• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky :slight_smile:
@macinek Marti u nás leckdy ani kytka neproběhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už nic nečekám,jelkož svýho chlapa znám jak svoje boty :grinning:
@katunka82 Jéé tak to je Maty zlatej :slight_smile: Juli zatím jen sklopí hlavu a čučí do země :wink: a je samo nalepená na mně :sunglasses:
6. kvě 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
napadlo mě,že by sjem si teda mohly udělat aspon takovej předrazík,když Zdenča v květnu nemůže :frowning2: příští týden má být parádně,tak by jsme to mohly spáchat a v červnu se můžem scuknout zase :slight_smile: co vy na to?byla by to taková generálka :sunglasses: no nic já jdu chrnět,do jsem vařila,zítra konečně začínáme dělat aspon předzahrádku,tak abych na to byla fit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Juli půjde k našim,aby jsme něco udělali :wink: takže přeju krásnej víkend,a kdyby jste nevěděli co zítra dělat,tak v zoo Brno je křtění dvou mládat žiraf :slight_smile: chtěla jsem jet,ale práce je přednější :stuck_out_tongue_closed_eyes: papa
6. kvě 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Kačenko, dělám dva dorty týdně.. v pondělí upeču, v úterý plním, středa potahuju, čtvrtek a pátek zdobím... Když to jde.. A mívám dost složité dorty... taky chodím do práce, kdežto Zuzka je doma.. A dělám to po nocích, protože když mám krátký týden, jsem doma jen pondělí a středa...
7. kvě 2011 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Na mě nehleďte, Iny.. Já ten čas fakt teď nemám... Navíc potřebuju prachy, protože se mi pokazilo auto a oprava bude stát tak 15-20000,-. Proto jsem si nabrala tolik dortů.. Jinak bych udělala max. 5. Srazte se, kdy chcete a já počkám na nějaký jiný termín...
7. kvě 2011 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tak svolení od Zdenči máme,tak jste pro? a kdy? :sunglasses:
8. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak včera jsme udělali tu předzahrádku,byla jsem uplně mrtvá :sweat_smile: dnes mě všechno bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpo jsme jeli do Lednice plavat,tak jsem to trochu rozhýbala :sunglasses: malá byla nadšená,jen řvala,když musela z vody a to jí zůstalo i v šatně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec A potřebovaly jste ho? :slight_smile: Jste svobodné přeci..:slight_smile: A fotky hezké..:slight_smile:
9. kvě 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni já jsem ho teda potřebovala :sunglasses: bych měla blbej pocit,kdybych tě obešla :sweat_smile: :wink:
9. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se konečně hlásím.
Jsme s Martínkem oba nemocní, takže fakt super, ale už je to celkem lepší, hlavně Martínek už je skoro OK, já teda ne, ale o mě tolik nejde.
Ve čtvrtek se chudák probudil se zalepenýma očičkama a měl teplotu 38.3, takže jsme jeli k mudrovi a ten mu zjitil i zánět v uších, jenže jsme jeli až v jednu a nestihli jsme ORL, tak jsme jeli v pátek, kdy uši boleli i mě, nakonec malýmu píchali jedno ucho a mě obě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Martínkovi docela rychle zabrala antibiotika, takže už v sobotu řádil jak drak a já umírala.Ale dobrý, už to nebolí, sice nic neslyším, ale taky to není špatný :grinning:
Dort se tím pádem nekonal vůbec, protože jsem od čtvrtka ležela a vylezla jsem až v neděli, abych nachystala aspon chlebíčky a nějaký moučník.Bylo zde pár lidí, ale zmáklo se to.
Mates už teda leze o sto šest a co je největší prča, tak se pokouší stoupnout, ale najde si k tomu pokaždý ty nejmín vhodný místa....jako opřít se o vanu, nebo se pokouší stoupnout mezi obývákem a kuchyní, kde je schodek, ale čekám tak týden nebo dva a bude stát a pak se taky picnu...když leze tak je strašně rychlej, byla jsem zvyklá, že jsem mohla otevřít dveře do chodby a odnést třeba vysavač atd a ted nehrozí, hned je mezi dveřma a pak už jsou schody dolů, takže by letěl....a vleze všude....dokonce už se naučil přelézt ten schodek do kuchyně a pak kramuje co mu přijde pod ruku...koš s plínama, krabici s plínama, koš na látkovky atd....hotovo a obývák je jak po výbuchu bo nejdřív rozhází hračky,pak puzzle a pak jde do kuchyně a pokračuje.... :grinning:

Jinak já se srazíkem pořád nevím, zvažuji možnost, že bych si vzala malýho do vlaku do nosítka a kočár už tam nějak narvu a nebo bych si zkusila od kámošek půjčit na cestu golfky, auto sice mít budu, ale strašně dlouho jsem neřídila a nevím jestli bych si troufla přes Brno...takže jedině vlakem, pochybuji že by mě Martin odvezl, v týdnu je v práci a jezdí docela pozdě.Tak uvidím na jakém se domluvíte datu a podle toho se rozhodneme, ale taky bycho vás rádi viděli.
Tak já si jdu zase chvilku lehnout za Matýskem, ten už chrupe.
9. kvě 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k tak hlavně,že už je vám líp :slight_smile: a k novým dovednostem Martínka- teprve ted začíná ta pravá mateřská dovolená :grinning: jinak k tomu srazu,klidně by jsi mohla jet s malým vlakem a mít ho jen v nosítku,já bych ti naložila náš kočár a pro Juli bych měla golfky :wink:
9. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@katunka82
@cervenec No vzorného manžela co se týká výročí atd mám :grinning: a navíc mi nosí kytky i když není důvod :dizzy_face:

@janca.k Jani teda malej je dobrej drak a bude hůř :grinning:

My už jsme z Jakuba občas na nervy (no občas, poslední dobou skoro furt :grinning:), teď si oblíbil schody a pořád chce lézt nahoru nebo stojí třeba hodinu u konferenčního stolku, popochází kolem něho :rolling_eyes:, hračky ho neberou. A navíc začíná být pěkně vzteklej když není po jeho, začne se prohýbat a vřeštět :angry:

Dneska mu konečně jedeme koupit botičky, už je nejvyšší čas. A já si snad taky koupím něco na sebe, všechny pláťáky jsou mi velké a potřebuju plavky.
10. kvě 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A všichni si užívají krásného počasí co :grinning: , my jsme včera utráceli, Jakubovi jsme koupili dvoje botičky, nakonec u bati, měla jsem z nich trochu strach, ale když jsem je ohmatala tak odpovídají všem parametrům, koupili jsme sandálky a tenisky :slight_smile: , v sandálkách krásně pochoduje :dizzy_face: . No pak jsme koupili lednici a to jsme se šli jenom podívat :grinning: , pak jsem nechala v dm litr a večer jsem objednala větší autosedačku a nějaké drobnosti jako návleky na kolena atd. No a to mě ještě čeká nákup oblečení pro mě :grinning:

Jo a v pondělí nám montovali na terasu markýzu 5x3m, tak nás mají někteří sousedi zase o kousek radši :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlasim s dnesnim pozitivnim testem:slight_smile: po roce a pul konecne:slight_smile:
11. kvě 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 Blahopřeju..:slight_smile:
11. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile: :slight_smile:
@berinka1 Moc a moc gratuluji. To je super zpráva .... :dizzy_face: :dizzy_face:

Nějak vůbec nestíhám na vás tady mrknout. Holky kdy bude tedy ten sraz?

Nemáte některá zkušenost s krvácením při ovulaci. Dneska jsem se konečně dočkala pozitivního ovulačního testu a najednou zjistím,že do toho ještě krvácím. Tak jsem z toho nějaká mimo ..... :confused: :confused:

12. kvě 2011 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska mam 9dní do menzesu, ten čas se vleče jak smrad, to je hrůza. Mám 9nebo 10DPO, ovu byla tento cyklus asi o 5dni dřív, takže čekám, jestli se náhodou zadařilo, nebo ne. Ale myslím že ne. Zkoušela sem dělat těhu test dnes (mamatest 10) a nic. Bolí mě podbřišek jako na menzes, takže asi se zase nepodařilo. Ach jo.
12. kvě 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny zahrádka vypadá perfektně .... :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těším až budu někdy řešit naši. Ale to uteče ještě hodně času. .. :grinning: :grinning:

@hanysek.hanysek Neboj uričtě to vyjde. Budu držet pěstičky pro štěstí ... :dizzy_face: :dizzy_face: Já už si říkám,že by nám to mohlo taky vyjit.... :confused: :confused:
12. kvě 2011 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Ale když mě bolí docela dost břicho na menzes, tak nevím. Spíš si myslím, že to 100% nevyšlo. Ale tak nedá se nic dělat.
12. kvě 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek ahojky, me ale taky poboliva bricho, spise podbrisek, a je to tam... v pondeli jsem si delala test a nic a vcera a dnes vsechny pozitivni...
12. kvě 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 Tak to gratuluju. Kolik DPO to bylo? Já mám dneska 9nebo10DPO a nic, dělala sem těhu test včera i dnes a vůbec nic. Menzes má přijít 21.5. tak uvidíme. Ale 100% sme během ovu sexíkovali- myslím, že až moc bylo toho sexu, ale myslím, že nic. To čekání je hrozné, kdyby to už tak šlo zjistit, jestli se zadařilo, nebo ne.
12. kvě 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to asi nebude ovulaci. Jsem z toho jelen. To mám asi normálně krámy. To tedy nechápu 18DC... :confused: :confused:
Podle grafu jsem už totální jelen http://www.fertilityfriend.com/home/32ae86. Asi se mi zbláznilo tělo.
12. kvě 2011 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek teplotu si nemerim, takze nevim presne kdy probehla, ale kolem toho 27.4., kdy jsme mely ten dulezity sex:slight_smile: takze 14.DPO, v po to bylo 10.a taky nic,takze pockej aspon do nedele..A pokud mas tak dlouhy cyklus,tak klidne jeste dele..No melo by se ,,sexovat'' pry co druhy den,ze kazdy den neni dobry..

@anag v tomhle se nevyznam...ja mela ovulaci prave 16-17 DC, tyden na to jsem jemne krvacela, takze to bylo asi nidacni krvaceni..
12. kvě 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, zdravím po delší době :wink:

@cervenec malá je na videu úžasná, krásně žvatlá :dizzy_face: to já nevím, kdy se dočkám a všichni přestaneme být "ee" :sweat_smile: švagrová prohlásila, že Eli vyčkává až jednoho dne řekne, že polívka je moc slaná :grinning: :grinning:
jinak malování je u nás hooodně oblíbené a ještě víc než papír, vede magnetická tabulka, něco na tenhle způsob: http://www.uberusky.cz/stranka-kreslc-tabulky-80 a nemusí to být z těch nejdražších, kdysi jsme měli takovou lepší, už je po ní a paradoxně nám docela dlouho slouží obyčejné, z jakéhosi třecetikorunového obchodu, mají je oba dva, denně jsou používané a kupodivu se je nepodařilo ještě rozšlápnout ani nic podobného :sunglasses:

@janca.k hlavně že už je líp... k těm uším, pro mě je orl strašný bubák, přestože mi uši nikdy nepíchali, ale představa, že tam budem muset s děckama - bojimbojim :rolling_eyes: musím zaťukat, loni na podzim z toho malého dostaly homeopatika, nikdy bych tomu nevěřila, v jednu chvíli děcko ubrečené s horečkou, bolestma, rudou tvářičkou, kdy už jsem pomalu startovala auto na pohotovost :unamused: a fakt ty homeo pomohly úplně zázračně, ta úleva byla viditelná snad během půl hodiny od podání, dá se říct že do 2-3 hodin po problému (ale konzultovala jsem po telefonu s homeopatkou a ta upravovala dávkování podle momentální situace) :wink:

@anag držím pěsti, ať se ti hormony přestanou plašit a taky vám to vyjde :slight_smile:

a pádíme na dvorek, když je venku místo slibovaného slejváku ještě sluníčkově :dizzy_face:
13. kvě 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přiznám se, že jsem testovací blázen a tak jsem si zkusila znovu udělat těhu test. Na testu s citlivostí 25 mi ukázal dvě čárky, sice slabou čárku, ale je tam a když se na ní podívám, tak ji vidím. Není to duch, kterého bych musela nějak naklánět, pořádně se dívat. Prostě se podívám a vidím. Dělala sem si ho odpoledne. Menzes mám dostat za 8dní a dnes jsem 10nebo11 DPO. Tak nevím, jestli to není jen falešně pozitivní. Nějak nedoufám, že by to bylo miminko, navíc tak brzo před menzes a tak brzo po ovulaci. Bohužel nevyfotím, mám blbý foťák. Ale podívám se a vidím. Zítra ráno zkusím znovu a pokud čárka bude, zkusím vyfotit. Mohlo by to být mimi?
13. kvě 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek zkousis testovat docela brzo, ja bych fakt jeste pockala, aspon ty 3-4 dny pred.. jak jsem psala, u me 10DPO nic a o 2 dny pozdeji tam byla carecka, ale slabsi, mam to v albu... Jak to dopadlo dneska? A jak mas vlastne dlouhy cyklus? Ja kolem 33 dni a poprve jsem testovala 31.den..
14. kvě 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 Tak jsem ráno udělala test znovu a čárka je stejná, jako včera odpoledne. Ale opravdu jde vidět, není to ten "duch" který se musí všelijak naklánět a pořádně se na něho zadívat, abyste ho vůbec viděli. Prostě podívám se a vidím. A dneska odpoledne jsem zkusila zase test, jinou značku a čárka tam byla, ale trošku slabší, než ty dva testy předtím. Nevím, zda by mi dvě různé čárky testů ukázaly falešně pozitivní test. Takže čekám. Cyklus mám 30dní, dnes mám 11nebo12 DPO. Tak nevím. Bolí mě podbřišek na menzes, je mi chvílema špatně od žaludku a v podbřišku mám jakoby "tlaky" cítím dělohu a včera mi začala tvrdnout místa okolo jizvy po císaři, tak nevím. Uvidíme.
14. kvě 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek Tak drzim palce aby to tak bylo:slight_smile: V podbrisku jsem mela trosku tlaky taky tech 10dpo, asi 2-3 dny obcas.. akorat ted nemuzu sedet svym klasickym zpusobem, ze si pritahnu kolena k hrudniku, protoze to me bricho boli a zadnej pupik nemam:slight_smile:
14. kvě 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 Zkusím pár dní počkat a udělám znovu test. A jinak v pátek se ukáže, to mám dostat menzes. Je to hrozné to čekání.
14. kvě 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: my se s takovou na ten sraz ani nedomluvíme :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni foto pro tebe :sunglasses: nebylo to tak hrozný jak jsem myslela :grinning: ale než jsem udělala tu hnědou,tak jsem měla ruky jak švarcenégr :grinning: příště mamině do robotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek