 v 06:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Téééda, hezký článek.... :dizzy_face:
3. kvě 2011 v 06:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag no zatím mám pěkný boleti v podbřišku a je mi trochu zle ale musím to vydržet :slight_smile:
Jo a super článek...můj chlap taky dělá víno....a asi tu takových bude víc co mají doma vinaře :grinning:
3. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@suzamen neboj to bude dobrý,hlavně,že se něco děje :slight_smile:

@anag Peti no teda,takovou mediální hvězdu máš doma :wink: jinak plinky se dají,ale na noc dávám pampersky :wink: jsou měkčí,pohodlnější :wink:
3. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni prosím tě mám za ukol upect dort ve tvaru puku,naštěstí je to jednoduchej tvar :grinning: od tebe bych moc prosila recept a kompletní návod jak na to :sweat_smile: chtěla bych ho tak dobrej,jak byl tenkrát na srazíku :dizzy_face: a barevnej být nemusí,stačilo by bílo hnědý těsto a třeba kakaovýá krém :sunglasses: a myslíš ,že bych zvládla upaplat tu hmotu na potažení nebo to mám jen polit tmavou čokoládou?děkuji za odborný rady :slight_smile: Jirka mají s hokejistama ukončení sezony a jejich utočník vyhrál boddování v té lize co hrají,tak mám prý upect dort ve tvaru puku a na to číslo,kolik získal bodů:sweat_smile: jsem mu říkala,at nikomu nic neříká,že když se nepovede,tak ho sežerem doma :grinning: děkuji moc :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes jsem natáčela Juli,tak vám hodím odkaz :slight_smile: ráno mě napadlo,že ji posadím ke stolečku a nechám ji malovat a vydržela hrozně dlouho,neví mproč mě to nenapadlo dřív :sweat_smile: nejlepší sranda byla,když jsem ji to video pustila,v té chvíli to bylo stereo,protože to všechno opakovala i na živo :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=I5AZIk8gg3s
3. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni a prosím tě písni nějaký ty termíny na ten srazík asi v Lednici,at se máme od čeho odpíchnout :wink:
3. kvě 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervenec Iny malá je úžasná. Já se snad ani ničeho takového nedočkám. Erička uplně zaujala. Už jsme se na to dívala čtyřikrát.... :grinning: :grinning: Dokonce se ji snažil odpovídat... :grinning:

My začínám zjišťovat,že když je s nama v kostele a je s Erikem za varhanami,tak si celou dobu pobrukuje,když Erik hraje a ve stejné tónině jako varhany, tak uvidíme jestli z toho něco bude. Doma chodí a hraje na foukací harmoniku,tak třeba z něho budeme mít muzikanta.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2011 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AHOOOOOOOOOOOOOOOOJ, vraci se ztracena bludna dusicka :slight_smile: No co vam budu vykladat... na baraku je to jine jak na byte, kde je tolik volneho casu jak byvalo... :( neni!!! Navic ten nas maly drak, vsak uvidite!
Pro vylet jsu vsema deseti, jen navrhnete termin a muzeme vyrazit!
Shodou okolnosti jsem v Lednici byla tuto nedeli, tam je to primo delane na vylet s detma, nastesti nemaji moc kam utect :D

Iny, dekuji za postuczhnuti zpet na konika... kdyz uz fnguju na netu, tak jen na FB. Ale davam si predcevzeti, ze sem budu zase chodit! Moooc rada vas vsechny uvidim!
3. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@cervenec Iny video super!!! Vidim, ze KOLO je u vas taky v kurzu, my kdyz jdeme malovat a zeptam se ho co chce, tak je to vzdy kolo :slight_smile:
Hned jdu zavolat matu at se jde na Juli podivat, potom napisu jeho reakce :D
3. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky ozývám po delší době, nefungoval mi net od velikonoc,a dostala jsem se akorát přes mobil na FB.
No angína je za mnou a aby toho nebylo málo, tak malej dostal brutální rýmu, takže kašle jak tuberák a já to chytla od něho, takže jsem opět hotovo, bolí mě v krku jako prase a mám rýmu, tu jsem měla naposledy snad před rokem.Mazec.
A u malýho je to docela hnus, nechce si nechat ani šáhnout na nos, natož odsát, takže chudák lítá s nudlí u nosu a sem si nos utře do mých kalhot :angry: a máme novinky, lezeme po čtyřech začal už včera u našich na koberci a dneska to zmáknul i doma na plovoučce, jenže spolu s lezením došel na to, že se dá i stoupnout k nábytku, takže má snahu stoupat, jenže na to mu ty fusekle moc kloužou,t akže neustále řve, bo je omlácenej od nábytku...chjo....
A Velikonoce super, Martínek šel s tatínkem aspon dopoledne, odpo bylo hnusně, tak jsme byli doma.

A taky jsme zde ted měli týden bratránka z Polska a přes víkend ze Slovenska, tak to bylo veselý...akorát škoda, že malá Olivie z Polska byla nemocná, takže byli jenom doma a nemohli jsme nikam ven a stejně počasí nic moc...dneska bylo teda fakt luxusní :angry: :angry: :angry:

Iny tak jsem zvědavá jak dort zmákneš...já mám od Zdenči taky recepisy, chtěla jsem dělat dort na víkend Martinovi k narozkám, jenže se asi nedostanu do Boskovic do Tesca, takže nebudu mít sušený mlíko ani barvičky na hmotu, takže dort s potahem upeču až malýmu a na víkend bude klasika co dělám běžně.
3. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Iny, já jsem si ted taky koupila Tesco plíny, měla jsem jich pár na zkoušku, jsou docela v poho, ale na noc teda určo nee, to nám vydrží jedině pampersky, docela obdivuju maminy co látkujou i v noci, to bychom u nás teda nedali, kolikrát stačí i přes den a Mates látkovku pročůrá i během hodiny :grinning:
3. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Peti Eriček bude rovnou zpívat místo mluvení :sunglasses: a Juli zítra vyřídím,že se mu líbila :grinning:
@katunka82 no ahoooj :slight_smile: ale jsi šikovná,rychle jsi za náma přišla :grinning: srazík určo naplánujem ,jen čekám až Zdenča napíše termíny,kdy může a taky počasí teda není ted idealní :unamused:
@janca.k Jani tak to je naprd,tak se brzo uzdravte :wink: a teda ta návštěva byla určo náročná,navíc ještě nemocná :sweat_smile: no dort nevím jak dopadne,upečení v poho,spíš mám obavy z toho potahování :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak plinky z tesca se dají,ale nějak rychle jsou nacucaný :grinning:
3. kvě 2011 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak malá byla od oběda protivná,sama nevěděla co chce,má z té stoličky i opuchlou tvářičku :frowning2: jsem ji dala večer i panadol at má chvilku klid :wink:
3. kvě 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj berunky, tak květen mám děsně nabitý (ehm, 8 dortů..:stuck_out_tongue_closed_eyes: ), takže v úvahu připadá červen a tam se musím kouknout na služby a školení a napíšu..:slight_smile:

Julinka je borka..:grinning: A Peti, jen ať to Eričkovi vydrží..:slight_smile:

Iny, zkopíruju ti postup, co jsem psala Janičce, ju? BUdeš ho mít na FB..
4. kvě 2011 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

taky moc nestíhám, hold jak začnou prcci stát tak je konec :grinning: , Jakub už obstojně obchází nábytek, umí si u sednout ze stoje, takže už ho člověk nemusí tak hlídat, ale zase začal lézt na schody a je schopnej sám vylézt celé schody do patra, samozdřejmě s někým za zadkem :sweat_smile: . Tenhle týden jedeme kupovat botičky, už budou pomalu ale jistě potřeba, zatím nosí buď ty capáčky nebo ponožky s protiskluzem. A taky už přestal praktikovat plazení a jenom leze po čtyřech, je rychlej jak fretka.

No a musím říct že rolety u nás fungovaly jenom 14 dní :frowning2: , poslední týden začal vstávat kolem půl 6, chodil sice spát kolem 7, ale i tak mazec, teď jsme mu posunuli večerní usínání na 8 a dneska poprvé vydržel spát do 7, ale to jsem ho kolem 6 musela chvíli nosit v náručí aby zase pořádně zabral.

Co se týká srazu, to uvidím až těsně před, záleží jak bude moct Josef aby mě odvezl, v červnu jede navíc na vodu, tak uvidíme. Kdyby jezdili nízkopodlažní vlaky tak by to šlo, ale do těhle vysokých vagonů mám co dělat abych vlezla já, natož vytáhnout kočár.

V sobotu máme u nás akci, už se těším, snad bude teplo aby jsme mohli být na terase, máme konečně udělané vedle terasy dřevěné podium na válení, už jsou i objednané velké válecí polštáře. Jakubovi se na zahradě moc líbí, nejvíc žába kterou máme v bazénu a chodíme se na ni dívat :grinning:
4. kvě 2011 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@zdenallicka Zdeni děkuju moc, jsi zlato :slight_smile: a fakt nenajdeš v květnu nějakej den volna?červen je hrozně daleko,já už vás chci vidět :sunglasses:

@macinek Marti no to je Kubík šikulka a jak píšeš ted začíná sranda a absolutně žádná volná chvilka :sweat_smile: já jsem moji extra zatemnovací deku musela odstranit,vstávala hrozně pozdě,pak měla posunutej celej den,ted vstává tak kolem půl 8 a jde si hrát do pokojíčku,já se pak po hodině vykulím z postele a se mnou i tuna knížek a jiných hraček :grinning: jinak já se roletu chystám objednat malé do pokojíčku ted,mají od 1.5 15%slevu :wink: mají 30% slevu na předokenní rolety,ale furt stojí 6000,.,takže si můžu nechat zajít chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janca.k Jani já jsem zapoměla pochválit Martínka,že lozí :sunglasses: je to šikulka :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak se musím pochlubit,že máme druhý auto,takže já jsem snad už pojízdná :slight_smile: ted jsme měli 3 týdny médu v servisu,tak Jirka konečně uznal,že druhý auto potřebujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: měli jsme půjčený od tchánovců a to nám přestalo jet v neděli,když jsme jeli s Juli plavat do Lednice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale řekla jsem,že já s Juli jezdím s mercedesem,protože má isofix a teda ted co jsem jezdila jen se sedačkou na pásy,tak jsem byla zděšená,ta sedačka oproti isofixu vůbec nedrží :fearful: je to fakt ohromný rozdíl :wink:
4. kvě 2011 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervenec Iny, já mám na květen 8 dortů..:( Na kdy potřebuješ ty recepty?
4. kvě 2011 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni je to na příští sobotu,tak kdyby jsi mi to písla až budeš mít chvilku :sunglasses: abych se na to psychicky připravila,nějak mě opouští ten elán :grinning: děkuju :slight_smile: no a 8 dortů neznamená 8 nocí ?:grinning: :slight_smile: takže dny máš volný :grinning: :wink:
4. kvě 2011 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, 8 dortů znamená 4 týdny neklidu..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2011 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervenec Já jsem rolety neobjednávala přímo u veluxu, našla jsem je levnější jinde, jedna vyšla o 300 levněji než na stránkách veluxu. My jsme loni přeokenní markýzy kupovaly v bauhausu, měli na ně zrovna slevu myslím 30%

Dneska jsme s Jakubem sami doma i přes noc, Josef má firemní akci a to máme zrovna dneska výročí :angry: , no aspoň jsem včera dostala krásnou kytku
5. kvě 2011 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky co ten sraziiiik! Ja jsu pro kdykoliv... vikendy samozrejme ne, ale v tydnu mame snad porad volno a snad i to pocasi nam bude prat!

Zdeni dorty delas preci jen na vikendy ne? Takze nejake to pondeli, utery ci stredu by jsi mohla mit volnou, no ni? nenajdes nejaky den volno na srazik?
(aspon Zuzula to tak dela ct pece kosrpusy a natira, patek modeluje a v sobotu predava... (+- den,zalezi na dni vyzvednuti)

@macinek Marti to je ale krasne, ze si vzpomel den pred vyrocim... kde ktery jiny chlap si vzpomene az v den, kdy mu pipne upominka... a to kdyby byl Jozef pryc, dostala by jsi kytku az se zpozdenim. Maas to ale vzorneho a milujiciho manzela!
6. kvě 2011 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@cervenec Iny, tak Mata se pekne uculoval jak slunicko a stydel se, kdyz videl Juli na videu :slight_smile:

My ted mame novou techniku skryvani kdyz se stydi... dava si ruku pred oci :D "nevidim vas, tak vy me taky nevidite a uz me nechte napokoji" jeho styl :D :D :D
6. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek