• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@macinek Marti přejeme Kubíkovi všechno nejlepší k dnešním prvním narozeninám.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jak proběhla oslava?
11. črc 2011 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti děkujeme :wink: , oslava super, Jakub se vyřádil se setřenicí, krásně si spolu hráli :dizzy_face: , celé odpoledne jsme byli v bazénu :slight_smile: . Od včerejška jsem nějak naměkko, jak člověk vzpomíná na porod atd :dizzy_face:
11. črc 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Tak to je super,že jste si to užili. Už se těším na fotečky.
11. črc 2011 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek přidávám se ke gratulantům, Jakubovi přeju fšéééécko nejlepší, hlavně zdravíčko, spoustu rodičovské lásky, ať je pořád šťastný a spokojený klučina a posílám obří kissanec :dizzy_face:
11. črc 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zevina děkujeme :wink:

holky dotaz nechávali jste očkovat žloutenku A? ve středu jdeme k doktorce a bude se ptát jestli chceme nebo ne, když já nevím, docela o tom uvažuju, Jakub je bufeťák, do pusy strčí všechno :unamused: a navíc máme od pojišťovny ročně příspěvěk 1000kč a vztahuje se to i na tohle očkování
11. črc 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mart, Kubovi všechno hezké..:slight_smile:

Iny, dort super..:slight_smile:

Peti, bude to velké ažaž, řekla bych..:slight_smile:
11. črc 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Taky přejeme Kubíčkovi všechno nej...hlavně zdravíčko :dizzy_face: jj to byl nostalgickej den,taky se mi včechno vracelo :sunglasses: jinak žloutenku už máme naočkovanou 2x,mělo by to vydržet na celý život.malá strká do pusy taky uplně všechno,takže jsem ji po roku nechala naočkovat,trefili jsme se na akci,vakcína byla tuším za 650 a vzp proplácí 500,.
11. črc 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za přání :slight_smile:

Zrovna dorazila sedačka na kolo pro Jakuba, tak už se těším až vyrazíme na kola :dizzy_face:. Včera jsme Jakuba nemohli dostat z velkého bazénu :grinning:, jeho malý bazének ho nezajímá a prchá z něho :grinning:. A už to vypadá že fakt začne brzo chodit, už se pouští ve stoje a občas nějaký ten krůček udělá :slight_smile:, bylo by super kdyby na dovolené už chodil, protože jinak ho člověk moc vypustit nemůže :unamused:

@cervenec Nechám Jakuba naočkovat, on je čuně, všechno dává do pusy a příští rok chceme jet do Turecka, pojišťovna to proplatí takže super :slight_smile:

@anag Peti s barákem se vůbec neboj, všem připadají základy malé :grinning: , místa tam bude dost, nemá cenu mít dům jako hrad, my používáme nejvíc obyvák s kuchyní, v ložnici se akorát spí, pak koupelna, děti využijí pokojíky spíš později
14. črc 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile: :slight_smile:

@macinek Marti to máš pravda,ale zatím se mi to zdá fakt prďavé. Podle plánků by jsme měli mít obývák 19m2 a kuchyň 16m2.

Holky jak máte velký obyvák a kuchyň?
14. črc 2011 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti my máme obyvák s kuchyní cca 35m2, takže něco jako vy a bohatě to stačí :wink: , na uklízení akorát :grinning: a taky vem si jak velký máte byt teď :grinning: a vzhledem k tomu že elektrika atd je pořád dražší, tak čím menší prostor na vytápění tím líp :grinning:
14. črc 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Tak to máme tedy nastejno jako vy. Tak to jsi mě uklidnila. Ložnice a dětské pokojíky budeme mít taky malé. Snad jen 13m2.
14. črc 2011 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag My máme teda ložnici a jeden pokoj skoro 18m2 a jeden pokoj 13m2, ale je to o zvyku, když jdeš z menšího bydlení do většího tak je to v pohodě :wink: , v paneláku žijou rodiny běžně na 75m2 a to je u nás jedno patro :sweat_smile: , důležité je jak je všechno rozvržené a co nejvíc funkční
14. črc 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti my máme obyvák s kuchyní 8,5 x 4.5 :wink:
15. črc 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky po dlouhé době sem jdu zase nakouknout :wink:
Holky nejste některá z Hustopeč? Jen tak pro zajímavost...
18. črc 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen ahojky,já jsem Hustopečím asi nejblíž z holek :wink:
18. črc 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec a odkud jsi?
19. črc 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,psala jsem zatím jenom na FB a konečně jsem se dostala i sem, chtěla jsem vložit nějakou fotečku z dovči,a le odešlo mi USB takže bohužel :angry:
JInak dovolená byla super, malej sice všude lezl po čtyřech, bo jsem odmítala s ním neustále chodit, takže tím pádem jsem se taky na dovolené rozhodla, že po roce ho nechám naočkovat proti žloutence...bo u nás je to asi stejný jak u Motyků...všechno do pusy, honil neustále ploštice, snědl tunu písku, kterej nebyl krytej, takže doufám, že z toho něco nechytne, v pískovým lomu mi na pláži snědl pár kamínků, no prostě bomba, docela se těším až začne chodit sám,. protože to jeho lezení venku po čtyřech je o nervy, mám strach aby ho nepíchla včela a stejně mu musím být pořád za zadkem, aby něco nejedl....grrr
A v úterý odjíždíme do Chorvatska, tak jsem zvědavá, jak to zmákneme, já jsem rozhodnutá se v případě problému utopit a pak at si tatínek dělá co chce :grinning:
Ale musím říct, že Martin byl na dovolené strašně hodnej, v noci krásně spinkal...mmch od příjezdu z dovolené spí i doma celou noc, odboural si sám dopolední mlíko, zbodne chleba a nazdar, na flašku si ani nevzpomene, takže pije mlíko už jenom ráno a pak k večeři.Ale s čím mám teda problém je voda...na jednu stranu je plavání pro mimina super, ale nadruhou je ten náš frajer rozmlsanej tou teplou vodou,že mi do vody, která má kolem 20stupnu nechce, v Jindřichově Hradci v aquaparku měla teda 25 tak tam byl, ale zrovna vesele se netvářil, teda do doby, než jsem sebrala odvahu a vlezla s ním na tobogán :grinning: to se mu děsně líbilo.

@suzamen Inka je ze Zaječí

no nic, napustila jsem si vanu, manžel je na víkend pryč, tak jdu hodit lachtana a spát, taky musím začít zase balit věci a psychicky se připravovat na odjezd.tak pa a dobrou
22. črc 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Jsem se už dlouho nezvala. Nějak neni čas a když zase čas mám,tak se mi nechce už nic dělat ... :grinning: :grinning:

Jak prázdninujete? U nás jsou prázdniny zatím pracovní,ale v sobotu odjíždíme na dovolenou,tak si snad odpočineme. Jen to počasí by se už mohlo umoudřit. Vůbec mi ten červenec nepřipadal nějak jako léto.

Dneska opět dorazila ta čevená mrcha. Už mě to začíná štvát. Vždycky si už říkám,že by to konečně mohlo vyjit. No tak snad příště. Ještě tomu dávám jednu šanci a jdu k doktorce.

Nepřibude už nějaká nová snažilka??? Iny, Jani .... ????

26. črc 2011 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani tak ať se dovolená vydaří .... :wink: :wink:
26. črc 2011 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@anag Peti my na to asi vlítnem začátkem příštího roku,ale přiznám se,že se mi nechce :sweat_smile: Juli už je sice kapánek lepší nebo jsem si zvykla,těžko říct :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pro změnu jí rostou horní špičáky,tak v noci furt běhám mezi pokojíkem a ložnicí :confounded: tak i užijte dovču,počasí je teda na nic :unamused: spíš jak podzim než léto :unamused:
26. črc 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani fotečky jsem zkukla na fb a super :slight_smile: jéé tak dnes odjíždíte do Chorvatska,tak hlavně at je dobrá cesta :wink: pak musíš poreferovat :slight_smile: my máme jet v srpnu na Oravu,je to přes 300km a už ted se toho děsím :unamused:
26. črc 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, tak ještě jednou blahopřeju i sem k malé Kamilce.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať je zdravá, šťastná a milovaná celý život... :dizzy_face:
30. črc 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali taky ještě jednou moc gratuluju :slight_smile: hlavně at je Kamilka zdravá :slight_smile:
31. črc 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, nový človíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky gratuluju k holčičce a přeju ať je zdravá, krásně roste, hezky papá, ať nemá žádné miminkovské trápeníčka a boleníčka, mamince hodně mlíčka, klidné noci a ať ji bráška dobře přijme a celá rodinka se hezky sžije :slight_smile:
2. srp 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak je to tady v útlumu... je pravda, že taky dvakrát nestíhám, sice sem občas nakouknu, ale na víc není čas... léto stojí za prd, docela Janči to móře závidím :sunglasses: my si to necháváme až na září, snad se zadaří nějaký šikovný letecký lastík :wink: s děckama bych to autem zatím nedala, stačí mi kolikrát na výletech, hlavně Jirkovo neustávající dotazy na jedno téma: "kdy už tam budem?" :sweat_smile: já myslím že bych to psychicky zvládla maximálně po Mikulov, pak by někdo z nás musel vystoupit :grinning: :grinning:

zatím tak trajdáme po zologických apod, byli jsme v Lešné, Hodoníně, za dinosaurama u Znojma, zítra se chystáme do Lednice a pořád vyhlížíme teplejší víkend, že by jsme prubli stan a máme taky v plánu Prahu, tak uvidíme, co všechno klapne :wink:

@cervenec taky mi představa dalšího těhu došla přijatelná až delší dobu po J. druhých narozkách :wink: mmch, hezké fotečky z hodů, jen mám dotaz, jak to děláš, že si malá ty skřipečky ve vlasech nechá? Eluš by totiž taky sponečky, gumičky apod chtěla, ale po pár sekudách si je sundává (po kontrole v zrcadle :grinning: ) a zas je dáváme znovu a zas si je stáhne a furt dokola :sweat_smile:
2. srp 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky utekly jsme na fb,ale tam to stojí za prdlačku :unamused: nevrátíme se sem? :sunglasses:
@macinek
@anag
@janca.k
@zevina
18. zář 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka stejný dotaz :wink:
18. zář 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aliiik Ali to platí i pro tebe :wink:
18. zář 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to na FB děsně sralo, jak jste si tam psaly a mně chodilo asi milion mailů, co kdo napsal.. Zrušit to nešlo, tak jsem odešla ze skupiny..
Sem už stejně nikdo nechodí.. tak je mi to jedno..
18. zář 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile: :slight_smile:

@cervenec Jsem pro. Modrý koník mi nějak pasuje víc .... :wink: :wink:

A jak se jinak máte?
19. zář 2011 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek