Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
13. únor 2009
Zdeni ráno se nad wc nesměju :-N 😉 Jé a jak já nenávidím tu reklamu na savo,jak se ta ženská sklání nad záchodem :-S
zdenallicka
13. únor 2009
Marti a fakt jste jako snobarna, jo??? =-) 😃
zdenallicka
13. únor 2009
Inyyyy... 😃
zdenallicka
13. únor 2009
TO je dan z ditete asi... 😉
cervenec
13. únor 2009
Neměla ji nahlášenou,to mi napsala až v té sms,že ji chtěla 😉
cervenec
13. únor 2009
Nedokážu pochopit,že někomu může být dobře 😕
zdenallicka
13. únor 2009
Iny, mne je, ale ja nemam decko v bruchu... =-)

Aha, tak to meni nazor na vec... ]-( Mela si ji napsat... ]-(
cervenec
13. únor 2009
Hoky já si jdu lehnout.Papa.
macinek
13. únor 2009
Zdeni žádná snobárna, tohle slyšel jeden soused když čekal na vlak, bavily se tam nějaké ženské že od nás z ulice nikdo vlakem nejezdí protože máme všichni auta 😃 , no auta, jedni sousedi mají starého favorita který vypadá že se každou chvíli rozpadne a minimálně polovina lidí tam má služební auto a vlastní ne, zazobanej tam není nikdo, je tam spousta rodin s malýma dětma, takže žijou z jednoho platu a rodičáku
zdenallicka
13. únor 2009
Pa, Iny...
zdenallicka
13. únor 2009
To je jasny, Marti... 🙂

O nas, vychovatelkach, se zas po Straznici rika, ze jsme pi.e.. A pravda to taky neni... 😉
zdenallicka
13. únor 2009
Ja taky mizim - mam zehleni... 😉

SPecialne pro Vladku - je to zbytek ze vcerejska... 😃
mannie.mannie
13. únor 2009
ahojte, tak já jsem taky dobře pochodila. řekla mi že to mám lepší, ale ne dobré, nicméně už můžu jít do práce v pondělí,takže aspon tak.
Moje kolegyně jsou naštěstí v pohodě. snažily se za mě udělat hromadu práce, a rozhodně mi nic nevyčítaly, za což jsem jim vděčná. Nemoc si prostě nevybírá.

Iny - vykašli se na ní. Ty přece nemůžeš za to, že nejsi ok.........a jak říkají holky - to stejné se mohlo stát i jí, takže holt bude muset být v práci.

Zdeni - už jsem si myslela, že máš další žehlení......ale když je to zbytek ze včerejška, tak to jo.
A kdo o to vás roztrubuje, takové označnení?????

Marti - košt vína si užijte, já si budu zítra užívat valentýnské oldies párty....ovšem bez manžela, kterej maká...... :-|
zdenallicka
13. únor 2009
Nas udrzbar, ktery je ale hrozna pi.a... 😃 😃 😃
mannie.mannie
13. únor 2009
Takže přímo z práce...........asi vám něco závidí.......anebo je to děsnej debil ]-(
zdenallicka
13. únor 2009
Oboji, Vladi... 😃
macinek
13. únor 2009
Bože nesníším tyhle drby a pomluvy, u nás se to na ulici šíří i mezi sousedama 😞 , mě stačilo co rozpoutalo naše nerezové zábradlí 😞
mannie.mannie
13. únor 2009
Já to taky nemám ráda, když něco někdo závidí a vůbec nevidí to pozadí okolo. To bylo keců, že jsem si ve svých 24 letech koupila byt 3+1 - všichni mi záviděli a kdesi cosi. Ale nikdo už nechtěl vidět, že jsem se kvůli tomu musela zadlužit na 20 let a že mě to stálo strašně moc peněz a v podstatě stojí dodnes.........ne, každý hleděl jen na to jak je možné, že si holka po škole hned koupí takový byt..........závistivci jedni!!!

Marti - co rozpoutalo vaše nerez zábradlí?
macinek
13. únor 2009
Vladi no fámy o tom jak jsme strašně bohatí že máme tak drahé zábradlí, přitom nerezové zábradlí stálo skoro stejně jako dřevěné ]-( a pak tam byli kecy že máme najatého architekta a ten je samozřejmě hrozně drahej, no nevím všechno jsem navrhovala já :-N

Přesně tak lidi nevidí že člověk platí hypotéku jako kráva přeplatí nehoráznou sumu peněz ]-(
mannie.mannie
13. únor 2009
Závidí, ale přitom nemají co závidět.......... ]-( ]-(

Ženy,na chvíli se loučím. Odpoledne na vás nakouknu. 😉
janca.k
13. únor 2009
Ahoj holky,
jsem dnes v práci jenom s jednou kolegyní, tak nějak nemáč chvilku napsat. No Marti s tou havárkou ti to nezávidí,, já takhle zažila dost ošklivé tři ( teda myslím, že jsem jela chvilku po havárce kolem ) a pokaždé tam byl někdo mrtvý |-| hrůza, nejhorší je když jsem řídila, klepala jsem se celou cestu...

Iny, musíš si říkat, že to brzo přejde a pak už se budeš krásně kulatit a čekat na mimi, ale chápu že je to hnusný, mě stačí když je mi zle po hormonech a to nezvracím, ale jsem prostě nepoužitelná, jenže u mě jsou to maximálně tři dny...
janca.k
13. únor 2009
Tak co kontroly u doktorů? Zdenča je OK a Vladi, co ty??
macinek
13. únor 2009
Ahoj Jani 🙂

no taky jsem se celá dopoledne klepala, na netu jsem četla že avie nedala přednost osobáku, řidič toho osobáku má těžké zranění hlavy a je mu jenom 19let |-|
zdenallicka
13. únor 2009
Caaau, lekarnikova... 😃
katunka82autor
13. únor 2009
Ahojkyyyy... hlasim ze jsem sla spat nekdy kolem 11 a pred ne dlouhou chvilkou jsem se probudila. Ale uz je mi dobre, dnes mi bylo extra zle. Iny asi jsme na tom stejne..
I kdyz jsu doma, sem chodim malo, protoze nemam silu. Nejvic hej je mi vecer 😉 Dopoledne nefunguju, odpoledne jakz takz.
zdenallicka
13. únor 2009
V kolik jsi vstavala? V devet??? Ty jsi fakt mega medved... 😃

Jinak cau... 😉

Vcera jem jela vlakem s pani Konecnou a pani ucitelkou Hajdovou... Olga se v dubnu bude vdavat (nevim, jestli vis)...
katunka82autor
13. únor 2009
Doufam, ze jsi pani Konecne nerekla, ze cekame rodinu 😎

O Oli nevim.. oni jsou uz vecnost v Anglii. Taky jsou spolu snad 15 let, nejvysi cas tdo toho prasknout 😉
katunka82autor
13. únor 2009
Zdeni asi o pul devate jsem vstavala 😉
zdenallicka
13. únor 2009
Katy, ted jsi me teda fakt nastvala!

CO si o me ksakru porad myslis???? ]-(
zdenallicka
13. únor 2009
Proc bych mela mit potrebu o tobe nekomu vykladat?