• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Tak, beru si kos s ponozkama na skladani - moje nejneoblibenejsi cinnost - a jdu skladat u filmiku... Premyslim jestli dojat Zarikavac koni nebo romanticka silly komedie 50x a stale poprve :grinning: Asi to druhe, neni to tak emocne narocne :wink:
14. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Preji krasny vecer, urcite sem jeste kuknu nez pujdu spat :wink:
14. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemam, Jani... ahoj... :grinning:
14. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
I tobe, Katy... :slight_smile:
14. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ano... kam ti zmizelo album????
Probiha jeho rekonstrukce????
14. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani ahoooj, nejak jsem prehlidla tvoji zpravu, to bude asi tim, ze byla posledni na strance :wink:
No ja doufam, ze jednou budeme mit taky takove deticky :grinning: nas ceka opak, to budou maly ukriceni tarzani :grinning: :grinning: :grinning: Jsu pripravena na nejhorsi :wink:
14. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, zadne mit nebudu... :wink: Aspon zatim ne... Az budu tehotna, tak treba... :slight_smile:
14. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahaaa.... Jak to ze jsi se tak rozhodla?
14. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, vypinam pc a jdu k tv a potom se presunu do loznice ke spanku. Preji krasny sobotni vecer, pa paaaa
14. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posunula jsem se o kousek dal... :wink: Ani neni poradny duvod.. Proste jsem ho smazla... Dobrou, Katy... :wink:
14. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, holky... Ja uz jsem hodinu a pul vzhuru... :slight_smile: A vy mate jeste noc...

Peknou nedeli preju... :wink:
15. únor 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste ale uchrupane..:o)
15. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - to jsou ty divoké valentýnské noci........... :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem včera byla pařit na valentýnské oldiesce, a došla jsem kolem 03.00 hod, takže dneska jdu odpoledne ležet.

Hezkou neděli přeji........
15. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze, dalsi Valentynkarka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, já nejsem valentýnkařka - pouze jsem včera vyrazila s holkama na oldies a ta byla pojata ve valentýnském duchu. My s manželem moc valentýna neslavíme, on to totiž považuje za děsnej přežitek, takže ho to nechává chladným...........

Ale jak vidím, tak holky pořád dospávají ty bouřlivé noci :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vim, Vladi, to byla sranda..:o)

DObrou.. Zitra a v utery se neukazu.. Zitra mam na starosti moc veci a v utery se jedu ostrihat.. :wink: Pak prihodim nejake foto - mozna... :wink:
15. únor 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ..... :slight_smile:
16. únor 2009 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

teda zima je znovu zde :unamused:
16. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že dneska je tu teda účast bídná :unamused:

v sobotu jsme byli na tom koštu vína, no teda nic moc :unamused: hold máme zmlsané huby :grinning:
16. únor 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já celý víkend nestíhala ani dojít k PC, tak až dneska...
My jsme s Martinem byli v sobotu doma, neměli jsme auto a tak jsme si rozdělali láhev vína a šli spinkat, v neděli jsme akorát jeli za rodičema a Martin teda za psem...jak jinak a večer jsme koukali na Slavnosti sněženek...já teda do půlky filmu žehlila...
16. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

my jsme si v neděli super užili saunu, byli jsme tam jenom 3, takže super relax :dizzy_face:
16. únor 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přišla jsem na vás kuknout :slight_smile: Něco málo jsem dočetla a Katu máme téměř stejný jídelníček :sweat_smile: Pečený brambory, ráno kakao,pomeranče a jabka a zachraňují mě vývary.Dopo jsem mimo, odpo je to lepší a navečer mi začne být opět blbě :unamused: je to paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsme to řekli doma,protože jsem furt všem musela lhat a už mi to vadilo, u našich reakce super a u tchánovců ...jako u tchánovců :grinning: Mějte se krásně.papa
16. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

tak doufám že ti bude brzo líp :wink: já se teda těhotenství začínám bát :confused: , jestli mi bude taky tak špatně :unamused:
16. únor 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy mě strašíte, jestli mě bude takhle,tak to bude mazec, fuj, zavřená doma, já si naivně plánuju, jak budu celé těhu chodit do práce a mám pocit, že nakonec budu ráda, když budu moct být doma :grinning:
16. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no hold musíme doufat že nám blbě moc nebude :slight_smile:
16. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli budu po mamce, tak nebude, ta prý ani nevěděla , že je těhu, tak snad se to dědí...

a počkej, teď mě holky setřou, že jejích maminkám, taky nebylo zle, když je čekaly a mám utrum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene Katka psala že její mamce bylo špatně skoro celé těhu :unamused:
16. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mamina mě včera říkala,že jí bylo blbě až do porodu :confounded: Pěkně děkuju :frowning2:
16. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no teda to jsou pěkné vyhlídky :unamused:
16. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, nejak to tu flakam, ale dopoledne jsem byla ve meste a musela jsem pesky, protoze nam nestartuje auto :frowning2: grrr... potkala jsem segru, jak jednu tak druhou, tak jsme byly na kaficku, potom jsem neco malo uklidila a uz jdu dolu naproti Ferovi, konecne se od minuleho ctvrtka vraci dom!

Iny, i moje mamci pri poslednim tehu bylo zle az do porodu, ty predchozi dve tehu mela rizikove a se mnou dokonce prolezela 6 mesicu v nemocnici!!!
Doufam, ze nebudu po ni.

Jinak uz 3 den je mi jakz takz, zachranuje to suchy, ale cerstvy rohlik po ranu! Den stary bych nepozrela, chleba taky ne. Jeste koblizek nebo croasant cerstvy... :grinning:
Jinak jsu nenarocna :grinning:
16. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek