• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Už je skoro konec února, takže je to za chvíli, ještě chci stihnout kontrolu znamínek, kdyby náhodou muselo nějaké ven, tak ať je to před těhu a někdy začátkem května chceme ještě do maďarska na prodloužený vkend a to by bylo taky dobré před těhu :slight_smile:

A ještě mám úkol najít si gynekologa v Brně
18. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a byli jste už na nějakých podrobnějších vyšetřeních? Slyšela jsem, že u nás doktorka posílá po roku na vyšetření.
18. únor 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já jsem byla na odběru krve na hormonální profil, tam mi zjistili, že mám nedostatečnou tvorbu Fsh, takže mi nezrají vajíčka a Martin byl na spermiogramu, ale už doma jsme dělali test spermii, dá se koupit...mám ještě někde doma, klidně pošlu, stálo to litr a je to na tři testy, Martinovi vyšel první dobře, tak řekl, že další dělat nebude, ale spermiogram mu vyšel skvěle, takže u nás je problém vyloženě u mě...jak jinak :grinning: :grinning:

Marti, ale pokud máš znamínka na zádech, tak počkej po těhu, na zádech se kůže v těhotenství hodně napíná a vznikají velké jizvy, já taky čekám...
18. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no vidíš, to by mě nenapadlo, ale nechám si je zkontrolovat a uvidíme :wink: , mám jich všude plno a pořád se mi dělají nové :angry:
18. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Marti to mě taky, mám pocit, že každé ráno mám nové znamínko, dvě už jsem si nechala odstranit, jedno na krku a druhé teda na hlavě, to bylo ale krutý :confounded: a pak mám dvě na zádech, ale mě to řekla sama mudra na kožním, že mám chodit na kontrolu, ale že by je dala pryč až po těhu, prý je to lepší...tak zatím čekám...už dva roky :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
cholky, tak já jdu, dneska musím o kapínek dřív, zítra mám odpolko,tak dovalím až v devět...pááá, doma mrknu jestli tu někdo jste
18. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a kde se to dá koupit ten spermiogram?
18. únor 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha Peti my měli jiný, najdu ti odkaz, na spermiogram Erika pošle doktor, ale tohle vám aspoň přibližně řekne kolik je spermii, jaký je pH, kolik mililitrů spermatu je a jak dlouho trvá než ztekutí...

jmenuje se to Sperm a prostat test...ale jestli chceš, tak ho najdu a pošlu ti to, zbytečně se mi to válí doma a práší se na to, ale asi to bude něco podobného jak jsi našla, jsou tam taky odměrky, indikační papírek, ale není tam to barvící činidlo, to se musím mrknout na co tam je...
18. únor 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc dekuji za komplimenty.... :dizzy_face:

Je fajn, ze jste se vsechny ridily mymi pokyny.. Je videt, ze to funguje... :grinning:

A Katy, bryle nosim jen na rizeni za sera a tmy... To je mi celkem na nic, ze vypadam chystrejsi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre rano, holky...

Jdu jen pozdravit.. Dnes se budu balit na hory a mam nejake pojizdky a zitRA musim jeste do prace a v sobotu rano odjeeeeezd...

Jsem vzhuru od 4:50, spat jsem sla k pulnoci, v noci jsem spala jen tri hodiny... Moc krasne...

Muz mi odjel na skoleni, vrati se az zitra vecer.. Bude mi smutno.. :unamused:

Mejte se...
19. únor 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky .... :slight_smile:

Jani díky moc. Asi to zkusíme. I když mám pocit, že bude chyba ve mě. Tento měsíc to vypadá, že zase nebudu mít vůbec ovulaci.....
19. únor 2009 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

dneska se mi ráno teda vůbec nechtělo vstávat, ale nakonec jsem to zvládla i s fitkem :slight_smile:
19. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

Co ty naše těhulky. Ty už za námi nějak moc nechodí ....
19. únor 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když jim není zrovna nejlíp tak se není co divit :unamused:

Musím pořešit v práci nějaké věci a vůbec se mi do toho nechce :unamused:
19. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedělej na nás bubáka jo :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele nech si toho jo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni už máš zbalený?
19. únor 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemam, Peti.. Nemam ani uklizeno.. a ani vyzehleno, aby bylo co sbalit... Ale co mam, je kopr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este mam hlad a studene ruce a nohy a stazene tri alba Jarka Nohavici... :grinning:
19. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopr a studené ruce mám taky :grinning:
19. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu makat.. Se mi nechce... Ale jdu, treba se zahreju.. Hraje mi u toho Ladovska zima... :slight_smile:
19. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladovskou zimu zbožňuji ..... :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka je dnes u doktora na UTZ a na prohlidce... :confused: Tak aby vse bylo v poradku... :wink:
19. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já jsem si říkala jestli asi jde dneska :confused:

Zítra už je konečně pátek :dizzy_face:
19. únor 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Marti to s mamkou je mi líto :frowning2: Ale určo to bude lepší :wink: Zdeni ostříhanou sem tě nestihla,ale určitě ti to sluší :slight_smile: Jsem zvědavá na Katu,co u dr :slight_smile: jinak ty obklady jsou jiný než ty co ma Zdenča, jedny jsou od raka a druhý nějaký italský. Jinak mám pocit,že ty nevolnosti jsou čím dál horší. :angry:
19. únor 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

tak to už se vám interiér docela rýsuje co :wink: , ale teda vůbec vám to nezávidím, když si vzpomenu na ty dokončovačky, stěhování atd tak mám husí kůži :grinning:
19. únor 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek