• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo a včera když jsem si čistila zuby,tak jsem se pozorovala a říkala jsem si :Ty vogo ty prsa nějak narostly :sweat_smile: A přijdu do ložnice a Jirka říká: Ty máš teda kozy :grinning: Skončím jak Dolly Buster :frowning2:
11. únor 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli pojedu na veletrh to uvidím dle stavu :unamused:
11. únor 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny a jeste porostou :wink:
11. únor 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ja mam sacku po kapsach vzdy dost - kvuli venceni psu. Klidne ti podaruju :grinning:
11. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy - ježiš ono se něco mělo oznamovat na FU? Do pytle já na to taky zapomněla........sakryš co ted? Mě ale nic nepřišlo? Já v podstatě přes FU řeším jen dan z nemovitosti a nějak jsem si dala do souvislosti, že když jsem změnu ohlásila na katastru nemovitostí, tak už to nemusím hlásit na FU - že jsou skrz registr nemovitostí propojení......no asi nejsou, že?
Takže mohu čekat taky pokutu, že? :angry: :angry: :angry:
Katu na finančáku se to musí taky hlásit :confused:
Ja mam zase story s pindikem, Iny.... :grinning:
autor
I sestra moje chce jet na veletrh. Volala me skrz to. Aby z toho nebyla nakonec velka rodinna vyprava :grinning:
Holky, my uz jsme stovku pokutu dostali... Musi se to hlasit vsude... :grinning: DOkonce i na OSSZ.. :grinning:
11. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ktera?
11. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja na katastru hlasila jen jednu nemovistost a ne tu dalsi, na tu mi asi prisla ta pokuta. Protoze te nove mi vznikla danova povinost az od tohoto roku.
Kdo se v tom ma vyznat a na vsechno myslet, ze? Kdyz na to prisli, tak muzou byt radi. A koneckoncu, oni jsou se vsim propojeni a je to jejich prace. :wink:
11. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni Zuza
11. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to se mi ty pokuty pohrnou.. ajeeejeeej.
11. únor 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, na OSSZ pokutu nedostanes... :wink:

Zuza planuje treti?
11. únor 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem na katastru taky jeste neprehlasila adresu... A na financnim taky ne.. Tu pokutu dostal Martin... :grinning:
11. únor 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Planuji, ale tento mesic jeste ne :grinning: Ale myslim, ze do konce roku by mohla byt tehule. Adelka bude mit uz 3 roky, Adamek 6...
11. únor 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zase to bude jmeno na A??? :grinning:
11. únor 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzce se nechce jit do prace, co?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Jasne, jakko je to u psu, vrh po vrhu.. :grinning:
Na kluka me napada uz jen Adrian... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak na ossz ti to hlásí zaměstnavatel,pokud vím a na fú netuším,ale ani mi nic nepřišlo.já jim nic neplatím :grinning:
11. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruny, jdu si udelat snidani nejakou... A vytahnout spenat... :wink:
11. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenze mne to zamestnavatel nehlasil, takze mi dvakrat poslali nemocenskou na starou adresu... A musela jsem to nahlasit ja... :sweat_smile:
11. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, právě jsem si volala na FU v Hodoníně. Představila jsem se z pozice pracovnice MěÚ Hodonín a spustila na paní, že mi to nějako vypadlo z hlavy. Ona byla na mě hrozně hodná a milá a dokonce mi tu změnu provede na základě telefonu, takže tam nemusím jít. Ale něco vám povím - změnu na katastru jsem hlásila v měs. 10/08 a když se mi paní podívala do registru nemovitostí ( protože já skrz FU mám jen dan z nemovitosti), tak zjistila, že i tam jsem pořád vedená pod svým svobodným jménem. Jako jsou to už 3 měsíce, co mám změnu na KN provedenou ( mám od toho i doklad ) a jako furt mě tam evidují pod starým jménem.
To se mi nemůže v práci stát - já když provedu změnu, tak ji mám hned druhý den v PC opravenou :grinning: :grinning: :grinning: to jsem šikovná úřednice, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat. Chceme si kupovat notebook a nějak se v tom nevyznám. Poraďte které jsou dobré.
11. únor 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, my mame Asus... Ale na typ se musim zeptat Martina... :grinning:
11. únor 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč se musí změna hlásit i na finančák???? :confused:

Tak už jsem nahlásila změnu adresy na OZP, takže příští týden vyřešíme katastr a až budu mít novou občanku tak ještě hypotéku, banku, řidičák a pas a snad to bude vše
11. únor 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvuli dani z nemovitosti, Marti... :wink:
11. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti- my máme oba s manželem notebook zn. ACER a jsme spokojení. Manža má samozřejmě nějaký těžce vymakaný, stál ho 35 tisíc. Já mám rok starý,kupovaný v MIRONETU za nějakých 13 tisíc - mám tam paměť 2 GB, což je pro mě hodně velký luxus. Mě byl stačil i s mnohem menší pamětí...... :wink: :wink: :wink: Ale vybíral ho manžel a ten mi doporučil radši větší pamět.
11. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobrý,já jsem za svobodna žádnou nemovitost neměla :grinning: Jsem se asi dobře vdala :grinning:
11. únor 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek