• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Jeee ahojky Moni, po delsi dobe jsem se sem dnes podivala a koho to tady nevidim!
Kdyz se podivas ke me do alba, mam tam pravdepodobne favorita naseho do ktereho pujdeme. Jen zjistuji moznosti jak ho koupit.

Moni jinak koncem brezna je v Brne veletrh PRODITE, nektere z nas urcite pojedou a ja taky, klidne se muzes pridat. Urcite to bude uzitecne takovy veletrh :wink: Pamatujes na SALIMU, PIVEX a VINEX, to byly veletrhy :slight_smile:
12. únor 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo Moni, 13tt uz...to to leti. To ti uz urcite roste brisko, protoze ja jsu o 4tydny min a i pres ty tuky co tam mam jde videt, ze je brisko vetsi, takovy ten tvar V od delohy je vystouply - jak bych to nazvala.. :grinning: Ja um,im fakt vysvetlovat :grinning:

Jinak pristi ctvrtek jdu na druhy UTZ, tak drz palecky. Taaak se tesim a taaaak doufam, ze bude vsechno v poradku.

A co ty, je ti porad tak spatne? Na me to prislo.. jsu porad jak po vecirku a neskutecne unavena hlavne. Mam pocit, ze cele dny jen prospim a nic neudelam. A to jsem si myslela, ze jak budu doma, ze se to tady bude leskout a zarit jedna radost a zatim nic, nic se nedeje :slight_smile:
12. únor 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moniii, caaaau.... :grinning:
12. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojasně Moni ahoj, i když tě neznám :grinning:
Holky, vy tu diskuzi teda pěkně flákáte...jen co je pravda...tady si nikdo nechce vykládat?? Inuš asi blinká, Katu, Zdenča a Vlaďka si hrajou na medvědy a Marťa popíjí kafe a Peťa nemá doma net...chjo :frowning2:
12. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Mnca je nase spoluzacka ze stredni.. Jela s nami na stopa do Brna na koncert Luneticu... :grinning: :confused:
12. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardon, Monca... :sweat_smile:

Jinak zase pecu chleba... :grinning:
12. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim jit, papa... :slight_smile:
12. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni tak to jsi mela vazne hodne neprijemny zazitek. Kdo vi co te pani je.. Ja bych tam pro jisotu zitra zasla a zeptala se jestli je vsechno v poradku, ze to byl pro vas neprijemny zazitek a porad na pani myslite.. urcite se nebudou zlobit (pokud je vse v poradku a pani neni drzena na silu)...
12. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
problém by ovšem byl, kdyby paní nevěděla že diabetička je, to by asi mělo horší následky, takže doufám, že to třeba fakt byl alkohol a paní byla ve stresu tak si něco někde dala :pensive:
12. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi zitra vyrazim do Hradiste... :wink:
12. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inyyyy, v Olomouci v Riegrove ulici maji na Implast Bolder (to jsou ty kocarky, co mas v albu) 20% slevu... Na vse, co se k tomu kocarku vaze... Holky psaly, ze usetrily 3-4000,-. :wink:

Ale ty asi jeste kocarek kupovat nechces, co?
12. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a ty mas jaky kocarek vybrany?
12. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

pěkně se klepu, jeli jsme do práce a za hrušovanama na křižovatce byla čerstvá docela vážná bouračka, musela se stát tak maximálně 10 minut před tím než jsme jeli :frowning2: , teda je mi úplně zle :frowning2:
13. únor 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, babulky.........
Vidím, že Inka se tu vůbec neukázala, asi je jí chudince dost špatně - tak doufám, že sis Iny vzala tu neschopenku.
Zdeni- pojedeš se dneska podívat na tu paní? Věřím,že ti to nedalo spát, asi by mi to taky pořád vrtalo hlavou co s tou paní je.......
Marti - a dneska posilka nebyla? Koukám, že těch nehod je pořád dost a dost. Tady na Hodonínsku se stala v to úterý docela vážná nehoda u Josefova - mrtvej manželský pár........brrr, úplně mě z toho mrazí.

Holky, dneska jdu na kontrolu s těmi uzlinami, tak mi držte palečky,at mi to dopadne dobře. Posledně mi paní doktorka vyhrožovala nemocnicí, tak doufám, že dneska už bude spokojená, bo jsem celý týden ležela jak lazar a nic pomalu nedělal :unamused:
13. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi tento týden jsme byli cvičit už 3x, Josef má dneska důležitou poradu na firmě v Jihlavě od 9:00, takže jsme museli vyjíždět dřív a posilku by jsme nestihli

Teda Zdeni taky dobrý zážitek :unamused:
13. únor 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...
Brrr Marti, to je tedy strasny zazitek hned tak po ranu. ¨Ja nemam rada nehody, je me z toho vzdy hodne na nic a smutno :frowning2: Zazila jsem jednu hnusnou, kdy motorkare odvazel vrtulnik, bylo to mezi Slavkovem a Nizkovicema nebo jak se jmenuje ta dedina kde je obr kopec dolu a pak nahoru a to je cela dedina.
Bylo to neprijemne! Prvni jsme nechapali, kdyz jsme stali v kolone co se deje, ze je tam jen jedno auto nabourane.. ale o nekolik desitek metru dal v poli byla motorka :frowning2:

Brrr.. pryc od nehod. V tomto pocasi je jich vazne vic nez dost.

Vladi tak at tit o dobre dopadne!
13. únor 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

no jsem docela ráda že jsme nejeli o chvíli dřív, protože vidět jak se to stalo tak jsem dneska celý den nepoužitelná :unamused:

zítra jdeme v Hrušovanecha a košt vín, tak jsem zvědavá :slight_smile:
13. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky... Byla jsem na kontrole.. Jsem v poradku... :wink:

Cestou jsem si koupila novou cepici.. :dizzy_face:

Marti, jakto, ze uz je kost vin??? Kosty byvaji az po fasanku preci... :confused: Vy jdete jako na valentynsky, jo??? :grinning:

My jsme s MArtinem na kostu vin spolu zacali chodit... :dizzy_face:
13. únor 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na pani se podivat nepojedu asi.. Martin rikal, ze kdyz na tom budu trvat, zastavi se tam..
13. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no v Hrušovanech je košt vín, je to oficiální akce, prý se to tam koná každý rok
13. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tohle je oficiální název akce: 37. místní výstava vín s ochutnáváním
13. únor 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.. Ale normalne by nemel byt pred masopustem.. Vite nekdo, kdy byl??? Myslim, ze nekdy kolem 12.2., ale jista si tim nejsem... :sweat_smile:

Ja na kosty chodim moooc rada... Je tam more lidi, more vina, more zabavy... :wink:
13. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no jsem zvědavá, jdeme s lidma od nás z ulice, bude nás asi 10 a doufám že místní budou v pohodě, někteří nás totiž nemají rádi, protože naše ulice je prý beverly hills, jsme všichni bohatí atd :angry: , závistivci jedni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se,že jsem se neozvala.Od včerejška jsem doma,na kontrolu jdu 24.2.,ve stejný den jdu i na gyndu.Je mi pěkně blbě,jsem si myslela,že doma mi bude líp,ale nejsem schopná se ani zvednout a vzít si něco k jídlu. :angry: Kolegyně už mi včera sms vyčítala,že si kvůli mně nebude moct vzít volno na jarní prázdniny,ani jsem jí na to neodpověděla :unamused:
13. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

kašli na kolegyni, přece se nebudeš trápit v práci :rolling_eyes:
13. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jinýho než kašlat na ni mi nezbude,ale je to nepříjemný :frowning2: maximálně ji můžu pozvracet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chápu že je to nepříjemný, ale kdybys měla třeba chřipku nebo angínu tak taky zůstaneš doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, je chapu ji, ze jestli mela dovcu nahlasenou, je nasrana.. ALe na druhou stranu - nemoc si nevybira a presne to steje se mohlo stat ji...

(ona nevi, ze nejsi nemocna) :wink:
13. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek