• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Rekla bych, ze kazde tehu je hodne individualni. Sestra mela dve v pohode a u tretiho ji bylo zle, silene zle.
16. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, máme se na co těšit...chjo
mě to tak nebaví, venku chundelí, doma zase bude tma jak v pytli, zasněžený střešní okna, hnus :angry:

Katy ty jsi byla slaměná vdova, to jsem ani nepostřehla...
16. únor 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, musite taaaak zatopit, aby ten snih z oken spadl :wink:

Jj, ja byla sama samotinka, ale uteklo to.. Ostatne jako kazdy den mi rychle leti..
16. únor 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kde mame dnes Zdencu? Ze by narukovala do prace?
16. únor 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No babi topí jak vzteklá a nic :grinning: no ale stačí když tu teď Martin opět smradí s topinkama, hrůza a ještě dostane s klukama na prdel, jeli z hospody a bavili se tím, že mi házeli sněhové koule do oken :angry: :angry: máničky, jsem se pěkně lekla...

Zdenča něco říkala, že tu nebude, myslím, že zítra jde k holiči a dneska jsem to zapomněla :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenca na vas prdi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Neee, jen me to tu neba... Je tu pekna nuda..

Tehule nekomunikuji, lekarnice se bavi jen s duchodcema a ostatni makaji, aby bylo z ceho platit nemocenske... :grinning:
16. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, holky... Mizim ke kadernici...
17. únor 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti dám, že se bavím jenom z důchodcema :angry: :angry:
já bych se bavila i s váma, ale tady nikdo není, holky hrají medvědy a ty se flákáš kdoví kde :grinning:

Jinak krásné dobré sněhové ráno...hlásím, že jsme ráno málem zapadla po cestě do auta, nemohla jsem pořádně otevřít ani dveře, máme tady nových asi deset čísel sněhu, radost, fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem vůbec na Vás neměla čas .......
Snad to dneska bude už lepší.
17. únor 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, musíš ke dveřím nahrnout co nejvíc sněhu,aby k vám nikdo nemohl lézt :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

teda ten sníh je fakt mazec :grinning:
17. únor 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ten sníh je paráda.Nikoho ten sníh zatím neodradil.
17. únor 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to se teda divím, já kdybych nemusela tak nikam nejdu :sweat_smile:
17. únor 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je možné, že při ovulaci začnu slabě krvácet? Dneska mám 10DC a začala jsem slabě krvácet. Včera jsem dělala ovulačn test a druhá čárka byla slabá.
17. únor 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle měření bazální teploty, ale ovulace ještě není.
http://www.fertilityfriend.com/home/2507a0
17. únor 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já jsem občas během ovulace lehce špinila
17. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem totiž nevěděla co se děje. Nikdy se mi to nestávalo.
17. únor 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mě na to pomohl ženský a kontryhelový čaj, jakmile jsem ho začala pít pravidelně, tak byl klid :slight_smile:
17. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak uz i ja jsem se probudila ze zimniho spanku. Byla jsem vzhuru d 6-7hod, protoze Ferio sel do prace, tak jsem se premohla a vstala s nim a hned jak odesel, zalezla jsem znovu do perin s spala skoro do 9, nez me Shady vzbudila, asi chtela jit ven.
Ted jsem se vratila z obchodu a z venceni, je tam pohadkove!!!! Napadlo asi 15cm snehu, je to kouzelne! Tak bilo tuto zimu snad jeste nebylo!!!
17. únor 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontryhelový čaj si vařím teďka posledních čtrnáct dní pravidelně, tak uvidíme. Třeba mi taky pomůže. Marti máš sypaný nebo sáčkový?
17. únor 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak prave jsem volala na gyndu a preobjednala jsem se z 15:30 na 9:15... bych byla cely den nedockava! Puvodne jsem myslela, ze na KO pujdu z prace, ale kdyz jsu doma, tak me to vic pasuje dopoledne :wink:
Potom pujdu do prace na skok, tedy pojedu, aspon doufam, ze autino uz bude pojizdneeee! Nechtelo by se mi pesky slapat aaaaz do prace! Mam to celke daleko.
17. únor 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti ja si ted varim medunkovy, koprivovy, hermankovy :wink: ovocny a zeleny :wink: kdyby te to zajimalo :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A musim rict, ze je me uz konecne dobre po ranu, uz me ty nevolnosti snad opustily nadobro!!
17. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu se nasnidat.. zatim pa paaa
17. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti určo je lepší sypaný, to těch sáčkových cpou kde co, je to poznat podle chuti :slight_smile: a určo to pomůže, třeba se to po tom čaji zrovna čistí :wink:

Ahoj Katu :slight_smile:
17. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy.....
Katy musíme ještě vyrovnat tu kravatu. Byla super.

Já mám doma ten kontryhelový čaj taky sypaný.
17. únor 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Peti, jak vůbec dopadla svatba :confused:
17. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svatba byla super. Jen to vždycky moc rychle uteče.Až budu mít fotky, tak určitě ukážu. Měly by být do týdne. Tak jsem zvědavá.....
17. únor 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti na fotecky jsou moooc zvedava. Jinak ted ve ctvrtek bych se mela dostat do prace, tak si presunu klic k inet banking domu a reknu ti kolik stala presne. Nechodi mi vypisy postou, takze se musim podivat jedine tam :wink:
17. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee ja bych tak sla na svatbu!
Bratr se zeni 19.9. - nevim nevim jak budu stihat :grinning: Z kostela zrvona do porodnice, ani najist mi nedaji :grinning: Si ze me delaji doma srandu :wink:
17. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek