• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Nejradeji bych pockala jeste tyden, ale nevim nevim jak Richard pojede a aby to stihli oni objednat. No co uz, prinejhorsim se da vzdy prodat :wink:
Taky jsem nasla na internetu ten hnede barve za 600liber jenom!!!! Jenze my chceme ten cerny nakonec. Preci jen cerna je cerna. Sice hnedy vypada dooost dobre, skoro jako kabelky a veci od LW, ale ne ne.. cerne zustaneme vrni :wink:
12. únor 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja ten kontryhelovy caj nikdy nepila... jak chutna? Pry nic moc..
12. únor 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni uz mas dozehleno?
12. únor 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Katy.. Jen 6 kosil, rifle a nejake uterky a trika... Zbytek pocka na zitra... :wink:
12. únor 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se oblikat, za chvili jedu do Hradiste... Moc se mi nechce, spis vubec, ale musim.. Zitra jdu na kontrolu..
12. únor 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a nemohl by ho ten Richard koupit v Londyne?
12. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piste rychle, at stihnu pochytit co nejvic info... :grinning:

Vladi, ja zehlim jen jednou za cas.. Peru porad.. A pradlo se mi kupi... Varim temer denne, zhruba dvakrat tydne neco pecu... :wink:
12. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vladi a Katy.
Vladi dělám na Městském úřadě, na ekomickém úseku.
Holky tak kontryhel piju taky. Docela jsem si na tu chuť zvykla. Na co je dobrý ten kotvičník. To jsem ještě neslyšela.
12. únor 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patří mezi jeden z nejefektivnějších prostředků zlepšujících potenci a libido, neboť zvyšuje hladinu testosteronu až o 30 %. Proto je vhodný při mužské neplodnosti a stařecké hyperplasii prostaty. U žen byla zjištěna zvýšená hladina folikostimulačního hormonu (FSH) a estradiolu a zmírnění negativních příznaků klimakteria.
12. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meli by ho pit hlavne chlapi, ale pani ve Zdravicku rekla, ze to zvysuje plodnost i u zen..
12. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
já dneska vůbec nestíhám a zítra bude hůř, ze čtyř, zde budeme dvě :confounded: no nedá se nic dělat ale budu zde do pěti, tak můžeme kecat :grinning:
Evi, foto jsem nestihla :frowning2: ale držím palec, a´t to konečně vyjde..a kdyby ne, tak to dáme dohromady, ty můžeš otěhotnět a mě se to třeba podaří donosit :grinning: to byl aspoň pokus o vtip...trapnej vím...
12. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu mě kontryhelový čaj chutná :dizzy_face:

Zdeni píšu si, koupím, akorát teda do Josefa to asi nedostanu :grinning:
12. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co kupujete k VALENTÝNU. Vůbec nevím co mám mojemu koupit.
12. únor 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti NIC, neslavíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to mám jednoduché...NIC :grinning:
U nás se Valentýn neslaví, já maximálně když se Martin nachomítne ke květinářství, tak dostanu kytku, ale tumu většinou holky vnutí, jinak dřív jsme si dávali nějaké drobnosti, ale Martin to moc neprožívá a já taky ne...ale v neděli jdeme na večeři :wink:
12. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my si vždycky dáme jen nějakou maličkost. Ale letos mě vůbec nic nenapadá.
12. únor 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám kytky doma teď pořád, každý týden když jedeme nakoupit do tesca tak si něco vyberu, mají tam krásné tulipány apod za super cenu, zrovna včera jsem vybrala růžové tulipány, 10ks za 79Kč :dizzy_face:
12. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti- myslela jsem si to, ale nebyla jsem si jistá. Vím,že jsem tu vždy četla, kolik máš práce........vítej v klubu. Taky nestíhám, nedělám sice na ekonomice, ale na sociálce a taky toho mám někdy až až.....

Jinak - Valentýn u nás asi nebude, manžel je v práci, dojede v neděli a možná zajdeme na večeři. On to totiž nikdy moc neuznával, sice když jsme byli mladší, tak se snažil, protože věděl, že bych byla smutná a mrzelo mě to. Ale v poslední době už jsme na to nějak zanevřeli oba, takže to ani nějak neprožíváme. Vždy si zajdeme někam na jídlo, ale dárečky si už nedáváme. Ale loni se na Valentýna překonal a požádal mě o ruku - hleděla jsem jako puk :sweat_smile: :sweat_smile:

Marti - zkus to mužovi nějak podstrčit, já o tom kotvičníku taky hodně četla, že je to výborný na plodnost - zvláště u mužů.

Holky, na chvíli se odpojím.......jdu dělat výzkum do školy. Máme udělat takový jako předvýzkum na diplomku, takže se na to jdu aspon mrknout. Odpoledne se určo připojím.
12. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je super cena. Tulipány mám taky moc ráda. U nás se moc takové věci neseženou a do Břeclavi není čas zajet.
12. únor 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi no leda bych mu to zamýchala do kafe :grinning:

Peti v tescu mají fakt hezké kytky za super cenu a vydrží, na vánoce jsem tam kupovala kytici růží a ty vydržely víc jak týden a stály myslím kolem 120Kč a bylo jich 12

Teď tam mají obrovský výběr kvůli valentýnu, tak jsem se musela krotit abych koupila jenom jednu kytku :grinning:
12. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky hrozně ráda kytky, poslední dobou dostávám kytky jenom k svátku, narozkám a výročí, ale je fakt, že holky mi vždycky umotají něco spešl a mě to pak doma zůstane i suché...takže já spíš kupuju vázy, bo pak dostanu kytku a musím jí dát do půllitru, protože ve všech vázách mám suché kytky nebo šutry :grinning:
12. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát teď přemýšlím...holky neměla jste některá svatební kytku z tulipánů?? Já ji někde viděla a chtěla jsem odkaz poslat kámošce, co se bude vdávat ale kdybych aspoň věděla kde jsem ji viděla :angry:
12. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mě se zdá, že jsem ji taky viděla někde na beremku.
12. únor 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé díky, musím jí to poslat, nechce růže, tak hledám i jiné možnosti, mě se teda třeba líbí i kaly ale já jsem chtěla kytku, kterám i uschne...
12. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se mějte pěkně. Zítra mám dovolenou, tak nebudu mít čas si s Vámi psát. Ahojky .... :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2009 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
|Valentyn je des bes.. :zipper_mouth:
12. únor 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni...mas pravdu,Valentýn je humus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a jinak piju kontryhel...mi nepripada hnusnej
jinak popijim ruzne caje na tehu :wink: zarucený smesi a tak:wink:
a ještě mám tu tinkturu z jerabu ptaciho :wink:
12. únor 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už sem tady. Jaký sis vybrala kočárek Katy? dej vědět, taky už mám asi vybraný :slight_smile: Monika
12. únor 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek