• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky, včera odpo se mi udělalo úplně normálně,ale za to dnes jsem už 2x byla skloněná nad wc.A já debil jsem zase v práci, v autě jsem měla co dělat,už vozím v kabelce sáček :confounded: Zítra na to seru a půjdu k té doktorce, už jsem ráno chtěla zůstat doma,ale Jirka mě vyhnal,tak jsem mu řekla,že jestli dnes někoho pobliju,tak je to jeho vina :grinning:
11. únor 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

ten sníh je hnusss, včera ze se málem byla vdova, kamioňáci hold neřeší nějaký sníh a jezdí jako prasata :angry:
11. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a kde jedeš do lázní?
11. únor 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, jakozes uz dvakrat zvracela?
11. únor 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ahoj... Martin jel vcera 25 km hodinu a pul - katastrofa!!!

Pepa at to v praci zabali a zacne ridit byznys z domu... :grinning:
11. únor 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na veletrh s vami asi nepojedu... Ja vas snad nikdy nepoznam... :rolling_eyes:

Jelikoz mam dovolenou, tak mi nevyjdou napracovane hodiny ted z unora na brezen (abych si mohla vzit nahradni volno)... :unamused: A dovolenou si na to brat nebudu...

Ale pojedu asi v tydnu s Martinem.. Teda jestli bude moct...
11. únor 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsme z práce jeli místo půl hodiny, hodinu a každých pár km byl v příkopu sjetej nákladák :unamused:
11. únor 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, toho se bojim nejvic... :confounded:
11. únor 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Josef jel včera z Přerova 3 hodiny, normálně je to tak na hodinu

Já jsem včera vylezla z práce, tramvaj očividně dlouho nejela protože zastávka byla plná, tak jsem sedla na trolejbus a místo 5 minut na hlavák jsme jeli 15 minut, příjdu na nádraží a ta hala byla totálně plná a na tabuli zpoždění všech vlaků minimálně 20 minut, nakonec jsem jela vlakem který měl jet 16:50 a odjížděli jsme v 17:30 :sweat_smile: , naštěstí po cestě jsme už žádné zpoždění nenabrali
11. únor 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni slzy mě tekly jak hrachy, já to tak nesnáším :confounded:
11. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky o jakém veletrhu je řeč?
11. únor 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veletrh v Brne.. Jmenuje se Pro dite... :wink:

Iny, ja jsem pred temi 14 dny taky plakala... :slight_smile:
11. únor 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, slusne zpozdeni... :rolling_eyes:

A jinak holky - ja bych nemohla byt bulimicka... :grinning:
11. únor 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak uz i ja jsem se vyspala a pripojila k vam :wink:
11. únor 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jak jsi hazela ten odkaz na svatbu... ta mlada pani se starsim panem, tak oni se brali presne v tom hotelovem resortu, kde jsme my byli na svatebni ceste. S Ferem jsme se na ty jejich fotky divali a vzpominali na obsluhu a vsechno kolem co nam pripomelo jisty okamzik a soucast nasi cesty. :sunglasses:
11. únor 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni laska si nevybira ocima, ale srdcem! :wink:
11. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vem si, ze ten Katarinin Ital ma 45 a je s nim kvuli lasce a urcite i poznani a ziti v jine zemi.
To jsou holky dobrodruzne. Ja bych do cizince /krome Slovaka/ nesla ani nahodou. Jiny kraj, jiny mrav.. nevis co se z neho vyklube. Proto mam rada knizky typu "Utek z africkeho pekla" a tak.. proste ze zivota.
11. únor 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja si tady vykladam sama nebo coooo :slight_smile:
Tak si jdu uvarit litr cajiku a posnidat, jestli to zaludek zvladne ovsem.

Iny ja nastesti neblinkam. Je mi zle, a proto i min jim, abych neblinkala :unamused:
Jo Iny a co me poradila svagrova, uz od ranneho stadia tehu je dobre si natirat kazdy vecer brisko cistym olivovym olejem z lekrarny. Ona to tak delala, je hubena jak lunt a pred porodem mela bricho jako blaaazen a nikde zadna prasklinka, nic. Kuze byla po tom krasne pruzna a elasticka a ted ma bricho jako za mlada - pokozku.
11. únor 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Katy, ja vim, ale rkni mi, co budes delat za 15 let s o dvacet let starsim chlapem???? :confused:
11. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

s tím praskáním kůže je to hodně dědičné a dispozičně dáno, mě praskala kůže už v pubertě když jsem rychle rostla, takže nechci vidět břicho po těhu :frowning2:

Jo a dneska jsme na úřadu vyfasovali popisné číslo na dům :dizzy_face: a včera nám dokonce poprvé rozsívitli pouliční lampy na ulici :dizzy_face:
11. únor 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vam nesvitily lampy???? :astonished:
11. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni taky bych to tak viděla.
11. únor 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni s tim do toho ty holky jdou.. No co budou delat, vymeni je za mladsi, neee :wink:
11. únor 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu já jsem ráno ani nestihla jíst a už jsem vrhala :frowning2: Břicho natírám,ale jen tělovým mlíkem :wink:
11. únor 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ted mi dosel doporuceny dopis z FU, ze jsem nesplnila svoji zakonnou povinnost a nezmenila prijmeni a bydliste do 15 dnu od zmeny :confounded: Na financak jsem vazne uplne zapomela.
Co uz ted ;o)
11. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak na veletrh pojedu urcite, doufam ze uz budu uschopnena, nebo budu mit aspon vychazky :wink:
11. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOstanes 100,- pokutu... :grinning:
holky, my se taky s mojím dívali na ty fotky a můj to komentoval, že to musí být zlatokopka......protože ten věkovej rozdíl je dost velkej. Mě to zase tak nepřišlo, pokud se mají rádi, tak to je důležité. Jinak Zdeni, máš pravdu, že za nějakých 15 let to jejich soužití bude o něčem jiném.....ona bude v nejlepších letech a on starej pán....

Jinak holky, já sice těhu nejsem, ale dneska jsem měla co dělat, abych rozdýchala nával na zvracení. Ty ATB jsou asi pěkné svinstva,protože dneska jsem se vzbudila s úplně převráceným žaludkem a měla jsem co dělat, abych tomu zvracení zabránila. Já doufám,že až budu těhu, tak to zvracení mě mine širokým obloukem, bo já z toho mám děsnou fóbii..........brrrrr. Naštěstí mi pomohl suchý rohlík, který jsem okamžitě začla jíst.
Do toho u těch ATB nemůžu spát, pořád se v noci budím a převaluji...........Janííííí, měla jsi pravdu - to teprve bude dovolená :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Zdeni no když ta ulice nebyla zkolaudovaná tak nemůžou svítit lampy :grinning: , naštěstí soused vedle měl výraznou vánoční výzdobu takže to dobře osvětlovalo, sundal jí až minulý týden :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek