• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo a Peti...omlouvám se...do lázní jedu do teplic nad Bečvou, budeme tam cvičit aerobik a power jogu, je to od pátku do neděle, můžu si vybrat i nějaké procedury ale nevím co...poraďte...líbí se mi lymfo masáž, dělaná ručně, pak jsem uvažovala o Vacu shape, nebo tak nějak, to je nějaký přístroj který napomáhá průtoku lymfy a prý i hubnutí a pak nevím,nějaký zábal třeba bahýnko, nebo koupel...co já vím, ani zatím nevím jak to bude časově vycházet...nevím kolik je cvičení,ale chci si to užít
11. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Lymfo doporucuju... Budes se citit jako znovuzrozena... :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani ty se máš. To by se mi taky líbilo. Lymfo je super..... :grinning: :grinning:
11. únor 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani jj je tam parní tryska, která krásně našlehá mlíko a pak se do toho načepuje preso :grinning:

máme tento
http://www.kavovary-online.cz/domaci-kavovary/automaticke-kavovary/saeco-odea-giro-plus-79.html

a co ho máme tak máme hroznou spotřebu kávy :grinning:
11. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti ten vypadá dobře........ :slight_smile:
11. únor 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé kávovar vypadá dobře, ale budu muset počkat na novou kuchyň, to se ta cena pak ztratí v rozpočtu :grinning: víš co Marti, já bych tak potřebovala kávovar, co našlehá mléko, bude krásnej, stylovej a bude stál maximálně pětikilo :grinning: :grinning: :grinning: ne dělám si srandu, ale teď bych ho neměla kam dát, ale jednou si v nové kuchyni, to místo udělám...už se těším...
takže díky, do lymfy jdu určitě, ještě tam mají polarium, ale nevím jestli by mi to k něčemu bylo a představa -160°C mě krapet děsí :grinning:
11. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani my jsme napřed chtěli presovar nějakej malej tak do 3tisíc a nakonec jsme skončili tady u toho který má vlastní mlýnek, nádobu na odpad atd, prostě automat :grinning: , sice nás stál 10tisíc ale zase ho fakt využijeme, představa že si musím u každého kafe napěchovat páku a po uvaření to vyklepat a vymýt blééé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo až takhle je to dobrý, tak to jo, to do něčeho takového půjdu taky...pak si na tebe vezmu číslo, protože až já za deset let budu mít novou, velkou kuchyň tak na koníka asi chodit nebudeme :grinning: a ty mi poradíš :grinning:
11. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tož berušky, já za chvilku valím domů, tak se tu mějte, večer nevím jestli dorazím, Zdenička si stejně vyprndává jinde :angry: tož zduř :grinning:
11. únor 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tsss, Zdenicka vas pozoruje a pekla bulcicky... :angry:

NO a povidala jsem i jande, no.. :sweat_smile:
11. únor 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy uz se nikdo ani neloucite... :angry:
11. únor 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni ahooooj, tedy pacek shleacek..

Ja se ani neloucim protoze nikdy nevim kdy odejdu a kdy zase prijdu. Je to jine nez kdyz jsem byla v praci. Fiiiis.
Pekny vecer vam vsem preji, paaaa :sunglasses:
11. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno děvčata.... :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2009 v 07:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, Peti a ostatni holky... :wink:
12. únor 2009 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak se pripravujes na sobou? Tesis se? A co segra? Blazni? :grinning: Ma na beremku albicko z priprav?
12. únor 2009 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zdeni,
zatím se nepřipravuji. Až zítra to začne. Ségra je zatím v pohodě. Má na beremku albíčko z příprav.
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=192751&vReferer=%2Fphotos%2Fmasarka
12. únor 2009 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
KOlik je segre, Peti? A je tam vyfocena taky?
12. únor 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj holky, no co Inuš, jde k tomu doktorovi, nebo si vezme tu dovču? Nevíte někdo.
Peti, ty jdeš vlastně v sobotu na svatbu, ty se máš, já asi půjdu v září, ale ještě je to tajná akce :grinning: tak o tom nemůžu mluvit, kdyby se to náhodou provalilo...
12. únor 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ségra tam vyfocená není, ale je v mém albíčku http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=199971&vReferer=%2Fphotos%2Fzankova - ta v těch fialkových šatech.

My jdeme letos už na tři svatby.
12. únor 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani ahoj.
12. únor 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Zdeni je ji letos 23.
12. únor 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo teprve 23?? To je mlaďoučká :grinning:
ale jinak já se taky vdávala ve 23 letech :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani ty jsi se taky vdávala mlaďučká. To já jsem ve 23 nechtěla o svatbě ani slyšet.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, to jsi ty????? Ja se na tvoje album tisickrat divala... :grinning: Zaujalo me vase prijmeni.. :wink:
12. únor 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem mela 22... :sweat_smile:
12. únor 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Caaau, lekarnikova.... :grinning:
12. únor 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Co tě zaujalo na mém příjmení.....???? :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A navic se mi libily jeji saty, Peti... :slight_smile:
12. únor 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě se taky líbily její šaty. Já mám teď taky nové, tak potom ukážu fotky.
12. únor 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni a máš z první svatby na beremku fotky?
12. únor 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek