• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdeni no dřít se nebude protože jim nastavili na letošek takový objem zakázek že to nejde splnit, bohužel se to nastavovalo ještě před krizí a i v té době to bylo nereálné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj, jsemtu zas :grinning:
Zdeni já mám teploměr taky Hartmann, ale Rapid...stojí asi 250,- někde i míň, já ho mám zadarmo, vyhrála jsem ho na semináři v tombole :grinning:

no já měla včera teplotu 36.3 a dneska 36.6, proto se ptám na tu dobu měření, protože dnes jsem ten teploměr vytáhla trochu později, ale fajn, budu měřit jenom do zapípání... :grinning:
10. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a to jako neprenastavi??? :confused:

Jani, ja mam Thermoval... :zipper_mouth: Mne to po zapipani stejne uz nemeri... Je tam 16 vterin rozmezi.. Kdzy se teplota nezvysi, pak pry vetsi teplotu nemas... Ale jestli tomu mjuzu verit, to nevim...
10. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ne :frowning2: , takže tohle jsou poslední prémie :frowning2: , teda pokud si nenajde jinou práci :grinning:
10. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to asi at zacne, ne??? Vzdyt jim tam nikdo nebude delat, jsou normalni??? Myslim jako vedeni.... CO je to za firmu, prosim te??
10. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani- ahojky. já mám teploměr ani nevím jaké značky. Každopádně ten zvukový rádoby alarm je tak strašně potichu slyšet, že ho kolikrát ani neslyším :angry: Budu se držet toho, že ho nechám 2 minuty měřit a to co mi naměří si zapíšu a basta fidli. Stejně to ted mám s MS tak doházené, že ani nevím, od kdy si mám začít počítat další cyklus a o OVU ani nemluvím. No uvidím, jestli dojde původně plánovaná MS ted o víkendu a když ne, tak to budu brát že to špinění byla moje první MS po vysazení HA.

Holky, ještě u vás sněží? tady to už přestalo, ale chumelilo fakt hodně....
10. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani nevím jestli sněží...moment mrknu...takne,takdy nechundelí, a venku je jenom poprašek...doufám, že ještě nezačne chumelit víc, to by mě jeblo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni všude je to stejné, jen někde o něco lepší a jinde horší, jeho firma je ještě docela v pohodě
10. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak to je bomba.........fakt dost dobrý video. Jo durexy jsou durexy!! :sunglasses:
10. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem se strasne moc nasmala... :grinning:
10. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechtěj vidět nebo spíš slyšet ten můj výbuch smíchu........fakt jsem se dobře pobavila.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee, tak ja jsem se nenasmala, ale reklama dobra, to se jim musi nechat :wink:
10. únor 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky kde jste vsechnyyy?

Iny jak jsi to zvladla v praci?
10. únor 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je chumelenice jako blazen, vsechno je bile jako v pohadce, lidi nestihaji odhrnovat snih.. krasneee!
10. únor 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu akorát na silnicích to moc pohádka není :frowning2: , Josef jede z Olomouce a už musel zrušit squash který měl mít v 6, protože nemá šanci to stihnout
10. únor 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak tady v Hodoši už taky slušně chumelí. Můj manžel je přímo "nadšen" protože má jet do na vysočinu do práce a už mu kolegové volali, že prej je tam kalamita....... :angry:
pokud výjdou prognózy o množství sněhu, které dneska píšou snad všude, tak se máme na co těšiti. I když nám, co jsme doma, je dobře, že holky???

Marti a Iny - vyprdněte se na práci a vezměte si dovču.
10. únor 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi na práci se vyprdnout nemůžu protože ji za mě nikdo neudělá, takže bych se po dovolené z toho asi zbláznila :unamused:

A doma bych se nudila

Kalamita je i v Brně, všude to stojí, trolebusy nevyjedou do kopců, no doufám že cesta vlakem domů bude v pohodě
10. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady v břeclavi je taky kráááásná sněhová pohádka ....já sníh miluju,ale manža bude asi mluvit jinak až se vrátí z práce:grinning:
a odhrnování sněhu mě baví,ale ted to nemá smysl,když to za 5minut je bílé znova:-P

dneska jsem už bez HAK první den......tož jsme zvědavá,ale vidím to na Valentýna že nic moc :frowning2:
10. únor 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - ono s tou dovčou není žádná sranda, já vím. Byla jsem nucena si vzít do pátku dovolenou, abych dostala pod kontrolu ty moje oteklé, bolavé uzliny a zrovna tento týden se mají chystat výplaty dávek pro klienty. Takže až dojdu do práce v pondělí, tak mě asi trefí šlak, protože je mi jasné, že to za mě nikdo neudělá, protože už tak máme na odboru nemocnost, takže moji klienti holt dostanou penízky až v druhém termínu :unamused:

Iny - jak je? Přežila jsi dnešní den v pohodě? Nebo jsi nakonec vymyslela nějaké řešení těch tvých nevolností?
10. únor 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caaaau, zenske... Ja jsem si chtela jako pospat, ale neslo to - nejaky kretos neco bouchal.... :angry:
10. únor 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sem furt nakukuju, jestli se nekdo rozepisete, ale Inka a Marta uz jsou fuc, Janca taky, tak jsme tu zbyly jen my, marodky... :slight_smile:
10. únor 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, na kolik vas teda vyjde ten kocarek se vsim vsudy??? Kdybyste pocitali nynejsi kurz... :wink: Jsem ho vcera ukazovala Martinovi a rikal, ze bude muset prodat nejaky megahouse... :grinning:
10. únor 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni byl to nejakych 22.400,- + samozrejme doprava do CR a to netusim kolik bude.
Navic mi z te firmy jeste neodpovedeli :frowning2:
10. únor 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeniiiii ..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky,
vidím, že vás tu po ránu moc není..........že by jste všechny tak moc pracovaly?
jak to u vás vypadá se sněhem - tady to už pomalu taje, takže z toho zůstane akorát hnusná břečka a sajrajt :angry:
No naštěstí tento týden nemám úklid okolo domu, ten na mě má vyjít příští týden, takže snad nebude zase takhle hnusně chumelit.

Zdeni - ty jedeš na ty hory kdy? Už příští týden?
11. únor 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj koceny..:o)

Vůadi, jedu pristi tyden v sobotu.. :wink:
11. únor 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už i já pracuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nechce se mi, včera jsme měli na dvoře asi 5cm sněhu, to Martin odhrabal a dneska ráno přibylo asi dalších 7cm...mazec, je to u nás jak v pohádce...Kunštát je pod sněhem a v Boskovicích skoro nic není...
Dneska se mi ale vůbec nechtělo vstávat...fuj...jo holky jak to vypadá s tím veletrhem? Já naštěstí do těch lázní jedu 6-8.3., takže veletrh stíhám...
11. únor 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Predpokladam, ze Katka jeste spi, Inka je mozna doma na dovolene, kdyz je ji tak spatne :frowning2: a Marta je na ceste do prace tperve.. A Janca? Ta se hada s duchodcema... :grinning:
11. únor 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek