Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
katunka82autor
12. únor 2009
Jeee ahojky Moni, po delsi dobe jsem se sem dnes podivala a koho to tady nevidim!
Kdyz se podivas ke me do alba, mam tam pravdepodobne favorita naseho do ktereho pujdeme. Jen zjistuji moznosti jak ho koupit.

Moni jinak koncem brezna je v Brne veletrh PRODITE, nektere z nas urcite pojedou a ja taky, klidne se muzes pridat. Urcite to bude uzitecne takovy veletrh 😉 Pamatujes na SALIMU, PIVEX a VINEX, to byly veletrhy 🙂
katunka82autor
12. únor 2009
Ty jo Moni, 13tt uz...to to leti. To ti uz urcite roste brisko, protoze ja jsu o 4tydny min a i pres ty tuky co tam mam jde videt, ze je brisko vetsi, takovy ten tvar V od delohy je vystouply - jak bych to nazvala.. 😃 Ja um,im fakt vysvetlovat 😃

Jinak pristi ctvrtek jdu na druhy UTZ, tak drz palecky. Taaak se tesim a taaaak doufam, ze bude vsechno v poradku.

A co ty, je ti porad tak spatne? Na me to prislo.. jsu porad jak po vecirku a neskutecne unavena hlavne. Mam pocit, ze cele dny jen prospim a nic neudelam. A to jsem si myslela, ze jak budu doma, ze se to tady bude leskout a zarit jedna radost a zatim nic, nic se nedeje 🙂
zdenallicka
12. únor 2009
Moniii, caaaau.... 😃
janca.k
12. únor 2009
nojasně Moni ahoj, i když tě neznám 😃
Holky, vy tu diskuzi teda pěkně flákáte...jen co je pravda...tady si nikdo nechce vykládat?? Inuš asi blinká, Katu, Zdenča a Vlaďka si hrajou na medvědy a Marťa popíjí kafe a Peťa nemá doma net...chjo 😞
zdenallicka
12. únor 2009
zdenallicka
12. únor 2009
Jinak Mnca je nase spoluzacka ze stredni.. Jela s nami na stopa do Brna na koncert Luneticu... 😃 =-)
zdenallicka
12. únor 2009
Pardon, Monca... :-N

Jinak zase pecu chleba... 😃
zdenallicka
12. únor 2009
Musim jit, papa... 🙂
katunka82autor
12. únor 2009
Zdeni tak to jsi mela vazne hodne neprijemny zazitek. Kdo vi co te pani je.. Ja bych tam pro jisotu zitra zasla a zeptala se jestli je vsechno v poradku, ze to byl pro vas neprijemny zazitek a porad na pani myslite.. urcite se nebudou zlobit (pokud je vse v poradku a pani neni drzena na silu)...
janca.k
12. únor 2009
problém by ovšem byl, kdyby paní nevěděla že diabetička je, to by asi mělo horší následky, takže doufám, že to třeba fakt byl alkohol a paní byla ve stresu tak si něco někde dala |-|
zdenallicka
12. únor 2009
Asi zitra vyrazim do Hradiste... 😉
zdenallicka
12. únor 2009
Inyyyy, v Olomouci v Riegrove ulici maji na Implast Bolder (to jsou ty kocarky, co mas v albu) 20% slevu... Na vse, co se k tomu kocarku vaze... Holky psaly, ze usetrily 3-4000,-. 😉

Ale ty asi jeste kocarek kupovat nechces, co?
zdenallicka
12. únor 2009
Moni a ty mas jaky kocarek vybrany?
macinek
13. únor 2009
Ahoj holky 🙂

pěkně se klepu, jeli jsme do práce a za hrušovanama na křižovatce byla čerstvá docela vážná bouračka, musela se stát tak maximálně 10 minut před tím než jsme jeli 😞 , teda je mi úplně zle 😞
mannie.mannie
13. únor 2009
Dobré ráno, babulky.........
Vidím, že Inka se tu vůbec neukázala, asi je jí chudince dost špatně - tak doufám, že sis Iny vzala tu neschopenku.
Zdeni- pojedeš se dneska podívat na tu paní? Věřím,že ti to nedalo spát, asi by mi to taky pořád vrtalo hlavou co s tou paní je.......
Marti - a dneska posilka nebyla? Koukám, že těch nehod je pořád dost a dost. Tady na Hodonínsku se stala v to úterý docela vážná nehoda u Josefova - mrtvej manželský pár........brrr, úplně mě z toho mrazí.

Holky, dneska jdu na kontrolu s těmi uzlinami, tak mi držte palečky,at mi to dopadne dobře. Posledně mi paní doktorka vyhrožovala nemocnicí, tak doufám, že dneska už bude spokojená, bo jsem celý týden ležela jak lazar a nic pomalu nedělal :-|
macinek
13. únor 2009
Vladi tento týden jsme byli cvičit už 3x, Josef má dneska důležitou poradu na firmě v Jihlavě od 9:00, takže jsme museli vyjíždět dřív a posilku by jsme nestihli

Teda Zdeni taky dobrý zážitek :-|
katunka82autor
13. únor 2009
Ahojky holky...
Brrr Marti, to je tedy strasny zazitek hned tak po ranu. ¨Ja nemam rada nehody, je me z toho vzdy hodne na nic a smutno 😞 Zazila jsem jednu hnusnou, kdy motorkare odvazel vrtulnik, bylo to mezi Slavkovem a Nizkovicema nebo jak se jmenuje ta dedina kde je obr kopec dolu a pak nahoru a to je cela dedina.
Bylo to neprijemne! Prvni jsme nechapali, kdyz jsme stali v kolone co se deje, ze je tam jen jedno auto nabourane.. ale o nekolik desitek metru dal v poli byla motorka 😞

Brrr.. pryc od nehod. V tomto pocasi je jich vazne vic nez dost.

Vladi tak at tit o dobre dopadne!
macinek
13. únor 2009
Ahoj Katu 🙂

no jsem docela ráda že jsme nejeli o chvíli dřív, protože vidět jak se to stalo tak jsem dneska celý den nepoužitelná :-|

zítra jdeme v Hrušovanecha a košt vín, tak jsem zvědavá 🙂
zdenallicka
13. únor 2009
AHoj holky... Byla jsem na kontrole.. Jsem v poradku... 😉

Cestou jsem si koupila novou cepici.. x-)

Marti, jakto, ze uz je kost vin??? Kosty byvaji az po fasanku preci... =-) Vy jdete jako na valentynsky, jo??? 😃

My jsme s MArtinem na kostu vin spolu zacali chodit... x-)
zdenallicka
13. únor 2009
A na pani se podivat nepojedu asi.. Martin rikal, ze kdyz na tom budu trvat, zastavi se tam..
macinek
13. únor 2009
Zdeni no v Hrušovanech je košt vín, je to oficiální akce, prý se to tam koná každý rok
macinek
13. únor 2009
Zdeni tohle je oficiální název akce: 37. místní výstava vín s ochutnáváním
zdenallicka
13. únor 2009
Aha.. Ale normalne by nemel byt pred masopustem.. Vite nekdo, kdy byl??? Myslim, ze nekdy kolem 12.2., ale jista si tim nejsem... :-N

Ja na kosty chodim moooc rada... Je tam more lidi, more vina, more zabavy... 😉
macinek
13. únor 2009
Zdeni no jsem zvědavá, jdeme s lidma od nás z ulice, bude nás asi 10 a doufám že místní budou v pohodě, někteří nás totiž nemají rádi, protože naše ulice je prý beverly hills, jsme všichni bohatí atd ]-( , závistivci jedni :-p
cervenec
13. únor 2009
Ahoj holky, omlouvám se,že jsem se neozvala.Od včerejška jsem doma,na kontrolu jdu 24.2.,ve stejný den jdu i na gyndu.Je mi pěkně blbě,jsem si myslela,že doma mi bude líp,ale nejsem schopná se ani zvednout a vzít si něco k jídlu. ]-( Kolegyně už mi včera sms vyčítala,že si kvůli mně nebude moct vzít volno na jarní prázdniny,ani jsem jí na to neodpověděla :-|
macinek
13. únor 2009
Ahoj Inko 🙂

kašli na kolegyni, přece se nebudeš trápit v práci 8-(
cervenec
13. únor 2009
no nic jinýho než kašlat na ni mi nezbude,ale je to nepříjemný 😞 maximálně ji můžu pozvracet :-p
zdenallicka
13. únor 2009
Iny.. 😃
macinek
13. únor 2009
No chápu že je to nepříjemný, ale kdybys měla třeba chřipku nebo angínu tak taky zůstaneš doma :-p
zdenallicka
13. únor 2009
No, je chapu ji, ze jestli mela dovcu nahlasenou, je nasrana.. ALe na druhou stranu - nemoc si nevybira a presne to steje se mohlo stat ji...

(ona nevi, ze nejsi nemocna) 😉