• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@zdenallicka Zdeni změn si to v nastavení :wink: mě ty maily taky vadily,tak jsem to zrušila a je klid :sunglasses:
@anag Peti to jsem ráda :slight_smile: co snažení?my jinak dobrý,v sobotu chystáme pro Juli oslavu,dárek dnes dorazil,objednali jsme jí trampolínu a počasí má vyjít,tak snad to bude fajn,bude nás 25 a děti nepočítám :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak Juli má krizi v čurání,přes měsíc je bez plinek a jak se ochladilo,tak se i 3 x denně počurá :frowning2:doma dobrý,ale venku neo když někde jsme tak děs,furt sebou tahám plnou kabelu hader, tak nevím co mám dělat,nebaví mě to,furt jenom peru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mamina mi tvrdí ,že je to normální ze začátku,že mám vydržet,tak bojuju sama se sebou :sweat_smile: problém je i v tom,že Juli čurá oproti dětěm v mým okolí hrozně často,klidně každou čtvrt hodinu,takže se mi hrozně špatně venku hlídá,to se jí musím fakt 100% věnovat a to furt nejde :unamused:
19. zář 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag a co váš domeček?jak jste daleko?já momentálně zahradničím a pořádně mě sere jakejsi hnusák,kterej mě rozrývá zahradu :angry: trávník je prolezlej chodbama a svinák mi vlezl do skalky,to mě málem klepla pepka :confounded: jinak vítám,že konečně prší,aspon se trávník zbráborá na tu oslavu,aby měli děcka co podupat :grinning:
19. zář 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu udělat pořádek ve fotkách,abych mohla něco přihodit na fb a vůbec se mi do tho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrou :wink:
19. zář 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny snažíme se snažíme,ale zatím bez úspěchu. V říjnu už to bude opět rok. Tak doufám,že už to konečně brzy klapne. Jinak na baráčku pořád pracujeme. Dneska doděláváme štíty a tesaři musí dodělat střechu a pro letos asi hotovo. Pořád váháme jestli dát okna ještě do zimy nebo raději nechat baráček vymrznout,aby pořádně sedl ....
Julinka je stejně šikulka,že je už bez plínky. Eriček zatím nic. On si v ní hoví. Mareček nemá plínku snad už dva měsíce. Doufám,že na to brzy přijde.
To to letí. Julinka už bude mít druhé narozeniny. To budete mít pořádnou oslavu. Ještě,že nás neni tolik .... :grinning:
20. zář 2011 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a musím se pochlubit. Konečně jsme dodělali částečně ten sklep. Tady je naše nová degustační místnost. K tomu máme ještě 13 míst na spaní.
20. zář 2011 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě by to chtělo sice pár věcí dokoupit,ale to bude muset ještě chviličku počkat. Jsme rádi,že jsme to alespoň prozatím dali do tohoto stavu ....
20. zář 2011 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@anag Peti tak snad to brzo výjde,i když máte čas :sunglasses: sklep vypadá super,jste šikovní :slight_smile: my jsme okna dali před zimou,protože jsme chtěli dělat a taky ,že se to jen díky tomu stihlo docela rychle dodělat :wink: topilo se vafkama a kluci makali jak černí :sunglasses: nezapomen poslat poptávku na okna,teda pokud chcete plastový :sunglasses: :wink: No bez plinek je,ale zase se dnes jednou počurala ,když byla u našich,doma je nahatá,tak je to v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: však už Jirka dnes nastavoval podlahovku,protože zima už v baráku je :unamused: a dnes byla na návštěvě kamoška a ta naše lakomá baba kousla Ondráška do prstu,ale festovně :angry: je fakt děsná semetrika :sweat_smile: :grinning: jo a musím se pochlubit,jelikož jsem včera ty fotky dělala do 3 ráno,tak Juli přišla ráno za mnou do postele a usla jako vždy a pak se dívám a ono bylo skoro 11 :grinning: v půl 12 jsme přikráčely dolů,takže jsme zajely rovnou pro oběd,odpo ani nešla spat :wink: takových dnů víc :grinning:
20. zář 2011 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Jo, jo okna budou uričtě plastové. Poptávku určitě pošlu.... :wink: :wink: :wink:
To se tedy máš. Tak dlouho spát, to se mi už nestalo roky .... :confounded: Co bych za to dala se jednou pořádně vyspat .... :unamused: Nejhorší je,že se nevyspím ani když neni Eriček přes noc doma. Mám v sobě nějakuý budíček a stávám kolem šesté. Tak jako kdyby byl doma.
21. zář 2011 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti ,tak mrkni na www.v-group.cz a tam je i mail i tel nebo rovnou přeze mě,klidně to pošli co nejdřív at máte aspon představu :sunglasses: jo malá je naštěstí spavec,dřív jak v půl 8 nevstává a ted spíš až k té 9,ale taky ty určo všechno stíháš,když vstáváte brzo :grinning: zrovna mi nad hlavou na půdě cupitají myši,podzim je tu,musím nahnat Jirku at tam dá jed :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá chrní a já jdu žehlit,největší hromadu jsem vyžehlila večer,ale dokud mám trochu elánu,tak musím něco dělat :sunglasses: zatím papa
21. zář 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak se hlásím do stavu přítomných, to je fajn, že to tady ožilo :slight_smile: akorát nemůžu psát, mi ke klávesnici přimrzají prsty, dnes jsme se vrátli z dovči a marně se pokouším aklimatizovat :sweat_smile:
25. zář 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes má Juli 2 roky :slight_smile: Oslavu jsme zvládli už v sobotu,fotečky jsou na fb :wink:
27. zář 2011 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám nový alba i tady na konovi :sunglasses:
28. zář 2011 v 01:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... :slight_smile:

@cervenec Iny fotečky jsou moc pěkné. Jste si to určitě suprově užili. Taky by se mi líbila taková zahradní párty. Ale Erďa má hold v prosinci smůlu.... :grinning: :grinning: Letos jsem říkala,že jeho narozeniny oslavíme ve sklepě. Tak doufám,že tam do té doby bude nějaká kuchyňka.

A kde vůbec máme zbytek holek?
29. zář 2011 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

@cervenec Iny dodatečně přejeme Julince vše nej :dizzy_face:

Já jsem teď nějak neměla čas na net, Josef měnil práci, tak byl celé září doma, dneska šel poprvé do nové práce. Jinak u nás nic nového, Jakub je hrozně živej, chvíli neposedí, akorát u reklamy je klid a venku v kočárku, no a když ho vypusítme venku tak konec, pořád někam prchá, samozřejmě jak lítá tak se co chvíli někde natáhne a poslední dobou nestíhá dát před sebe moc ruce, takže čelo má věčně s boulí, naštěstí se mu všechno rychle hojí.

@anag Snad se vám brzo zadaří pořídit sourozence :wink:

My se na druhé nechystáme a jestli jo tak za 2-3 roky, Josefova ségra už chce druhé taky, jsem zvědavá za jak dlouho se jim zadaří, minule se snažili rok. Já bych to teď fakt nedala, s Jakubem je to fakt náročné, pořád někam leze, doufám že nebude hyperaktivní.
3. říj 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

@macinek Marti já jsem si říkala,že jsi se tu nějak dlouho neukázala. A jak se jinak máš? Co bambusy? Jak rostou? Dej nám sem nějakou fotečku....
3. říj 2011 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaký máte názor na tyhle odrážedla. http://www.plenka-czech.cz/hoja/eshop/28-1-SPORT-odrazedla-kola/0/5/918-Odrazedlo-BEZ-BRZDY-Yedoo-Too-Too-12-12-A
Budete pořízovat. Já pořád váhám ..... Myslíte,že to má cenu ....
3. říj 2011 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Určitě bych do toho šla, ale pořídila bych tip, kde se dá zvednout sedlo i řídítka a přimontovat šlapky.. ;)
3. říj 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdení to ani nevím,že to jde. Jsem to ještě zatím tak podrobně nestudovala. Jen jsem na tom viděla u nás jezdit nějaké dětičky. Ale díky za info. Jsem už zase o něco chytřejší. Jsem si říkala,že bych třeba koupila i na bazaru.

A co u Tebe jinak nového?
3. říj 2011 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Bambusy rostou jako šílené, budeme je muset před zimou ostříhat aby je sníh nepolámal
3. říj 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Tohle odrážedlo budeme časem určitě pořizovat, děcka se na tom dobře naučí rovnováhu a pak jim nedělá problém přejít na normální kolo bez pomocných koleček
3. říj 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti bambusy jsou suprovní.... :wink:
3. říj 2011 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@anag děkuju Peti, bylo to fakt super :wink: No s Eričkem můžete postavit narozeninovýho sněhuláka a pak hurá dom na svařák :sunglasses: k tomu odrážedlu,sestřenka má pro malýho first bike a jezdí na něm od 2 let,problém je ted v tom,že na normálním kole nechápe,že má šlapat,furt dává nohy na zem :unamused: malá jakmile jsme v Bv tak valí do toho sportu u tesca a tam jich mají několik a jezdíme tam,akorát ona je malá,tak ještě nedošáhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na Vánoce něco asi pořídíme :wink: zkus tam vzít Erička at si to zkusí :wink: našla jsem i dobrý stránky,tam si o tom počtěš :sunglasses: já jsem se k tomu ještě nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.neobycejne.cz/

@macinek Marti děkujeme :slight_smile: máte krásnej dvoreček :slight_smile: tak jste měli září takovou dovču s tatkou :sunglasses: já už se těším,až bude zima a a Jirka bude mít po sezoně,protože nemá absolutně na malou čas :confounded: i když už mají k tréninkům i zápasy a navíc začíná sauna,tak si moc nepomůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v sobotu jdu na dámskou jízdu,abych to trošku vykompenzovala :grinning:
4. říj 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky prodávám autosedačku (vajíčko) nevíte o někom kdo by potřeboval? Za 500,- (pův. cena 1990,-)
4. říj 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

sice jsem průběžně nakukovala, ale nějak na psaní už nezbyl čas...

@cervenec opožděná gratulace k Julinčiným druhým narozeninám :slight_smile: super, že vám na oslavu vyšlo krásné počasí, fotky jsou parádní a dortík luxusní :dizzy_face: pekla jsi sama? jestli jo, klobouček dolů, je nádherný!

my jsme slavili tenhle víkend, počasí bylo jak na objednávku, takže jsme měli taky zahradní párty s grilovačkou, burčákem, bylo to perfektní, klidně bych si takového babího léta užívala dál :slight_smile:

a odplenkování závidím, to jste fakt šikulky, u nás furt nic, je to marný, je to marný, je to marný :unamused: bohužel víc pokusů končí na koberci, než v nočníku... jako např včera, přijeli jsme od mamky, posílám Eluš na nočňajz, sedne, vstane, řekné "néni" (taky tam nic nebylo), uděláme ještě jeden pokus se stejným výsledkem, jdu do kuchyně namazat chleba a už mi hlásí "bak bak" a samozřejmě kaluž na tepichu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nočník si mezitím iniciativně přinesla a postavila vedle (na sedačku:sweat_smile:) tak doufám, že se snad brzo začne blýskat na lepší časy, že už se ji to v té hlavičce začíná spojovat...
Jirka taky ještě na druhé narozeniny plíny měl, vypadalo to naprosto beznadějně, učůrával snad co 10 minut a najednou do 14 dnů razantní změna , ze dne na den si začal sám říkat a do měsíce neměl plínu ani na noc, prostě mi řekl, že ji na spinkání nechce nechce a bylo :sunglasses:

@anag u těch kamen ve sklepě, se vám budou Eričkovi narozenyny slavit parádně :sunglasses:

odrážedlo bych určitě radši pořídila takovéto, než kolo 12' které si myslím, že je skoro k ničemu, děcko se naučí aktivně šlapat až po druhém roce, začne ho to bavit kolem třetího a za chvíli si kolenama skoro vyráží zuby a musí se pořídit větší (což byl konkrétně náš případ) a stejně furt jezdíme s přídavnýma kolečkama a ne a ne se jich zbavit (Jiřík zrovna není typ, který se do všeho vrhá) takže si myslím, že first bike je supr volba a navíc, pokud je na trhu takový typ, jak píše Zdeni, tak to bych vůbec neváhala :slight_smile:

@macinek takové krásné oddychové zákoutí závidím :wink:

@suzamen co těhulkování, jak probíhá? půlka za tebou, to tak letí...
5. říj 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmch, jen mě napadlo (jestli jste na fb původně přešly kvůli většímu soukromí) tak proč tady na koňovi nevytvořit soukromou skupinu... my to tak s holkama, co vykecáváme od dob, kdy naši starší byli ještě miminka, máme a maximální spokojenost, člověk si může volně psát, co by jinak kvůli případným načumovačům nezveřejňoval :sunglasses:
5. říj 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@zevina děkujeme a taky přejeme vše nej :slight_smile: dort jsem dělala já,kupodivu se mi dařilo,tak jsem ani nebyla nervní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tedmě čeká pro sestřenku hello kitty a v listopadu pro kamošku s bagrem,na ten se teda neteším :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejsem zvyklá na klučičí věci :sweat_smile: jinak tento podzim je fakt úžasnej,mohlo by tak byt do 23.prosince a pak zase od 1.ledna :grinning: a kde jste byli vlastně na dovči? jinak klidně můžem tu soukromou skupinu založit :sunglasses: kdo se hlásí? :grinning:
5. říj 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já jsem dnes pro letošek naposled kopla do země :wink: zahrádka má pro letošek utrum,taky jsem se na ní nadřela,jsem zvědavá co tam na jaře zbude :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme i krtka,takže doufám,že se přestěhuje k sousedům,zakládají trávník,tak se mu tam snad zalíbí :grinning:
5. říj 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé se mi to odeslalo dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak na druhý pokus :wink: doufám,že se v důchodu dočkám a ta skalka bude celá zarostlá :grinning: čeká mě ještě jedna na další terase,ale na tu ted prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám tam jen folii a šutry,takže lebeda neporoste :wink:
5. říj 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny to je prostě nádhera. Jsi moc šikovná....... :slight_smile: :slight_smile: Na to bych asi neměla. Mě tohle aranžování moc nejde. Naštěstí,že se tím švagrová živí,tak ji potom na zahrádku využiji.
6. říj 2011 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zevina Náš malej bude asi taky dlouho s plínkou. Jemu se v ní strašně líbí. Snažím se ho dávat na kakáč,ale podaří se mu tam vyčůrat tak max. ráno a jinak né. Sám si neřekne vůbec. Už doufám,že se to brzy naučí. ....
Ségra má o měsíc staršího a ten je už od léta bez plínky.
6. říj 2011 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek