• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Valim se psama ven, zatim paaaacek :wink:
13. únor 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, dopadlo to mooc dobre, alespon dle meho... :wink:

Martin si to teprve ohriva..

Uvarila jsem pohanku v osolene vode.. Uvarila jem si brambory na loupacku.. Pak jsem si uvarila brokolici...

K pohance jsem pridala osmazenou cibulku s cesnekem a kouskem uzeneho masa a dve syrova vajicka, aby se to spojilo..

Na dno zapekaci misky jsem dala brambory na kolecka, sul, pepr, pohanku, pak brokolici, zase pohanku a nahoru brambory. Uz jsem to nicim nezalivala a dala asi na pul hodiny zapect do trouby.

Mne to hrozne chutna... :slight_smile:
13. únor 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze Martin si taky posmakuje, akorat si na to nakydal sojovou omacku... :zipper_mouth: Holt je na ni zavisly... :pensive:
13. únor 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak sojovku ja nemusim...

A co uplne nesnasim je PODRAVKA!!!! :confounded:
13. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martin si kupuje psavou asijskou... Ta neni spatna... :wink:
13. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooo
13. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni... :wink:
13. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se vede?
13. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci, mimi te jeste zlobi? :slight_smile:
13. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tys zase utekla... :unamused:
13. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou, holky... :slight_smile:
13. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, devcata... :wink:
14. únor 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHojky holky, Jeee Monca tady byla, ale pozde.. to jsem uz lenosila u tv :wink:

Dnes rano jsem se premohla a snedla suchy rohlik a je mi jakz takz... uz jsem dala i prat pracku - to je ale vykon :grinning:
14. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se prave rozhodla, ze se objednam do Brna na NT+biochemicky screening, provadi se mezi 10-13 tt. Delaji to kazdouý stredu, tak hned po kontrele ve ctvrtek tady u Dr. se tam objednam.
V tomto stadiu tehotnestvi je 75-80% uspesnost odhaleni vad nez pri tripple testu, ktery se provadi v 16 tt a kde je uspesnost odhaleni snizena na 50-60%.

Co myslite?

Radeji at me kazdy mesic nejak testuji a clovek ma jistotu, no nee? :wink:
14. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, urcite do toho jdi... :wink:
14. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a jaka je tam cekaci doba? Vezmou te tak, aby seto stihlo do toho 13 tt?
14. únor 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, kdyz to delaji od 10-13tt, tak doufam, ze tam nemaji narvano, to je takove ranne obdobi tehu a ne kazdy o tech testech vi.. ja myslim, ze volno budou mit. Sice to delaji jen kazdou stredu toto vysetreni, ale snad to klapne :wink:
Uvidime pristi ctvrtek..
14. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prave jsem si vytahla zeli z mrazak a varim si k tomu brambory, to bude muj dnesni obed. Maso nejak moc nemusim v posledn dobe.

Zeli milujiiii! Mnaaam! Posledne jsem toho udelala pekny kotel k pecenemu kralikovi a nesnedlo se to, tak jsem to supla do mrazaku a jak se to ted hodi :wink:
14. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, my jsme meli taky dnes zeli.. Zelny salat respektive.. A k tomu jen pohanku ze vcerejska a jeste testoviny s cibulkou a vajickem..:o) To bylo prani milostpana... :wink:
14. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam taky zeli moc rada.. Nejradeji cervene... Mnam.. A zelny salat s krenem nebo mrkvi je mnamoza... Ted, co jsem vetsinu casu na ovoci a zelenine jistym vecem prichazim na chut cim dal vic.. :wink:

Ale treba brokolice mi chutnala vzdycky... Vcera padla cela hlava... :grinning:
14. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ne cela do me - byla v te pohance a zbytek sjem posvacila... :wink:
14. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde mas muze, Katy?
14. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni muze mam v Tabore od ctvrtka... a vrati se pravdepodobne az v pondeli. Jeli na nasi prodejnu neco delat, jsou na to jen 3 a prace je hodne. Delaji od rana od 7 do 22h :frowning2: musi byt uz pekne k.o.

Tak ja jsu sama doma, nic moc nedelam, pohodicka klidecek, ale je mi smutno..
14. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem dnes delala poradek v lednicce a zjistila jsem, ze mame dve cele okurky, tak budu delat okurkovy salat, mnaaaam! Taky mrkva je potreba zkonzumovat, takze treba v pondeli udelam mrkvovy s pomerancem, mnaaam! K tomu bramborova kase a nejaky kousek masa - to nachystam na veceru Ferovi az se vrati. Uz ted si delam chute :wink:

jen aby mi bylo dobre a byla jsem hrr do vareni :wink:
14. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, Katy, to je docela dulezite.. Pac kdyz je ti blbe, do vareni se cloveku moc pak nechce.. :unamused:

Ja budu zitra delat bramborovou kasi, zelne rolky s mletym masem a nejaky salat k tomu.. A bude uvareno i na pondeli.. :wink:

V utery rano se jedu ostrihat - necham si zas to same a az mi dorostou vlasy vepredu, bude zmena (pri dalsim strihani).. :slight_smile:
14. únor 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katyyyy...

Na FF mi to cosi haze.. :unamused: Aha, dala jsem remind me later a jde to dal..:o) Tak uz nic.. :wink:
14. únor 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee na veceru parek s rohlikem a dijonskou horcici :wink:
Jsem se dnes premohla!

Zitra to vidim jen na varene omastene brambory s mlekem. A solene samozrejme :wink:
14. únor 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, vzdyt ty ani nemas z ceho pribrat... :slight_smile:

Soused nad nama neco stehuje, asi ho brzo killnu... :angry: :angry: :angry:

Ted jsem prijela z Vracova - vezla jsem Martina a Tomase na oslavu narozenin a jsem rada, ze jsem v teple domova - byla tam desna kosa! :unamused:
14. únor 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem byla na kaféčku s holkama a dneska na návštěvě u kámošky, byla jsem úplně odvařená z jejich dětí...má pětiletého chlapečka a skoro roční dvojčata, ale ty jsou úplně zlaté, skoro jsme o nich nevěděli, dala jim jídlo, položila každého do postýlky a děti si hrály...nechápačka ¨

Zdeni, kde máš album??
14. únor 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem byla se psama venku a fakt pekna kosa, zurcite je neco pod nulou, byla jsem pekne omrznuta!

Zdenci, ale mam.. sice nejim nejak extra kaloricky, ale taky nemam zadny pohyb. Ale asi jim tak, jak telo chce a mohla byt trosicku vic, pac mam stale o 1,5 mene :wink:
To dozenu za par mesicu :grinning:
A potom budu uz jen psat +2kg, +5kg, atd. atd....
14. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek