• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Na materskou se jde 6-8 tydnu pred TP, ne? To Inus asi nevyjde toho 1.7. Leda nemocenska....
10. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, cetla jsem ted v jedne diskuzi o domacim porodu... Jedna holka tam porodila skoro online - rodila a popisovala pocity... :slight_smile: Byla teda desne sprosta, ale brala to s lehkosti a uplne me tim dostala... :wink: Narodila se ji Lada...

UZ ji samozrejme kdesi pranyruji, ale je ji to fuk. Mela u sebe manzela, starsi holcicku, porodni asistentku a kamaradku...

Rodit doma bych nechtela, ale ona vypada jako prirodni typ, na ktery mi to sedi... :slight_smile:
10. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni vidim, krasne to tyden co tyden narusta...
10. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Peti, sla postou teprve vcera, ale to se stihne... prijde dnes nebo zitra nejpozdeji :wink:
Cislo uctu ti muzu klidne hned napsat, jen cenu neznam.. Za 14 dni budu snad na skok v praci a podivala bych se a zrovna si pretahnu klic k i-net banking, abych to mohla ovladat z domu.
S tim si nedelej starosti, potom se vyrovname. :wink:
10. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem se ptala, ja nekonstatovala... :sweat_smile:
10. únor 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak porod doma neeeeeeeee! Ja potrebuji kolem sebe doktory a mit jistotu, ze kdyby neco, tak jsou pri me a pomuzou.

Zdeni Inka nemusi jit na nemocenskou, muze si predtim vybrat vsechnu dovolenou. Ja si ji ted taky setrim a potom to tak udelam, nejradeji bych byla doma taky od too 1.7., pekne pres cele prazdniny :grinning:
10. únor 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahaaa... a ja pochopila, ze jsi konstatovala :grinning:

Zdeni dnes jsu presne 8+0 :wink:
10. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marta mi ted poslal odkaz na clanek, kde se pise, ze realitni makleri maji nejvice sexu ze vsech zamestnani vyjma poronohercu a slapetek.... :grinning:
10. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bodejt by ne, kdyz jezdi po domech, ktere prodavaji svudne slecny :grinning: Vid Zdeni... ty jsi ho ulovila taky pri prodeji sveho domu :wink:
10. únor 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, na dovolenou jsem zapomela... :slight_smile:

Ona to mela v pohode, kocka... Samozrejme byli pripraveni jet, kdyby neco... Ale vyslo to... :slight_smile: Malicka je krasna...
10. únor 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem nebyla svudna a slecna uz vubec ne... :grinning: :grinning:
10. únor 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zapusobit jsi na neho nejak musela, kdyz¨jste spolu :wink:
10. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mad.ucw.cz
10. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ta mamina, co rodila doma i s holkama... :wink:
10. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, libila jsem se mu pry, ale hlavne ho zaujalo, jak porad melu pantem.... :grinning:
10. únor 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj beruny...tak musím říct, že domácí porody obdivuji, mám kamarádku, která je taky takhle "přírodní" já ji to neberu, ale tím, že u prvního dítěte nechodila k dr.tak ve finále měla štěstí, že začala rodit dřív a porodní asistentka byla u moře...malá měla totiž roštěp páteře :frowning2: druhý dítě rodila doma, ale to už chodila aspoň na utz a krve, takže malá byla úplně v pořádku a tak porod klapl na jedničku, ale co by dělala, kdyby rodila doma i tu starší a co by s ní pak dělali to teda nevím...

Zdeni, jak to máš s měřením...já měřím druhý den...sranda...jenom mi řekněte...jak dlouho tam teploměr necháváte? Já mám digitální rychloběžku, měří během 10 sek.tak nevím jestli to stačí, nebo ho tam mám nechat delší dobu...hmmm, babo raď :grinning:
10. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja jsem dnes usnula, takze asi pet minut...:o)

Ale jinak tak dve minutky...

Mam porad konstatni teplotu 36,6, jen jednou jsem mela 36,5...
10. únor 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zde.TP mám přelom září a října.A asi to nevýjde přesně od 1.7.,ale to se nějak udělá :wink: Chci mít prázdniny :grinning: Jsem na wc přemýšlela,že kdy¨bych dnes zvládla udělat všechnu práci,že bych si vzala do pátku volno,kdyby bylo nejhůř,zašla bych si v pondělí pro neschopenku.Holky napíšou mi ji i zpětně?
10. únor 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych doma taky nerodila... Ale obdivuju je.. Oni tak proste ziji... :wink: :wink:
10. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani ahoooj...
Ja merila taky snad max 10sec, mam ten turbo teplomer - a to staci.
Hlavne mer porad stejne,druhou hodnotu by ti to mohlo namerit uz jinou.
Nejde ani tak o teplotu, ze mas pri prvnim mereni 36,4 a pri druhe 36,7 treba... o to nejde, jde o presne mereni a hlavne o vyslednou krivku :wink:

Takze bud rada, ze mas turbo teplomer a nemusis ho tam nechavat minuty :wink: a mer jen tu kratkou dobu nez ti pipne.
10. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny nevim jestli to napisou zpetne pres vikend... jestli po nebo ut to by slo, ale po a pa... to je rozdil. Zasla bych si tam uz v patek, stejne jsou prvni 3 dny zdrama, to ti nikdo nezaplati.
10. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, zpetne stopro ne... A vikend se stejne neplati, plati se jen vsedni dny...
10. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navic jsi vedena v pracovnim vykazu, zes pracovala, takze by v tom mel zamestnavatel i OSSZ bordel.
10. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koli jste dali za ty turbo teplomery? :confused:
10. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ja nevim, kupovala jsem ho jeste v Londyne snad za neco kolem 6liber
10. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem si kouila za 120,- a nevim nevim teda... Je to Hartmann... Pipa potichunku a neslysim nic a pak nevim, jeslti jeste meri nebo uz ne...
10. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj dr je tam jen po a ut, zbytek týdne je v jiných ordinacích.No nic,tak zůstanu v pracovním procesu.
10. únor 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak mu zavolej, jestli by ti mohl napsat neschopenku, ze je ti moc zle a zajed si pro ni jeste dnes.. A doma budes od zitrka.. :wink:
10. únor 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anebo si vem ted tri dny dovolenou nebo neplacene volno a zajdes za nim v pondeli...
10. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek