• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Zdeni ja se jen ptala!
Nic si nemyslim.. Jen to vi uz kde kdo a tady v baraku se nam to stale dari tajit. Tak jsem se jen ptala.

A necerti se hned :wink:
13. únor 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kurna me je zase zle, chjoooo!
Pomooooc!

A to volal Ferio, ze v Tabe udou muset zustat asi az do pondeli :frowning2:
13. únor 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
* Tabore
Neprala sis, aby se to odsud nekam dostalo... Z mych ust se to nedostane.. Nekolikrat jsem ti to rekla.. A navic - o tobe nepadlo ani slovo..
autor
Ouky douky Zdeni..

Jen jsem se ptala :wink:
13. únor 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu si dat neco na jidlo, nebo se poblinkam... :confounded:
13. únor 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok..

Jak to vypada s kocarkem? Dari se ho sehnat?
13. únor 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu teda ty mě děsíš, jestli teda mě bude taky pořád tak zle, no potěš koště :confused: :rolling_eyes:

Ach jo tak muž domů dorazí kdoví kdy, teda zajímalo by mě který chorý mozek vymyslel že dneska budou mít kromě porady ještě školení BOZP a ještě cosi :confused: :angry:
13. únor 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni pockam na Fera az se vrati, musime spolu vybrat autosedacku a tak..
V tom setu to vyjde levneji asi o 50% nez sedacka u nas! I s tou fixaci do auta.

Jen musime potom poprosit nekoho, aby nam to zajel mimo Londyn vyzvednout a zaplatit. Plati se cash :frowning2:
To musime jeste doladit.

Ale budeme ho mit, kdyby tam mel Ferio letet na otocku :wink: Jsme pro nej 100% rozhoduti, jen to musi jeste tyden pockat.
13. únor 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti zacina mi byt cim dal vic mizerne.. Ono s rekne nevolnosti, ale je to fakt sila. A moje mamca mela nevolnosti skoro cele tehu - no snad nebudu po ni!

Mam navarenou cockovku v lednicce, ale jen predstava, ze si ji mam dat je desiva!
Jsu jen na ovoci a pecivu, vic nejsu schopna do sebe dostat :frowning2:
13. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to musel vymyslet clovek, co se netesi v patek odpoledne dom za rodinou co je workoholik!
13. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a jeste jsu ziva o Monte :wink:
13. únor 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, mela bys i mleko.. Nebo syr.. Anebo tvaroh.. Udelej si treba tvarohoveho misu, ale mleko nevynechavej..
autor
Jo tak kakao je jedna z hlavnich tekutin, potom caje, dzusy a obyc voda... Tekutiny dodrzuju a mleko mezi ne patri :wink:
Denne by tehotna zena mela vypit neco meli 0.5-1 l mleka... Nebo snist mlecne vyrobky z toho litru mleka vyrobene... Nekde jsem ted videla tabulku, ale kde? :confused:
13. únor 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mam koupeny tvaroh.. uvidim co z neho vytvorim, puvodne byl na pomazanku, ale asi skonci nasladko :grinning:
Tak to je fajn.. :wink:
Vari dnes poprve pohanku... Jsem zvedava, co z ni bude... :sweat_smile:
13. únor 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám na mléko teda krapet jiný názor, takže já ho budu nahrazovat spíš kysaným mlíkem apod, tak to dělám i teď, klasické mlíko jedině do kafe
13. únor 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaky mas nazor na mleko?
13. únor 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že mlíko je pro děti, dospělí je k životu nepotřebuje, trávení taky moc neprospívá, prostě když už tak kysené, jogurty, tvaroh, sýry, ale mléko jako takové eee nebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOgurty, tvaroh a syry jsou taky z mleka, ne???

A za kysane mlecne vyrobky se taky primlouvam.

Proc myslis, ze neprospiva traveni?
13. únor 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
du, mejte se...

Katy a drzim pesti, aby kocarek byl... :wink:
13. únor 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samotné mléko není nic moc good, v jogurtech atd jsou přidány kultury a ty trávení prospívají, ale v mlíko nejsou, navíc mlíko zahleňuje. I v přírodě to tak je, že mlíko pijou jenom mláďata :slight_smile:
13. únor 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ze mleko zahlenuje, je jen mytus.. Neni to dolozene, prokazane.. Viz. odborny clanek, ktery nevim, kde jsem cetla... :sweat_smile:
13. únor 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni mě už od mala mlíko nechutná, v jeslích a ve školce jsem ho úmyslně vylívala abych ho nemusela pít :grinning: , prostě klasické mléko jsem nikdy nevyhledávala a ani Josef mlíko prakticky nepije, takže u nás doma se používá akorát občas na vaření a do toho kafe, ale kefíry atd máme moc rádi a hojně je konzumujeme
13. únor 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to je jina.. Ono vam nechutna... :grinning:
13. únor 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jako vypiju ho bez problémů, vyjímečně na něho mám i chuť, asi tak jednou za rok :grinning: , ale že bych ho musela mít to teda fakt ne :grinning: , ale zase kefíry apod mám moc ráda a denně vypiju minimálně jeden
13. únor 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak konecne je mi dobre... to je vzdy vecer. Dokonce jsem si udelala pecene brambory s cesnekem a hrnek mleka k tomu. Normalne k tomuto maje kysane, ale nase lednicka ho asi sezrala, nenasla jsem ho :grinning:

Marti ja mam rada jak kefir, tak normalni.. a taky takove ty ruzne ochucene kysane vyrobky. Porad mame doma neco takoveho v lednicce a jogurty nakupujeme po 10 kusech.
Mleko je u nas jen do kafe a taky jsem ho pila po vecirku hnd vecer nebo az rano - to zase neutralizuje kyseliny v zaludku. No a ted ho dost konzumuju co me trapi nevolnosti.
13. únor 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jak dopadla pohanka?
13. únor 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek