• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@zevina no já jsem do neděle tvrdila,že Olomoucká zoo je nic moc,ale po Brnu jsem změnila názor :grinning: ale ty žirafy tam mají super,ty miluju,do Brna jsem jela hlavně kvůli nim a nakonec jsme je jaksi minuli,byli jsme kousínek od nich,ale to jsem zjistila až na mapě u východu :angry: v Bojnici jsme byli několikrát,ale zoo jsme nestihli.ve dvoře jsme byli před pár rokama a byla jsem hodně zklamaná,hlavně ze safari :unamused: a jak tak čtu vy jste na vláčky,že? :sunglasses: jo a ty by jsi nechtěla s prckama přijet na sraz do Lednice?máš to teda nejdál - je to delší,ale o to horší cesta :grinning: ( oblíbená hláška Jirky)
23. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé se dívám na ten nový pořad šéf na grilu a slintám,mnam steaky můžu :dizzy_face:
23. kvě 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

teda co máte proti olomoucké zoo :confused: , já jsem ji jako dítě milovala, bzro se tam chystáme a už se moc těšíme, ségra s manželem tam jezdí minimálně 4x ročně, podotíkám že bez dětí :grinning: , brněnská stojí za prd, tam se nechystáme
24. kvě 2011 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme byli teď u našich, v sobotu jsme byli s Jakubem poprvé na bazénu a super, nejvíc se mu teda líbili děti :grinning: , on jak předtím se dětí bál, tak teď se z nich může zbláznit :grinning: No myslím že brzo začne sám chodit, chce teď pořád chodit za ruce, no chodit on většinou spíš utíká :grinning:
24. kvě 2011 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky nevím, co máte proti olomoucké ZOO.. Ta je nádherná!!! :dizzy_face: A Lešná taktéž..:slight_smile:
24. kvě 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .. :dizzy_face:

Nějak v poslední době nemám čas komunikovat. Ale budu se snažit polepšit. Slibuji ... :slight_smile: :slight_smile:
ZOO nemůžu posoudit,protože jsem snad nebyla ani v Brně natož v Olomouci.... :grinning: :grinning:

Kolik nás tedy dorazí na ten náš sraz???? Už se na Váš moc těším.

24. kvě 2011 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: dík za pozvání, jela bych ráda, ale nejspíš nám to nevyjde, ptž Jiřík ve školce prý budou mít celý týden kolem dne dětí nějaké akce, každý den něco, skákací hrad, diskotéku, školní výlet apod a zatím netuším co bude kdy, bo tenhle týden nechodíme, je takový ani zdravý, ani nemocný, trochu zanudlený, tak jsem ho nechala doma (že už pochrchlává a posmrkuje i Eli ani nekomentuju :unamused: )

no na vláčky jsme docela zatížení, ale myslím že vláčky miluje v podstatě každé dítě, bez rozdílu věku pohlaví :slight_smile: taky lodičky, letadla a samozřejmě zvířátka... nakonec kam jinam s prckama na výlet aby je to bavilo a nerušili ostatní :wink: v J. asi 2 letech jsme byli na Buchlově a nebylo to pravé ořechové, byl sice hodný neměl snahu nic ošahávat ani utíkat kam se nesmí, jen občas komentoval hlasitým jůůůů a pani průvodkyně se netvářila moc odvázaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ale možná měla za celý den turistů plné kecky a tvářila by se opruzeně i bez přitomnosti malého dítěte :sweat_smile: )

a hurááá, už mám 2 dny mrazák opravený :slight_smile: moc mě servisák nepotěšil, když mi řekl, že v dnešní době je životnost lednic cca 5-10 let :angry: my ji máme těch 5, levná zrovna nebyla a ještě bych neměla chuť ji měnit za jiný model... ale zaplaťpánbu že máme dvoukompresorovou, takže neodešla celá a mrazící kapalina šla doplnit, tak ji teď budu aspoň 2x denně hladit, aby ještě dlouho sloužila :grinning:
26. kvě 2011 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kuk, jen jsem nakukla a hlasim, ze na sraz dorazim!!!!! Uz se moc tesim! Tam poradne povykladame a probereme svechno mozne i nemozne...
Jdu neco delat, pac v osbotu rano opoustim rodinku poprvni na cele dlouhe 3 dny :( a jedu s kamaradkou do Srbska kamaradce na svatbu. V pondeli navrat v noci dom a ve stredu hora do Lednice za vama!!!

Mejte se krasne, zatim pa paaaaaaaaaa
26. kvě 2011 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak snad nám to počásko ve středu výjde :sunglasses: sice hlásí bouřky,ale třeba se s předpovědí netrefí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se po dlouhé době hlásím. Shořela mi videokarta tak mi nefungovala obrazovka a na koníka se z mobilu nedostanu. Na sraz nevím, tím že to čtu až dnes, nevím jestli to zmákneme, kdyžtak se ozvu, pokud by mi Inka vzala sporták tak by to bylo super, akorát musím mrknout jak se dostaneme do Lednice. No uvidíme, zatím ještě nevím co na středu máme nebo ne. Já se kdyžtak ozvu

Jinak u nás už to taky začíná být mazec, Mates nedělá nic jinýho než leze kam nemá, takže jsem mu celý den za zadkem, bud mi leze do květináčů nebo někde stojí a už začíná lehce pochodovat, takže skvělý, hlavně ho baví si stoupnout a strčit si jednu ruku do pusy a druhou se pustit, ale naštěstí už se naučil sednout si ze stoje na zadek,ale občas se mu podaří že jak rychle žuchne, tak i ze sedu sebou švihne o zem, ale už je to lepší, hlavně teda z čeho jsem na nervy jsou jeho šílený scény ohledně jídla, za prvé - s prominutím - žere jak neurvalej, jakmile má někdo z nás něco na jídlo, tak je problém, tudíž já akorát obědvám a to když on spí, jinak smůla a za druhé jakmile vidí, že nesu hrnek nebo míchám mlíko, tak si sedne na zem a řve a řve, kolikrát tak strašně ječí, že na něho musím zvýšít hlas, aby toho nechal, no hotovo.
A o tom že ho nebaví hračky ani nemluvím. Má teda chvilky, že sedí na zemi třeba hodinu a hraje si a pak jakokdyž do něho střelí a visí mi neustále za nohu, nebo si s ním musím jít hrát a to mi pak leze i po hlavě.
No je to sranda, začínám si přát, aby už aspon dokázal stát sám tak, že sebou nebude mlátit o zem, nebo at už klidně chodí, i když z toho mě pak asi odvezou :grinning:
jo a co je teda docela sranda, tak se bojí trávy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted jsme ty vedra trávili převážně na zahradě, roztáhla jsem deky a řešila jsem, co mu mám obléct aby nebyl pořád zelenej od trávy, tak po dvou dnech jsem zjistila, že to není nutný, bo on na trávu jenom šáhne a hned ucukne a jakmile se mu stane že na ní omylem skončí, tak hrozně řve :grinning:

Tak se zatím loučím ještě se ozvu ohledně toho srazu.tak páááááááááá
Jo a jak Marˇˇta řešila ty botičky, tak od kdy se dětem dávají? Díkec pa pa
28. kvě 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janca.k Jani tak snad vám to na srazík výjde :slight_smile: jo jo a ten tvůj popis mi připomíná Juli,i když začala lozit až po 10 měsíci,ale fakt jak to čtu,tak nostalgicky vzpomínám :grinning: s tím jídlem to bylo lautr stejný,jedli jsme potajmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: kvítka jsem musela všechny odstěhovat nahoru,zpátky jsem dala některý až ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: vlastně všechno šlo pryč :grinning: oblepili se všechny rohy,koupili branky na schody atd :sunglasses: ale teda hrát si uměla,po 15 měsíci jí šiblo a ani tuk,ale už se to vrací do normálu :wink: no a to čekání,kdy bude chodit ani nemluvím a to Juli byla lezec,moc za ruky nechtěla chodit,kamoška tak s malým chodila 3 měsíce :sweat_smile: to by mně hráblo :unamused: jo a na trávu Juli taky nechtěla jit,když jsem chtěla aby tapkala po ní bosky nebo v ponožkách,tak ani náhodou :grinning: vždycky zvedla nohy a visela v luftě :sunglasses: jo a botky měla s takovou měkkou podrážkou od adidas a v nich tapkala,myslím,že malej má na pevný botky čas,dokud nebude chodit aspon za ruku :wink:
28. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
holky málem mě klepla pepka,když jsem dnes viděla předpověd počasí :sweat_smile: http://www.meteopress.cz/#sm=0-0 budem to asi muset posunout :stuck_out_tongue_closed_eyes: co čtvrtek? :sunglasses: ta předpověd je jak znamení :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2011 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janca.k Jani no u nás je to v bledě modrém :grinning: , leze kam nemá, když stojí tak se s oblibou nedrží a čeká že ho někdo chytí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jídlo teda sormuje, ale když mu chceme dát tak vyplázne jazyk a nechce :grinning: , teda až na vyjímky, ovoce si vezme. Botičky respektivě sandálky dávám jenom na ven, když chce ťapat venku, doma mu dávám ponožky s protiskluzem. Botičky se ,mají dávat až když dítě převážně jenom stojí, u lezení mu to kurví kotníky. Hračky u nás jsou zbytečné, když si vydrží hrát tak maximálně 5 minut a radši s kabelem od počítače apod :stuck_out_tongue_closed_eyes:, kytky jsem už co jsme se přestěhovali dala nahoru, my jsme toho ani moc odstaňovat nemuseli. Na trávu taky moc nechce, je jak chamaleon, opatrně na ni šahá a radši ji teda jí, to je mňam mňam :grinning:, to je teď jeho nejoblíbenější slovo mňam mňam :grinning:, už si takhle říká o jídlo anebo vím že jí něco co nemá jako papír apod :grinning:. Když jsme byli u našich tak objevil papírové kapesníky, úplně se rozzářil a říká mňam mňam :grinning: :grinning: :grinning:

No počasí no comment :frowning2: , ve čtvrtek nemůžu, ach jo já jsem se tak těšila, Jakub je teď úplně hotovej s dětí. No aspoň teď chodíme k sousedům co mají o půl roku starší holčičku, minulý týden jsme tam byli dvakrát a o víkendu s nima jedeme do maďarska, to bude mazec :grinning:
30. kvě 2011 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nestrašte, věřte, že tady bude mít déšť minimálně půldenní až denní zpoždění oproti Praze, jako vždy :wink: já pevně doufám, že počasí ještě vyjde, náš mlaďásek jedou ve středu na výlet a shodou okolností právě do Vracova na vláčky, jak jsem tu dávala odkaz :slight_smile: no a natěšený je až na půdu...
říkala mi učitelka, že tam měli naplánovaný výlet už loni, ale kvůli ošklivému počasí se odvolal a nakonec ho nahradilo zoo, takže podruhé se to snad opakovat nemůže, ne?

mmch, naši tajtrlíci při sobotním dešti :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@macinek jo tak trávu taky jíme :grinning: a včera jsem teda zjistila, že mě Mates přečůral a jde i na trávu, ale stylem, že zvedne zadek a neleze po kolenách, ale jde po čtyřech...snad chápete jak to myslím :grinning: takže my teda chodíme ven s dudlíkem, bo on prostě všechno jí :rolling_eyes: já jsem si právě říkala, že bych mu aspon ven dala ty capáčky, co nosí do kočárku, aby neměl studený nohy, no doma to nějak přežijeme, ponožky mi totiž sundává a nebo se mu otočí tak,. že má protiskluz nahoře a ne dole :grinning:
už jsem psala na FB čtvrtek nedám, máme ráno plavčo a odpo jsem domluvená se spolužačkama ze základky na kafo.
Tak snad někdy příště mi to vyjde a nebo si uděláte výlet, dovezete spacáky a přijedete až bude Martin s klukama na kolech nebo na Suchým :grinning:

Zajímavý je, že Mates nesomruje ani tak jídlo, jako nanuky :grinning: a teda minule dostal olíznout lžičku od guláše, protože se držel Martina za nohu a řval jak kráva, že chce taky...no nadšená jsem z toho nebyla, takže jsou v pohotovosti křupky a dostává křupky,i když je pak všechno opatlaný...jo a ještě dotaz...každej mi nutí at mu dávám chleba nebo rohlíky, ale já mám teda pocit, že na to má ještě čas...co vy na to?

A já teda k těm ZOO, v Brně jsem byla jako děcko, tu si nepamatuju, ale v Lešné je moc pěkná, i když jsem tam byla před tou rekonstrukcí, v Olmiku je taky pěkná, ale asi nejlepší je v Praze, tam jsem byla poprvé loni a moc se mi tam líbilo, hlavně výběhy, tak si můžete vlézt :grinning: nic drak se budí, jdeme papat
31. kvě 2011 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@zevina ta fotka je fakt super...mmch jsem si až ted všimla, že jsem dávat líbi se mi :grinning:
31. kvě 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janca.k Včera jsem dala Jakuba na trávník a nechtěl se hnout, radši sbíral všechno kolem a jedl :grinning: , pak objevil bazén, takže to dopadlo že ležel na břichu na břehu a ráchal si ruce v bazénu, ještě jsme mu nestihli napustit malý bazének, no každopádně až ho napustíme tak ho z tama nedostaneme :grinning: . Rohlíky a chleba dávám, ale Jakub toho moc nesní, chleba nechce skoro vůbec, rohlík nejdřív cucal, teď občas kousek sní. Zezačátku s tím měl dost problém, protože čekal že se mu to v puse rozpustí jako křupka.

Dneska jsme měli hroznou noc, jedl před půlnocí, potom ve 3 a skoro do 5 byl vzhůru, to už je za poslední týden potřetí co ponocuje, do toho sebou při spaní hrozně mele, takže věčně naráží do šprušlí, já mu asi pořídím kazajku a rohypnol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky co ten srazik zitra? Pocasi nam moc nepreje, maji byt bourky, silne prutrze... :(
Ja bych byla pro odsunuti na pristi tyden... navic Mates ma ATB do oci a nosu :( uz je dostal ve ctvrtek... vcera jsem se vratila dom za chlapama a doufala, ze uz bude ok a neni :( Takze bych to odlozila i kvuli nemu. Stejne nemuze na slunko, tak by jsme asi nejeli tak ani tak :(

Dnes jsem nasadila Vironal, tak snad bude brzy zase fit!

Mimochodem i ja se musim dat dohromady, uz treti den me boli v krku - to je z te klimacky v aute, ale jinak to neslo, bylo 32 stupnu a my jsme ujeli celkem 1700km !!! bez klimacky by jsme padly za vlast!!!

Tak co navrhujete?
31. kvě 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
baf :grinning: holky takže info je na fb :sunglasses:
31. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janca.k Jani pečivo se myslím dává od 9 měsíce :wink: mám odlaz na super tabulku,podle ní jsem šla co se týká jídla a hned jsem věděla co může a kdy to může :wink: nevím,jestli jsem ti ji už neposílala :sunglasses:
31. kvě 2011 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinek malá je taky vodník,včera jsem našim objednávala bazén,takže my máme plán na léto jasnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu od tama nevytáhnu :grinning: z rohlíku se malá taky ze začátku dávila,ale pak už věděla vo co go :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí

uf poslední dvě noci už je konečně klid a spí do 7 :dizzy_face: , kéž by mu to vydrželo, akorát teda jídlo nic moc, vůbec nechce zeleninu s masem, sní tak maximálně 3 lžičky a konec, přesnídávky taky nic moc, čerstvé ovoce trošku, nejvíc frčí mlíko, jogurt, celkem kaše a pak křupky, piškoty nebo rohlík, ale piškoty i rohlík má na příděl :grinning: . Tak uvidíme o víkendu v maďarsku, třeba se bude opičit po malé Lucce a bude vzorně jíst :slight_smile:

No nic jdu prolézl mimibazar, potřebuju koupit větší bodyčka s dlouhým rukávem, velikost 80 už začíná být Jakubovi malá :sweat_smile: , minule jak jsme byli u našich, tak byl velký sekáčový prodej, kus za 22Kč, tak jsem vybrala hromadu věcí, jak pro Jakuba (mikiny, tepláky, svetříky atd) tak pro sebe :dizzy_face: , na sebe jsem sehnala věci co jsem fakt potřebovala, budu tam muset zavítat častěji :grinning:
2. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile: :slight_smile:
Nějak vůbec nestíhám psát. Jsme sháněli dva dny nějaké pěkné a levné obklady do sklepa,tak jsem většinu času nebyla doma. Na kdy vidíte ten sraz. Chtěla bych moc přijet,sice toho budu mít příští týden šíleně ale pokusím se přizpůsobit. Jen ve středu jdu na 11:45 na gyndu,ale to nevadí přijeli by jsme když tak později.
Jsem se totiž naštvala a řekla si,že musím začít něco dělat jit snad neotěhotním. Sice na to naštěstí nemám moc času myslet,ale přece jen už druhý cyklus mám anovulační a to se mi moc nelíbí. .... :unamused: :unamused:
Mám to celé nějaké čudné .... http://www.fertilityfriend.com/home/32ae86
:sweat_smile: :sweat_smile:
3. čer 2011 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak přece se jen s tou předpovědí na středu nesekli :unamused:

Jiřulovi výlet ještě vyšel, doma nám déšť nevadil a navečer jsme stihli ke dni dětí i s babičkama ještě pogrilovat :dizzy_face: další slejvák nás zahnal ze dvora, až už jsme utírali mastné huby :grinning:

@janca.k pečivo jsem začala dávat od ukončeného osmého měsíce (teď už se zase lepek pro změnu doporučuje zavádět podstatně dřív, ale i u Elenky jsem se držela 8m, stejně jak u Jirky) neřekla bych, že množství na najezení, spíš pro zábavu, zkoumání, žmoulání, objevování jiných chutí a taky procvičování motoriky drobením rohlíku do kočáru :sweat_smile:
krajíček chleba jsem mazala až po 10-11m, prostě jak mimčo zvládne dobře zpracovat i kousky a řekla bych, že o pečivovou svačinku byl větší zájem až kolem roku...
fajn tabulka co kdy dávat je na www.kojeni.net v sekci "zavádění příkrmů" dle mého názoru nejlíp zpracovaná, co jsem kde našla :wink: ehm... ale teď ty stránky nějak nefungují :confounded:

@macinek že kazajku a rohypnol :grinning: :grinning: taky by se nám to občas šiklo... ale před týdnem konečně vylezl první špičák a těm třem zbývajícím, co už úplně prosvítají, dávám tak týden a snad se po dvouměsíčním martýriu konečně vyspíme :sweat_smile:

a ještě přihodím tip na výlet, anebo by se vám to mohlo zamlouvat i jako možné místo někdy na srazík... byla jsem tam naposled jako těhule s Eli, teď je to kapku zrekonstruované, tak jsme to konečně v týdnu očíhli a strávili tam příjemné odpolede http://www.sportlandbabylon.cz/index.php?lang=cz&sid=bc03f228202ba54fd428d1544dc935af&page=4 je to kousek od Kyjova, venku jsou prolézačky, skluzavky a podobné atrakce, Eluš nadchlo hlavně obr pískoviště + habakuk hraček a hlavně, je to krásný bílý písek, takže pak nejedete domů s prasátkem :grinning: a ohrada s oslíky, kozama, ovečkama... k tomu venkovní posezení a nekuřácká restauračka s poměrně velkým hracím koutkem :slight_smile:
přes víkend prý bývá natřískáno, my byli ve všední den a klídek, pohoda
3. čer 2011 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinek tak at Kubíkovi na první dovolené moc líbí :slight_smile:

@anag Peti bud pondělí nebo uterý,však už víš :wink: a k tomu grafu ti neporadím,já už jsem vyšla z praxe a už ani nevím vo co go :unamused:

@zevina tak špičáky u nás nejsou zatím ani vidět :wink: ale už dopředu se toho děsím :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt jí chybí spodní pravá dvojka :unamused: ten odkaz mám i já stejnýa fakt nejede,co mě teda děsí,jsem si ho chtěla nechat pro druhýho prcka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten areál vypadá super,jen by mohli mít lepší stránky a víc fotek :sunglasses: ale na srazík jako stvořený :wink:
3. čer 2011 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervenec já mám ty příkrmové tabulky uložené, bo už kdysi stránky nefungovaly, resp. náš nový prohlížeč je neuměl přežvýknout a otevřít :rolling_eyes: tak mi je kámoš u sebe stáhl, v případě zájmu můžu přeposlat :slight_smile:

4. čer 2011 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec,
díky za tu tabulku, mrknu na to. Já se na to pečivo ptala i kvůli tomu, že tchýně mi neustále říká, že malej musí žvýkat kůrku chleba, kvůli zubům, což nechápu, za prvé žádný nemá a její teorie, že se mu líp prořežou mi přijde krapet divná...no tak mu ten chleba dala ve čtvrtek v dojmu, že ho bude žmoulat, ale naše telátko, si těma dásněma kus ukouslo a snažil se ho polknout celej, no asi jak Kubík, čekal, že se to rozpustí, takže jsem začala raději sušenkama, sice bordel všude, ale ty se mu v pusině rozpustily a nemusela jsem mít strach, že se bude dávit.
A jinak máme za sebou šestou nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím teda proč ty nemoci mají tak debilní názvy,ale budiž.
Od úterka od noci měl Mates teploty, ve středu skoro čtyřicítky, takže jsme jeli ve čtvrtek k mudrovi, tak říkal, že to bud bude ta šestá a nebo zánět močáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže mu bral krev a v pátek ráno jsem operovala a odebírala moč :grinning: :grinning: a dneska ráno se osypal, takže dobrý, ale stejně čekám, že vyleze i nějaký ten zub, bo furt šudlí jazykem po spodním patře a to nikdy nedělal a taky má neustále narvanýho dudlíka jakoby do strany, taky ho používá jako kousátko :grinning:

Jo a rohypnol a kazajku bych taky potřebovala....Mates sice v noci spí,ale občas mi dělá to, že se napůl probere a sedne si, pak s sebou švihne, protože usne a tím se vzbudí úplně a řve a nebo je stejně jako Kuba narvanej mezi šprušlema, začínám mít pocit, že jakmile není narvanej na tom dřevu tak snad ani nedokáže spát....

Já jsem ted udělala nálet na Tesco, koupila jsem pětipack bodyček za 140kč, tak jsem toho nabrala a trička za pade, taky jsem nakoupila sobě nějaký nátělníky a sukni, šla jsem taky vtipně do sekáče, ale všechny tři jsou totálně vybraný, tak musím počkat až dostanou nějaký zboží a nebo si budu muset zajet za Marˇˇtou :grinning: naštěstí jsem si nabrala hromadu oblečení od kámošky, takže na podzim a část zimy hadříky máme, tak aspon to...ale bodyna teda taky musím dokoupit, protože bud je Mates jako prase, takže ho dvakrát denně převlíkám a nebo ho obleču a zjistím, že je mu bodyno malý...mazec fakt.....taky bych chtěla mít někdy tolik hadrů jako on :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2011 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak Maďarsko bylo absolutně super, přistavěli tam další bazény a upravili to hlavně pro děti, no fakt bomba, vřele doporučuju, v dětské části mají hned u bazénů přebalovací místnost, kde jsou křesla s kojícíma polštářema, postýlka, matrace, vedle je kuchyňka s mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, ohřívačem lahví. Jakub s Luckou se vyřádily :dizzy_face:
6. čer 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@macinek nádhera, podle popisu a fotek to vypadá báječně, hotový ráj pro děti a malý se tváří šťastně jak bleška :wink: :dizzy_face: jestli to není tajné :sunglasses: písni, prosím, konkrétní místo, dííííík

i když my by jsme měli asi prověřit Elenčin momentální postoj k bazénům, páč loni to byla bída :confounded: vana anebo malý nafukovací bazének na dvorku, to bylo o.k., ale když jsme byli např u známých, kde naše větší ratolesti řádily v bazéně, tak stačilo, aby malá slyšela větší šplouchanec nebo cáknutí a okamžitě spustila ječák :rolling_eyes: to samé na dovči, k bazénu jsme chodili jen když spala, anebo když tam nikdo jiný nebyl a nehrozilo, že se bude skákat do vody... zajímavé, že moře jí absolutně nevadilo, tam se nebála a klidně se nechávala vlnama ošplíchávat...

@janca.k miluju rady typu: "ale my jsme vám dávali to nebo ono" :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tím nemyslím jen babičky, ale i starší a hlavně "zkušenější" kolegyně v práci apod
např jedna paní chytrá, nechápala, ještě u malého, výhradní kojení do půl roku, že mám namazat chleba na kostičky a jedem a na moji odpověď o nezralém trávícím traktu a lepku coby nejsilnějším alergenu, měla jen hahaha, my jsme na tom vyrostli, vy jste na tom vyrostli a nic nám není, no a neuběhlo moc vody a milé paní po padesátce a dlouhodobých zdravotních problémech, zjistli alergii na lepek a mléko :pensive:
6. čer 2011 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@zevina Město je Sárvár, tady jsou stránky http://www.badsarvar.hu/?lng=5

fakt vřele doporučuju s dětmi jakéhokoliv věku a kdykoliv během roku, je tam velká část krytá, takže i když je zima tak není problém, my tam jedeme v srpnu na týden a už se moc těšíme až bude Jakub větší, je tam spousta tobogánů a skluzavek a další výhoda je, že všechny atrakce jsou v ceně vstupného :dizzy_face:
6. čer 2011 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek