Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
evikmi
12. únor 2009
no právě...no neva....vydržím do víkoše a udělám testík znova a maximálně pomažu na gyndu 😞
anag
12. únor 2009
Ahoj Evi, moje kamarádka otěhotněla i přes antikoncepci....
evikmi
12. únor 2009
tak fotka smazána |-|
zdenallicka
12. únor 2009
Ja jsem ji nestihla.. ]-(
zdenallicka
12. únor 2009
este jednou...
evikmi
12. únor 2009
zdeni,ale jenom kvůli tobě 😉momentík
zdenallicka
12. únor 2009
Hm, tak nic no... :-|
anag
12. únor 2009
Já tám vidím slabou druhou čárku.... 🙂
evikmi
12. únor 2009
je tam😉 ale je to rozmazaný...mobil,no😞
evikmi
12. únor 2009
anag....to by na jednu stranu bylo hezký,ale na tu druhou....... |-|
zdenallicka
12. únor 2009
Proc se tomu branis, Evi? Neoc tam je, ale je to blbe videt... Ale ja vim, mobil...
evikmi
12. únor 2009
bráním,protože vím,jak to skončí,jestli tam fakt je😞
anag
12. únor 2009
Evi já jsem když tak Petra.
Ty by si teďka nechtěla miminko?
evikmi
12. únor 2009
já vím,že jsi Péťa,promin🙂
chtěla-nechtěla......u nás to vždycky blbě končí 😞
evikmi
12. únor 2009
jinak já chci dítko snad už od svých 16 :-N
anag
12. únor 2009
Musíš věřít, že se to jednou podaří. 🙂
Co Ti řekají doktoři?
evikmi
12. únor 2009
"vydržte a zkoušejte to,ono se to jednou musí podařit"......a to je na facku ]-(

mám různých malých problémů,který dohromady dávají jeden velkej problém....jak se vyjádřil pan doktor :-N
zdenallicka
12. únor 2009
Evi, tak jdnou to ditko snad musis donosit, ne??
evikmi
12. únor 2009
no to si nejsem až tak jistá,Zdeni😞
minule jsem si píchala i injekce a jak to skončilo😞
zdenallicka
12. únor 2009
Evi, no ale nekdy se to fakt musi podarit, ne??? Proc nemuzes donosit plod?

Cetla jem o jedne holce, ktera potratila sedmkrat.. A pak se to jednou podarilo... 🙂 O adopci jste premysleli?
anag
12. únor 2009
Nepřímýšlela si třeba o nějakém léčitely. Znám spoutu lidí kterým nakonec pomohly bylinky.
zdenallicka
12. únor 2009
Musim jit zehlit, zenske, caaaaaau.... 😉
evikmi
12. únor 2009
zdeni...proč?já nevím....v podstatě mi nikdy nic neřekli...teda krom: " to se stává"..."nebojte,příště se to povede..."

o tom 7x potracení mi říkal i doktor,ale to me moc nepomohlo 😞 já už 4x 😞 a o adopci manža moc slyšet už nechce,prý dokud máme naději mít vlastní,.... |-|

no uvidím jak to dopadne,jestli bude sílit nebo ne
evikmi
12. únor 2009
zdeni...ty porad jenom zehlís😃

lecitelum neverim....a bylinky popijim 😉
zdenallicka
12. únor 2009
Evi, ne porad ne... Prave proto se mi to vzdycky nakupi a mam pak co delat.. Ale ted mam na to jen hodinu... 😉
anag
12. únor 2009
Jaký popíjíš bylinky?
anag
12. únor 2009
Holky utíkám na oběd, ale potom zase přijdu.
mannie.mannie
12. únor 2009
Ahojte babulky,
tak já jsem se teprve ted vyhrabala z loznice. V noci jsem nemohla spát, takže jsem to ted doháněla. Vidím, že Katu je stejný medvídek jako já...... 😉

Evi- tak ducha jsem už nestačila vidět, ale moc bych ti to miminko přála a musíš věřit, že jednou se to podaří a budete moc štastní a spokojení.

zdeni - já mám taky kolikrát pocit, že žehlíš a pereš pro vojáky......pořád jen žehlíš a pereš, nebo uklízíš a vaříš. Taková hospodyňka jsi!!!

Peti - já jsem se tě už tolikrát chtěla zeptat, kde pracuješ? Někde na městském úřadě na finančním oddělení?

Marti- ty jo, já tě teda fatk obdivuji, že jsi schopná jít ještě ráno cvičit.......to já mám problém se vůbec dohrkat do práce a tam se pak ještě půl hodiny probouzím, než jsem schopná vůbec něco začít dělat......Ale začnu večer chodit do fitka na Lipovku v Hodoši. Je to nové, velmi moderně zařízené fitko, tažke jsem si říkala,že bych tam tak 2 x týdně odpoledne zašla.

Jinak co se týče těch bylinek, začala jsem bumbat ten kontryhel a na radu Zdenči i ten kotvičník. Sice to nejsou zrovna nejchutnější bylinkové čajíky, ale snažím se je někdy pít.
katunka82autor
12. únor 2009
Ahojky holky, ja rano byla u Dr. pro dalsi cast neschopenky co musim po 14 dnech odevzdava v praci, pak jsem sla do mesta, je tam taaaak krasne. Uz jsu ale zase doma, po snidani, zaludek opet nic moc.
Vidim, ze Inka to asi zabalila a je u Dr. dnes. Snad se nam potom z domu ozve.

Jinak ja shanim ten kocarek co mame vysneny, je to ale pekne tezke sehnat ho, nikde nedelaji objednavku pres internet 😞
Je to jeste brzy na kocarek, ja vim, ale toto je limitovana specialni edice a navic kamarad pojede behem 14 dni autem z Lodnyna do Slavkova, tak by nam ho stahl.
Zatim to vypada, ze poridime kocarek, tu kombinaci se vsim vsudy + specialni matrac do kocarku+ autosedacku MaxiCosi + fix na sedacku do auta + adaptery na sedacku ke koarku do 30.000,- Coz by bylo uplne super a nemusime se uz o nic starat minimalne rok 😃
macinek
12. únor 2009
Ahoj Vladi 🙂

Já piju každý den ženský čaj a kontryhelový občas, když si vzpomenu

Začni psát odpověď...

Odešli