• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdeni jsem si právě myslela,že bych zůstala do pátku doma a v pondělí bych k němu zašla.proto jsem se ptala,jestli by mi napsal tu neschopenku zpětně už od zítřka,abych nepaplala dovolenou.Jenže už na té první prohlídce říkal,že pokud nebudu zvracet víc jak 5 x za den,tak je to v pohodě :unamused: A já nezvracím,jen nejsem schopná nic dělat :confounded: A taky se mi nechce tahat do práce neschopenku z gyndy, uvažuju ,že bych zašla za obvodní dr.Myslím,že by mi to dala.Nejhorší je to,že to nikdo neví,takže se musím tvářit,jakože jsem v pohodě. :sweat_smile:
10. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, jenze obvodni to rict budes muset, jinak ti ji asi neda... :pensive:
10. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
Iny - je naprd, že ti nemůžou vystavit zpětně neschopenku - ta se může vystavit zpětně max.1 den :rolling_eyes:
A tvoje obvodní Dr. by ti ji měla vystavit v pohodě (taky by se mi nechtělo nosit do práce neschopenku z gyndy). Je fakt blbé, že se musíš tvářit jako že jsi v pohodě, přitom v pohodě nejsi. Možná bych si fakt radši nechala vystavit tu neschopenku už ted a radši bud doma, když ti není dobře.
A jak jsi psala že je dle Dr. v pohodě když nezvracíš víc jak 5x denně - tak při této představě mě jímá hrůza, já totiž nesnáším zvracení, mám z něco doslova fobii :astonished:
10. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau marode..:o))
10. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jí to klidně řeknu, ta to vykecat nesmí :grinning: Ahoj Vladi, no s tím zvracením jsme na tom stejně,já ho odkládám co nejdýl to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uvidím,sama nevím co chci, vlastně vím,chci být doma v klidu,ale za stejný peníze,jako když jsem v práci :sweat_smile: Akorát nevím,jestli pak nebude dr na gyndě nasranej,že jsem je obešla :sweat_smile:
10. únor 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to by byt mohl... :confounded: Obvodacka by ti totiz mela napsat nejakou diagnozu a tehotenskou nevolnost by asi mel napsat gynekolog. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co ti brani za nim ted zajit?
10. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, TY vlasnte nechces razitko z gyndy... No, to je tezko ti pomoct.. Moc si vymyslis... :grinning:
10. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja Zdeni :wink: . To se to maroduje, když jsem doma na dovolence.....radši obětuji dovču, než mít na výplatnici prd prdovatej :rolling_eyes:
Iny- zkus to zatím vyřešit tak že se domluvíš s obvodní že ti napíše diagnozu chřipky a pak až to bude aktuální a ty to budeš oficiálně oznamovat, tak se ti to může změnit na těhu diagnozu, ne????
Katy - ty plánuješ být jak dlouho doma na neschopence?
10. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi, ale ji urcite nic takoveho neni a to dost tezko pak bude nekomu vysvetlovat, ze ma chripku, kdyz si na nic nestezuje a na chripku nevypada...
10. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam taky tyden dovolene.. Uz bych i mohla jit do prace, ale jedu s deckama na ty hory, tak radis udu lezet a spinkat a uziju si tyden dovci... :wink:
10. únor 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni brání mě práce,mám jí jak na kostele :grinning: A já vím,že si vymýšlím,kdyby jsme nepotřebovali ty debilní peníze na barák,tak to vůbec neřeším a už jsem na cestě dom :unamused: to je největší dilema,jestli to mám vydržet nebo se na to vykašlat :sweat_smile: No a náhodou vypadám nemocně,jelikož jsem bílá jak stěna,furt zívu a podpírám si hlavu a mám kruhy pod očima,jak kdybych měsíc nespala :grinning:
10. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny tak za ni zajdi, ze se necitis dobre, ze jsi strasne unavena, boli te svaly a hlava.. jakoby na tebe lezla chripka - a navic jsi tehotna a neni ti dvakrat nejlip, mas zaludek na vode, takze te necha doma okmazite, at neonemocnis uplne a navic ani zadne leky ti dat nemuze, takze to bude o.k.
Zustanes doma ne kvuli gyn potizim, ale kvuli bezne nemoci a nikdo nic nepozna v praci.
10. únor 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vladi ahoooj, ja neplanuju, doktori planuji za me :grinning:
19.2. jdu na ko na gyn a ja pujdu k obvodakovi bude hned dalsi den v patek, nebo nevim kdy.. uvidim, rekl mi, ze mam dojit koncem mesice.
Uvidim co mi reknou na gynde taky.
Ale do prace se nehrnu, mam moznost pracovat z domu, pretahnu si vsechny veci sem dom a kdyz budou potrebovat, tak to budu delat z domova. :wink:
10. únor 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ja chripku primo taky nemela, ale to ze me bolela hlava, svaly, byla jsem unavena, trochu rymu... tak me okamzite nechal doma, at v tomto chripkovem obdobi tu pravou chripku nechytnu, tezko bych se lecila.
Kdyz jsi tehu, staci malo a jsi doma. Nemusis mit 100% priznaky, staci fakt jen malo.
Zvlast kdyz nemas ukonceny 3. mesic doktori nebudou riskovat a nechavat te dal se trapit v praci.
10. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jdu si cist.. mejte se krasne, pozdeji sem zase nakuknu, pa paaaaa
10. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu snidat... :grinning:
10. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo tady chumelí :confused: :rolling_eyes:
10. únor 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budem mit na horach snih.... :grinning:
10. únor 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni na horách je sněhu dost i tak :slight_smile: , když jsme byli minulý víkend u našich, tak celou sobotu sněžilo, napadlo za ten den asi 20 cm sněhu :confused: , jsme měli trochu strach aby jsme odjeli :grinning:
10. únor 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s prémiema to vypadá bledě :frowning2: , zas-aná krize, amíci za to můžou :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebudou zadne, Marti? :confused:
10. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nějaké budou ale minimálně poloviční :confounded: :frowning2:
10. únor 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
POrad dobre.. Muj otec rika: DObra psovi mucha... :wink: Bud rada, ze mate aspon neco.. :slight_smile:
10. únor 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee uz i u nas chumeli o 106!
10. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A zacina byt krasne bilo... ani nevim jak dlouho chumeli, divala jsem se na tv a potom jsem jen kukla pres okno a snih je zase tady :wink:
10. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy - a prej dneska napadne až 10 cm během 6 hodin. Tak se necháme překvapit.
Já už se teda docela těším až bude jaro, zimu a chladné počasí moc nemusím, jsem vyloženě teplomil a horkomil :sunglasses:
10. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no akorát to člověka fakt naštve, prostě nastaví ti nějaké podmínky co musíš splnit a podle toho dostat ohodnocení a pak příjde krize a máš smůlu a dostaneš stěží polovinu :angry:
10. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady uz je to skoro ta vanice - fuci o stopero!!! :astonished:

Marti, aspon se Josef letos nemusi tak drit... :grinning:
10. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek