Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
10. únor 2009
Na materskou se jde 6-8 tydnu pred TP, ne? To Inus asi nevyjde toho 1.7. Leda nemocenska....
zdenallicka
10. únor 2009
Holky, cetla jsem ted v jedne diskuzi o domacim porodu... Jedna holka tam porodila skoro online - rodila a popisovala pocity... 🙂 Byla teda desne sprosta, ale brala to s lehkosti a uplne me tim dostala... 😉 Narodila se ji Lada...

UZ ji samozrejme kdesi pranyruji, ale je ji to fuk. Mela u sebe manzela, starsi holcicku, porodni asistentku a kamaradku...

Rodit doma bych nechtela, ale ona vypada jako prirodni typ, na ktery mi to sedi... 🙂
katunka82autor
10. únor 2009
Zdeni vidim, krasne to tyden co tyden narusta...
katunka82autor
10. únor 2009
Ahojky Peti, sla postou teprve vcera, ale to se stihne... prijde dnes nebo zitra nejpozdeji 😉
Cislo uctu ti muzu klidne hned napsat, jen cenu neznam.. Za 14 dni budu snad na skok v praci a podivala bych se a zrovna si pretahnu klic k i-net banking, abych to mohla ovladat z domu.
S tim si nedelej starosti, potom se vyrovname. 😉
zdenallicka
10. únor 2009
Ja jsem se ptala, ja nekonstatovala... :-N
katunka82autor
10. únor 2009
No tak porod doma neeeeeeeee! Ja potrebuji kolem sebe doktory a mit jistotu, ze kdyby neco, tak jsou pri me a pomuzou.

Zdeni Inka nemusi jit na nemocenskou, muze si predtim vybrat vsechnu dovolenou. Ja si ji ted taky setrim a potom to tak udelam, nejradeji bych byla doma taky od too 1.7., pekne pres cele prazdniny 😃
katunka82autor
10. únor 2009
Ahaaa... a ja pochopila, ze jsi konstatovala 😃

Zdeni dnes jsu presne 8+0 😉
zdenallicka
10. únor 2009
Marta mi ted poslal odkaz na clanek, kde se pise, ze realitni makleri maji nejvice sexu ze vsech zamestnani vyjma poronohercu a slapetek.... 😃
katunka82autor
10. únor 2009
Bodejt by ne, kdyz jezdi po domech, ktere prodavaji svudne slecny 😃 Vid Zdeni... ty jsi ho ulovila taky pri prodeji sveho domu 😉
zdenallicka
10. únor 2009
Jo, na dovolenou jsem zapomela... 🙂

Ona to mela v pohode, kocka... Samozrejme byli pripraveni jet, kdyby neco... Ale vyslo to... 🙂 Malicka je krasna...
zdenallicka
10. únor 2009
Ja jsem nebyla svudna a slecna uz vubec ne... 😃 😃
katunka82autor
10. únor 2009
Zapusobit jsi na neho nejak musela, kdyz¨jste spolu 😉
zdenallicka
10. únor 2009
mad.ucw.cz
zdenallicka
10. únor 2009
to je ta mamina, co rodila doma i s holkama... 😉
zdenallicka
10. únor 2009
No, libila jsem se mu pry, ale hlavne ho zaujalo, jak porad melu pantem.... 😃
janca.k
10. únor 2009
hoj beruny...tak musím říct, že domácí porody obdivuji, mám kamarádku, která je taky takhle "přírodní" já ji to neberu, ale tím, že u prvního dítěte nechodila k dr.tak ve finále měla štěstí, že začala rodit dřív a porodní asistentka byla u moře...malá měla totiž roštěp páteře 😞 druhý dítě rodila doma, ale to už chodila aspoň na utz a krve, takže malá byla úplně v pořádku a tak porod klapl na jedničku, ale co by dělala, kdyby rodila doma i tu starší a co by s ní pak dělali to teda nevím...

Zdeni, jak to máš s měřením...já měřím druhý den...sranda...jenom mi řekněte...jak dlouho tam teploměr necháváte? Já mám digitální rychloběžku, měří během 10 sek.tak nevím jestli to stačí, nebo ho tam mám nechat delší dobu...hmmm, babo raď 😃
zdenallicka
10. únor 2009
Jani, ja jsem dnes usnula, takze asi pet minut...:o)

Ale jinak tak dve minutky...

Mam porad konstatni teplotu 36,6, jen jednou jsem mela 36,5...
cervenec
10. únor 2009
Jsem zde.TP mám přelom září a října.A asi to nevýjde přesně od 1.7.,ale to se nějak udělá 😉 Chci mít prázdniny 😃 Jsem na wc přemýšlela,že kdy¨bych dnes zvládla udělat všechnu práci,že bych si vzala do pátku volno,kdyby bylo nejhůř,zašla bych si v pondělí pro neschopenku.Holky napíšou mi ji i zpětně?
zdenallicka
10. únor 2009
Ja bych doma taky nerodila... Ale obdivuju je.. Oni tak proste ziji... 😉 😉
katunka82autor
10. únor 2009
Jani ahoooj...
Ja merila taky snad max 10sec, mam ten turbo teplomer - a to staci.
Hlavne mer porad stejne,druhou hodnotu by ti to mohlo namerit uz jinou.
Nejde ani tak o teplotu, ze mas pri prvnim mereni 36,4 a pri druhe 36,7 treba... o to nejde, jde o presne mereni a hlavne o vyslednou krivku 😉

Takze bud rada, ze mas turbo teplomer a nemusis ho tam nechavat minuty 😉 a mer jen tu kratkou dobu nez ti pipne.
katunka82autor
10. únor 2009
Iny nevim jestli to napisou zpetne pres vikend... jestli po nebo ut to by slo, ale po a pa... to je rozdil. Zasla bych si tam uz v patek, stejne jsou prvni 3 dny zdrama, to ti nikdo nezaplati.
zdenallicka
10. únor 2009
Iny, zpetne stopro ne... A vikend se stejne neplati, plati se jen vsedni dny...
zdenallicka
10. únor 2009
Navic jsi vedena v pracovnim vykazu, zes pracovala, takze by v tom mel zamestnavatel i OSSZ bordel.
zdenallicka
10. únor 2009
Koli jste dali za ty turbo teplomery? =-)
katunka82autor
10. únor 2009
Zdeni ja nevim, kupovala jsem ho jeste v Londyne snad za neco kolem 6liber
zdenallicka
10. únor 2009
Ja jsem si kouila za 120,- a nevim nevim teda... Je to Hartmann... Pipa potichunku a neslysim nic a pak nevim, jeslti jeste meri nebo uz ne...
cervenec
10. únor 2009
můj dr je tam jen po a ut, zbytek týdne je v jiných ordinacích.No nic,tak zůstanu v pracovním procesu.
zdenallicka
10. únor 2009
Iny, tak mu zavolej, jestli by ti mohl napsat neschopenku, ze je ti moc zle a zajed si pro ni jeste dnes.. A doma budes od zitrka.. 😉
zdenallicka
10. únor 2009
Anebo si vem ted tri dny dovolenou nebo neplacene volno a zajdes za nim v pondeli...

Začni psát odpověď...

Odešli