• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@cervenec Iny, tak to jsi dobrá!!! :slight_smile: A jak jsi dělala ten marcoš? Z kombinace dvou mlík nebo sis nakonec koupila polotuk? :slight_smile:
16. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: :dizzy_face:
No ten sraz by jsme tedy domluvit mohly. Už to bude tento týden přesně rok co jsme se neviděly.... :confused: :confused:

@cervenec Iny dortík je super.... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2011 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: @zdenallicka ooo takovou chválu si ani nezasloužím :grinning: však jsem měla dobrou rádkyni :wink: několikrát jsem ti chtěla v průběhu přípravy volat,akorát jsem na tebe nenašla číslo,takže jsi měla klid :grinning: :wink: nakonec jsem koupila ten polotuk,nechtěli mi to vyměnit,prý potraviny nemění :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@anag dík Peti, jo jo bude to už rok,budeš mít narozeniny,že? :sunglasses: s takovou to fakt bude ten červen :sunglasses:
@zdenallicka Zdeni hod teda termíny nejlíp na začátek června :slight_smile: ¨
napadlo mě,že by bylo hezký scuknout se ve středu 1.června na den dětí :sunglasses: co vy na to?
16. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny, to by bylo docela fajn... To mám volno..:slight_smile:
16. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže holky sraz je ve středu 1.6.2011 v Lednici na Moravě ? hlaste připomínky :wink: v kolik hodin? :sunglasses:
16. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala jsem na FB.. OD 14:00?
16. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK. Napíšu si to do kalendáře. Už se moc těšíme ... :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2011 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

sraz uvidím jak bude moct Josef, ale snad to výjde :slight_smile:

@cervenec Dort super, mňam hned bych si dala :dizzy_face:

Jinak story ze včerejška, Josef se stavoval u svého kámoše doktora aby mu opíchal rameno, no a během opíchání zmičehonic omdlel a vzal to hlavou o skříň, takže výsledek sešité čelo, naražené a odřené koleno a kotník :grinning: :grinning: :grinning: , ale rameno ho už nebolí :grinning:

Včera dorazila nová autosedačka a Jakub je z ní úplně unešenej
17. kvě 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: :dizzy_face:

@macinek Marti tak to je tedy gól ... :grinning: :grinning: :grinning:
Autosedačka je moc pěkná.
17. kvě 2011 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: @macinek Marti tak jsem se od srdce zasmála :grinning: myslím,že se budu dnes smát pokaždé ,když si na to vzpomenu :grinning: že vyřizuju ,že děkuji za vylepšení dne a přeju brzký uzdravení :wink: autosedačka krásná,je to romer,že?my ji máme taky,ale asi jiný typ :wink: Juli od té doby co ji máme docela vydrží cestovat,ve vajcu to byl pak už boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a srazík tak na 12? výjde vám to?
17. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Vyřízeno, jo a ještě jsem zapomněla na prokousnutej jazyk :grinning: , sedačka je romer king plus 2011, je na pás, no taky doufám že v ní Jakub víc vydrží, ve vajcu už pěkně prudí, o víkendu nám vyšly cesty bez spaní a byl to opruz. Sraz ještě nevím, záleží jestli bude mít Josef čas mě odvézt
17. kvě 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na sraz s největší pravděpodobností dorazím, Josef zatím nic nemá, takže pokud mu do toho na poslední chvíli nevleze něco důležitého tak přijedeme :slight_smile:

Holky co máte za golfky? Já jsem se začala rozhlížet že by jsme časem nějaké pořídily, letos na dovolenou budeme brát klasický sporťák (jedeme autem), ale příští rok poletíme, takže budou zapotřebí
17. kvě 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti kam letos jedete?
Já mám golfky Chicco Multiway a jsem s nima zatím moc spokojená. Kupovala jsem je na bazaru už po jednom dítěti a super. Jsem ráda,že jsem to takhle udělala a nekupovala nové.... :wink: :wink:
17. kvě 2011 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek určitě v ní vydrží,protože už uvidí :slight_smile: já jsem byla hlavně nadšená z té opěrky hlavy,pokud usne,tak ji má rovně,žádný zalomení hlavy nehrozí :wink: teda my máme s isofixem a ten miluju,sedačka drží jak přibitá :sunglasses: tak super,že na srazík dorazíte,hlavně at už ten tvuj chlap neomdlívá, jéé to bych všude vykládala být tebou :grinning: :grinning: jinak golfky mám po naší Vanessce,ted už stojí pár šušnů,nejsou špatný,ale jen fakt na popojíždění :wink: prostě sporták je pohodlnější i pro prcka i pro mě :wink: jsou to tyto,ale my máme starší model,takže je trochu jiný http://mimi-vyskov.com/6399-baby-design-travel-2009/02/ jinak moje skoro neteř má golfky nuna a na staršího prcka jsou dobrý,suprově se ovládají i jednou rukou,ale nejdou moc do lehu a nemají polohování noh a jsou hodně nízko nad zemí,ona ho má ani ne na ročního prcka jako jediný kočár :unamused:
17. kvě 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti do madarska, jedeme ještě se sousedama co mají o půlroku starší holčičku :slight_smile:

Já už jsem golfky asi vybrala tyhle
http://www.slune-cz.cz/kocarek-zopa-city/
v diskuzích vychází dobře, dala jsem si limit od 3tisíc, ještě se podíváme v reálu, ale my je až tak moc využívat nebudeme, budou hlavně příští rok na dovolenou a na nákup třeba a takové menší popojíždění
18. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Josef při opichu asi neseděl, co? :unamused: Chudák.. :pensive:
18. kvě 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a co se týče srazu - buď pojedu po valstní ose a za pár hodin zmizím nebo nepojedu vůbec.. Takže na mě neberte ohledy, já se tam buď zjevím nebo taky ne..:slight_smile: Uvidím, jak budu stíhat s dortem.:slight_smile:
18. kvě 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Seděl, to se dělá v sedě, jenomže když bez jakýchkoliv příznaků najednou omdlel, tak ho doktor neměl šanci zachytit, hlavně Josef má skoro 100kg a doktor tak max 80kg :grinning:
18. kvě 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Dneska jsem pěkně v ráži. Tak nasraná jsem nebyla dlouho. Poslala jsem už doprdele dneska dva chlapy z eonu. Přestavte se,že jsme 7.4 podávali žádost o přeložku elektrického sloupu,který je na našem pozemku a je tam úplně zbytečný a potřebujeme ho oddělat,protože začneme začátkem června bagrovat a pani po telefonu sdělí,že ho přijdou odstranit 13.7. ... :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jsem ji zrovna poslala dořiti. Písemného vyjádření jsme se vůbec nedočkali. Tak jsem si sehnala číslo na ty techniky co to zařizují a pustila jsem se do nich a to pořádně od plic. Tak jsem si nezanadávala dlouho. Nakonec mi slíbili,že se tedy pokusí to udělat dřív,tak jsem zvědavá jak to dopadne. Nejhorší je,že se tam s nimi nedá komunikovat osobně,ale jen telefonicky. Nechápu který blbec tohle vymyslel.
Do toho dneska jdu odpoledne ještě na pohřeb,tak to je skutečně den blbec. Taťkovi zemřel bratranec. Propustili ho z práce a on to psychicky nevydržel. Pracoval tam od školy a nic jiného než tu práci neměl,tak se otrávil.

@macinek Marti tak to se tedy máte. Já bych hnedka jela taky někam. Zatím vůbec nevím jak letošní dovolená dopadne.
18. kvě 2011 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak si představte,že mi volali z Eonu,že by to bylo možné udělat 10.6.. Tak to seřvání pomohlo..... :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@macinek Marti vypadají dobře,jen si dej pozor na to,aby byla dostatečně dlouhá ta část na nožky,když bude malej spinkat,aby mu nevisely dolů :wink: my na dovču asi pojedem,ale kam a kdy netuším :unamused: přemýšlím o chorvatsku :sunglasses:
@zdenallicka Zdeni ty si trdlo , sraz je víceméně kvuli tobě v červnu a ty napíšeš toto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@anag Peti k eonu se ani nevyjadřuju,to byl největší hnus ve vyřizování,stěhovali jsme se kvůli nim o 2 měsíce později :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já jsem tenkrát byla těhu,tak jsem byla jen parádně nasraná,ale scény jsem nedělala :grinning: tak ted doufej<že toho 10.6.to bude pravda :sweat_smile:
18. kvě 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Se sražte klidně kdykoliv.. :slight_smile:
19. kvě 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti přeju pevné nervy, já když si vzpomenu na stavění tak je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale musím říct že už nám celkem odtrnulo, už plánujeme další domeček, tak za 10 let :grinning:

@cervenec Určitě je chci vidět v reálu, přece jenom Jakub je kus chlapa

Včera jsme byli na prohlídce v 10.měsících a váha 9900g a 75,5cm, na to že poslední dva měsíce Jakub moc nejedl a když tak převážně mlíko je to výkon :grinning:, jo a už má pět zubů a šestý je na cestě
19. kvě 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

holky dotaz, nemáte nějaký osvědčený tip, co s rebarborou? nehorázně se nám rozbujela, uzurpuje mi ředkvičky a je mi líto ji zas jen tak zbůhdarma zlikvidovat... dnes jsem ji prdla na kousky do třené bábovky, pak mě napadá ještě koláč s drobenkou a už nevím, mamča sice dělá rebarborovo-jahodovou marmošku, ale jednak nemám jahody, až budou, tak je určitě sežerem a hlavně se mi s tím zas až tak moc nechce drbkat :sweat_smile:
tak kdybyste měly nějaký recepísek, budu ráda :wink:

@macinek golfáč vypadá docela fajn, hlavně aby šel skoro do lehu, měl polohovatelné nohy (s visícíma spát nic moc) a nejsou od věci trochu větší kolečka, i na výletech se člověk občas dostane do hůř sjízdného terénu, takže aretace super

my máme letitý, pořizovaný ještě pro Jirku, už se snad ani nevyrábí, ale na to, co zažil a že stál taky necelé 3 tis, s malým jsme ho využili na cestování maximálně, s Elenkou díky manduce míň, ale pokud jsme někde s oběma, pořád se hodí, nedávno jsme byli na celodenním výletě, Jířa byl jakýsi ucachtaný, tak si to v něm na hodinku zalomil :sweat_smile: pravda, byl tam kapku stísněný, ale účel to splnilo :wink:
a do letadla bych ani nic drahého nepořizovala, v rukavičkách tam s tím rozhodně nezachází :angry: někdy se až divím, že ten náš všechny cesty bez úhony přežil... (a doufám, že ještě přežije :grinning: )
20. kvě 2011 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: @macinek Marti malá taky vždycky nejvíc vyrostla,když nejedla :sweat_smile: a když futrovala tak nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@zevina tak s rebarborou neporadím,jelikož ji nesnáším,ale vlastně jsem ji od dětství nejedla,takže možná mi chutná :grinning:
22. kvě 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás je pár novinek,Juli Jirka v pátek srazil vchodovýma dveřma,tak že odletěla :confounded: plakala děsně,ale nic jsme nemohli najit,za chvilku jsem jí odhrnula vlásky z čela a tam měla modrou mega guču :unamused: takže jsme se hned i pohádali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za chvilku už zase dělala kraviny,takže dobrý,pak jsem ji ještě našla odranou ruku,chudinka moje :frowning2: a druhá novinka je,že od čtvrtka spí ve svým pokojíčku :slight_smile: zatím je to dobrý,jen první noc jsem nemohla spat já:sweat_smile: furt jsem ji chodila kontrolovat,aby nespadla atd,takže druhý den jsem obskládala postel vším možným :sunglasses: ráno se budí pořád kolem půl 8,akorát fnuká,ale to si časem zvykne a určo za mnou příjde brzo sama i do ložnice :wink: jinak dnes jsme byli v zoo v Brně a tak debilní zoo jsem ještě nezažila :angry: malá zoo miluje,ale tam něco sotva vidí dospělej,takže prcek z kočárku nevidí nic :unamused: navíc je to makačka furt do kopce,no tam už nás nikdo neuvidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:ani žádný pořádný zvířata tam nejsou,nepřehledný,furt jdeš a nevíš vlastně kam :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem říkala,že příště radši obejdu hodonínskou 5 x dokola :grinning: nebyly jste v zoo ve Vídni?nebo v Blavě?
22. kvě 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec brněnskou zoo jsme zatím nestihli, ale na akvarijní výstavě pod starou radnicí, která patří právě pod zoo, jsme se bavili s paní, co tam pracuje a prošla několik zoologických, tak je z této docela zklamaná :unamused: nechci říct, že nám ji nepoporučila, ale prostě jsou v republice hezčí :wink:
na Hodonín nedám dopustit, malá, ale děcka se nenudí, je akorát tak na krátký odpolední výlet :slight_smile:
Lešná 100% nezklame, stejně tak Praha (chystáme se v létě)
Vídeň nevím jakou má zoo, ale nedaleko bývalo pěkné safari v Gansendorfu, ale pravděpodobně je zrušené, aspoň co jsme se předloni o to zajímali, ptž tam to za výlet opravdu stálo
Bratislavu... nevím, za sebe bych tam už znovu nejela, byli jsme předloni, docela zklamání :frowning2: je hodně betonová, zkraje působila docela dobře, pak už takové rozházené, neuspořádané, táhli jsme se do kopce za exoty a nakonec tam byla klec se zlatým bažantem a hejnem andulek :grinning: (ale možná to vylepšil moderní pavilon opic, tenkrát byl ve výstavbě) :wink: součástí je dinopark, taky nic moc, převážně statické modely, nasázené kolem cesty jak patníky, ani ty káble a reproduktory neměli zamaskované, to Vyškov je mnohem mnohem zajímavější, tam je aspoň zajímavá procházka lesem a k vyškovskému dinoparku patří zoopark, ten se mi moc líbil, není to klasická zoo s opicema a jinou exotikou, ale spíš takové běžné zvířátka, jako ovce, kozy, králíky, moc hezky je tam udělaná část: babiččin dvorek, což je opravdu vesnický dvoreček se slepicema, holubníkem, kozama... a taky je tam dobré zázemí pro děti, spousty prolézaček, houpaček, hřišťátka... fakt je to na pěkný výlet, i pro ty, co tam nejedou přímo za dinosaury :slight_smile:

a tip na výlet ne sice za zvířátky, ale za vláčky: http://www.zeleznice600.cz/ úžasná zahraní železnice ve Vracově, můžete se do zblbnutí vozit od "nádraží" k vodníkovi u rybníku, vystupovat u souseda, který má na zahradě řetízkáč, fakt bezva :wink: klobouček dolů před nadšením těhle lidí, nám se moc líbilo, byli jsme loni a určitě některou neděli zopáknem

ještě že Juli bourák ustála jen s boulí, ty děti jsou naštěstí dost gumové :wink: naše malá je taky tak domlácená, nohy samou modřinu, ne že by nějak padala, ale ona furt někde spářá, kam brácha, tam ona, ustavičné bitky o motorky, snaží se statečně zdolávat i trojkolku (vyleze, akorát jí to ještě nešlape) po žebříku do zahradního domečku lozí jak veverka, občas tvrdší přistání ze skluzavky... otřepe se jak štěně, akorá já se pak nestčím ve vaně divit, jak hraje všema barvama :sweat_smile:

a rebarboru jsem nakonec neřešila, páč mi prachsprostě odešel mrazák :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já celý víkend do noci pekla, vařila, dusila, dělal polotovary, zachraňovala co se dalo a vozila do azylu ke švagrové
23. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: @zevina no tak to ta Blava bude asi tak jak Brno,10km nachozených a nikde nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem pomlouvala Olomouc,ale ted už nebudu :sunglasses: ta je tisíckrát lepší.v Lešné jsme byli taky,tam se mi líbilo, LIberec je taky dobrej a vloni jsme byli v Plzni a tam je nová a nádhernáá,jen teda kapánek náročnej terén :sweat_smile: v Praze jsme nebyli,ale asi se tam vypravíme na víkend :wink: a sestřenka nás láká k ní do Hannoveru,že je tam super zoo,ale je to kapánek z ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty vláčky určo zajedeme,zní to super :slight_smile: jo a zajímavý je,že ty mrazáky neodejdou nikdy přes zimu,že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě Olomouc nenadchla, ale ani nezklamala (ale pravda, taky jsem moc neočekávala :sweat_smile: ) aspoň člověk jde příjemným lesoparkem a ne po rozpáleném betonu a Jirkovi se tehdá líbila hlavně jízda vláčkem (byl velký asi jako teď Eli) a obr výběh s kozama a dívat se žirafě do očí bylo docela fajn :wink: mně zůstalo v paměti hlavně to, že teprv tam jsem pochopila, proč se říká: smrad jako v opičinci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
prý je moc hezká Bojnice, tak třeba někdy vyrazíme na větší výlet, stejně tak do Dvora Králové (byla jsem tam snad před 20-ti lety) chystáme se furt, že si uděláme po republice takovou severní trasu přes Adršpach, pevnosti apod
na pár dnů do Prahy jezdíme skoro každý rok, ale na zoo zatím nedošlo, loni jsme nechtěli o víkendu, že tam bude moc národa a pak se ochladilo, že jsme radši volili něco v teple a zvířátka vyměnili za Království železnic, což byla taky parádní volba a bombastický zážitek pro všechny! takže při návštěvě Prahy s dětma, doporučuju pro dětičky, maminky a hlavně tatínky (nevím kdo je nadšený nejvíc :grinning: )
23. kvě 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek