• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Tak to jsu rada, ze se vse vyresilo a co melo byt podle tebe pase uz neni!
Pekny den ti preju a bez nervu, ty deti za to nemuzou :wink:
18. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem udelala z nasich psu kocky :grinning: Udelala jsem jim misto v pracovne na parapetu a oni tam vysedavaji a pozoruji ptaky venku :grinning:
18. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes jsu uz i po snidani, vstavala jsem brzy, 7:40 !! Ted jdu do sprchy, protoze se nemuzu videt s tou matnou hlavou. Rychle umyyyyyt! :wink:
18. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
*mastnou
18. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy..... :slight_smile:
18. únor 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile: no v Brně nesněží, ale je pěkná kosa, ráno bylo u nás -9 :unamused:

Ahoj Peti :slight_smile:
18. únor 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Peti :wink:
18. únor 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás taky nesněží, ale zima je pořádná.... :frowning2:
18. únor 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to ja jeste nevim jak je u nas, nevystrcila jsem paty z domu a v nejblizsi hodine to ani nemam v planu.
Ale asi pekne mrzne, protoze Fero vcera nemohl otevrit kapotu od motoru, aby dal zpet baterku, takze zase nejsme pojizdni a baterka je ve sklepe. Pockame az na jaro :grinning: :grinning:

To neeee... dnes ji tam musi dat, zitra musim cestovat k Dr., do prace a k mamci na pokec, v pondeli se vratila z nemocnice po 10 dnech a nevideli jsme se ani nepamataju, snad uz 14 dni!!!! :grinning:
18. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme rádi že máme garáž, nesnáším vymrzlá auta po ránu :rolling_eyes:
18. únor 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky naštěstí garáž. Já ale stějně chodím hlavně pěšky...... :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska asi budu muset domů vlakem, si mi teda vůbec nechce v té zimě :rolling_eyes:

Dneska mi posílala kolegyně z práce fotky syna co se jí narodil koncem ledna :dizzy_face: krásný miminko :dizzy_face:

Ach jo já chci taky :angry: , docela by moje těhotenství hodilo, ráda bych potěšila mamku, vyšly jí blbě výsledky u doktora, takže nás asi čeká krušný rok :frowning2:
18. únor 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je me moc lito Marti :frowning2:
Ale co vis, rok je dlouhy a v lete muze byt vsechno jinak :wink:
18. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu tady se teď rozhoduje jestli se začne s chemoterapií nebo ne :frowning2: a navíc chemo akorát nemoc zbrzdí, bohužel vyléčit to nejde :frowning2: , no ale mamka to bere dobře a hlavně se těší na moje vnoučata
18. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti jak je to rakovina, tak je to spatne :frowning2: Ale reknu ti, ze moje babicka s ni bojuje uz radu let,... tedy bojuje, je v pohode, neni na tom nejak extra spatne co se teto nemoci tyka... nepodstoupila chemo, ale radioterapii.. Nador se zapouzdril a ona zase zije plnohodnotny zivot. A to ji zacinaly metastaze smerem k srdci :frowning2: Ma nador nekde pod zebrama :frowning2:
Na zlutaku v Brne jsou ale fakt super, skvely pristup.. tam ji pomohli.

Budu drzet palce, at se mamci dari dobre! V ramci moznosti.
18. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jedna kamaradka (uz starsi) byla v pohode a pri nahodne kontrole ji zjistili nador v prsu, uz ma dokoncenou chemo, je bez vlasu, prosla si svym, protrpela behem lcby, ale je strasny optimista, coz ji dava ohrmomnou silu a vypada to, ze nemoc polozi na lopatky!

Ono je to hodne o psychice, tomu maximalne verim.
18. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je mi moc líto.....
Musíte věřit, že to bude dobré. Psychika udělá hodně.....
18. únor 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu ono je to složitější, ta nemoc se jmenuje mnohočetný myelom, je to onemocnění krve a kostí, postihuje to jenom starší lidi, mamka jezdí do olomouce na hematologii. O psychice je to určitě hodně, ale hodl někdy ani ta psychika nestačí. V dubnu čeká mamku rozhodující vyšetření a pak se uvidí co dál, zjistili jí to před 2 lety, zatím to udržovali práškama, ale prášky už přestávají stačit
18. únor 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :wink: hold takový je život, ale bojovat se musí, tchýně si prošla rakovinou prsu, dávali jí dva roky a už je to víc jak 10 let :dizzy_face: , takže zázraky se dějí :dizzy_face:

Ach jo mě se tak nechce pracovat, dneska řeším samé kraviny a vůbec mě to nebaví :angry:
18. únor 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je mazec, tak už vám holky píšu třetí příspěvek, první jsem nestihla dopsat, došelmi zástup miláčků a druhý jsem nestihla odeslat :angry: tak potřetí...

Dobré ráno berušky...
Marti je mi to líto, že je mamka nemocná, vím jaké to je, mamka je taky nemocná, léčit se to nedá, tak musíme jenom doufat, že zhoršovat se to začne až za několik let, ale ona to naštěstí zatím bere s nadhledem, prý to má na háku :grinning: :grinning:

Peti už byla ovulka? Já čekala, že dneska teplota vyletí a ona je pořád dole,dokonce jsem dneska měla 36.3°C divný, zase budu mít zpožděný cyklus, chjo :angry: :angry: :angry:
18. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ženský kde to vázne jako :confused: :grinning:

Já hledám info o bambusech, asi z něho budeme dělat živý plot :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ovulka zatím podle teploty nebyla teplotu mám pořád stejnou,ale když jsem si děla ovu test včera, tak byla slabá druhá čárka.
18. únor 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem z toho jelen......
18. únor 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile: no tak to jsme na tom podobně :frowning2: , tak snad si naše děti budou babiček užívat hodně dlouho :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebojte určitě si babičky užijí vnoučátka ..... :slight_smile:
Marti kdy se vůbec chcete začít snažit?
18. únor 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já chci hned :grinning: , Josef v květnu :angry:
18. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byt tebou tak začnu raději hned. Když vidím jak je to u nás.... :unamused:
Už to bude v březnu vlastně rok co neberu prášky a pořád nic ......
18. únor 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no bohužel tohle rozhodnutí není na mě a s Josefem nehnu, jsem ráda že svolil ke květnu, původně chtěla začít až příští rok, ale pochopil že tak dlouho s mýma hormonama nevydrží :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo .....
Ono to stejně rychle uteče do toho května....
18. únor 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás to budou v červenci dva roky co se snažíme :grinning: a asi tak tři co neberu HA :grinning:

Jo taky doufám, že se mamce nezhorší zrak nebo neskončí na vozíku, i když ty vyhlídky do budoucna nejsou zrovna růžové, ale zatím je to v pohodě...

Peti já jsem z těch grafů taky zmatená :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek