Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
katunka82autor
14. únor 2009
Tak, beru si kos s ponozkama na skladani - moje nejneoblibenejsi cinnost - a jdu skladat u filmiku... Premyslim jestli dojat Zarikavac koni nebo romanticka silly komedie 50x a stale poprve 😃 Asi to druhe, neni to tak emocne narocne 😉
katunka82autor
14. únor 2009
Preji krasny vecer, urcite sem jeste kuknu nez pujdu spat 😉
zdenallicka
14. únor 2009
Nemam, Jani... ahoj... 😃
zdenallicka
14. únor 2009
I tobe, Katy... 🙂
katunka82autor
14. únor 2009
Zdeni ano... kam ti zmizelo album????
Probiha jeho rekonstrukce????
katunka82autor
14. únor 2009
Jani ahoooj, nejak jsem prehlidla tvoji zpravu, to bude asi tim, ze byla posledni na strance 😉
No ja doufam, ze jednou budeme mit taky takove deticky 😃 nas ceka opak, to budou maly ukriceni tarzani 😃 😃 😃 Jsu pripravena na nejhorsi 😉
zdenallicka
14. únor 2009
Katy, zadne mit nebudu... 😉 Aspon zatim ne... Az budu tehotna, tak treba... 🙂
katunka82autor
14. únor 2009
Ahaaa.... Jak to ze jsi se tak rozhodla?
katunka82autor
14. únor 2009
No nic, vypinam pc a jdu k tv a potom se presunu do loznice ke spanku. Preji krasny sobotni vecer, pa paaaa
zdenallicka
14. únor 2009
Posunula jsem se o kousek dal... 😉 Ani neni poradny duvod.. Proste jsem ho smazla... Dobrou, Katy... 😉
zdenallicka
15. únor 2009
Dobre rano, holky... Ja uz jsem hodinu a pul vzhuru... 🙂 A vy mate jeste noc...

Peknou nedeli preju... 😉
zdenallicka
15. únor 2009
Vy jste ale uchrupane..:o)
mannie.mannie
15. únor 2009
Zdeni - to jsou ty divoké valentýnské noci........... 😃 😃 😃
Já jsem včera byla pařit na valentýnské oldiesce, a došla jsem kolem 03.00 hod, takže dneska jdu odpoledne ležet.

Hezkou neděli přeji........
zdenallicka
15. únor 2009
Boze, dalsi Valentynkarka... :-p 😃
mannie.mannie
15. únor 2009
Zdeni, já nejsem valentýnkařka - pouze jsem včera vyrazila s holkama na oldies a ta byla pojata ve valentýnském duchu. My s manželem moc valentýna neslavíme, on to totiž považuje za děsnej přežitek, takže ho to nechává chladným...........

Ale jak vidím, tak holky pořád dospávají ty bouřlivé noci 😃 😃 😃
zdenallicka
15. únor 2009
Ja vim, Vladi, to byla sranda..:o)

DObrou.. Zitra a v utery se neukazu.. Zitra mam na starosti moc veci a v utery se jedu ostrihat.. 😉 Pak prihodim nejake foto - mozna... 😉
anag
16. únor 2009
Ahoj holky ..... 🙂
macinek
16. únor 2009
Dobré ráno 🙂

teda zima je znovu zde :-|
macinek
16. únor 2009
Koukám že dneska je tu teda účast bídná :-|

v sobotu jsme byli na tom koštu vína, no teda nic moc :-| hold máme zmlsané huby 😃
janca.k
16. únor 2009
Ahoj holky, já celý víkend nestíhala ani dojít k PC, tak až dneska...
My jsme s Martinem byli v sobotu doma, neměli jsme auto a tak jsme si rozdělali láhev vína a šli spinkat, v neděli jsme akorát jeli za rodičema a Martin teda za psem...jak jinak a večer jsme koukali na Slavnosti sněženek...já teda do půlky filmu žehlila...
macinek
16. únor 2009
Ahoj Jani 🙂

my jsme si v neděli super užili saunu, byli jsme tam jenom 3, takže super relax x-)
cervenec
16. únor 2009
Ahoj holky, přišla jsem na vás kuknout 🙂 Něco málo jsem dočetla a Katu máme téměř stejný jídelníček :-N Pečený brambory, ráno kakao,pomeranče a jabka a zachraňují mě vývary.Dopo jsem mimo, odpo je to lepší a navečer mi začne být opět blbě :-| je to paráda :-p Včera jsme to řekli doma,protože jsem furt všem musela lhat a už mi to vadilo, u našich reakce super a u tchánovců ...jako u tchánovců 😃 Mějte se krásně.papa
macinek
16. únor 2009
Ahoj Inko 🙂

tak doufám že ti bude brzo líp 😉 já se teda těhotenství začínám bát =-) , jestli mi bude taky tak špatně :-|
janca.k
16. únor 2009
holky, vy mě strašíte, jestli mě bude takhle,tak to bude mazec, fuj, zavřená doma, já si naivně plánuju, jak budu celé těhu chodit do práce a mám pocit, že nakonec budu ráda, když budu moct být doma 😃
macinek
16. únor 2009
Jani no hold musíme doufat že nám blbě moc nebude 🙂
janca.k
16. únor 2009
jestli budu po mamce, tak nebude, ta prý ani nevěděla , že je těhu, tak snad se to dědí...

a počkej, teď mě holky setřou, že jejích maminkám, taky nebylo zle, když je čekaly a mám utrum 😃 😃 😃 😃
macinek
16. únor 2009
Nene Katka psala že její mamce bylo špatně skoro celé těhu :-|
cervenec
16. únor 2009
Jani mamina mě včera říkala,že jí bylo blbě až do porodu :-S Pěkně děkuju 😞
macinek
16. únor 2009
Inko no teda to jsou pěkné vyhlídky :-|
katunka82autor
16. únor 2009
Ahojky holky, nejak to tu flakam, ale dopoledne jsem byla ve meste a musela jsem pesky, protoze nam nestartuje auto 😞 grrr... potkala jsem segru, jak jednu tak druhou, tak jsme byly na kaficku, potom jsem neco malo uklidila a uz jdu dolu naproti Ferovi, konecne se od minuleho ctvrtka vraci dom!

Iny, i moje mamci pri poslednim tehu bylo zle az do porodu, ty predchozi dve tehu mela rizikove a se mnou dokonce prolezela 6 mesicu v nemocnici!!!
Doufam, ze nebudu po ni.

Jinak uz 3 den je mi jakz takz, zachranuje to suchy, ale cerstvy rohlik po ranu! Den stary bych nepozrela, chleba taky ne. Jeste koblizek nebo croasant cerstvy... 😃
Jinak jsu nenarocna 😃

Začni psát odpověď...

Odešli