• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdeni ráno se nad wc nesměju :sweat_smile: :wink: Jé a jak já nenávidím tu reklamu na savo,jak se ta ženská sklání nad záchodem :confounded:
13. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a fakt jste jako snobarna, jo??? :confused: :grinning:
13. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inyyyy... :grinning:
13. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
TO je dan z ditete asi... :wink:
Neměla ji nahlášenou,to mi napsala až v té sms,že ji chtěla :wink:
Nedokážu pochopit,že někomu může být dobře :fearful:
13. únor 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, mne je, ale ja nemam decko v bruchu... :confused:

Aha, tak to meni nazor na vec... :angry: Mela si ji napsat... :angry:
13. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky já si jdu lehnout.Papa.
Zdeni žádná snobárna, tohle slyšel jeden soused když čekal na vlak, bavily se tam nějaké ženské že od nás z ulice nikdo vlakem nejezdí protože máme všichni auta :grinning: , no auta, jedni sousedi mají starého favorita který vypadá že se každou chvíli rozpadne a minimálně polovina lidí tam má služební auto a vlastní ne, zazobanej tam není nikdo, je tam spousta rodin s malýma dětma, takže žijou z jednoho platu a rodičáku
Pa, Iny...
13. únor 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasny, Marti... :slight_smile:

O nas, vychovatelkach, se zas po Straznici rika, ze jsme pi.e.. A pravda to taky neni... :wink:
13. únor 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky mizim - mam zehleni... :wink:

SPecialne pro Vladku - je to zbytek ze vcerejska... :grinning:
13. únor 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak já jsem taky dobře pochodila. řekla mi že to mám lepší, ale ne dobré, nicméně už můžu jít do práce v pondělí,takže aspon tak.
Moje kolegyně jsou naštěstí v pohodě. snažily se za mě udělat hromadu práce, a rozhodně mi nic nevyčítaly, za což jsem jim vděčná. Nemoc si prostě nevybírá.

Iny - vykašli se na ní. Ty přece nemůžeš za to, že nejsi ok.........a jak říkají holky - to stejné se mohlo stát i jí, takže holt bude muset být v práci.

Zdeni - už jsem si myslela, že máš další žehlení......ale když je to zbytek ze včerejška, tak to jo.
A kdo o to vás roztrubuje, takové označnení?????

Marti - košt vína si užijte, já si budu zítra užívat valentýnské oldies párty....ovšem bez manžela, kterej maká...... :unamused:
13. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas udrzbar, ktery je ale hrozna pi.a... :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže přímo z práce...........asi vám něco závidí.......anebo je to děsnej debil :angry:
13. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oboji, Vladi... :grinning:
13. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože nesníším tyhle drby a pomluvy, u nás se to na ulici šíří i mezi sousedama :frowning2: , mě stačilo co rozpoutalo naše nerezové zábradlí :frowning2:
13. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky nemám ráda, když něco někdo závidí a vůbec nevidí to pozadí okolo. To bylo keců, že jsem si ve svých 24 letech koupila byt 3+1 - všichni mi záviděli a kdesi cosi. Ale nikdo už nechtěl vidět, že jsem se kvůli tomu musela zadlužit na 20 let a že mě to stálo strašně moc peněz a v podstatě stojí dodnes.........ne, každý hleděl jen na to jak je možné, že si holka po škole hned koupí takový byt..........závistivci jedni!!!

Marti - co rozpoutalo vaše nerez zábradlí?
13. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi no fámy o tom jak jsme strašně bohatí že máme tak drahé zábradlí, přitom nerezové zábradlí stálo skoro stejně jako dřevěné :angry: a pak tam byli kecy že máme najatého architekta a ten je samozřejmě hrozně drahej, no nevím všechno jsem navrhovala já :sweat_smile:

Přesně tak lidi nevidí že člověk platí hypotéku jako kráva přeplatí nehoráznou sumu peněz :angry:
13. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Závidí, ale přitom nemají co závidět.......... :angry: :angry:

Ženy,na chvíli se loučím. Odpoledne na vás nakouknu. :wink:
13. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem dnes v práci jenom s jednou kolegyní, tak nějak nemáč chvilku napsat. No Marti s tou havárkou ti to nezávidí,, já takhle zažila dost ošklivé tři ( teda myslím, že jsem jela chvilku po havárce kolem ) a pokaždé tam byl někdo mrtvý :pensive: hrůza, nejhorší je když jsem řídila, klepala jsem se celou cestu...

Iny, musíš si říkat, že to brzo přejde a pak už se budeš krásně kulatit a čekat na mimi, ale chápu že je to hnusný, mě stačí když je mi zle po hormonech a to nezvracím, ale jsem prostě nepoužitelná, jenže u mě jsou to maximálně tři dny...
13. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co kontroly u doktorů? Zdenča je OK a Vladi, co ty??
13. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

no taky jsem se celá dopoledne klepala, na netu jsem četla že avie nedala přednost osobáku, řidič toho osobáku má těžké zranění hlavy a je mu jenom 19let :pensive:
13. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caaau, lekarnikova... :grinning:
13. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojkyyyy... hlasim ze jsem sla spat nekdy kolem 11 a pred ne dlouhou chvilkou jsem se probudila. Ale uz je mi dobre, dnes mi bylo extra zle. Iny asi jsme na tom stejne..
I kdyz jsu doma, sem chodim malo, protoze nemam silu. Nejvic hej je mi vecer :wink: Dopoledne nefunguju, odpoledne jakz takz.
13. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
V kolik jsi vstavala? V devet??? Ty jsi fakt mega medved... :grinning:

Jinak cau... :wink:

Vcera jem jela vlakem s pani Konecnou a pani ucitelkou Hajdovou... Olga se v dubnu bude vdavat (nevim, jestli vis)...
13. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doufam, ze jsi pani Konecne nerekla, ze cekame rodinu :sunglasses:

O Oli nevim.. oni jsou uz vecnost v Anglii. Taky jsou spolu snad 15 let, nejvysi cas tdo toho prasknout :wink:
13. únor 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni asi o pul devate jsem vstavala :wink:
13. únor 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ted jsi me teda fakt nastvala!

CO si o me ksakru porad myslis???? :angry:
13. únor 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proc bych mela mit potrebu o tobe nekomu vykladat?
13. únor 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek