• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
ahoj holky :slight_smile:

@cervenec krásná idea, jak dlouho udržovat takhle luxusní podzim :grinning: :grinning: :grinning: taky bych to tak brala... škoda že realita je jiná, za chvíli hnusné plískanice, kosa, lezavo, brzo tma, to já nerada, bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

skalku máš nádhernou, já na to nemám trpělivost, vrchol mého zahrádkářského umu je nějaká ředkvička, jahoda, rajče... a přiznám se, že postupně s pokročilejším ročním obdobím, se mi výpěstky čím dál víc ztrácí v zeleni :sweat_smile:

dovča byla letos "snobárna" ohřívali jsme se na Mallorce
původně byl v plánu nějaký last minut, ideálně do Řecka, to je naše srdeční záležitost, ať jsme byli na kterémkoliv z ostrovů, nikdy nezklamalo :dizzy_face: no ale už jsem tu kdysi zmiňovala, jak je můj chlap soutěživý :sweat_smile: no a prostě když se nás někdo zeptal, kam letos na dovču, tak sebevědomě prohlašoval, že má políčené na parádní špek :sunglasses: na Radiožurnálu byla celoprázdninová soutěž a on poctivě poslouchal, posílal odpovědi (ehm, za všechny členy rodiny) no a fakt vyhrál druhou cenu, respektive tchýně byla vylosovaná z těch, co odpověděli správně ve všech kolech a dostali jsme poukaz na dovču... :wink:

Akorát to bylo hektické, mám pocit, že od půlky srpna jsem až doteď jen balila a vybalovala kufry :sweat_smile: nejdříve jsme strávili prodloužený víkend v Praze, pak další víkend pod stanem na Pasohlávkách, potom jsme opět jeli do Prahy, tentokrát vyzvednout výhru, takže když už se jelo takový lán cesty, tak jsme zas zůstali na víkend no a navíc nás tlačil čas něco honem vybrat, aby jsme stihli doletět dřív, než bude mít Eluš 2 roky, ptž tam už pak šíleně skáčou ceny nahoru :confounded:

sice jsem se cukala, letět z Prahy, radši jsem chtěla na Krétu z Brna, ale pak ta Mallorca hodně zlevnila, že nás AI vyšel úplně stejně jako Řecko s PP, tak nebylo co řešit... sice krásně tam bylo, hotel suprový, krásná zahrada, bazény, jídlo nekomentuju, 2 kila, co jsem těžce shazovala, mám zpátky :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ale to jsou rozežrané už Jirkovo narozeniny, moje narozeniny, Elenčiny narozeniny, abych to neházela jen na dovolenou :sweat_smile: ) pláž sice strašně malinká, ale neuvěřitelně čistá, stejně tak moře, takže vcelku spokojenost, kupodivu se mi podařilo odpočívat a i ležet u bazénu jako ještě žádnou dovolenou :confused: jak děcka po o. usnuly, měli jsme s manžou sřídání, chvíli on na kafe k wi-fi zóně, pak já na léhátko :wink: ale stejně jsme se shodli, že je to prostě předražená bublina pro turisty, viděli jsme, byli jsme spokojení, ale příště zase radši nějaké Řecko :sunglasses: ale samozřejmě, pokud by se nám naskytlo něco jako výhra :grinning: :grinning: tak klidně názor změním :sweat_smile:

holky, máte zkušenost s něčím na podporu imunity u dětí? už zas domů taháme ty školkové rýmečky, chjo :frowning2:
7. říj 2011 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy, konečně se taky hlásím, už jsem zde byla dvakrát, ale než jsem dočetla, co novýho, tak se Mates probudil a tím jsem na PC skončila.
Jinak vidím, že u nás je to jak u Marti, já taky začínám zvažovat, jestli druhé jo nebo ne, Mates je strašně živej, od té doby, co se naučil chodit, chvilku neposedí, doma to ještě docela jde, i když na něho neustále ječím, že po gauči se leze, ne chodí, po posteli to stejné a venku....konec...bránu musíme zamykat, dosáhne na kliku a jakmile se mu podaří otevřít je v tahu, do toho není dodělanej plot k sousedům, takže mi iutíká k nim a musela jsem kvůli němu ostříhat ostružiny, bo mi na zahrádce neustále něco jí...plesnivý kadlátky na zemi, scvrklej rybíz, nezralý ostružiny, nahnilý jablka atd...hotovo.

@anag Peti first bike bych určo koupila, kamarádčin syn ho má a cca od dvou let na něm jezdil neustále, loni pořídili kolo a zkouší na něm...já se chystám že příští rok asi first bike koupíme na Vánoce, na narozky mám v plánu trampolínu...mmch @cervenec Iny můžeš mi pisnout jaká je tak cena a jak ji máte velkou? Díky.

@macinek a Marti, opět klasická otázka, bo jsem myslela že jsem si ty stránky s bambusem uložila a nemůžu je najít....odkud že ho máte? Já teda ted zase musím vzpomínat, komu jsem slíbila, že mu ty stránky najdu :grinning:

@zdenallicka Zdeni, kdyby jsi našla nějaký odkaz na ty kola, co se k nim pak dají dát i šlapátka, tak je sem hod.

a soukromou skupinu klidně založte :slight_smile:

No a jinak Mates je marod, takže super, v úterý jsme byli na návštěvě a kámoščina dcera byla nachlazená, jenže se ji z toho včera nakonec vyklubal zápal plic a Mates začal v noci kašlat a rýmovat, tak snad to nebude nic horšího, teploty naštěstí nemá, tak uvidíme.

Jo a dodatečně a opožděně, přejeme vše nej Julince a taky Matymu...a nejsem si vůbec jistá, jestli jsem popřála k narozkám Marti :fearful: tak jdu vařit, snad se sem zase brzo dostanu....páááááááá
7. říj 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zevina jo zevi na imunitu, co já znám z práce, tak echinaceové kapky, hodně si maminky chválili Multi sanostol sirup, nebo hodně oblíbená byla hlíva ustřičná, tuším, že pro děti se dělala i v sirupu a nějakých cumlavých tabletách, ale určo bych jim koupila nějaké céčko a dávala ho každý den a pak je na imunitu ještě dobré kolostrum....no v práci už delší dobu nejsem, tak nevím co je dál nového na trhu, zkusím se podívat nebo optat holek v práci. jo a já dávám malýmu na imunitu probiotika.
7. říj 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zevina jo a ještě jedna věc...nemohl by mi manžel vyhrát třeba milion ve sportce???
7. říj 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani tady je ten odkaz na bambusy http://www.bambusarium.cz/index.php?uvod

Jakub má taky lehce rýmu a trošku kašle, na kašel mu dávám jitrocelový sirup a zabírá, jsem ráda že mu nemusím dávat chemii, zato boj s odsavačkou to je posilovna jak prase, ale odsáváme jenom 1-2x denně. Já teda musím Jakub pochválit, začíná si hezky hrát sám v klidu, ale běhání po gauči je taky na denní pořádku :angry: . Ve středu máme jít na očkování, tak uvidím jestli mi ho vůbec naočkuje s rýmou, ještě máme od léta doma v lednici vakcínu na žloutenku a pořád nám do toho něco leze. Ještě se musím zeptat doktorky na Jakubovu bouli na hlavě, má ji tam už od léta a pořád nechce zmizet, vypadá to jako kdyby mu tam měl vyrašit roh, jestli on nebude jednorožec :grinning:
7. říj 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

@janca.k čéče, sportka mu nejde, on je spíš přes ty rádia, ale samozřejmě mu to vyřídím :grinning: :grinning: :grinning:

díky za tipy, koupila jsem dětský echinaceový sirup, akorát nevím, jak je to s dlouhodobým užíváním, na škatulce žádné upozornění není, ale co jsem googlila, tak u některých značek se uvádí max 6-8 týdnů... pak to třeba vyměnit za hlíváček? :confused: netušíš?

z vitamínů zatím dávám marťánky (máme je od zdr. pojišťovny 2x ročně, když jdeš s dítkem na preventivní zubní prohlídku) ale valného efekta jsem loni nepozorovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: zdravotní odolnost a výdrž ve školce byla od 1 do 3 týdnů, krom června, ten odchodil celý a celé prázdniny taky klid, v září po 6-ti dnech už soplil, zůstal doma až do dovči, pak 2 dny ve školce a opět rýma :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a byl konec měsíce :sweat_smile:
musím zaťukat, že aspoň nemusíme lítat k mudře, nechám ho doma a obvykle to končí jen u hromady kapesníků, max. cibule s medem a mažeme průduškovým balzámem, když začne chrmcat, ale i tak je to otrava, si nedovedu představit, kdybych chodila do práce... :rolling_eyes:

jo a taky jsem se dočetla, že na zvýšení imunity je nejlepší parlament :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: @zevina mě stačí i ta dovolená,nepotřebuju hned milion jak Janča :grinning: ten tvůj chlap je teda hráč :wink: na imunitu dostala kamoška něco od dr pro malýho ,bralo se to po 3 týdnech pak vynechalo a zase 3 týdny,musela bych ti zjistit jak se to jmenuje :wink: jinak moji synovci zobou wobenzym,to je teda běh na dlouhou trat,ale drží se,jinak byli na hromadě furt :unamused: jinak ze školky jsou prostě nemocný všechny děcka,já se hrozně těším až Juli povalí,ale stejně bude beztak přes zimu doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chodíme vyzvedávat Vanessku ze školky,tak je tam jak ryba ve vodě :slight_smile:
7. říj 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani děkujeme za přáníčko :slight_smile: já jsem vás varovala,že bude hůř :grinning: já jsem z toho byla tenkrát taky na nervy,ale je to o zvyku :sunglasses: hlavně se brzo vyzdravte,já jsem teda na toto háklivá,Juli teda mívá max rýmu,jinak je zatím zdravá,ale jak vidím nějaký děcko soplit,kašlat atd ,tak se klidíme :grinning: s kamoškou se vždycky domluvíme,že ted se nebudeme kamarádit :grinning: :grinning: :grinning: což je i ted,protože její malej má zánět průdušek a žaludku :sweat_smile: má ho furt nemocnýho chudáčka :unamused: nebyl dlouho kojenej a já myslím,že to,že Juli byla má něco do sebe :sunglasses: jo a tu trampolínu máme z aukra,průmer má 275cm,nosnost 150kg,chtěla jsem,aby unesla Jirku a dvě děcka :grinning: hodím ti odkaz na tu naši,ale když si rozklikneš všechny nabídky prodejce,tak mají všechny rozměry :wink: jo a jestli nechceš mít na dvoře všechny děti z okolí,tak ji ani nepořizuj :grinning: u nás skáčou sousedovi kluci,ale volám je dobrovolně,protože tam Juli s nima vydrží a nemusím skákat já :grinning: http://aukro.cz/super-trampolina-275-cm-s-prodlouzenou-zarukou-i1749671011.html
7. říj 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti s rýmou ti ho asi nenaočkuje :unamused: i když je fakt,že jediná vakcína,kterou jsme měli bez reakce byla právě žloutenka :wink: my máme jít už od srpna na druhou vakcínu na zárděnky,příušnice atd a furt to odkládám,po poslední zkušenosti se mi vůbec nechce :frowning2: toto očkování je fakt humus,má se to očkovat v 15 měsících,ale u druhýho to posunu klidně na dva roky,jestli to můžete posunout,tak doporučuju :sunglasses: škoda,že jsem si o tom tenkrát víc nenačetla :unamused: celkově bych chtěla u druhýho prcka očkování posunout,je to hnus,vždyt ty miminka jsou od 3 měsíců furt jenom pichaný :confounded: díky tomu Juli u dr řve jak tur,protože si pamatuje jen očkování :sweat_smile: jo a k té gučce na hlavičce - od kamošky malej spadl 2 x za sebou na stejný místo a udělala se mu gučka na lícní kosti,jela s tím k dr a ten jí dal mast na vstřebání jizev a že jestli to nezmizí,tak to budou lečit laserem ,ale mast pomohla a vstřebalo se to,prý ne uplně,že to tam jde cítit,ale vidět už to nejde,tak se na to dr určo zeptej,at to podchytíte včas a toho vašeho jednorožce nemáte navěky :sunglasses:
7. říj 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec dobře, zapisuju tě do pořadníku na dovolenou :grinning: :grinning: nebyla bys první, šéfovi tak kdysi vytočil na Jihu Egypt :sunglasses:

my máme MMR přeočkovanou teď čerstvě, dnes je to 10. den a zatím, ťukťuk, dobrý... doufám, že už z toho nic nebude, trnula jsem pěkně, ptž ta první dávka byla hodně drsná, vylítly jí horečky až k 39, čtyři dny v kuse :frowning2: jsme nestačili střídat paralen s nurofenem :stuck_out_tongue_closed_eyes: k tomu byla fakt ubrečená, nervozní a noci, ty radši ani nekomentuju :pensive:
a to už jsou očkovaní priorixem, který má být údajně šetrnější, za Jirky to byl ještě nadstandart za těžké prachy (1200,- za vakcínu?) on ani po pojišťovnou hrazeném trivivacu neměl zdaleka ani třetinovou reakci...
teď už bych se žádným ujišťováním o šetrnější vakcíně nenechala uklidnit a rovnou zkusila aspoň nasadit homeopatika

snad už to teď napodruhé taky budete mít na pohodu, že tělo si tu reakci odbylo při prvním náporu virů
10. říj 2011 v 01:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé holky díky za odkazy, bambusy jsem si uložila a na trampošky mrknu. Iny my budeme mít vysoký plot, tak nebude z ulice vidět :grinning:
Jinak teda když tak poslouchám ty vaše strasti s očkováním, tak máme asi štěstí,malej měl lehce zvýšenou teplotu po druhé hexe a jinak nic. Na konci října jdeme na poslední vakcinu, tak snad to taky bude v poho.
No dobře, tak když ne milion tak aspon tu dovču :grinning:

Ještě se s vámi holky chci poradit....mám pro malýho vybraný na MMB tenhle komplet http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48890297&tab=1 ...ale řeším velikost, mám pocit,že ted už tolik neroste, ale přeci jenom zima může být ještě v březnu,ale taky ne a taky nevím jestli mám vzít 86 nebo raději 92, doma jsem ho změřila takto...rukáv má od krku 31cm, délku bundy má 35cm, a kalhoty má na délku od pasu 42cm a vnitřní délku 25cm...tož nevím, mám pocit, že kalhoty by mu stačily i 86, bo ted nosí 80,a le bundy na ven nosíme 86 a některý máme i 92...chjo.....a ještě mu chci kombinézu tuhle...http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47621725&tab=3 a to mám stejný problém.
Poradíte?? Jak moc vám v tomhle věku děti rostly?? Mates měl v červenci podle doktora 80cm a ted v půlce září 83cm.Ale to jeho měření je kolikrát s bojem, tak těžko říct :grinning:
10. říj 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Rýmu už nemá takže očkovat budeme ty zarděnky atd a žloutenku nechám na později. my jsme nikdy reakci na očkování naštěstí neměli, tak snad to bude v pohodě. S tou bolí si myslím že bude mít prostě šišoidní hlavu, není to nějak moc, já i Josef máme taky šišatou hlavu :grinning: a když jsme byli v roce na prohlídce tak už tam tu bouli měl a doktorka mu hlavu ochnatávala a nic neříkala, takže to snad ni nebude

Jinak to vypadá že se v noci konečně normálně vyspíme, už dvě noci se Jakub budí až mezi 4-6 na jídlo, předtím se budil kolem půlnoci a pak kolem 3, taky bylo na čase
10. říj 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani my máme zimní bundy 86, kalhoty taky a obojí má dost rezervu, teď už prcci tolik nerostou, hlavně co jsem viděla nebo zkoušela 92 tak to bylo fakt obří, kupovali jsme zimní softchelovou bundu v lindexu a v 92 těžce plaval, vzali jsme 86 a myslím že mu v pohodě do jara vystačí. Normální kalhoty nosí 80 nebo 86.

Já teď řeším kabát pro mě a jsem nasraná jak prase, nikde nic nemají, to co mají jsou takové beztvaré pytle a když už to má hezký střih tak to nezapnu přes kozy nebo mám krátké rukávy :angry: , loni jsem sháněla dlouhou prošívanou bundu, skoro nikde je neměli a letos jsou jich plné obchody :angry: , v sobotu chceme zajet do freeportu na hatích tak snad něco seženu, Josef shání zimní bundu a taky děs, ale spíš cenový, ty bundy začínají na 5tisícíh :rolling_eyes: a když už se najde nějaká hezká levnější tak má zase krátké rukávy :rolling_eyes: , jediné co by se dalo krásně nakupovat je dětské oblečení, všude mají plno krásných věcí, naštěstí máme teď doplněný šatník převážně ze sekáče, novou jsem kupovali jenom jednu zimní bundu a to jsme ještě natrefili na slevové období kdy měli slevu 250 kč na bundu, teď jsem obhlížela ještě čepice a rukavice a už má předběžně vybráno, tak to musím brzo koupit než už nebudou
10. říj 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@zevina a sakra vy máte pořadník jo? :grinning: takže k 50 tinám to klapne :grinning: :wink: no snad to s tím očkováním tak bude,asi zítra zavolám dr,jestli má vakcínu a v úterý tam naklušem,ale fakt se mi nechce :frowning2: malá měla reakci až 10 den odpo a další 3 dny měla horečky a ještě další měsíc byla osypaná :confounded:

@janca.k Jani já myslím,že bude stačit 86 :wink: malá ted nosí 92 a včera jsem kupovala oteplováky atd a koupila jsem 98 s tím,že jí musím 10 cm ohrnout :grinning: ale je fakt,že je to až do jara :sunglasses: v sobotu jsme ji kupovali i boty,vzala jsem jedny do sněhu a jedny na parádu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty co jsem jí kupovala na jaře,jsou jí chlupový,ale nový jsem jí nekoupila,určo by jí byly na jaře malý a kupovala bych nový :sweat_smile: jsem přeskočila letošní podzim :grinning: takže my jsme snad na zimu vybavení,kombinezu jsem našla po klukách,sice nevím jestli z ní hned nevyroste,ale jelikož je bez plinek,tak asi bude na vyslíkání lepší zvlášt bunda a zvlášt kalhoty :wink: ale vloni využila kombinézu maximálně ,tu jsem vyaukcovala na mmb,bundu jsem jí dávala jen když jsme jeli někam autem :wink:
@macinek Marti s těma bundama máš pravdu,já jsem dva roky sháněla dluhou bundu a až letos jsem ji sehnala a mají je fakt všude :sunglasses: a hlavně je ted moda velkých límců,takže mi bude teplo na krk :grinning:
12. říj 2011 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nějak poslední době nestíhám psát. Už se těším až bude po vinobraní a bude klid. Jak se jinak máte?
Koukám,že jste řešily bundičky. To já jsem kupovala Erďovi velikost 98 a je mu to suprově...... :grinning:
13. říj 2011 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přestavte si,že jsem dala včera po obědě Erička spinkat do postýlky a sedla si k počítači. Najednou se Erďa objevil v kuchyni a dělá mi pá,pá ...
Jsem myslela,že mě klepne. Se naučil vylezjat z postýlky,tak budeme muset asi v brzké době muset už pořídit postel.......

Dneska naštěstí vytuhl a poledňuje. Vstával v pět ráno,tak už byl unavenej.....
13. říj 2011 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

jsem se prospala u televize (konec filmu mi poněkud ušel :grinning: ) a i když se mi nechtělo, musela jsem si umýt vlasy (super program uprostřed noci) a teď u pivka dosychám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ptž ráno jedem s Eli na kontrolu na kardiologii, tak aby se mě pan doktor nelekl :sunglasses:

@cervenec jj, pořadník :sweat_smile: trpělivost růže přináší a ten můj chlap si nedá pokoj, před hodinou jsem ho vyháněla od počítače, to si dohledával odpovědi na otázky, co byla soutěž v televizním programu (samozřejmě že i o zájezd :grinning: :grinning: :grinning: ) a počítal telefony rodinných příslušníků, z kterých to odešle :sweat_smile:

@janca.k asi jdu s velikostma s křížekm po funuse, ale schválně jsem se dívala, co za číslo mi nosily děcka, kombinéza byla 92, ale záleží i na střihu, Eluš je drobnější než Jířa (ta má 84cm teprv teď :sweat_smile: ) a klíďo mohla mít o fous menší, ale nositelná byla, tak jsem novou nepořizovala a možná ji využijem i letos, že bude akorát....
Ale je fakt že holky mají zimní čurání s kombinézou na prdlačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: pokud teda slečna překvapí a taky se někdy odplínkujem :rolling_eyes: :sweat_smile:

@anag tak vyndejte jednu šprušli z postranice postýlky a Eriček se protáhne, když se mu zachce ven :wink: :sweat_smile: pořád lepší, než kdyby se měl škrábat vrchem a spadnout na nos
18. říj 2011 ve 02:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikoho, vy už jste se všechny uložily k zimnímu spánku? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky, co vymýšlíte k Jéžichovi? vůbec mě nenapadá, co ti naši brouci potřebují... Jirka už samozřejmě má seznam veledůležitých věcí, to je jasné :sweat_smile: ale budem ještě třídit, aby on měl radost a já dobrý pocit, že to není kapitální békovina :sunglasses:
20. říj 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

@anag Peti,ale Eriček je fakt kus chlapa,takže vám by byla i 104 :grinning: no normální postelí si v tomto nepomůžeš,to ti bude ze začátku utíkat o 106 :sunglasses: ale malé nestačí ani její postel 140,v postýlce se už nevyspala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@zevina tak to je ten tvůj chlap fakt závislák,aspon z toho něco semtam kápne :grinning: no s tím odplinkováním si hlavu nedělej,malá je bez plinek dva měsíce a ted se aspon jednou denně počurá,nejde to po dobrým ani po zlým,prostě musí být nahá a to si chodí sama,ale jak je oblečená tak neřekne ,takže ji furt musím hlídat,takže sice ušetřm za plinky,ale zase peru jak das :confounded: a v zimě to jsem teda napjatá,asi budem chodit jen okolo baráku :grinning:
20. říj 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zevina jinak k Vánocům objednám odrážedlo a jelikož je malá prcek,tak jsem konečně vybrala tohle http://www.neobycejne.cz/detail.php?zbozi=1263893 ty stránky jsou fakt super,paní je asi trochu magor do odrážedel,ale aspon je to pořádně otestovaný :grinning: akorát nevím barvu,chci aby to podědil i druhej prcek,takže se mi i líbí ty modrá,že bych koupila růžovej košík a helmu,nevím,ale růžová je růžová :grinning: jinak mám povlečení a ještě chci už velký polštář a peřinu,včera dorazilo pyžamo,ještě mě napadlo žehlící prkno a žehlička :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem přemýšlela nad kuchynkou,ale o tu zkusím obrat 6 letou neteř :grinning: naši ji chtěji koupit hlubokej kočárek,má jen golfky a to už bude až až :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já jsem nachcípana,chrchlu jak tuberák,samo malá už taky,ale jen trochu,snad se z toho brzo vyhrabem.nemůžu moc mluvit a malá se furt na něco ptá,chce číst a moje vysvětlení,že maminku bolí krček jaksi nezabírá :sweat_smile: a to jsem se o víkendu konečně rozhodla,že v úterý půjdem na tu druhou vakcínu mmr a prd leda :unamused: jo a malé lezou spodní špičáky,akorát furt nemá pravou spodní dvojku :confused: už jsem si říkala,že snad zajdu k zubařce :sweat_smile:
20. říj 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky nemáte některá fotku na plátně?dostala jsem slevu ,tak jsem včera objednala rozměr 40x60 a asi ji dostane Jirka k Vánocům od Juli :stuck_out_tongue_closed_eyes: vloni dostal foto knihu její první rok,ale letos bych ji asi ani nedala do kupy,nemáme pořádný fotky,po roce už se moc hýbala a nespolupracovala :grinning:
20. říj 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky založím soukromou skupinu,dnes jsem četla v mf článek o pedofilech,už jsem si zamkla i alba :sweat_smile: ti hajzli si tě vystopují jak nic :angry: takže jaký název,mě ted totiž nic nenapadá :unamused: takže hodtě něco do placu :grinning: dobrou :slight_smile:
20. říj 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

@cervenec název... no mě taky nic inteligentního nenapadá :sweat_smile: ale na pojmenování snad až tolik nesejde :wink:

ano, z výher občas něco kápne :wink: zrovna včera jsme byli v Břeclavi na Vlastu Rédlovi (samozřejmě že o lístky byla soutěž, takže to chlap neodolal :grinning: ) a koncert byl fakt boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kuchyňka je dobrá, my ji máme taky po neteři a vaří se u nás furt :sweat_smile: sice věčně zakopáváme o umělou zeleninu a přeskakujem kastolky, ale aspoň už to nejsou kastrolky z mého kredence :sunglasses:
strašně fajn je krájecí zelenina, bývá buď plastová nebo dřevěná, spojená suchým zipem, my ji máme ještě po Jirkovi a teď má v kuchyňce čestné místo :wink:
jinak s dárkama fakt nevím, možná pokladnu...??? nebo by se mi líbil i takový uklízecí set, smetáček, vysavač, malá furt s něčím lítá, pucuje, zametá (ježiš, kdyby jí to aspoň vydrželo, ale nedělám si iluze, všechno časem přejde :grinning: )

ty druhé stoličky už máte vylezené? my furt nic, jaksi dlouho je podezřelý klid... abych nezakřikla, mohla bych byt ráda, že se konečně vyspíme a dokonce už můžem občas vytáhnout paty z domu, ptž se zubama to byl u nás hotový očistec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pak napiš, jak jsi s fotkou na plátně spokojená, už jsem po tom taky mrkala, ale zatím vždycky zůstáváme jen u fotoknih a kalendářů... teď jsem dělala nástěnný A3, dáme babičkám pod stromeček, určo zamáčknou slzu, vnoučátka jsou v něm k sežrání :sunglasses:
21. říj 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zevina no jo,ale mě nenaadá nic a tak se jmenovat nemůžem :grinning: holky z Jižní Moravy?to je moc počeštěný :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ještě Holky juchajdy :grinning: krájecí ovoce dostala vloni k Vánocům,bordel je z toho slušnej :grinning: smetáček a vysavač taky máme od lonska,ale pokladnu nemáme to je fakt :wink: druhý stoličky ještě nemá a ani to nevypadá,že by měli někdy vylézt,ted jí lezou spodní špičáky a chybí ty spodní dvojka :unamused: ale je v poho,jen už tak 14 dní chodí často na velkou :wink: a v noci se víc budí,ale nic hroznýho,hlavně ,že jí, z toho jsem byla na nervy nejvíc :sweat_smile: na to plátno jsem zvědavá,už mi psali,že to posílají na prodejnu,takže příští týden to budu mít,tak podám info,jestli jsem nevyhodila 700 do luftu :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá je pro změnu dnes u tchánovců,dala jsem ji po dlooouhé době spat do kočáru a dobrý,akorát je tam chudinka napreslá,jako píšou,že sporták má vydržet do 3 let,ale to teda nehrozí a to je malá prdoch malej :grinning:
21. říj 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se podívala jak se vlastně jmenujeme ted :grinning: a dám název Snažilky,těhulky a maminky z Jižní Moravy,ju? :slight_smile: jdu na to,protože než bych se dočkala až se tady všechny sejdem,tak uběhne tisíc let a už by tam bylo i tchyně a babičky :grinning:
21. říj 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen Hotovo :grinning: když si vzpomenu budu klikat častěji.
Mmch nějak mi uniklo , že čekáš dvojčata??
16. lis 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k děkuji :wink: Tobě to uniklo? :grinning: no tedá :grinning: No řeknu ti už nikdy více...z celýho těhu sem si užila tak všehovšudy měsíc,bud mi bylo pořád zle nebo bolí záda a břicho...je to záhul ale výsledek snad bude stát za to :grinning:
16. lis 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek