• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@macinek dík :slight_smile: akorát by to mohlo být kousek blíž hranic :sweat_smile: to se na otočku asi moc nevyplatí (nevím jak děti, ale já bych po takové dvojité cestě byla naprosto ubitá) s ubytováním jste taky byli spokojení? já bych teda nic nenamítala ani proti kempu, máme vyzkušeno, že pod stanem je to pro děcka to pravé dobrodrůžo :sunglasses:
7. čer 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zevina Termály v maďarsku zatím pro děti moc přizpůsobené nejsou, tohle jsou asi první termály kde pochopili, že rodiny s dětma jsou pro ně stejně důležité jako důchodci. Od nás z domu je to 258km, cesta trvala cca 3 hodiny. Ubytování je tam na každém kroku, od kempu, přes apartmány (ty jsou asi nejlepší), pak penziony a hotely.
8. čer 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, co se děje, že je tu tak liduprázdno? touláte se někde, anebo jste zanevřely na koně? :confused:
13. čer 2011 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem uplně vyřízená.... :pensive: :pensive:
Přestavte si,že jsem ztratila peněženku. V té čtyři tisíce, občanka, karty, řidičák,atd.....
Prohledali jsem už celej byt a nikde nic,tak mi vypadla asi ráno u pekárny nebo já nevím. Jsem z toho uplně zničená. Už jsem to i ořvala .... :cry: :cry: Pořád se snažím šetřit a teďka tohle .... :sweat_smile: :sweat_smile:
14. čer 2011 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@anag Peti tak to je hrozný :frowning2: nejhorší je,když je člověk nasranej sám na sebe :unamused:
@zevina nějak nestíhám :sunglasses: děláme zahradu,takže veškerý čas věnujeme vyhrabávání šutrů :stuck_out_tongue_closed_eyes: já to uplně nesnáším :rolling_eyes: ale jak píše Zdenča: až budu veĺká tak budu mít zahradníka :grinning:
jinak jsme byli s Jirkou v sobotu na závodech v Jedovnici,tak to tam bylo opět super,akorát jsem poprvé pichla kolo na kočáru,hned jak odstartovali,takže Juli to odchodila a maminka odnosila :grinning: pak jsem jí ještě utopila sluneční brýle,když jsme krmily kačenky :grinning: ale včera jsme byli v Brně,tak už má nový :sunglasses: ale jinak je Juli ted na pecku,furt mě tahá za ruku a něco chce :unamused: uřvaná je :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci zase začala kašlat,tak jsem s ní skočila k dr,ale nic jí není,tak má jen sirup a stal se zázrak plakala jen chvilku a pak už dr ěco vykládala,jsme žasly obě dvě i s dr :slight_smile:
14. čer 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnes mám takovej zvláštní pocit,že se o mě pokouší střevní chřipka,tak celej den chodit cucat slivku :grinning: asi si půjdu loknout ještě ted,protože cítím,že se něco děje :confounded: doufám,že se to nerozjede,ted to u nás řádí o 106 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag tak to naštve :angry: mně se stalo to samé loni, akorát jsem, oproti tobě, měla v peněžence "jen" dva tisíce a sere mě to doteď :unamused: peníze člověk obrečí, ale to vyřizování všech dokladů a karet je pěkný opruz a samozřejmě cáluješ další a další poplatky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
radši bych byla za debila, nic by mě neudělalo větší radost, než kdybych ji nakonec našla uklizenou třeba v ledničce s nákupem :sweat_smile: bohužel jsem takové štěstí neměla a nikdo ani doklady nevrátil :cry:

@cervenec topilas brýlky přímo v rybníku Olšovci? jestli to je ta (nebo ty) Jedovnice, co myslím :wink: párkrát jsme tam byli s Jiříkem pod stanem, měli jsme to jako výchozí bod k výletům do Mor. krasu, Boskovic, Vyškova apod :slight_smile: Eli má zpoždění, ta ještě nekempovala, měli by jsme to letos napravit :sunglasses:

doufám, žes pořádně desinfikovala a všechny potencionální srajdací bacily se zbaběle daly na ústup :sweat_smile:

jsme byli o víkendu v Brně, manža vyhrál na Krokodýlu rodinný výlet parníkem, tak jsme zvažovali co s volným odpolednem, jestli nezajít do Zoo :grinning: :grinning: nakonec jsme to zapíchli u přehrady v Mraveništi (dětské hřiště) a super, ti naši opičáci se parádně bavili, byli vyskákaní, vařádění a maximálně spokojení :sunglasses: a fajn že oproti Bongu tam dospělí neplatí vlezné (ale zase v Bongu jsem se vyřádila i já, tady jsem neměla odvahu lézt na skákací hrady, to jsem děckám jen tiše záviděla :sweat_smile: )
15. čer 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zevina To máš pravdu. Přiznám se,že jsem se dívala i do mražáku. Ale bohužel nikde nic. Dneska jsem prohledávala po dědině i odpadkové koše jestli tam nehodil alespoň peněženku s dokladama a bohužel nikde nic. Nejvíc mě na tom štve to,že pořád se sažím šetřit a potom se mi stane tohle. No prostě hrůza.... :sweat_smile: :sweat_smile:
Ve tři ráno jsem se probudila a už do rána nedělala nic jiného než přemýšlela o peněžence.

Tak to jste se tedy měli. Na parníku jsem nejela hodně dlouho. A v jaké tam vyhrál manžel soutěži?

@cervenec Iny tak to je super,že se Julinka začíná kamarádit s pani doktorkou. A naš Erďa je taky nějakej uřvanej. Nechápu co se s ním děje. Pořád si něco vymiňuje.
15. čer 2011 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@zevina ještě ,že tě tu máme,parník je další typ na výlet :sunglasses: akorát Jirka nesnáší Brno :grinning: a od výletu do zoo už i všechny zoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jojo v Olšovci jsou naše brýle :sunglasses: jestli je nenosí ted ty kačenky,tak tam budou navěky :grinning: je to tam hrozně fajn,byli jsme tam i vloni a byla jsem nadšená :slight_smile: taky bych to prubla s malou pod stan,tak třeba to letos klapne :slight_smile: desinfikovala jsem ještě dnes ráno a dobrý,snad se to nevrátí v horší verzi :wink:

@anag Peti to věřím,že ti to ted v hlavě furt šrotuje :unamused: na obci jsi byla,tzřeba tam někdo dal tu peněženku :wink: aspon ty doklady,kdyby se našly :unamused:
15. čer 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
představte si ,že malou dnes pichly dvě vosy :frowning2: do pravé ruky ,do prstíku a do zápěstí.plakala dost a docela dlouho,ještě další dvě hodiny si sem tam fnukla a vůbec tu ruku nepoužívala,měla to napuchlý,že ani nemohla ohnout prstíky :frowning2: hned jak se uklidnila,tak jsem ty svině šla vyšplíchat sprejem,chcíply všechny,tak jsem se aspon pomstila :angry:
15. čer 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

@anag na parníku jsme byli na tomhle: http://www.veselakavarna.cz/fotogalerie-detske-kavarny/2011-vesely-karnevalovy-parnik-korab.php a fakt to bylo moc hezky připravené :slight_smile: ale upřímně, ani nevím z jaké soutěže to bylo :sweat_smile: jen nevím, jestli jsem to už zapomněla, anebo jsem se neptala :sweat_smile: :sweat_smile: ale abych to uvedla na pravou míru, s mým chlapem je to totiž tak, on je docela vyhlášený, že jak slyší slovo "soutěž" hned esemeskuje, telefonuje, posílá apod a kupodivu semtam i vyhrává :sunglasses: hlavně z rádií, když jenom vzpomenu letos, tak jsme několikrát měli pizzu z Dyje, z Jihu vyhrál lístky na Michala Nesvatbovu... spoustu různých milých drobností, poukazů, vstupenek na koncerty nebo do multikina...
a neptej se mně, jak to dělá, sama nechápu :grinning: a kdybych měla pátrat v minulosti, ani si na všechno nevzpomenu, ten seznam by byl dlouhý, snad ty největší, jako koncerty v O2 aréně na Kylie Minogue nebo Eagles :dizzy_face: nebo taky z Jihu dovolená na Rhodosu
a ne že by se mu dařilo jen v regionálních rádiích, nějakou výhru měl třeba i z Impulsu nebo Frekvence1, prostě fakt má pro to slabost :sweat_smile: :sweat_smile: a taky štígro :wink:

@cervenec na lodičky přece nemusíte za každou cenu do Brna :wink:
já už se od loňska chystám, že posbírám děti a obě babičky a uděláme si výlet lodí z Břeclavi na Janův hrad, je to asi hodinová plavba a myslím, že by to mohlo být pěkné :slight_smile:
anebo z Hodonína je zajímavá pohádková nebo pirátská plavba: http://www.pristavisteujezu.cz/pl_pohadkova.html na Konstancii jsem kdysi byla na normální plavbě, ještě bez dětí (resp. jsem měla děti půjčené od sestřenky, ale už veliké, takže ti by pohádky už neocenili :sweat_smile: ) a taky to bylo fajn

známí si zase půjčují loďku buď v Sudoměřicích na Výklopníku anebo přes hranici ve Skalici a děcka bývají maximálně spokojené (ale mají je o ždibec větší než my, tam bych počkala, až ta bleška trochu povyroste)

svině vosy :angry: to muselo Julinku neskutečně bolet :cry: :cry: má to ještě napuchlé?
16. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zevina tý jo to ten tvůj chlap nedělá nic jinýho než soutěží :grinning: ten rhodos bych si dala líbit nemít Juli :grinning: no měly jsme s holkama srazík v Lednici a komárů tam bylo docela dost,takže na tu lodičku vemte repelent :sunglasses: napuchlý to měla,ale ráno už dobrý,ty vpichy tam jdou teda vidět pořád,akorát ráno viděla včelku a mazala za mnou jak namydlená,tak doufám,že se nezačne bát :frowning2: bolet ji to muselo pěkně :unamused:
16. čer 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec jj, on jak slyší slovo soutěž, tak se nemůže udržet :grinning: :grinning: :grinning:
já bych cestování s dětma neviděla rozhodně dramaticky, říkám, že dokud jsou malí, tak letět, je s nima daleko jednodušší, než jet autem :wink: na tom Rhodosu měl Jirka necelé tři a Eluš byla cca 25tt v bříšku :slight_smile: tam bylo nádherně, je to jedno z míst, kam se v budoucnu ráda vrátím, ale my celkově Řecko prostě milujem :dizzy_face:

a nejpohodovější dovča stejně byla s Jiříkem, když měl 13m, klídek, úžasný relax, prostě jsme denní režim přizpůsobili jemu a fakt si to užili :wink: ve dvou letech to byl docela mazec, páč už chtěl být samostatný a prosazovat si svý, což samozřejmě vždycky nešlo, takže poněkud náročné :sweat_smile: tříleťák už je na pohodu, čtyřleťák, to je samostatná jednotka, bylo spíš náročnější skloubit zájmy a potřeby obou dětí :wink: letos uvidíme, jestli budeme mít odvahu zopáknout si dovču s dvouletou "pubertou" :sweat_smile:
17. čer 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zevina to já teda cestování s dětma dramaticky vidím :grinning: i když vloni to bylo fakt v pohodě,ale jezdili jsme jen víkendovky :wink: letos to pravděpodobně dopadne stejně,protože Jirka nemá čas jet na týden pryč :unamused: letos si myslím,že to fakt bude horší,vloni se malá vyspala i v kočárku,ted už spí výhradně doma,max v autě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co si budem namlouvat,s těma prdochama to stejně není dovolená v pravým slova smyslu :sunglasses: ale aspon pro ten pocit,že vypadnu z domu :grinning: ale já bych tak chtěla k mořííííííííííííí :sweat_smile: jestli budu příští rok těhotná,tak zas pár let můžu zapomenout :cry:
17. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec jo přesně tak, aspoň vypadneš z domu :wink: a je to fajn nemuset se deset dní starat o vaření, nákupy, úklid... fakt jen lenošíš, věnujete se sami sobě, poznáváte nové místa a lidi :slight_smile: někdy je to s děckama náročnější, ale na druhou stranu ten záhul bývá i doma a tam jsme na ně 24 hodin dva :wink:
navíc, až budu chodit do práce, těžko si budu moct dovolit ze dne na den nějaký výhodný last minutek, jak narazím na fajn nabídku, prostě se sbalit a jet :sunglasses:
17. čer 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
na poslední chvíli tip na sobotu: http://www.bolek.cz/aktuality/ manža s tím přišel teďka (tentokrát žádná výhra :grinning: ) když bude slušné počasí, možná zajedem juknout :slight_smile:
17. čer 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dlouho jsem tu nebyla...chci jen říct že se nám zadařilo a díky Clostiku čekáme dvouvaječná dvojčata...ještě pořád se z toho šoku nemůžu vzpamatovat :grinning:
18. čer 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen Ahoj, takto Ti moc a moc gratuluji.... :dizzy_face: :dizzy_face: To je senzační .... :slight_smile: :slight_smile: Snad i já se brzy dočkám .... :confused: :confused:
18. čer 2011 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zase pro změnu dneska po 38 dnech dostala měsíčky.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: Už jsem si myslela,že se zadařilo a zase nic .... :frowning2: :frowning2:
Byla jsem u doktorky,aby mi alespoň něco dala na upravení cyklu a ona mi řekla,že se na všechno mám vykašlat a dát si pauzu. Vysvětlila mi,že je mi 28 a mám zatím na všechno čas. A taky že si mám dát přes prázdniny bylinkovou léčbu a doporučila mi nějaké tablety FEM+ PMS Formula. Tak přemýšlím jestli do toho jít nebo ne. Hormony mi řekla,že mi zatím nedá.... :unamused:
Když jem brouzdala po netu,tak jsem ani moc nikde nic o tom přípravku nenašla. Tak pořád váhám jestli do toho jít nebo ne .... :confused: :confused:
18. čer 2011 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen jéé tak to moc gratuluju :slight_smile:

@anag Peti tak ti nevím,ale taková rada by mě od dr doslova nasrala :angry: nechceš jít k jinýmu? jako ona má řešit problém se kterým se na ni obrátíš,to že se máš na všechno vykašlat ti může říct kdokoli,ale zrovna dr? :astonished: je kapánek líná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag hmmm, to se paní doktorce snadno řekne, ale hůř provádí :unamused: dát si pauzu a hodit se do pohody, když se nedaří, co si tolik přeješ... a co si budem povídat, psychika v tom hraje určitě taky strašně důležitou roli :wink: já bych ji každopádně neodsuzovala, že do tebe hned nechce cpát hormony, to není pro tělo žádná výhra, pokud to opravdu není nezbytné, ale mohla samozřejmě projevit trochu víc empatie a nesmést to ze stolu tím, že ti není tolik, takže ti neujíždí vlak a vlastně není co řešit :angry:

být tebou, tak ten přípravek zkusím, bylinkám celkově hodně věřím a pokud budou fungovat tak, jak je tam psáno, že upravují cyklus a ovulku, tak je to přece přesně to, co potřebuješ, ne? a sexík samozřejmě :grinning:

@suzamen no to je ale hezké dvojnásobné překvapení :slight_smile: ani jste nečekali, že bude doma najednou tolik dětí :sweat_smile: tak ať mimísci v bříšku ukázkově rostou a vydrží tam co nejdýl :wink:
19. čer 2011 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen MOckrát blahopřeju!! :dizzy_face:

@cervenec Iny, já si nemyslím, že by Dr. neřešila problém, se kterým za ní Pěťka přišla... Řeší ho, jen jinak, než bývá zvykem... A to, že řekne v přátelském duchu (určitě to nehoukla), že má Peťka čas a že nemusí jakoby otěhotnět zítra, mi nepřijde jako smetení ze stolu... My jsme se snažili dva a půl roku a nikdy jsem žádné léky neměla... Všechno je to o psychice a hormony sice mohou pomoci k dětem, ale nemyslím, že jsou nezbytné...

@anag Peti, tobě doporučuju kontryhel na úpravu cyklu http://www.gresik.cz/nase-vyrobky/bylinne-jednodruhove-caje-porcovane/kontryhel-porcovany.html , čajovou směs od Grešíka http://www.gresik.cz/nase-vyrobky/devatero-bylin/zensky.html a kotvičníkové kapky nebo čaj pro Erika http://www.cestabylin.cz/kotvicnik-zemni-tribulus-terrestris . Erikovi taky hodně dávej česnek a vitamín E a zinek. Jezdte hodně zeleného (špenát, saláty, bylinky "zaživa").. Držím pěsti...;)
19. čer 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

No já jsem uvažovala,že ty jeji bylinky vyzkouším a prostě si asi fakt dám na prázdniny oddecha po prázdinách to bude zkoušet znovu.

@zdenallicka Zdeni díky. Kontryhel uživám,ale ty ostatní neznám,tak na to mrknu. A vitamín E jíme jen se mi zdá,že je samotný bez toho zinku.
19. čer 2011 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag uvidíš, třeba se zadaří dřív, bez cíleného snažení, přála bych ti to :wink: hlavně je důležité být v pohodě, ono asi čím víc se tlačí na pilu, tím míň to jde :unamused:
věř tomu, že když to šlo jednou, vyjde to i napodruhé :slight_smile: a když tak počkáš do podzimu, jsem někde četla, že spoustě párů pomůže, když chlap trochu "vymrzne" :sweat_smile: vychlazené spermijky jsou prý pak živější a pohyblivější :sunglasses: :grinning:

anebo jestli věříš homeopatikům, taky je ta možnost, akorát je to zdouhavější, něco to stojí a samozřejmě se musí kápnout na dobrého homeopata... ale určitě pro tělo prospěšnější než brát hormony...
22. čer 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,
tak dneska vám píšu už podruhé, ale bohužel se mi před tím vzbudil Mates, tak jsem to nedopsala.
Dlouho jsem zde nebyla, ale s tím malým drakem, se to nedá :grinning: jakmile zapnu PC, tak je hned zde a piští a musím si ho vzít do náruče, aby líp viděl, což se nedá, takže PC zapnu max večer a rychle vyřídím poštu a ostatní věci.
Taky za sebou máme první hlídání přes noc, docela to zmáknul, akorát ve dvě ráno se rozhodl, že spát nebude a chce si hrát, tak byl do půl čtvrté hore :grinning:
a týden na to jsem s ním byla přes noc u kámošky, tak docela dobrý, až na scénu před spaním, kdy on prostě v cestovní postýlce spát nebude a na důkaz vzdoru ji asi zničil :sweat_smile: tak blbě se v ní postavil až rupla ta pojistka na skládání, ale on byl spokojenej, bo viděl ven, takže super.

Jo a lezou nám zuby :grinning: konečně, naštěstí úplně v pohodě, přišla na ně babička když ho hlídala, protože mu drhla lžička v puse, takže bez řvaní, teplot, průjmů, doufám, že to tak bude i nadále, akorát někteří lidi mají nejspíš pocit, že zuby se prořežou přes noc, takže pořád poslouchám,že mu mám dát něco aby se mu konečně prořízly, ale že je má venku a akorát musí porůst, nějak nechápou. Už jsem se totiž setkala s tím, že dětem se má dávat kůrka chleba, aby se jim prořízly zuby.....chjo

@zevina jo tak s těma "chytřejšíma a zkušenějšíma" kamarádkama máš naprostou pravdu, já mám poslední dobou pocit, že je to nějaký nový trend, že se dětem od půl roku musí - ne že může - dávat úplně vše, takže na většině návštěv jsem za trubku a krkavčí matku, protože Martínkovi nedopřeju buchtu, čokoládu, oplatek, sušenku a ani ten blbej rohlík, když se s ním dáví, tak mu ho nebudu rvát a nebo proč mu nedám piškoty, no protože je nepokouše..takže ve finále jsem za debila já.
Nedávno jsem byla už docela hnusná na kámošku, když jsem na ni už opravdu vyjela, že malej má atopickej ekzém - stejně jako její dcera -a čokoládu v devíti měsících fakt jíst nebude - použila jsem teda slovo žrát, bo jsem byla už nasraná - no tak když ne čokoládu, tak mu donese aspon nějaký oplatek, nebo co třeba slané tyčinky!!??? no mazec, tak jsem už byla hnusná a vyjela na ni jestli je normální.no čučela na mě jako na blbce, co je na tom divnýho.

Peti, to je fakt pech, ztratit peněženku, taky to znám, ale mě ji tenkrát v VBrně ukradli, naštěstí jsem tenkrát nosila doklady zvlášt, takže jsem přišla jenom o prachy, jenže coby studentka i těch osm stovek bylo dost a hlavně taky nově koupený kredit, který jsem nestihla dobít, takže taky super.
A jinak s tím těhu, jak říkají holky, hlavně klid, víš jak jsem to měla já,ale je fakt, že u nás byl problém na obou stranách, takže proto jsem já hormony brala, tak uvidíš, hlavně se hod do klidu a těhu přijde ani nebudeš vědět jak :wink:

No nic, dítě mi opět spinká, dávám mu tak půl hodiny nebo dvacet minut a bude zase vzhůru, tak jdu rychle něco udělat, Martin se večer vrátí ze Slovenska tak at máme aspon uklizeno :grinning:

Jo a Ines, taky jste si mohli udělat od Olšovce výlet do Kunštátu nebo jsme si mohli dát kaféčko někde v Boskovicích :sunglasses: tak příště jo??!!!!
24. čer 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ...
přestavte si,že máme Erička v Břeclavi na jipce. Jsem z toho uplně na nery. Od pátku měl angínu a každou noc 40 horečky a nic nezabíralo. K tomu jsme dneska zjistili,že má dost veliké a škaredé afty,tak jsme šli raději znovu k doktorce a ta nás poslala do nemocnice. Jsem myslela,že tam s ním zůstanu,ale bohužel jsem nesměla. Je mi uplně hrozně. Tak hrozně mě snad vživotě nebylo. Vždycky jak se mi někdo zeptá co Eriček tak brečím jako malá holka.
27. čer 2011 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti, chceš říct, že ti tam nedovolili vůbec s ním být nebo ho navštěvovat? :confused: :angry: já měla Jirku v nem. když měl necelé 2 roky, taky byl na jipce (Hodonín) a aspoň přes den jsem tam mohla být nepřetržitě s ním a noc jsem musela dolů na oddělení a maminka, co byla místní a měla tam ročního chlapečka, tak ráno přišla a večer odešla... vždyť pro to dítě je pobyt v nemocnici stresující i tak, my se s tím vyrovnávali nejmíň půl roku a to jsem tam byla s ním :cry:
27. čer 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti drž se holka, neboj Eriček je chlapák, za chvíli ho budeš mít doma :wink: , je to hrozný že tam s ním nemůžeš být :pensive:
28. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peťulí, ať se Eriček brzo uzdraví... :pensive:
28. čer 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Jejda, Peti doufám, že Eričkovi bude brzo líp a budeš ho mít brzo doma a nebo není aspon naděje, že když ho přeloží z JIP na normální oddělení, že tam s ním můžeš zůstat?? Alespon tady to tak je, že na normálním pokoji můžeš být s dítětem, pokud teda není nějak narváno. chudáček malej, posíláme pusinu aby se brzo uzdravil.
30. čer 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek